Reklama:
Nejprodávanější protein je zpět!
100 % Whey protein 1+1 za 777 Kč
Skladem všech 8 variant! Více zde.

ICN World Championships 2023: Dvacet medailí pro Českou republiku!

4.639 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

ICN: Základní informace
o soutěžních kategoriích organizace ČSNS
[Text: Tomáš Procházka] Ve dnech 3. - 5. listopadu 2023 se v italském městě Perugia uskutečnilo ICN Mistrovství světa 2023 v naturální kulturistice a fitness. Toho se zúčastnila i početná výprava reprezentantů ČSNS/ICN Czech Republic, kteří zde dosáhli historicky nejlepších výsledků v rámci dosavadních světových šampionátů.

Česká výprava na ICN Mistrovství světa 2023

Do místa konání se většina z cca dvaceti nominovaných sportovců plus jeden rozhodčí dopravili třemi dodávkami vypravenými z různých míst ČR, aby se všichni zájemci mohli bez problémů připojit. Ubytováni jsme byli všichni přímo v hotelu Gio, kde se konala jak samotná dvoudenní soutěž, tak i páteční registrace sportovců.

Setkání prezidentů a rozhodčích federace ICN Worldwide


Prezident ČSNS Tomáš Procházka (vlevo)
s prezidentem ICN Worldwide Waynem McDonaldem
Po skončení registrace došlo v pátečních večerních hodinách k důležitému setkání prezidentů a rozhodčích z jednotlivých členských států ICN. Během tohoto setkání sdělil prezident ICN Worldwide Wayne McDonald z Austrálie množství velmi důležitých informací a vylepšení, které čekají ICN v roce 2024. Mezi ty nejdůležitější patří bezesporu připravovaná aktivace zcela nového registračního systému a aplikace ICN, která bude mít mnoho nových funkcí jak pro sportovce, tak pro promotéry soutěží ICN.

Poměrně zásadní změny, které my v ČR velmi vítáme, čeká celkové pojetí profesionálních kategorií ICN, o nichž Vás budeme brzy informovat. Neméně zajímavé byly samozřejmě i informace o přípravě největší soutěže v historii naturální kulturistiky a fitness, která se uskuteční v listopadu 2024 v Austrálii.

Celá sobota a neděle pak patřila samotnému ICN Mistrovství světa, přičemž první den patřil zejména kulturistickým kategoriím, druhý den spíše kategoriím typu men's physique nebo ženským kategoriím řady bikiny fitness, sport model atp.

Naturální sportovci z ČR dosáhli na ICN Mistrovství světa 2023 v naturální kulturistice a fitness historických úspěchů, když z Itálie přivezli 9 zlatých, 7 stříbrných a 4 bronzové medaile. Na níže připojených snímcích Vám představujeme alespoň ty nejúspěšnější reprezentanty, kteří získali ve svých kategoriích titul mistra světa federace ICN Worldwide.

  • Petra Jusková - 1. místo v kategorii women's bodybuilding
  • Lukáš Hrubý - 1. místo v kategorii men's bodybuilding +85 kg
  • Lukáš Hrubý - 1. místo v kategorii men's bodybuilding +180 cm
  • Petr Macek - 1. místo v kategorii men's bodybuilding +72 kg
  • Diana Timčák - 1. místo v kategorii Ms. Bikini Fitness Momma
  • Ondřej Hlaváček - 1. místo v kategorii men's bodybuilding -85 kg
  • Ondřej Hlaváček - 1. místo v kategorii men's bodybuilding -180 cm
  • Jakub Nový - 1. místo v kategorii men's athletic HW -6 kg
  • Petra Prokešová - 1. v místo kategorii Ms. Swimsuit


Čeští mistři světa federace ICN Worldwide
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 59 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie