Reklama:
LIMITOVANÁ EDICE v akci 1+1:
Perníčkový 100 % Whey Protein

Texas Pro 2023:
výsledky a fotografie (den 1.)

6.435 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Arlington, podle sčítání lidu z roku 2010 s více než 380.000 obyvateli devětačtyřicáté největší město Spojených států, ve dnech 18. a 19. srpna hostil další ročník profesionální show v kulturistice a fitness Texas Pro. Pořadatelé na klání stejně jako vloni vypsali hned osm kategorií a stejně jako naposledy svou akci také rozdělili do dvou soutěžních dnů. Zatímco v pátek sportovci z profesionální ligy IFBB Jima Maniona na závodech dostali příležitost v kulturistice mužů do 212 liber, classic physique, physique mužů, wellness žen, figure žen a bikiny fitness žen, během soboty se do boje o přízeň rozhodčích zapojili borci z královské kulturistiky mužů open spolu se závodnicemi nastupujícími ve physique žen.


Texas Pro 2023 - kulturistika mužů do 212 liber

Texas Pro 2023: výsledky a fotografie (den 2.)

Ve všech vypsaných kategoriích bylo ve hře jedno postupové místo na listopadový Olympia Weekend určené vítězi. V kulturistice mužů do 212 liber (96,2 kg) se do boje o něj zapojilo sedmnáct borců. Za horkého favorita na vítězství před závody mohl být považován zejména americký profík Keone Pearson, který k akci nastupoval v roli šestého nejlepšího účastníka 212 Olympia 2022. Žádný jiný člen startovního pole na kontě takto vysoké umístění z Olympie neměl a ve skutečnosti dokonce platilo, že jediným dalším kulturistou na pódiu, který kromě Keona k 212 Olympia v minulosti už nastoupil, byl Mexičan Noel Adame. Keone s Noelem i na stagi v Arlingtonu prokázali své kvality a byli to právě oni dva, kteří od prvních okamžiků sváděli bitvu o pěknou trofej i obří plaketu určenou šampiónovi! Ve čtyřčlenném prvním semifinálovém vyvolávání pózovali na obou místech uprostřed řady, na její konce rozhodčí postavili Jasona Josepha s Franciscem Barriosem. Mezi nimi se tak rozhodovalo o posledním medailistovi.

Jason Joseph, Noel Adame, Keone Pearson a Francisco Barrios na Texas Pro 2023 (foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)

Noel se, co se týká svalového rozvoje, Keonovi minimálně vyrovnal, kvalitou svalů i připraveností jej dokonce asi i o kousek předčil. Ale ve prospěch Pearsona hrála lepší tělesná stavba, díky které se může chlubit opravdu působivou siluetou. Po prejudgingu to tak vypadalo, že má k vítězství nakročeno právě on. Zajímavý souboj bylo možné sledovat i ve druhém calloutu. V něm o poslední volné místo v první pětici reálně bojovali profesionální nováček Justin Jacoby, Choi Jaesang a už padesátiletý Shuqing Lin. Všichni tři na soutěži předváděli, že jsou výbornými kulturisty! V tomto vyvolávání je doplňovali ještě Santos Rodriguez, Charles Curtis a Leland DeVaughn, kteří nicméně na rozdíl od Justina, Choie a Shuqinga šanci na jednom z míst ve středu řady ani na okamžik nedostali, a tak bylo zřejmé, že mezi nimi jde jenom o to, jak si rozdělí osmou až desátou příčku. Martae Ruelas, John Crisp, John McGovern, Bridger Paulich, Jay Warren, Braden Wuerch a Adnan Yousaf, kteří posléze pózovali v dalším vyvolávání, byli odsouzeni k umístění mimo top 10. A je nutné říci, že někteří z nich profesionální kulturisty připomínali už jenom s notnou dávkou představivosti.

Jason Joseph, Noel Adame, Keone Pearson a Francisco Barrios na Texas Pro 2023 (foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)

Ve finále byl na pátém místě na úkor Choie Jaesanga a Shuqinga Lina při profesionálním debutu vyhlášen Justin Jacoby. Zmíněný šampión NPC Nationals 2021 v kulturistice mužů do 80 kg, jenž velmi úspěšně působí také jako trenér, se prezentoval s výjimkou drobně slabších paží vyváženou postavou, parádním pózingem i vydařenou formou a je možná škoda, že při prejudgingu nedostal šanci srovnávat se s Franciscem Barriosem a Jasonem Josephem. V přímém souboji s nimi by se třeba probojoval ještě o nějakou tu příčku výše. Čtvrté místo, které pro něj znamená dosud nejlepší výsledek mezi profíky, bral Jason Joseph, jenž profi kartu vlastní už od triumfu na NPC USA 2010, kde spolu s ním tehdy uspěli ještě Jason Huh, Vladimir Sizov a Al Auguste. Není bez zajímavosti, že zatímco Jason s Alem kariéru dávno ukončili a Vladimir v posledních letech už přeci jenom začal ztrácet svou někdejší výkonnost, Jason je stále schopen bojovat o pěkné výsledky. Zaslouží si za to bezesporu uznání.

Jason Joseph, Noel Adame, Keone Pearson a Francisco Barrios na Texas Pro 2023 (foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)

Bronz a rovněž své dosud nejlepší umístění v Manionově profesionální lize vybojoval Argentinec Francisco Barrios, jenž sice nebyl zdaleka nejmohutnějším členem startovního pole, ale forma se mu povedla a rozhodčí to ocenili. Vítěz loňského New York Pro ve dvěstěvanáctce Noel Adame se při vstupu do letošní sezóny musel spokojit se druhým místem, když počtvrté za dobu svého působení v kulturistice mužů do 212 liber triumf slavil Keone Pearson! Keone, jenž se dlouhodobě spoléhá na vedení švýcarského trenéra Patricka Tuora, na texaské profesionální show předvedl svůj dosud nejlepší balíček. Tolik kulatých svalů na pódium ještě nikdy nepřinesl, výrazně zlepšil dolní polovinu těla a proti svému loňskému vydařenému vystoupení na Olympii vylepšil i připravenost, což bylo vidět hlavně v zadních postojích. Keone v Arlingtonu získal i cenu za nejlepší pózing a krátce po závodech už zaznívá, že by se před ním letos na 212 Olympia měl mít na pozoru i obhájce titulu Shaun Clarida. Ten mimochodem v pátek na Texas Pro asistoval při tom, když byla Personovi předávána jeho trofej.


Výsledky Texas Pro 2023 - kulturistika mužů do 212 liber

  1. Keone Pearson*
  2. Noel Adame
  3. Francisco Barrios
  4. Jason Joseph
  5. Justin Jacoby
  6. Shuqing Lin
  7. Choi Jaesang
  8. Charles Curtis
  9. Leland DeVaughn
  10. Santos Rodriguez
  11. Bridger Paulich
  12. John Crisp
  13. Braden Wuerch
  14. Martae Ruelas
  15. Jay Warren
  16. John McGovern
  16. Adnan Yousaf

* kvalifikace na 212 Olympia 2023


Kulturistika mužů do 212 liber na Texas Pro 2023

Více fotografií z Texas Pro 2023 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na 212 Olympia 2023 k 18. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Felipe Fierro Chile Sur Pro Cup 2022 1.
Shaun Clarida USA 212 Olympia 2020 1.
Angel Calderón Frias Španělsko 212 Olympia 2022 2.
Kamal Elgargni Libye 212 Olympia 2022 3.
Ahmad Ashkanani Kuvajt Saudi Classic 2023 1.
Felipe Moraes Brazílie Sao Paulo Pro 2023 1.
Kerrith Bajjo USA New York Pro 2023 1.
Piotr Borecki Polsko Toronto Pro Supershow 2023 1.
Andrey Melnikov Rusko Sheru Classic India 2023 1.
Roman Iushchenko Ukrajina Mr. Big Evolution Pro 2023 1.
John Jewett USA Lenda Murray Atlanta Pro 2023 1.
Chris Jones USA Chicago Pro 2023 1.
Fabricio Moreira Brazílie Tampa Pro 2023 1.
Nasser Sayed Kuvajt T.R.U. Athlete UK Pro 2023 1.
Keone Pearson USA Texas Pro 2023 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
Pravidla pro kvalifikaci na 212 Olympia 2023 najdete zde.


Texas Pro 2023 - classic physique

V classic physique, ve kterém závodníci musejí splňovat hmotnostní limit ve vztahu k jejich výšce, nastoupilo hned devětadvacet profíků. Tahákem soutěže klasiků byla především účast Roberta Timmse a Logana Franklina, kteří si předloni na Texas Pro rozdělili první dvě příčky a kteří loňskou sezónu shodně vynechali. V Loganově případě přitom k loňské absenci na soutěžním pódiu došlo za poměrně nešťastných okolností, když se připravil k účasti na Classic Physique Olympia, zde se odprezentoval, ale než stihl nastoupit na stage, tak onemocněl. Zodpovědnost k jeho vlastnímu zdraví mu tehdy zavelela nezávodit, byť z toho sám nemohl být zklamanější a po psychické stránce v danou chvíli působil vyloženě zničeně.

Logan Franklin, Robert Timms, Jaehoon Park a Benjamin Zimmerman na Texas Pro 2023
(foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)

V Arlingtonu si rozhodčí Logana spolu s Robertem vyžádali podle očekávání do prvního semifinálového vyvolávání, ve kterém spolu s nimi pózovalo dalších šest závodníků. Konkrétně v prvním calloutu dostali šanci ještě Dancovea Anderson, Anthony Barbera, Tony Duong, Alirio Pardo Estrada, Jaehoon Park a Benjamin Zimmerman. Na jednom z míst uprostřed řady bojoval v tu chvíli Logan a na druhém překvapivě stál Jaehoon, který jako borec z Koreje zůstával v přípravě stranou zájmu fanoušků i médií. Park si ovšem do Texasu přivezl perfektní formu i pořádné napruhování a ve chvíli, kdy k tomu ještě dokázal vytvořit velmi slušnou iluzi mohutnosti, to vypadalo, že by americkým soupeřům mohl vítězství nakonec vyfouknout! V dalším průběhu semifinále Logan Franklin, který se tentokrát na závody připravoval bez přispění jakéhokoliv guru, z boje o zlato vypadl a rozhodovalo se mezi Timmsem a Parkem.

Logan Franklin, Robert Timms, Jaehoon Park a Benjamin Zimmerman na Texas Pro 2023
(foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)

Jaehoon Park to následně dokázal a překvapivě, avšak zaslouženě si na Texas Pro 2023 došel pro kvalifikaci na letošní Olympia Weekend, kde v listopadu bude mít příležitost pokusit se vylepšit loňské patnácté místo. Robert Timms od své účasti na Classic Physique Olympia 2021, kde závodil naposledy, dosáhl zjevného progresu, ale na soupeře z Asie mu ani to nestačilo. Na klání tedy bral druhé místo před třetím Franklinem. Čtvrtý při profesionálním debutu skončil šampión NPC North American Championships 2022 Benjamin Zimmerman, top 5 v solidně poskládaném startovním poli uzavřel Dancovea Anderson.


Výsledky Texas Pro 2023 - classic physique

  1. Jaehoon Park*
  2. Robert Timms
  3. Logan Franklin
  4. Benjamin Zimmerman
  5. Dancovea Anderson
  6. Tony Duong
  7. Alirio Pardo Estrada
  8. Lucas Gianinni
  9. Osmar Alanis
  10. Eddie Chipp
  11. William Withers
  12. Terrence Bonds
  13. Adam Beveridge
  14. Marof Montanary
  16. Todd Akers
  16. Addison Alexander
  16. Aaron Aramini
  16. Carlos Marchand
  16. Bernardo Costa
  16. Sulaiman Kamara
  16. Timothy Kilow
  16. Jordan Moore
  16. Youri Kasonga Mukuna
  16. Kyle Puckett
  16. Jorge Trejo
  16. Robert Waterhouse
  16. Cameron Williams
  16. Casey Wilson
  - Anthony Barbera

* kvalifikace na Classic Physique Olympia 2023


Classic physique na Texas Pro 2023

Více fotografií z Texas Pro 2023 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Classic Physique Olympia 2023 k 18. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Woilid Baatout Francie Tunisia Pro 2022 1.
Chris Bumstead Kanada Classic Physique Olympia 2019 1.
Ramon Queiroz Brazílie Classic Physique Olympia 2022 2.
Urs Kalecinski Německo Classic Physique Olympia 2022 3.
Mike Sommerfeld Německo Saudi Classic 2023 1.
Eric Brown USA Fit World Pro 2023 1.
Daniil Famponte USA Charlotte Pro 2023 1.
Andrei Kozhokar Rusko Korea AGP Pro 2023 (II.) 1.
Michael Daboul Velká Británie Pittsburgh Pro 2023 1.
German Pastor Španělsko Musclecontest Ireland Pro 2023 1.
Eric Wildberger Brazílie Optimum Classic Pro 2023 1.
Samuel Paquin Kanada Toronto Pro Supershow 2023 1.
Damien Patrick USA Mid USA Pro 2023 1.
Damian Kuffel Polsko Poland Pro Muscle Show 2023 1.
Vahid Badpey Írán Sheru Classic India 2023 1.
Laszlo Kiraly Maďarsko Sheru Classic Italy 2023 1.
Antoine Loth Španělsko Mr. Big Evolution Pro 2023 1.
Carlos Dommar USA Lenda Murray Atlanta Pro 2023 1.
Fabio Junio Brazílie Xtreme Pro Mexico 2023 1.
John Le Kanada Vancouver Pro 2023 1.
Marcus Perry USA Chicago Pro 2023 1.
Diego Galindo Brazílie Sur Pro Cup Colombia 2023 1.
Matthew Greggo USA Tampa Pro 2023 1.
Stephane Matala Francie T.R.U. Athlete UK Pro 2023 1.
Jared Thompson USA Tupelo Pro 2023 1.
Jaehoon Park Jižní Korea Texas Pro 2023 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
Pravidla pro kvalifikaci na Classic Physique Olympia 2023 najdete zde.


Texas Pro 2023 - physique mužů

V osmadvacetičlenném startovním poli physique mužů se ke svému prvnímu vítězství mezi profíky probojoval Američan Jeremiah Maxey. Další místa v první pětici si za ním rozebrali Clarence McSpadden, Nicolas Koeu, Joshua Guidry a Mitch Starr.


Výsledky Texas Pro 2023 - physique mužů

  1. Jeremiah Maxey*
  2. Clarence McSpadden
  3. Nicolas Koeu
  4. Joshua Guidry
  5. Mitch Starr
  6. Alexander Rogers
  7. Ali Raza
  8. Alonzo Jefferson
  9. Michael Mayers
  10. Jake Alvarez
  11. Jorge Hernandez
  12. Micah Thomas
  13. Ommie Ryan
  14. Jemiase Riggins
  15. Michael Mperey
  16. Nicolas Dery-Belanger
  16. Dre Booker
  16. Stephen Brooks
  16. Andrew David
  16. Dylan Lin
  16. John Murphy
  16. Francisco Rodriguez
  16. Avery Saunders
  16. George Sellman
  16. Leon Spence
  16. Jacob Swisher
  16. Tristan Van der Bijl
  16. Roy Williams

* kvalifikace na Men's Physique Olympia 2023


Physique mužů na Texas Pro 2023

Více fotografií z Texas Pro 2023 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Men's Physique Olympia 2023 k 18. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Mehdi Kabbadj Maroko Libya Pro 2022 1.
Ming Chieh Tsai Tchaj-wan Taiwan Pro 2022 1.
Ramzi Kahlia Alžírsko Tunisia Pro 2022 1.
Corey Morris USA Battle of Texas 2022 1.
Erin Banks USA Men's Physique Olympia 2022 1.
Brandon Hendrickson USA Men's Physique Olympia 2018 1.
Diogo Montenegro Brazílie Men's Physique Olympia 2022 3.
Mahmood Almaghrabi Bahrajn Saudi Classic 2023 1.
Emanual Hunter USA Tri-City Classic Pro 2023 1.
Mauro Fialho Španělsko 1 BroPro Show 2023 1.
Carlos DeOliveira Brazílie Los Angeles Grand Prix 2023 1.
Benquil Marigny USA St. Louis Pro 2023 1.
Riccardo Croci Itálie Tropicarium Budapest Pro 2023 1.
Derrick Stevenson USA Optimum Classic Pro 2023 1.
Ryan Terry Velká Británie New York Pro 2023 1.
Emmanuel Costa Brazílie Sur Pro Cup Chile 2023 1.
Daniel Ammons USA Palmetto Classic Pro 2023 1.
Vinicius Mateus Brazílie Bahia Muscle Show 2023 1.
Andre Ferguson USA Miami Muscle Beach Pro 2023 1.
Vitor Chaves Brazílie DC Pro 2023 1.
Joseph Lee USA Korea AGP Pro 2023 1.
Victor Ramirez Kostarika Body Be 1 Classic Pro 2023 1.
Bhuwan Chauhan Indie Sheru Classic India 2023 1.
Sidy Pouye Španělsko Sheru Classic Italy 2023 1.
Yoonsung Lee Jižní Korea Taiwan Pro 2023 1.
Jason Huynh USA Republic of Texas Pro 2023 1.
Anderson Arruda Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2023 1.
Jeremy Potvin USA Lenda Murray Atlanta Pro 2023 1.
Drew Cullen USA Chicago Pro 2023 1.
Ismael Dominguez Mexiko Sur Pro Cup Colombia 2023 1.
Arya Saffaie USA Tampa Pro 2023 1.
Rodrigue Chesnier Francie Phoenix Pro 2023 1.
Febo Gambacorta Itálie T.R.U. Athlete UK Pro 2023 1.
Rafael Oliveira Brazílie Musclecontest Goiania Pro 2023 1.
Jonas Jamena Filipíny Pacific USA Pro 2023 1.
Jeremiah Maxey USA Texas Pro 2023 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
Pravidla pro kvalifikaci na Men's Physique Olympia 2023 najdete zde.


Texas Pro 2023 - wellness žen

Ve wellness žen velmi vyrovnaný souboj o vítězství svedly Mia Samuels a Marissa Andrews. Jediný bod nakonec rozhodl o druhém profesionálním vítězství Marissy, která tak koncem roku bude mít příležitost pokusit se na Wellness Olympia vylepšit loňské sedmé místo. Za druhou Miou bronz brala Jenna de Manincor, do nejlepší pětice se potom vtěsnaly ještě i Diana Verduzco a Devyn Cambre.


Výsledky Texas Pro 2023 - wellness žen

  1. Marissa Andrews*
  2. Mia Samuels
  3. Jenna de Manincor
  4. Diana Verduzco
  5. Devyn Cambre
  6. Amy Li
  7. Tracy Williams
  8. Maria Paulette
  9. Victoria Puentes
  10. Jessica Alvarado
  11. Angela White
  12. Quintaysia Goodley
  13. Halla Yu

* kvalifikace na Wellness Olympia 2023


Wellness žen na Texas Pro 2023

Více fotografií z Texas Pro 2023 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Wellness Olympia 2023 k 18. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Francielle Mattos Brazílie Wellness Olympia 2021 1.
Isabelle Nunes Brazílie Wellness Olympia 2022 2.
Angela Borges Brazílie Wellness Olympia 2022 3.
Kassandra Gillis Kanada Wellness International 2023 1.
Alexis Adams USA Sampson Showdown 2023 1.
Renata Guaraciaba Brazílie Musclecontest Rio Pro 2023 1.
Amanda Burnett USA Houston Tournament of Ch. 2023 1.
Giselle Machado Brazílie Charlotte Pro 2023 1.
Tefani-Sam Genadi Razhi USA Miami Muscle Beach Pro 2023 1.
Sandra Colorado Acal Španělsko Toronto Pro Supershow 2023 1.
Lili Dong USA Southern California Pro 2023 1.
Leonida Ciobu Moldavsko Empro Classic 2023 1.
Frida Paulsen Stern Švédsko Republic of Texas Pro 2023 1.
Lisa Meiswinkel Německo Mr. Big Evolution Pro 2023 1.
Johanna Calcano USA Lenda Murray Atlanta Pro 2023 1.
Danai Theodoropoulou Austrálie Chicago Pro 2023 1.
Elisa Alcantara Kolumbie Sur Pro Cup Colombia 2023 1.
Rayane Fogal Brazílie Tampa Pro 2023 1.
Wynter Addams Malta T.R.U. Athlete UK Pro 2023 1.
Marissa Andrews USA Texas Pro 2023 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
Pravidla pro kvalifikaci na Wellness Olympia 2023 najdete zde.


Texas Pro 2023 - figure žen

Ve figure žen se za jasnou favoritku na vítězství dala považovat úřadující stříbrná medailistka Figure Olympia Jessica Reyes Padilla. Portorická závodnice v Texasu nezaváhala a na klání tak obhájila loňské vítězství! Na dalších místech v top 5 se za ní srovnaly Ashley Howells, Tamera Barrett, Amie Mock a Lena Ramsteiner.


Výsledky Texas Pro 2023 - figure žen

  1. Jessica Reyes Padilla*
  2. Ashley Howells
  3. Tamera Barrett
  4. Amie Mock
  5. Lena Ramsteiner
  6. Kaylee Walker
  7. Becca Wilcox
  8. Kamilla Alencastro
  9. Amanda Winston
  10. Samantha Jenkins
  11. Mandy Urner
  12. Jay Garay
  13. Denitra Bruer
  14. Brittany Offers
  15. Nachol Cravens
  16. Marcela Barros
  16. Tonya Brookter
  16. Alexis Davis
  16. Candace Richardson
  16. Amaranth Kim
  16. Jackilyn Lowry
  16. Amanda McCroskey
  16. Jessica McWilliams
  16. Spomenka Miller
  16. Stephanie Santamaria
  16. Amy Summy

* kvalifikace na Figure Olympia 2023


Figure žen na Texas Pro 2023

Více fotografií z Texas Pro 2023 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Figure Olympia 2023 k 18. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Cydney Gillon USA Figure Olympia 2017 1.
Jessica Reyes Padilla Portoriko Figure Olympia 2022 2.
Lola Montez Kanada Figure Olympia 2022 3.
Bojana Vasiljevic USA Orchid Pro 2023 1.
Donya Jackson USA Tri-City Classic Pro 2023 1.
Gabriela Consolmagno USA Wasatch Warrior 2023 1.
Madison Dinges USA Charlotte Pro 2023 1.
Cherish Richardson USA Pittsburgh Pro 2023 1.
Maria Luisa Baeza Diaz USA New York Pro 2023 1.
Natalia Soltero Mexiko Northern California Pro 2023 1.
Jennifer Zienert Německo Empro Classic 2023 1.
Kristen McGregor Jamajka Mr. Big Evolution Pro 2023 1.
Adela Ondrejovičová Slovensko Lenda Murray Atlanta Pro 2023 1.
Gina Palma USA Vancouver Pro 2023 1.
Autumn Cleveland USA Chicago Pro 2023 1.
Ericka Morales Morgan Guatemala Zhanna Rotar Classic 2023 1.
Jossie Alarcon USA Sur Pro Cup Colombia 2023 1.
Queren Pacheco Mexiko Tampa Pro 2023 1.
Tereza Linhartová Česká republika T.R.U. Athlete UK Pro 2023 1.
Oyku Basar Turecko Tupelo Pro 2023 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
Pravidla pro kvalifikaci na Figure Olympia 2023 najdete zde.


Texas Pro 2023 - bikiny fitness žen

V bikiny fitness žen se zrodilo největší překvapení páteční části soutěže, když se zde na úkor šampiónky Bikini Olympia z roku 2019 Elisy Pecini k vítězství probojovala Ashlyn Little. Na Elisu tedy tentokrát zbylo druhé místo, které si připsala před třetí Tamekiou Carter, čtvrtou Yurikou Shigemoto a pátou Wu Bi.


Výsledky Texas Pro 2023 - bikiny fitness žen

  1. Ashlyn Little*
  2. Elisa Pecini
  3. Tamekia Carter
  4. Yurika Shigemoto
  5. Wu Bi
  6. Ashley Hampton
  7. Erin Mayrhofer
  8. Flora Wang
  9. Sammy Jo
  10. Jessica Dexter
  11. Jeannie Dery-Belanger
  12. Lynsie Hice
  13. Claudia Garcia
  14. Rachel Spanos
  15. Jessica Lewis
  16. Brenda Garay
  16. Violeta Garcia
  16. Ashley Marie Lee
  16. Emma MacDougall
  16. Carolina Mestre
  16. Yvette Montero
  16. Vanessa Guzman Niebla
  16. Fallon Wainwright

* kvalifikace na Bikini Olympia 2023


Bikiny fitness žen na Texas Pro 2023

Více fotografií z Texas Pro 2023 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia 2023 k 18. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Jibin Park Jižní Korea Taiwan Pro 2022 1.
Ivanna Escandar Španělsko Bigman Weekend Pro 2022 1.
Amanda Marques Brazílie Sur Pro Cup 2022 1.
Phoebe Hagan Velká Británie Battle of Texas 2022 1.
Maureen Blanquisco Norsko Bikini Olympia 2022 1.
Jennifer Dorie Kanada Bikini Olympia 2021 1.
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2013 1.
Nittaya Kongthun Thajsko Musclecontest Japan Pro 2023 1.
Alessia Facchin Itálie Orchid Pro 2023 1.
Lauralie Chapados Kanada Bikini International 2023 1.
Brenda Farias Brazílie Campinas Pro 2023 1.
Aimee Velasquez USA Klash Series Ch. 2023 1.
Eszter Oczella Maďarsko 1 BroPro Show 2023 1.
Hyojung Kim Jižní Korea Korea AGP Pro 2023 1.
Vania Auguste USA Charlotte Pro 2023 1.
Romina Basualdo USA GRL PWR Pro 2023 1.
Savannah Watchman USA California Night of Ch. 2023 1.
Zsofia Reka Molnar Maďarsko Tropicarium Budapest Pro 2023 1.
Elisa Pecini Brazílie Bikini Olympia 2019 1.
Sierra Swann USA Optimum Classic Pro 2023 1.
Reijuana Harley USA Klash Series S. USA Pro 2023 1.
Cristobalina Pajares Torres Španělsko Miami Muscle Beach Pro 2023 1.
Eli Fernandez Mexiko Toronto Pro Supershow 2023 1.
Jessica Wilson USA DC Pro 2023 1.
Jordan Fisher USA Dallas Pro 2023 1.
Jil Meret Schmitz Thajsko Sheru Classic India 2023 1.
Song A Reum Jižní Korea Taiwan Pro 2023 1.
Lexus Redmond USA Republic of Texas Pro 2023 1.
Tatiana Lanovenko Rusko Mr. Big Evolution Pro 2023 1.
Dahye Jeon Jižní Korea Korea AGP Pro 2023 1.
Ariel Barley USA Governor's Cup 2023 1.
Tara Grier USA Lenda Murray Atlanta Pro 2023 1.
Savannah Dolezal USA Chicago Pro 2023 1.
Gessica Brun Brazílie Sur Pro Cup Colombia 2023 1.
Halanna Jully Brazílie Excalibur Pro 2023 1.
Ashlyn Little USA Tampa Pro 2023 1.
Ottavia Mazza Itálie T.R.U. Athlete UK Pro 2023 1.
Jordan Brannon USA Tahoe Pro 2023 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
Pravidla pro kvalifikaci na Bikini Olympia 2023 najdete zde.


Foto:
www.npcnewsonline.com / J. M. ManionSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTréninkový videolog: Pavel Beran (07/...
Mikuc (12:15) • Přistupuje k tomu pozitivně, tak to má přeci být!:) Budeme se těšit na další sezónu a s...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (07/...
torturer (23:47) • “Sezóna asi nedopadla podle tvých představ…” “Jaktože ne?” Tak to jsem vyprsk pívo *2...
magazínKateřina Ottová a Daniel Božek - trén...
Marczus (15:29) • Ježíšmarjá, proč jim zisk profi karty trvá tak dlouho? Nechápu...
magazínBen Weider Natural Pro Qualifier 2023...
KKarmasin (13:36) • Profesionální liga a dopingové kontroly, nějak mi to nejde dohromady.
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
LeToucan (12:44) • Nebude spíš hrát roli to, že ty závody jsou strašně pozdě? Většina lidí jde na Čelákovi...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie