
Hodnocení: +1
R_K Bohužel, byla očkována sypkou.
Očkování se vyhýbám obloukem. Děda šlápnul na stavbě na hřebík, dostal tetanovku a do 40 let bylo po něm. A nesypal.
Epirus: Ťažko s istotou (bez domnienok) porozumieť tvojmu `dvojironickému` príspevku. Doplním k tomu len toľko, že neexistujú žiadne dôkazy o tom, že ľudia po šliapnutí na klinec (napr. na stavbe) ktorý sa zaborí do nohy, dostanú tetanus pokiaľ proti nemu nie sú očkovaní. V skutočnosti je to len `rozprávka`. Jedna z dielikov `puzzle`, aby sa človek neustále niečoho bál. Vojna na Ukrajine by bola dávno pradávno skončená, keby to nebol biznis pre všetkých zúčastnených (až na obyvateľstvo)... Predstav si, že by za 2 týždne od začiatku bol uzavretý mier... To by tie stovky miliárd dolárov/Eur `na podporu Ukrajiny` nemohli byť ako vytunelované... A zbrojárske firmy (plus potom stavebnícke) by si nemohli nahrabať obrovské zisky. `Čo tam po ľudských životoch, keď to nie je naša rodina a blízki`... A veď predsa najlepšie sa manipuluje s ľuďmi vtedy, keď žijú v určitom strachu, ktorého príčiny prichádzajú `zvonku`...
Na záver len dodám, že nie som rusofil, ani Putinov fanúšik. On je rovnaká sv*ňa ako všetci ostatní. A určite z tých peňazí `na podporu Ukrajiny` dostalo nejaké peniaze aj Rusko (Putin a spol.) Trump je prezlečený Biden, Putin je prezlečený Zelenský... Fico je prezlečený Šimečka, Fiala prezlečený Babiš...
Všetko je to jedno divadlo, a chodením na voľby to divadlo podporujeme, a to aj energeticky - podpismi. Vždy je ZLE (akurát s kozmetickými zmenami), a vždy je to `predsa preto, lebo ste zle volili`... Ale to je ilúzia. Pretože voliť sa dobre nedá. Ide len o súťaž medzi politikmi, pretože poriadne sa nabalí len ten, kto sa dostane k moci. Všetci ale patria tomu istému `pánovi` (resp. skupine za oponou)...
R_K : Sypka vplýva na ženy X násobne horšie než na mužov. Z dvoch dôvodov (viem, že to pre drvivú väčšinu z vás nebude žiadna novinka, ale prečo to nespomenúť) ...
1. totálna zmena hormónov v tele ženy (viac testosterónu než mám ja - zdravý 38r. muž)
2. príliš málo telesného tuku (čo žene ubližuje viac, než mužovi)
A NEPOCHYBUJEM O TOM, že často (ak sa mýlim, opravte ma) držala nejaké zastarané podvodné diéty typu `fat free`, ktoré škodia srdcu, cievam, ale aj mozgu.
Nekdo: Minulej týden jsem v Praze v Lidlu viděl chlapa, stál proti regálu s kafem a po celou dobu, co jsem nakupoval, s někým imaginárním mluvil a vedl s ním dialog. Napřed cosi o výučním listu a příjimacím pohovoru, potom o režisérech a herečkách a nakonec o komunistech. Pak ještě potkávám v ulici cca 50letou silnou snědou paní, která si taky mluví pro sebe, většinou o penězích, jak jsou všichni bohatí, ale jí nic nedají. Nejsi někdo z nich?
Děda šlápnul na hřebík v 70 a do 110 bylo po něm. To nezní špatně?:)
Hormonální antikoncepce umí divy, prej se na ní nemá pít ani kouřit. Kamarádka měla mozkovou příhodu v 27 letech a vážila 45 kilo!
Dost častou příčinou u žen může být kokain /čímž netvrdím, že ho dotyčná brala/, kvanta pornohereček na to zašlo. Doping sám o sobě? No nevím. Testosteron zhoršuje lipidový profil, ale kolik ho do sebe dala? Dámy se mu spíše vyhýbají.
Tady je každej chytrej jak rádio. Na hřebík šlápnul v padesáti, ne v sedmdesáti a v té době už v pornu dávno nehrál.
Milan B.: Nie som expert na steroidy (skôr naopak), ale čo potom brala že bola taká veľká? Ženám stačí brať steroidy bez testosterónu? Potom čo spôsobí ich zväčšený kl****** a zhrubnutie hlasu ak nie testosterón?
Epirus: Nie, chytrí ako rádio si tu ty. Ale zároveň aj jeden z najarogantnejších a rozhodne najironickejší či dokonca najsarkastickejší z tých, čo sem prispievajú. `Gratulujem.`
U těch závodnic to nejsou ani tak AAS, jako spíš spalovače typu clen/t3/dnp, které do sebe ládujou horem dolem. Není to tak dávno co na to doplatila Alena Hatvani.
U Aleny to byla diuretika. Tehdy byla v módě nová “sranda” (jejíž jméno jsem bohužel zapomněl). Začalo se to brát dva týdny před závody a zvedalo to množství draslíku, což mohlo dělat následné velké problémy. Pravděpodobně do Aleny napumpovali při pokusu o záchranu další minerály a dílo zkázy bylo dokonáno. Tak se to tehdy psalo.
@LeToucan Dinitrofenol se skutečně stále používá? Myslel jsem si, že to byla jen časově omezená `móda` a navíc jen u těch největších hazardérů.
Nekdo: To říkáš teď, ale kdybych ti dal sladkou pusu na pusu, hned nato jednu na nosík a ještě třetí na čelíčko a něžně tě při tom objal, tak je vysoká pravděpodobnost, že by se ti to líbilo.
s novými GLP-1 agonisty už jsou všechny spalovače naprosto zbytečné. dokážeš udržet dietu jakou chceš bez problémů, vygenerovat deficit klidně absolutní.