Reklama:

Profesionální bikiny fitnesska Lorena Blanco zemřela ve 37 letech na infarkt

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Názory, které větší část čtenářů považuje za kvalitní:
+3 hlasy Epirus - Tady je každej chytrej jak rádio. Na hřebík šlápnul v pade..
+2 hlasy Epirus - Očkování se vyhýbám obloukem. Děda šlápnul na stavbě na hř..
+2 hlasy Epirus - Nekdo: Minulej týden jsem v Praze v Lidlu viděl chlapa, st..

Hodnocení: -2
Mikuc
Vloženo: 13:12:48, 30.07.2025 | profil autora
Kontrolní otázka: nebyla očkovaná mRNA vakcínou?

Hodnocení: +1
R_K
Vloženo: 13:41:11, 30.07.2025 | profil autora
Bohužel, byla očkována sypkou.

Hodnocení: +2
Epirus
Vloženo: 13:51:55, 30.07.2025 | profil autora
Očkování se vyhýbám obloukem. Děda šlápnul na stavbě na hřebík, dostal tetanovku a do 40 let bylo po něm. A nesypal.

Hodnocení: -3
Nekdo
Vloženo: 14:15:23, 30.07.2025 | profil autora
Epirus: Ťažko s istotou (bez domnienok) porozumieť tvojmu `dvojironickému` príspevku. Doplním k tomu len toľko, že neexistujú žiadne dôkazy o tom, že ľudia po šliapnutí na klinec (napr. na stavbe) ktorý sa zaborí do nohy, dostanú tetanus pokiaľ proti nemu nie sú očkovaní. V skutočnosti je to len `rozprávka`. Jedna z dielikov `puzzle`, aby sa človek neustále niečoho bál. Vojna na Ukrajine by bola dávno pradávno skončená, keby to nebol biznis pre všetkých zúčastnených (až na obyvateľstvo)... Predstav si, že by za 2 týždne od začiatku bol uzavretý mier... To by tie stovky miliárd dolárov/Eur `na podporu Ukrajiny` nemohli byť ako vytunelované... A zbrojárske firmy (plus potom stavebnícke) by si nemohli nahrabať obrovské zisky. `Čo tam po ľudských životoch, keď to nie je naša rodina a blízki`... A veď predsa najlepšie sa manipuluje s ľuďmi vtedy, keď žijú v určitom strachu, ktorého príčiny prichádzajú `zvonku`...

Na záver len dodám, že nie som rusofil, ani Putinov fanúšik. On je rovnaká sv*ňa ako všetci ostatní. A určite z tých peňazí `na podporu Ukrajiny` dostalo nejaké peniaze aj Rusko (Putin a spol.) Trump je prezlečený Biden, Putin je prezlečený Zelenský... Fico je prezlečený Šimečka, Fiala prezlečený Babiš...

Všetko je to jedno divadlo, a chodením na voľby to divadlo podporujeme, a to aj energeticky - podpismi. Vždy je ZLE (akurát s kozmetickými zmenami), a vždy je to `predsa preto, lebo ste zle volili`... Ale to je ilúzia. Pretože voliť sa dobre nedá. Ide len o súťaž medzi politikmi, pretože poriadne sa nabalí len ten, kto sa dostane k moci. Všetci ale patria tomu istému `pánovi` (resp. skupine za oponou)...

Hodnocení: -2
Nekdo
Vloženo: 14:19:12, 30.07.2025 | profil autora
R_K : Sypka vplýva na ženy X násobne horšie než na mužov. Z dvoch dôvodov (viem, že to pre drvivú väčšinu z vás nebude žiadna novinka, ale prečo to nespomenúť) ...

1. totálna zmena hormónov v tele ženy (viac testosterónu než mám ja - zdravý 38r. muž)

2. príliš málo telesného tuku (čo žene ubližuje viac, než mužovi)

A NEPOCHYBUJEM O TOM, že často (ak sa mýlim, opravte ma) držala nejaké zastarané podvodné diéty typu `fat free`, ktoré škodia srdcu, cievam, ale aj mozgu.

Hodnocení: +2
Epirus
Vloženo: 14:36:28, 30.07.2025 | profil autora
Nekdo: Minulej týden jsem v Praze v Lidlu viděl chlapa, stál proti regálu s kafem a po celou dobu, co jsem nakupoval, s někým imaginárním mluvil a vedl s ním dialog. Napřed cosi o výučním listu a příjimacím pohovoru, potom o režisérech a herečkách a nakonec o komunistech. Pak ještě potkávám v ulici cca 50letou silnou snědou paní, která si taky mluví pro sebe, většinou o penězích, jak jsou všichni bohatí, ale jí nic nedají. Nejsi někdo z nich?

Hodnocení: 0
Milan B.
Vloženo: 15:36:22, 30.07.2025 | profil autora
Děda šlápnul na hřebík v 70 a do 110 bylo po něm. To nezní špatně?:)

Hormonální antikoncepce umí divy, prej se na ní nemá pít ani kouřit. Kamarádka měla mozkovou příhodu v 27 letech a vážila 45 kilo!

Dost častou příčinou u žen může být kokain /čímž netvrdím, že ho dotyčná brala/, kvanta pornohereček na to zašlo. Doping sám o sobě? No nevím. Testosteron zhoršuje lipidový profil, ale kolik ho do sebe dala? Dámy se mu spíše vyhýbají.

Hodnocení: +3
Epirus
Vloženo: 16:15:15, 30.07.2025 | profil autora
Tady je každej chytrej jak rádio. Na hřebík šlápnul v padesáti, ne v sedmdesáti a v té době už v pornu dávno nehrál.

Hodnocení: -3
Nekdo
Vloženo: 17:43:15, 30.07.2025 | profil autora
Milan B.: Nie som expert na steroidy (skôr naopak), ale čo potom brala že bola taká veľká? Ženám stačí brať steroidy bez testosterónu? Potom čo spôsobí ich zväčšený kl****** a zhrubnutie hlasu ak nie testosterón?

Epirus: Nie, chytrí ako rádio si tu ty. Ale zároveň aj jeden z najarogantnejších a rozhodne najironickejší či dokonca najsarkastickejší z tých, čo sem prispievajú. `Gratulujem.`

Hodnocení: 0
LeToucan
Vloženo: 17:45:12, 30.07.2025 | profil autora
U těch závodnic to nejsou ani tak AAS, jako spíš spalovače typu clen/t3/dnp, které do sebe ládujou horem dolem. Není to tak dávno co na to doplatila Alena Hatvani.

Hodnocení: +1
Zodiak411
Vloženo: 17:50:53, 30.07.2025 | profil autora
U Aleny to byla diuretika. Tehdy byla v módě nová “sranda” (jejíž jméno jsem bohužel zapomněl). Začalo se to brát dva týdny před závody a zvedalo to množství draslíku, což mohlo dělat následné velké problémy. Pravděpodobně do Aleny napumpovali při pokusu o záchranu další minerály a dílo zkázy bylo dokonáno. Tak se to tehdy psalo.

Hodnocení: 0
Hockey1000
Vloženo: 07:49:14, 31.07.2025 | profil autora
@LeToucan Dinitrofenol se skutečně stále používá? Myslel jsem si, že to byla jen časově omezená `móda` a navíc jen u těch největších hazardérů.

Hodnocení: +1
Epirus
Vloženo: 08:21:10, 31.07.2025 | profil autora
Nekdo: To říkáš teď, ale kdybych ti dal sladkou pusu na pusu, hned nato jednu na nosík a ještě třetí na čelíčko a něžně tě při tom objal, tak je vysoká pravděpodobnost, že by se ti to líbilo.

Hodnocení: 0
Milan B.
Vloženo: 12:25:36, 31.07.2025 | profil autora
tpč mám dost:)))

Hodnocení: 0
Milan B.
Vloženo: 12:26:47, 31.07.2025 | profil autora
s novými GLP-1 agonisty už jsou všechny spalovače naprosto zbytečné. dokážeš udržet dietu jakou chceš bez problémů, vygenerovat deficit klidně absolutní.







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 152 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2026 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2026 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie