Reklama:
Nejprodávanější protein je zpět!
100 % Whey protein 1+1 za 777 Kč
Skladem všech 8 variant! Více zde.

Pět profesionálů 5,5 týdne
před Arnold Classic 2024

5.358 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Ačkoliv také letos pořadatelům severoamerického Arnold Classic přišly a dost možná ještě i přijdou omluvenky několika pozvaných sportovců, fanoušci profesionálního bodybuildingu se stále mohou těšit na parádní podívanou. O kvalitní závodníky na nadcházející události ve dnech 1. až 2. března totiž ani tak nebude nouze, přičemž se navíc zdá, že si mnozí z nich pro své vystoupení na této tradiční soutěži Arnolda Schwarzeneggera chystají opravdu parádní formy!

Samson Dauda

Arnold Sports Festival 2024: seznam pozvaných závodníků

Mimořádně slibně na průběžně zveřejňovaných snímcích z přípravy vypadá zejména Samson Dauda, který do hostitelského Columbusu letos pocestuje v roli obhájce loňského vítězství. Zmíněný britský profík by podle všeho tentokrát mohl být schopen k Arnold Classic nastoupit ještě vyváženější a kvalitnější než naposledy, a kdyby nebylo toho, že se k účasti na klání připravuje také šampión Mr. Olympia z roku 2022 Hadi Choopan, platil by za jednoznačného favorita. Pokud se nic nezadrhne a Hadi dokáže z rodného Íránu do zámoří dorazit, Samson to v boji o další titul ale naopak určitě nebude mít snadné. Mezi oběma borci se dá očekávat pořádná bitva!

Samson Dauda 5,5 týdne před Arnold Classic 2024

Rafael Brandao

Ke kulturistům, o kterých se před Arnold Classic 2024 mluví jako o možných kandidátech na medailové příčky, patří také Rafael Brandao. Rafael vloni nezávodil a obecně se čeká, že se tento brazilský profík na stage po vynechané sezóně vrátí s nějakými jasně patrnými zlepšeními. Podobě jako další Brazilci je i Brandao v probíhající přípravě doslova na roztrhání a takřka denně jej uvidíte v nějakém novém tréninkovém videu, které s ním natáčí výrobci suplementů i nejrůznější influenceři. V závěru snímku, který jsme pro Vás dnes vybrali, najdete i záběry věnované Rafaelově aktuální formě.

Rafael Brandao 5,5 týdne před Arnold Classic 2024 (pózovat ho uvidíte v čase 16:30)

Marcello de Angelis

Rafael Brandao na letošním Arnold Classic nebude jediným brazilským těžkotonážníkem ve startovním poli, když se na akci kromě něj připravuje také Marcello de Angelis. Přestože Marcello nemá mezi profíky zdaleka tolik zkušeností jako jeho vzpomínaný krajan, také jeho někteří fanoušci i komentátoři profesionální kulturistiky považují za adepta na nějaký solidní výsledek. De Angelis své možnosti naznačil už na loňském Romania Muscle Fest Pro, kde za sebou nechal nejenom trojici českých soupeřů Jana Turka, Pavla Červinku a Pavla Berana, ale třeba i Nathana De Ashu, Mohameda Fodu nebo Andreu Prestiho. To už se opravdu počítá a jeho příští soupeři se před ním tak v Columbusu budou muset mít na pozoru!

Marcello de Angelis 5,5 týdne před startem na Arnold Classic 2024 (foto: Instagram.com/horse.md)

Antoine Vaillant

Antoine Vaillant v profesionální táboře sice už stihl vybojovat dvě vítězství, ale na Arnold Classic přesto k favoritům patřit nebude. Je spíše jedním z těch závodníků, kteří v Columbusu mohou jenom překvapit, a pokud by se zde snad nakonec vtěsnal do top 5, šlo by o malou senzaci. Přesto ovšem není nikterak složité najít důvod, proč právě jeho pořadatelé letos k účasti pozvali. Tento šestatřicetiletý Kanaďan se totiž může chlubit pěknými tvary, dobře pózuje a na pódiu mu nikdy nechybí pořádná dávka entuziasmu. Na kulturistiku v jeho podání se zkrátka dobře dívá a svým projevem dokáže publikum přivést do varu! Podobně jako Samsona, Rafaela a Marcella i jeho připojené snímky zachycují asi pět a půl týdne před závody.

Antoine Vaillant 5,5 týdne před Arnold Classic 2024 (foto: Instagram.com/antoinev87)

Luis Rodriguez

Zatímco u některých příštích účastníků Arnold Sports Festivalu o fotografii z přípravy jen tak nezavadíte, takový Luis Rodriguez jimi své fanoušky zásobuje denně. Ty, které najdete níže, vznikly pouhých sedmatřicet dnů před soutěží! V době jejich vzniku tomuto borci, jehož výška je nejčastěji udávána někde kolem 173 cm, displej váhy ukazoval úctyhodných 124 kg!

Luis Rodriguez 5,5 týdne před Arnold Classic 2024 (foto: Instagram.com/justindifbb)
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie