Reklama:
PROTEINOVÉ HODY - klikněte zde!
Akční slevy na proteinové suplementy a proteinové tyčinky! Více zde.

Europa Pro 2023
- výsledky a fotografie (II.)

13.969 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V multifunkčních prostorách VB Spaces ve španělském Alicante, kde se po celou neděli 17. září konal další ročník profesionální show v kulturistice a fitness Europa Pro, je dobojováno! Poté, kdy zde v dopoledním bloku souboje o kvalifikaci na listopadový Olympia Weekend určenou vítězům svedli závodníci nastupující v classic physique mužů, physique mužů, kulturistice žen, figure žen a physique žen, na ně večer navázali borci z obou mužských ryze kulturistických kategorií, kromě kterých na stagi šanci dostaly i fitnessky, wellnessky a bikiny fitnessky.

Na výsledky Europa Pro 2023 jste si mohli vsadit v tipovací soutěži,
ve které se hrálo o ceny věnované společností Big Boy v celkové hodnotě přes 8.000 Kč!
Na vyhodnocení tipovačky se můžete těšit v nejbližších dnech.

Europa Pro 2023 - kulturistika mužů open

Europa Pro 2023
- výsledky a fotografie (I.)

V královské kulturistice mužů open se do boje o přízeň rozhodčích vedených Američanem Billem Sibiliou zapojilo třiadvacet borců, což z Europa Pro dělá prozatím nejpočetněji obsazenou soutěž letošní sezóny. Svou měrou k tomu přispěli také profesionální nováčci Jonathan Padilla a Kemal Topaloglu, kteří startovní pole rozšířili na poslední chvíli. Když píšeme "na poslední chvíli", tak u Kemala to platí dvojnásob. Profi kartu totiž získal na k Europa Pro připojené amatérské soutěži NPC Worldwide European Championship a rychleji si tak své premiérové vystoupení mezi profíky už ani připsat nemohl. Jonathan si potom svou vstupenku do Manionovy profesionální ligy zajistil už na loňském Sheru Classic Mexico Grand Battle Pro Qualifier. S ohledem na to, že se španělské profesionální závody konaly pouhý týden po milánském Flex Weekend Pro, byla tentokrát startovní listina velmi podobná té z italské události. Průběh prejudgingu ale měl ukázat, že nás žádná nuda nečeká a že se rozhodně nedočkáme identických výsledků s těmi z Milána. Naopak hned několik borců směřovalo k poměrně překvapivým umístěním!

Theo Leguerrier, Tim Budesheim, Regan Grimes, Nathan De Asha, Roman Fritz a Pablo Llopis na Europa Pro 2023
(foto: Npcnewsonline.com / Moriau Photo)


Rozhodčí:
Europa Pro 2023 rozhodovali Javier Sbert, Mariajose Falco, Ildiko Buranits, Piotr Ziemiowski a Bill Sibilia, který soutěž řídil v roli hlavního rozhodčího.

V důležitém prvním semifinálovém vyvolávání šanci dostali Nathan De Asha, Tim Budesheim, Roman Fritz, Regan Grimes, Theo Leguerrier a Pablo Llopis. Na vzpomínaném Flex Weekend Pro souboj o vítězství sváděli Nathan s Reganem a vypadalo to, že tomu na Europa Pro nebude jinak. Oba zkušené profíky rozhodčí totiž při prvním calloutu poskládali pěkně doprostřed řady. Jenomže zejména v případě Regana jste si museli všimnout, že závodí v o kus jiné formě než před sedmi dny. V Itálii mu závěr přípravy, jak se sám domnívá, narušila alergická reakce na soutěžní barvu, když se mu několik hodin po nástřiku kůže trochu zanítila, natáhla se mu pod ni voda a celý závěr přípravy byl pro tohoto svěřence trenéra Miloše Šarčeva jednoduše v háji. Najednou vypadal jako šest neděl před soutěží, a i když se snažil s formou ještě něco udělat, bylo mu to málo platné. Na stagi minulý týden kvůli tomu všemu působil ploše, hodně se potil, jeho úprava pokožky nestála za nic a na Nathana zkrátka neměl. Tentokrát to ale v Grimesově podání bylo jiné kafe. Soutěžní barvu měl perfektní, jeho svaly byly o poznání plnější a naplno tak vyniklo zlepšení celkových objemů, které si pro letošek přichystal. Bylo zřejmé, že De Ashu bude prohánět určitě více než naposledy, a Nathan, který věřil, že si v Alicante dojde pro své v pořadí jedenácté vítězství mezi profíky, zdaleka neměl nic jisté!

Theo Leguerrier, Tim Budesheim, Regan Grimes, Nathan De Asha, Roman Fritz a Pablo Llopis na Europa Pro 2023
(foto: Npcnewsonline.com / Moriau Photo)


Semifinálová vyvolávání:
1.De Asha, Budesheim, Fritz, Grimes, Leguerrier, Llopis
2.Bassanelli, Byruk, Haywood, Turek, Yan, Padilla
3.Alkazem, Alzarkani, Ciesla, Joyce, Pakhniuk, Reinhold
4.Azpeitia, Bolzoni, Burneika, Tuinenburg, Topaloglu
5.Budesheim, Byruk, Fritz, Leguerrier, Llopis, Turek
6.De Asha, Grimes

Čeští fanoušci bodybuildingu mohli znovu držet palce Janu Turkovi, jenž se v nabité konkurenci dostal do druhého vyvolávání. Také v něm pózovalo celkem šest kulturistů. Honzovi patřilo jedno z míst uprostřed řady, na tom druhém se vedle něj postupně prostřídali Jonathan Padilla a ukrajinský nováček v profesionální lize IFBB Jima Maniona Volodymyr Byruk. Ještě podrobněji o tom, jak jsou rozdané karty, vypovídala poslední dvě semifinálová vyvolávání. V pátém calloutu šlo o to, jak si mezi sebe profíci rozdělí třetí až osmé místo. O bronz podle všeho bojovali Tim s Theem, mezi Romanem a domácím Pablem Llopisem se odehrávala bitva o to, kdo se jako poslední vmáčkne do top 5. V případě Jana Turka s Volodymyrem Byrukem pak rozhodčí vybírali, kdo skončí sedmý a kdo osmý. Poslední a v pořadí šesté vyvolávání se konalo už pouze v režii Regana s Nathanem a vypadalo to, že to je mezi nimi pořádně těsné! Po několika desítkách minut stáli těžkotonážníci ve VB Spaces na pódiu znovu, když před nimi bylo finále. V něm už dostali od organizátorů prostor jenom členové top 10, před kterými byly volné sestavy následované finálovými vyvoláváními a závěrečným posedownem. Do finále se v souladu s dosavadním vývojem soutěže probojoval i Jan Turek!

Theo Leguerrier, Tim Budesheim, Regan Grimes, Nathan De Asha, Roman Fritz a Pablo Llopis na Europa Pro 2023
(foto: Npcnewsonline.com / Moriau Photo)

Vyhlašování výsledků, na které došlo záhy, začínalo od pátého místa. S ním se tentokrát musel spokojit vítěz červencového Bigman Weekend Pro a třetí nejlepší účastník vzpomínaného Flex Weekend Pro Roman Fritz, jenž znovu na pódium přinesl perfektní připravenost. Zdobily jej také separované hamstringy i mohutné a pěkně oblé kvadricepsy. Na čtvrté místo poměrně nečekaně dosáhl Francouz Theo Leguerrier, který letos ovšem závodí ve své dosud nejlepší formě, když jste u něj v předchozích sezónách takovou svalovou tvrdost ani tak vyrýsovaný zadek vídat nemohli. Ještě překvapivější je jméno bronzového medailisty. Ke třetí příčce se totiž ve Španělsku probojoval Tim Budesheim, jenž si tak proti svému výsledku z Flex Weekend Pro pořádně polepšil! Třiatřicetiletý Tim se prezentoval spoustou kvalitních svalů, závodil vysekaný na kost a vysušený jako treska. Vytknout se mu dala snad jenom ne úplně ideální tělesná stavba, kvůli které působí poněkud hranatě. Ale to je něco, s čím toho nemůže příliš dělat. Zbývalo, aby moderátor španělské profesionální show Gabriel Opare oznámil jméno druhého nejlepšího účastníka soutěže a poté i vítěze. Stříbro si z Europa Pro 2023 odnáší... Nathan De Asha! Znamená to, že to Regan Grimes dokázal, ve třiceti letech se v královské kulturistice mužů open probojoval už ke svému třetímu vítězství a stal se tak v pořadí dvaadvacátým závodníkem kvalifikovaným na devětapadesátý ročník Mr. Olympia.

Theo Leguerrier, Tim Budesheim, Regan Grimes, Nathan De Asha, Roman Fritz a Pablo Llopis na Europa Pro 2023
(foto: Npcnewsonline.com / Moriau Photo)


Finanční odměny:
1. místo10.000 $
2. místo4.000 $
3. místo3.000 $
4. místo1.500 $
5. místo1.000 $
celkově19.000 $

Nathan De Asha v tu chvíli dával jasně najevo své rozčarování. Nepochybně rozhodčím nabídl o něco kvalitnější a hustší svaly než jeho úspěšnější kanadský soupeř. Ale Regan předvedl proti minulému týdnu vylepšenou formu, a když byl navíc o něco mohutnější a širší v ramenou než Nathan, rozhodčí to ocenili. Pohled do výsledkové listiny, která tentokrát byla zveřejněna opravdu bleskově, ukazuje, že šestý skončil Pablo Llopis před sedmým Volodymyrem Byrukem, jenž ukázal dobrou svalovou tvrdost a byla jenom škoda, že dojem z jeho postavy narušovaly následky zranění pravého prsního svalu. Osmé místo stejně jako před týdnem na klání v Itálii patří Janu Turkovi, což sice není to, pro co si do Alicante jel, ale pořád dosáhl na umístění v první desítce na jedné z nejlépe obsazených soutěží roku. Devátý skončil Američan Dorian Haywood, až s desátou příčkou se nečekaně musel spokojit nevysoký čínský freak Liang Yan. S přihlédnutím k tomu, že Liang na Flex Weekend Pro bral čtvrté místo, je jeho dnešní výsledek nepochybně zklamáním. Důvod tohoto jeho výsledkového sešupu je ale jasný. Yan závodil měkčí než naposledy a na vyšší příčky tak přes veškerou impozantnost své postavy ve Španělsku pomýšlet nemohl.


Výsledky Europa Pro 2023 - kulturistika mužů open

  1. Regan Grimes*
  2. Nathan De Asha
  3. Tim Budesheim
  4. Theo Leguerrier
  5. Roman Fritz
  6. Pablo Llopis
  7. Volodymyr Byruk
  8. Jan Turek
  9. Dorian Haywood
  10. Liang Yan
  11. Simone Bassanelli
  12. Jonathan Padilla
  13. Maik Ciesla
  14. Dennis Reinhold
  15. Mark Joyce
  16. Khaled Alkazem
  16. Ali Alzarkani
  16. Alfredo Azpeitia
  16. Andrea Bolzoni
  16. Robert Burneika
  16. Artem Pakhniuk
  16. Antonio Valero Tuinenburg
  16. Kemal Topaloglu

* kvalifikace na Mr. Olympia 2023


Kulturistika mužů open na Europa Pro 2023

Více fotografií z Europa Pro 2023 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia 2023 k 17. září:

jméno stát soutěž um.*
Brett Wilkin USA Bigman Weekend Pro 2022 1.
Hadi Choopan Írán Mr. Olympia 2022 1.
Derek Lunsford USA Mr. Olympia 2022 2.
Nick Walker USA Mr. Olympia 2022 3.
Brandon Curry USA Mr. Olympia 2019 1.
Mamdouh Elssbiay Egypt Mr. Olympia 2020 1.
Samson Dauda Velká Británie Arnold Classic 2023 1.
Behrooz Tabani Írán Arnold Classic Brazil 2023 1.
Tonio Burton USA New York Pro 2023 1.
Ross Flanigan USA California Pro 2023 1.
Iain Valliere Kanada Toronto Pro Supershow 2023 1.
Michal Križánek Slovensko Empro Classic 2023 1.
Phillip Clahar USA Orlando Pro 2023 1.
Andrea Presti Itálie Mr. Big Evolution Pro 2023 1.
Hassan Mostafa Egypt Vancouver Pro 2023 1.
Justin Shier USA Chicago Pro 2023 1.
Roman Fritz Německo Bigman Weekend Pro 2023 1.
Hunter Labrada USA Tampa Pro 2023 1.
Andrew Chinedu Spojené arabské emiráty Texas Pro 2023 1.
Kamal Elgargni Libye Masters Olympia 2023 1.
Nathan De Asha Velká Británie Flex Weekend Pro 2023 1.
Regan Grimes Kanada Europa Pro 2023 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
Pravidla pro kvalifikaci na Mr. Olympia 2023 najdete zde.


Europa Pro 2023 - kulturistika mužů do 212 liber


Semifinálová vyvolávání:
1.Delev, Kryvyi, Ruz, Tabačiar, Barrios, White
2.Oyarce, Bagheri, Dogaru, Santamaria, Zolkifli, Delgado
3.Delev, Kryvyi, Ruz, Tabačiar, Barrios, White

V kulturistice mužů do 212 liber (96,2 kg) proti původním předpokladům nenastoupili profesionální nováčci Motaz Al Snosi s Mostafou Eskandarim. Startovní pole naopak na poslední chvíli rozšířili Ayat Bagheri z Íránu a domácí Pedro Navarro Delgado, jenž profi kartu vybojoval na připojeném NPC Worldwide European Championship. Znamenalo to, že v Alicante o postup na 212 Olympia 2023 usiloval rovný tucet borců. Horkého favorita na vítězství přitom v tomto případě nebylo potřeba pracně hledat. Byl jím pátý nejlepší účastník loňské Olympie Oleh Kryvyi, kterého rozhodčí následně samozřejmě také vybrali do prvního semifinálového vyvolávání. V něm ukrajinského profíka doplnili Dobromir Delev, Marco Ruz, Francisco Barrios, Dean White a Tomáš Tabačiar, jenž se pro tyto závody vrátil do dvěstědvanáctky, zatímco před týdnem na Flex Weekend Pro závodil mezi těžkotonážníky.

Dobromir Delev, Oleh Kryvyi, Marco Ruz, Tomáš Tabačiar, Francisco Barrios a Dean White na Europa Pro 2023
(foto: Npcnewsonline.com / Moriau Photo)


Finanční odměny:
1. místo3.000 $
2. místo2.000 $
3. místo1.000 $
celkově6.000 $

Vypadalo to, že ačkoliv Oleh zřejmě už v minulosti na pódium přinesl o něco lepší balíček, dojde si díky spoustě kvalitních svalů, které ho jako vždy zdobily, celkem jasně pro vítězství. V prvním calloutu pózoval na jednom z míst uprostřed řady, na tom druhém se vedle něj protočili Marco s Dobromirem. Slibně ale vypadal také mladý Argentinec Francisco Barrios. Tomáš Tabačiar v tu chvíli s Deanem Whitem sváděl bitvu o pátou příčku. Když byl ve finále posléze na pátém místě vyhlášen Dean, bylo zřejmé, že Tomášovi umístění v top 5 ve Španělsku těsně uniklo. Možná byl o maličko lepší před týdnem na Europa Pro, kde se nemusel nechat svazovat žádným hmotnostním limitem, ale i tak mu forma zase vyšla. Zaujal separovanými kvadricepsy, pěknou nejsvalnatější pózou a dobrými zadními postoji. Čtvrtý ke svému zklamání skončil mohutný Dobromir, když se před něj ve výsledkové listině po zásluze vmáčkl v prozatím životní formě závodící Francisco. Barrios na stage přinesl vydařenou kombinaci plnosti a tvrdosti svalů, a navíc se blýskl i perfektní separací stehen.

Dobromir Delev, Oleh Kryvyi, Marco Ruz, Tomáš Tabačiar, Francisco Barrios a Dean White na Europa Pro 2023
(foto: Npcnewsonline.com / Moriau Photo)

Druhé místo při svém prvním startu v kulturistice mužů do 212 liber po přestupu z classic physique vybojoval Francouz Marco Ruz, jenž poutal pozornost fantastickou dolní polovinou těla, celkovou připraveností i kvalitou svalů. Pokud by měl stejně dobrou horní polovinu těla jako tu dolní, tak by Olehovi asi pořádně zatopil. Tak to ale nebylo, a tak si Kryvyi nakonec po zásluze z Europa Pro 2023 odváží své třetí vítězství mezi profíky. Bezprostředně poté, kdy byl vyhlášen šampiónem, se netajil, že je v první řadě strašně unavený. Do Španělska s ohledem na to, jaká je v současnosti situace v jeho vlasti, cestoval neuvěřitelné tři dny, což pro kulturistu v závěru přípravy není nic příjemného.


Výsledky Europa Pro 2023 - kulturistika mužů do 212 liber

  1. Oleh Kryvyi*
  2. Marco Ruz
  3. Francisco Barrios
  4. Dobromir Delev
  5. Dean White
  6. Tomáš Tabačiar
  7. Ayat Bagheri
  8. Cesar Oyarce
  9. Pedro Navarro Delgado
  10. Asmawi Zolkifli
  11. Florin Dogaru
  12. Vincente Santamaria

* kvalifikace na 212 Olympia 2023


Kulturistika mužů do 212 liber na Europa Pro 2023

Více fotografií z Europa Pro 2023 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na 212 Olympia 2023 k 17. září:

jméno stát soutěž um.*
Felipe Fierro Chile Sur Pro Cup 2022 1.
Shaun Clarida USA 212 Olympia 2020 1.
Angel Calderón Frias Španělsko 212 Olympia 2022 2.
Kamal Elgargni Libye 212 Olympia 2022 3.
Ahmad Ashkanani Kuvajt Saudi Classic 2023 1.
Felipe Moraes Brazílie Sao Paulo Pro 2023 1.
Kerrith Bajjo USA New York Pro 2023 1.
Piotr Borecki Polsko Toronto Pro Supershow 2023 1.
Andrey Melnikov Rusko Sheru Classic India 2023 1.
Roman Iushchenko Ukrajina Mr. Big Evolution Pro 2023 1.
John Jewett USA Lenda Murray Atlanta Pro 2023 1.
Chris Jones USA Chicago Pro 2023 1.
Fabricio Moreira Brazílie Tampa Pro 2023 1.
Nasser Sayed Kuvajt T.R.U. Athlete UK Pro 2023 1.
Keone Pearson USA Texas Pro 2023 1.
Hidetada Yamagishi Japonsko Masters Olympia 2023 1.
Oleh Kryvyi Ukrajina Europa Pro 2023 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
Pravidla pro kvalifikaci na 212 Olympia 2023 najdete zde.


Europa Pro 2023 - fitness žen


Finanční odměny:
1. místo2.000 $
2. místo1.000 $
3. místo500 $
celkově3.500 $

Ve wellness a bikiny fitness žen se finanční odměny rozdělovaly shodně.

Ve fitness žen, kde se hodnotí jak postavy závodnic, tak i provedení náročné volné sestavy, se na letošním Europa Pro sešlo šest profesionálek. Nechyběla mezi nimi ani slovenská fitnesska Michaela Pavleová, která se do Alicante vydala obhajovat loňské vítězství. Michaela ve Španělsku následně dokázala znovu překonat všechny soupeřky a potvrdila tak roli jedné z horkých favoritek soutěže! Cesta k dalšímu prvenství a kvalifikaci na Fitness Olympia pro ni ovšem rozhodně nebyla snadná a ve výsledkové listině, ve které bohužel tentokrát není uvedené hodnocení obou kol zvlášť, ji od druhé Amy Hamilton dělí jediný bod. Se třetí příčkou se musela spokojit úřadující šampiónka Masters Olympia Minna Pajulahti, za kterou čtvrté místo brala Nikolett Szabó. Jako poslední se do první pětice vešla Američanka Donnice Chow, která si poradila s šestou Annikou Drescher. Annika je novou tváří na profesionální scéně, když profi kartu získala po vystoupení na připojené amatérské soutěži.


Výsledky Europa Pro 2023 - fitness žen

  1. Michaela Pavleová*
  2. Amy Hamilton
  3. Minna Pajulahti
  4. Nikolett Szabó
  5. Donnice Chow
  6. Annika Drescher

* kvalifikace na Fitness Olympia 2023


Fitness žen na Europa Pro 2023

Více fotografií z Europa Pro 2023 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Fitness Olympia 2023 k 17. září:

jméno stát soutěž um.*
Missy Truscott USA Fitness Olympia 2020 1.
Jaclyn Baker USA Fitness Olympia 2022 2.
Ariel Khadr USA Fitness Olympia 2022 3.
Darrian Tissenbaum USA Adela Garcia Classic 2023 1.
Oksana Grishina Rusko Fitness Olympia 2014 1.
Tiffany Chandler USA Body Be 1 Classic Pro 2023 1.
Amber Steffen USA Lenda Murray Atlanta Pro 2023 1.
Sara Kovach USA Vancouver Pro 2023 1.
Jodi Boam Kanada Chicago Pro 2023 1.
Allison Kramer USA Tampa Pro 2023 1.
Minna Pajulahti Finsko Masters Olympia 2023 1.
Michaela Pavleová Slovensko Europa Pro 2023 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
Pravidla pro kvalifikaci na Fitness Olympia 2023 najdete zde.


Europa Pro 2023 - wellness žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Acal, Csuri, Garcia, Mas, Mroczkowska, Garcia
2.Boff, Holenweg, Lopez, Steele, Oliver, Salcedo
3.Boff, Mas, Mroczkowska, Oliver
4.Acal, Csuri, Garcia, Garcia

Ve dvanáctičlenném startovním poli wellness žen už své druhé letošní profesionální vítězství vybojovala Sandra Colorado Acal, které se to tentokrát povedlo před domácím publikem. Nejvýraznější soupeřkou jí byla Klaudia Vanessza Csuri, za kterou se k bronzu při profesionálním debutu propracovala šampiónka loňského NPC Worldwide European Championship Paula Dominguez Garcia. Do top 5 se kromě medailistek vešly ještě také Nerilde Garcia s Charline Mas, jen těsně se mezi pětici nejlepších nevtěsnala Lexy Oliver.


Výsledky Europa Pro 2023 - wellness žen

  1. Sandra Colorado Acal*
  2. Klaudia Vanessza Csuri
  3. Paula Dominguez Garcia
  4. Nerilde Garcia
  5. Charline Mas
  6. Lexy Oliver
  7. Debora Boff
  8. Anna Mroczkowska
  9. Carlota Espin Salcedo
  10. Paula Fernandez Lopez
  11. Lisa Steele
  12. Celandine Holenweg

* kvalifikace na Wellness Olympia 2023


Wellness žen na Europa Pro 2023

Více fotografií z Europa Pro 2023 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Wellness Olympia 2023 k 17. září:

jméno stát soutěž um.*
Francielle Mattos Brazílie Wellness Olympia 2021 1.
Isabelle Nunes Brazílie Wellness Olympia 2022 2.
Angela Borges Brazílie Wellness Olympia 2022 3.
Kassandra Gillis Kanada Wellness International 2023 1.
Alexis Adams USA Sampson Showdown 2023 1.
Renata Guaraciaba Brazílie Musclecontest Rio Pro 2023 1.
Amanda Burnett USA Houston Tournament of Ch. 2023 1.
Giselle Machado Brazílie Charlotte Pro 2023 1.
Tefani-Sam Genadi Razhi USA Miami Muscle Beach Pro 2023 1.
Sandra Colorado Acal Španělsko Toronto Pro Supershow 2023 1.
Lili Dong USA Southern California Pro 2023 1.
Leonida Ciobu Moldavsko Empro Classic 2023 1.
Frida Paulsen Stern Švédsko Republic of Texas Pro 2023 1.
Lisa Meiswinkel Německo Mr. Big Evolution Pro 2023 1.
Johanna Calcano USA Lenda Murray Atlanta Pro 2023 1.
Danai Theodoropoulou Austrálie Chicago Pro 2023 1.
Elisa Alcantara Kolumbie Sur Pro Cup Colombia 2023 1.
Rayane Fogal Brazílie Tampa Pro 2023 1.
Wynter Addams Malta T.R.U. Athlete UK Pro 2023 1.
Marissa Andrews USA Texas Pro 2023 1.
Nerilde Garcia Brazílie Masters Olympia 2023 1.
Daniele Mendonca Brazílie Sin City Showdown 2023 1.
Jacqueline Huescas Rios Mexiko RGV Classic Pro 2023 1.
Isamara Santos Brazílie Heart of Texas 2023 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
Pravidla pro kvalifikaci na Wellness Olympia 2023 najdete zde.


Europa Pro 2023 - bikiny fitness žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Brunauer, Fedorenko, Hill, Mazza, Reith, Stamatiadou, Valenzuela, Woo
2.Feeney, Mahonen, Taccani, Tan, Vaccaro, Blanco
3.Bellia, Cosentino, Kahl, Kavanagh, Minshull, Neuheisel, Nowak, Schwabe
4.Brunauer, Fedorenko, Hill, Mazza, Reith, Woo

V bikiny fitness žen, kde se sešlo dvaadvacet profesionálek, o medailové příčky od prvních okamžiků na pódiu bojovaly Valerya Fedorenko, Lisa Reith a Chantal Hill. Lisa, šampiónka nedávného Flex Weekend Pro, se nakonec musela spokojit s bronzem, když stříbro vybojovala Chantal a na své v pořadí čtvrté vítězství mezi profesionálkami dosáhla Valerya! Dobře si vedly také Ottavia Mazza a Kristina Brunauer, které si rozebraly poslední volná místa v první pětici. Do top 5 se v Alicante proti tomu nevešla účastnice Bikini Olympia z roku 2020 Noora Mahonen, které patří desátá příčka.


Výsledky Europa Pro 2023 - bikiny fitness žen

  1. Valerya Fedorenko*
  2. Chantal Hill
  3. Lisa Reith
  4. Ottavia Mazza
  5. Kristina Brunauer
  6. Marisa Woo
  7. Rania Stamatiadou
  8. Angela Valenzuela
  9. Giuditta Taccani
  10. Noora Mahonen
  11. Lorena Blanco
  12. Regina Tan
  13. Patrizia Vaccaro
  14. Jessica Feeney
  15. Noemi Cosentino
  16. Solidea Bellia
  16. Vivienne Kahl
  16. Jessica Kavanagh
  16. Samantha Minshull
  16. Sarah Neuheisel
  16. Renata Nowak
  16. Jule Schwabe

* kvalifikace na Bikini Olympia 2023


Bikiny fitness žen na Europa Pro 2023

Více fotografií z Europa Pro 2023 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia 2023 k 17. září:

jméno stát soutěž um.*
Jibin Park Jižní Korea Taiwan Pro 2022 1.
Ivanna Escandar Španělsko Bigman Weekend Pro 2022 1.
Amanda Marques Brazílie Sur Pro Cup 2022 1.
Phoebe Hagan Velká Británie Battle of Texas 2022 1.
Maureen Blanquisco Norsko Bikini Olympia 2022 1.
Jennifer Dorie Kanada Bikini Olympia 2021 1.
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2013 1.
Nittaya Kongthun Thajsko Musclecontest Japan Pro 2023 1.
Alessia Facchin Itálie Orchid Pro 2023 1.
Lauralie Chapados Kanada Bikini International 2023 1.
Brenda Farias Brazílie Campinas Pro 2023 1.
Aimee Velasquez USA Klash Series Ch. 2023 1.
Eszter Oczella Maďarsko 1 BroPro Show 2023 1.
Hyojung Kim Jižní Korea Korea AGP Pro 2023 1.
Vania Auguste USA Charlotte Pro 2023 1.
Romina Basualdo USA GRL PWR Pro 2023 1.
Savannah Watchman USA California Night of Ch. 2023 1.
Zsofia Reka Molnar Maďarsko Tropicarium Budapest Pro 2023 1.
Elisa Pecini Brazílie Bikini Olympia 2019 1.
Sierra Swann USA Optimum Classic Pro 2023 1.
Reijuana Harley USA Klash Series S. USA Pro 2023 1.
Cristobalina Pajares Torres Španělsko Miami Muscle Beach Pro 2023 1.
Eli Fernandez Mexiko Toronto Pro Supershow 2023 1.
Jessica Wilson USA DC Pro 2023 1.
Jordan Fisher USA Dallas Pro 2023 1.
Jil Meret Schmitz Thajsko Sheru Classic India 2023 1.
Song A Reum Jižní Korea Taiwan Pro 2023 1.
Lexus Redmond USA Republic of Texas Pro 2023 1.
Tatiana Lanovenko Rusko Mr. Big Evolution Pro 2023 1.
Dahye Jeon Jižní Korea Korea AGP Pro 2023 1.
Ariel Barley USA Governor's Cup 2023 1.
Tara Grier USA Lenda Murray Atlanta Pro 2023 1.
Savannah Dolezal USA Chicago Pro 2023 1.
Gessica Brun Brazílie Sur Pro Cup Colombia 2023 1.
Halanna Jully Brazílie Excalibur Pro 2023 1.
Ashlyn Little USA Tampa Pro 2023 1.
Ottavia Mazza Itálie T.R.U. Athlete UK Pro 2023 1.
Jordan Brannon USA Tahoe Pro 2023 1.
Ariana Brothers USA Nashville FitShow 2023 1.
Alexsandra Santos Brazílie Musclecontest Rio Pro 2023 1.
Yurika Shigemoto USA Tokyo Pro 2023 1.
Tamekia Carter USA Sasquatch Pro 2023 1.
Lisa Reith Německo Flex Weekend Pro 2023 1.
Daraja Hill USA Battle of the Bodies 2023 1.
Valerya Fedorenko Ukrajina Europa Pro 2023 1.
Reyna Perez Mexiko Mexico Grand Battle 2023 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
Pravidla pro kvalifikaci na Bikini Olympia 2023 najdete zde.


Foto:
www.npcnewsonline.com / Moriau PhotoSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

18.09.09:30PeteSimek - na to bych si docela vsadil. Vypadá to, že jeho škraloup v..
18.09.09:29PeteSimek - na nadcházející Mr.Olympia budu nejvíce fandit Mišo Križov..
18.09.00:14LeToucan - No, to se dalo čekat... `Nathan už přece tu kvalifikaci st..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 1 sekundami?Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie