Reklama:
CFM protein Extrifit v akci 2270 g + 1000 g!
Nejprodávanější protein v ČR nyní v extrémní akci! Vybírejte z 12 skvělých příchutí! Více zde.

Creatin Ethyl Ester

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Creatin Ethyl Ester (CEE) je v současnosti jednoznačně jedním z nejlepších doplňků sportovní výživy pro nárůst síly a svalové hmoty bez zbytečného tuku. CEE představuje novou formu doplňků výživy na bázi kreatinu, je perfektně rozpustným kreatinem, jehož výsledkem je dokonalé vstřebání a stálost (zajišťuje až 40krát větší účinnost a absorbovatelnost než běžný kreatin). Chcete-li získat novou svalovou hmotu, větší sílu a zlepšit regeneraci, je pro Vás Creatine Ethyl Ester tou nejlepší možnou volbou. Jeho účinnost není potvrzena jen řadou vědeckých studií, dokládá ji i fakt, že se jedná o nejprodávanější sportovní doplněk výživy současnosti, o kterém mluví uživatelé pouze v superlativech.

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

V čem se Creatin Ethyl Ester liší od běžného kreatin monohydrátu?

CEE vykazuje vynikající vstřebatelnost a využitelnost, mnohokrát vyšší, než se dá očekávat u běžného kreatinu, odpadá také nutnost užívat současně dextrózu, jak je tomu v případě mnoha jiných výrobků s kreatinem na trhu.

Co vše mohu očekávat od výrobku Creatin Ethyl Ester?

Jaké benefity zmiňovaný výrobek přináší? Zvýšený nárůst čisté svalové hmoty a síly, zvýšenou vytrvalost a schopnost regenerace, žádné ukládání tuků, ani otoky. Žádné další naplňovací fáze - CEE přímo prostoupí svalovou buňkou, žádné nadýmání, křeče či dehydratace.

Jak mám Creatin Ethyl Ester dávkovat a užívat?

Každý den polkněte 2x dvě kapsle, první dávku volte 30 minut před tréninkem a druhou ihned po tréninku. V netréninkový den užijte 1 dávku v dopoledních hodinách, druhou před spaním.

Stačí mi k nárůstu svalové hmoty pouze tento přípravek?

Doporučujeme, abyste po dobu užívání CEE věnovali maximální pozornost své stravě. Nezapomeňte, že potřeby Vašeho těla činí okolo 2 g bílkovin na 1 kg hmotnosti, stejně tak je nutný dostatečný přísun sacharidů! Splníte-li zmíněné podmínky, budete-li tvrdě trénovat a věnovat dostatečný čas odpočinku, Vaše tělo bude reagovat růstem jako nikdy předtím. Také je doporučeno používat CEE společně s proteinovými doplňky výživy, pak budete mít jistotu, že Vaše svaly mají z čeho růst! Chcete-li ještě o stupeň výše, zkombinujte CEE a proteiny s některým NO doplňkem!

Který z nabízených CEE mohu použít?

Můžete zvolit některý z Creatin Ethyl Esterů z nabídky společností se sportovní výživou, ve výhodné akční nabídce je nyní např. Creatin Ethyl Ester 360 cps od firmy ATP - při slevě 45 % ušetříte 400 Kč! Pro zobrazení této akční nabídky, která platí již jen několik dní, klikněte zde!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článek.Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
Paulie02 (02:19) • Tak to jsem zvědav co z toho cemru za 2 týdny ubude. Měl jsem ho za favorita, ale to by...
magazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
Zodiak411 (23:40) • Taky máš to neblahé tušení? Nemůžu si pomoc, ale přijde mi, že vypadá jako v roce 2014...
magazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
th.0th (20:34) • Za dva týdny?? No to bude průser...
magazínKalendář soutěží strongman pro rok 20...
Majka (09:57) • Díky za upozornění, v textu jsem to jedno uteklé číslo opravila na 9. I Aš :)
magazínKalendář soutěží strongman pro rok 20...
rosyrosy (18:45) • Úryvek z článku: Níže najdete aktualizovaný kalendář soutěží strongmanů pro rok 2018. A...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra