Na výběr ještě 6 příchutí, dvě z nich se dnes vyprodají. Více zde.

Houston Pro Show
- kompletní výsledky

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Již druhý rok po sobě se Silvio Samuel rozhodl zúčastnit se některé z letních profesionálních soutěží a svým případným vítězstvím získat sebevědomí a psychickou vzpruhu před blížící se Olympii. A znovu uspěl! Po vítězství v loňském roce na soutěži Europa Supershow vybojoval letos prvenství na Houston Pro Show. Druhý v pořadí skončil Craig Richardson, který tak dosáhl svého prozatím nejlepšího výsledku v kariéře. Stejně tak i třetí Leo Ingram. Richardson se od svého pátého místa na soutěži New York Pro hodně zlepšil a druhé místo získal právem. Leo Ingram, který mezi profesionály soutěží teprve druhým rokem, byl v životní formě. Na čtvrté příčce se umístil Armin Scholz, na páté Bill Wilmore. Darrem Charles, jeden z předpokládaných favoritů na titul, skončil šestý. Náš Pavol Jablonický si z Houstonu odváží deváté místo.

Kategorii do 202 liber vyhrál americký borec Ray Arde před druhým Richardem Jacksonem. Pro Raye to bylo již druhé letošní vítězství v této kategorii. Třetí místo si odnesl Jeffrey Long.

Mezi fitnesskami kralovala Tracey Greenwood. Stříbrná medaile potěšila Shannon Meteraud, třetí skončila Erin Riley.

V kategorii bodyfitness žen se z vítězství radovala americká závodnice Felicia Romero. Druhou příčku získala Lenay Hernandez a s třetím místem se musela spokojit Heather Mae French.

Rozsáhlou fotogalerii ze soutěže zde najdete zítra.