Reklama:
LIMITOVANÁ EDICE v akci 1+1:
Perníčkový 100 % Whey Protein

Empro Classic 2023
- výsledky a fotografie

28.369 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Neděle 18. června v multifunkčních prostorách VB Spaces ve španělském Alicante patřila profesionální show v kulturistice a fitness Empro Classic. Ve skvělé atmosféře, kterou vytvořilo publikum, se zde do boje o kvalifikaci na letošní Olympia Weekend zapojili závodníci nastupující v kulturistice mužů open, classic physique mužů, physique žen, figure žen, wellness žen a bikiny fitness žen. Závody slibovaly nabídnout v jednotlivých kategoriích špičkovou podívanou, což paradoxně pořadatelům způsobilo nějaké ty nečekané starosti. Davy lidí do haly proudily ještě několik desítek minut po původně plánovaném začátku soutěže, stejně tak ještě před tím, než se stihli objevit první profíci na stagi, diváci online přenosu přetížili servery natolik, že došlo k několik desítek minut trvajícímu výpadku vysílání. Když se vše podařilo dát do pořádku, mohl dopolední prejudging s přibližně osmdesátiminutovým zpožděním konečně začít!


Empro Classic 2023 - kulturistika mužů open


Semifinálová vyvolávání:
1.Fernando, Fritz, Klančir, Križánek, Quiles, Presti
2.Fritz, Klančir, Pradells
3.Zamorano, Omeragic, Wolski
4.Fernando, Križánek, Quiles, Presti

V královské kulturistice mužů open se letos v profesionální lize IFBB Jima Maniona zatím závodilo pouze v Brazílii, Kanadě a Spojených státech. K první evropské soutěži roku sice překvapivě nastoupilo jenom deset těžkotonážníků, ale kde chyběla kvantita, nahradila to kvalita. Všichni členové startovního pole představovali výborné kulturisty! V roli favorita na vítězství k soutěži nastupoval dvanáctý nejlepší účastník loňského ročníku Mr. Olympia Michal Križánek, zkušenosti se závoděním na Olympii měl z dalších účastníků soutěže také Ital Andrea Presti, jenž se ovšem na zmíněné vrcholné akci profesionálního bodybuildingu nikdy neumístil tak vysoko jako právě Michal. Respekt při pohledu na předsoutěžní snímky šel také z Romana Fritze, Petara Klančira, Wellingtona Fernanda nebo Krystiana Wolského.

Michal Križánek, Jose Manuel Munoz Quiles, Wellington Fernando a Andrea Presti na Empro Classic 2023
(foto: Npcnewsonline.com / Moriau Photo)

Žádný ze závodníků k soutěži nenastoupil vyloženě z formy, všichni také zároveň ale měli nějaké ty slabiny. A tak to, jak přesně jsou rozdané karty, postupně vyplynulo až z jednotlivých semifinálových vyvolávání. V tom důležitém prvním hlavní rozhodčí Becky Clawson doprostřed šestičlenné řady zařadila Michala s Andreou, což bylo něco, co se celkem čekalo. Kolem nich na pozici číslo tři až čtyři pózovali Wellington Fernando s největším pozitivním překvapením soutěže Josem Manuelem Munozem Quilesem. Že by tento pouze jednadvacetiletý profesionální nováček mohl při startu na Empro Pro v nabitém startovním poli pomýšlet hned na umístění v první pětici, věřil asi jenom málokdo. Jose naopak poté, kdy v květnu na Ben Weider Worldwide Classic Spain vybojoval profi kartu, dostával například i otázky, zda to nechce zkusit raději v classic physique. O poslední volné místo v první pětici to bylo mezi dalším španělským začínajícím profíkem Joanem Pradellsem, Romanem Fritzem a Petarem Klančirem. Jak Roman, tak Petar zřejmě od svého vystoupení na Empro Classic čekali více, ale vypadalo to, že oběma s průběhem prejudgingu trochu odcházela forma, a to je z boje o medaile posléze definitivně vyřadilo.

Michal Križánek, Jose Manuel Munoz Quiles, Wellington Fernando a Andrea Presti na Empro Classic 2023
(foto: Npcnewsonline.com / Moriau Photo)


Finanční odměny:
1. místo10.000 $
2. místo3.000 $
3. místo2.000 $
4. místo1.000 $
5. místo1.000 $
celkově17.000 $

Pojďme se na jednotlivé minisouboje podívat podrobněji. Michal Križánek na pódium přinesl ze všech členů startovního pole největší wow faktor. Byl ve formě, předvedl o kus vylepšená záda, brutální paže a ramena i působivou nejsvalnatější pózu. V souboji s Andreou Prestim bral poměrně snadno většinu póz. Lepší byl nejenom v most muscular, ale také ve dvojitém bicepsu zezadu, v širokém svalu zádovém zepředu, v boční tricepsové póze, a jakkoliv jeho kontrola břišních svalů při přechodech mezi pózami nebyla vždy ideální a jakkoliv nemá ani ty nejhlubší břišáky na světě, tak lepší byl i v póze břicho-stehna! V hrudníku z boku, širokém svalu zádovém zezadu a ve dvojitém bicepsu zepředu to už bylo vyrovnanější. Celkově to ale vypadalo, že Michal rozhodčím nabídl ze všech borců na pódiu ten nejlepší balíček objemů, připravenosti a kompletnosti. V boji o třetí místo Wellington Fernando těžil z parádních tvarů a své estetické postavy, Jose Manuel Munoz Quiles se proti tomu prezentoval lepšími hamstringy a obecně i lepšími zadními postoji. Přesto se zdálo, že blíže bronzu bude Wellington. Roman Fritz s Petarem Klančirem měli tu smůlu, že už přeci jenom poněkud unavení z prvního calloutu, ve kterém doplňovali Michala, Andreu, Wellingtona a Joseho, museli i do druhého vyvolávání. Zde narazili na svěžího Joana Pradellse. Joan se mezi profíky uvedl výbornými pažemi i kvadricepsy s pěknými detaily, a i když svalovou vyzrálostí na své zkušenější soupeře něco ztrácel, tak z Romana s Petarem po chvíli už lilo jako z konve a stavělo je to do nevýhody. To Pradellsovi dávalo jistou šanci na to, že by se do top 5 jako poslední mohl vmáčknout.

Michal Križánek, Jose Manuel Munoz Quiles, Wellington Fernando a Andrea Presti na Empro Classic 2023
(foto: Npcnewsonline.com / Moriau Photo)

Odpověď na to, zda se mu to podaří, mělo dát vyhlašování výsledků, které završilo večerní finále. To probíhalo snad v ještě bouřlivější atmosféře než prejudging. Na páté příčce byl nakonec na úkor Joana přeci jenom vyhlášen Roman Fritz a jedná se asi o férový výsledek. Zkušený německý profík totiž na stage přinesl nejenom pěknou formu, ale také mohutné, pěkně oblé a dobře separované kvadricepsy. Vytknout by se mu sice daly jisté rezervy v hloubce zad, ale i tak si umístění v top 5 zasloužil. Čtvrté místo v souladu s vývojem soutěže vybojoval mladičký Jose Manuel Munoz Quiles a bronz si tak odnášel Wellington Fernando, který se na závody ve Španělsku vydal až z Brazílie. Zbývalo vyhlásit, komu připadne stříbro, a potom už mělo být všechno jasné. Z úst moderátora Gabriela Opareho po krátké odmlce zaznělo, že stříbrnou medaili získává Andrea Presti. Znamenalo to, že to Michal Križánek dokázal a svůj teprve třetí soutěžní start v profesionální lize IFBB Jima Maniona proměnil ve druhé vítězství a přímou kvalifikaci na Mr. Olympia 2023! Andrea sice ke klání nastoupil zřejmě nejmohutnější a nejvyváženější v kariéře, když maličko vylepšil kvadricepsy, které mohou být považovány za jeho největší slabinu, ale na soupeře ze Slovenska zkrátka neměl. Po Empro Classic platí, že je na letošní Olympia Weekend v královské kategorii open přímo kvalifikováno dvanáct borců. Přibýt jich ještě může dalších třináct.


Výsledky Empro Classic 2023 - kulturistika mužů open

  1. Michal Križánek*
  2. Andrea Presti
  3. Wellington Fernando
  4. Jose Manuel Munoz Quiles
  5. Roman Fritz
  6. Petar Klančir
  7. Joan Pradells
  8. Krystian Wolski
  9. Emir Omeragic
  10. Jorge Zamorano

* kvalifikace na Mr. Olympia 2023


Kulturistika mužů open na Empro Classic 2023

Více fotografií z Empro Classic 2023 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia 2023 k 18. červnu:

jméno stát soutěž um.*
Brett Wilkin USA Bigman Weekend Pro 2022 1.
Hadi Choopan Írán Mr. Olympia 2022 1.
Derek Lunsford USA Mr. Olympia 2022 2.
Nick Walker USA Mr. Olympia 2022 3.
Brandon Curry USA Mr. Olympia 2019 1.
Mamdouh Elssbiay Egypt Mr. Olympia 2020 1.
Samson Dauda Velká Británie Arnold Classic 2023 1.
Behrooz Tabani Írán Arnold Classic Brazil 2023 1.
Tonio Burton USA New York Pro 2023 1.
Ross Flanigan USA California Pro 2023 1.
Iain Valliere Kanada Toronto Pro Supershow 2023 1.
Michal Križánek Slovensko Empro Classic 2023 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
Pravidla pro kvalifikaci na Mr. Olympia 2023 najdete zde.


Empro Classic 2023 - classic physique


Semifinálová vyvolávání:
1.Martinez, Pastor, Guido, Navarro, Loth, Montoya
2.Cannegieter, Feidi, Javorski, Moreno, Rodriguez, Gerstner
3.Bucheli, Cartwright, Diaz, Gohari, Patte, Ricotti, Senas, Pardo
4.Pastor, Loth

V classic physique, ve kterém závodníci musejí splňovat hmotnostní limit ve vztahu k jejich výšce, před rozhodčí předstoupilo rovných dvacet borců. První semifinálové vyvolávání napovědělo, že se na klání bude dařit hlavně domácím borcům. Rozhodčí do tohoto nejdůležitějšího calloutu totiž vybrali hned pětici Španělů ve složení David Martinez, German Pastor, Francisco Navarro, Antoine Loth a Jhon Duque Montoya, které doplnil už jenom Lucas Guido z Německa. Souboj o vítězství přitom od začátku sváděli German s Antoinem.

German Pastor a Antoine Loth na Empro Classic 2023 (foto: Npcnewsonline.com / Moriau Photo)


Finanční odměny:
1. místo2.000 $
2. místo1.000 $
3. místo500 $
celkově3.500 $

V dalších kategoriích se finanční odměny rozdělovaly shodně.

Ve prospěch Germana Pastora hrála zejména jeho výjimečná svalová vyzrálost, svého dnešního největšího soupeře tento zkušený profík ovšem předčil i užším pasem. Antoine proti tomu nabídl lepší zadní postoje a jeho dvojitý biceps zezadu, to bylo snad dokonalost! Zlato v závěru soutěže ale i tak připadlo Pastorovi, jenž tak navázal na svůj květnový triumf z Musclecontest Ireland Pro. Trio medailistů doplnil 191 cm vysoký David Martinez, jenž byl výborný zejména v předních pózách. Ve chvíli, kdy se k rozhodčím otočil zády, na své oba úspěšnější konkurenty ovšem něco ztrácel. Výsledkem výrazně za očekáváním tentokrát zůstali účastníci Classic Physique Olympia 2022 Camilo Diaz a Emanuele Ricotti. Patří jim pouze třinácté, resp. čtrnácté místo.


Výsledky Empro Classic 2023 - classic physique

  1. German Pastor*
  2. Antoine Loth
  3. David Martinez
  4. Jhon Duque Montoya
  5. Francisco Navarro
  6. Lucas Guido
  7. Junior Javorski
  8. Andre Gerstner
  9. Joan Cannegieter
  10. Jonathan Moreno
  11. Djallel Feidi
  12. Abraham Rodriguez
  13. Camilo Diaz
  14. Emanuele Ricotti
  15. Ryan Cartwright
  16. David Bucheli
  17. Ethan Gohari
  18. Amaury Patte
  19. Javier Prado Senas
  20. Victor Toledo Pardo

* kvalifikace na Classic Physique Olympia 2023


Classic physique na Empro Classic 2023

Více fotografií z Empro Classic 2023 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Classic Physique Olympia 2023 k 18. červnu:

jméno stát soutěž um.*
Woilid Baatout Francie Tunisia Pro 2022 1.
Chris Bumstead Kanada Classic Physique Olympia 2019 1.
Ramon Queiroz Brazílie Classic Physique Olympia 2022 2.
Urs Kalecinski Německo Classic Physique Olympia 2022 3.
Mike Sommerfeld Německo Saudi Classic 2023 1.
Eric Brown USA Fit World Pro 2023 1.
Daniil Famponte USA Charlotte Pro 2023 1.
Andrei Kozhokar Rusko Korea AGP Pro 2023 (II.) 1.
Michael Daboul Velká Británie Pittsburgh Pro 2023 1.
German Pastor Španělsko Musclecontest Ireland Pro 2023 1.
Eric Wildberger Brazílie Optimum Classic Pro 2023 1.
Samuel Paquin Kanada Toronto Pro Supershow 2023 1.
Damien Patrick USA Mid USA Pro 2023 1.
Damian Kuffel Polsko Poland Pro Muscle Show 2023 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
Pravidla pro kvalifikaci na Classic Physique Olympia 2023 najdete zde.


Empro Classic 2023 - physique žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Andersch, Gonzalez, Nupponen, Skotzen
2.Brylewski, Fernandez, Kassinopoullou, Ruiz, Spitzbart
3.Andersch, Skotzen

Physique žen se s devíti závodnicemi stalo početně nejméně obsazenou kategorií soutěže. O vítězství se rozhodovalo mezi Rakušankou Birgit Andersch a Romanou Skotzen z Velké Británie. O něco lepší finální dotaženost rozhodla o prvním triumfu mezi profesionálkami v podání Romany, která letos zaujala už druhou příčkou z Toronto Pro Supershow. Za druhou Birgit si zbývající místa v první pětici rozebraly Yaiza Miranda Gonzalez, Sanna Nupponen a Uta Kohler-Spitzbart.


Výsledky Empro Classic 2023 - physique žen

  1. Romana Skotzen*
  2. Birgit Andersch
  3. Yaiza Miranda Gonzalez
  4. Sanna Nupponen
  5. Uta Kohler-Spitzbart
  6. Hayley Brylewski
  7. Mar Ruiz
  8. Carolina Fernandez
  9. Marina Kassinopoullou

* kvalifikace na Women's Physique Olympia 2023


Physique žen na Empro Classic 2023

Více fotografií z Empro Classic 2023 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Women's Physique Olympia 2023 k 18. červnu:

jméno stát soutěž um.*
Natalia Abraham Coelho USA W. Physique Olympia 2022 1.
Sarah Villegas USA W. Physique Olympia 2020 1.
Brooke Walker USA W. Physique Olympia 2022 3.
Anne-Lorraine Mohn Francie Van. Island Showdown 2023 1.
Pamela Canfield USA St. Louis Pro 2023 1.
Elena Aviles Romero Španělsko Optimum Classic Pro 2023 1.
Emily Schubert USA Omaha Pro 2023 1.
Emilija Martic Kanada Toronto Pro Supershow 2023 1.
Romana Skotzen Velká Británie Empro Classic 2023 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
Pravidla pro kvalifikaci na Women's Physique Olympia 2023 najdete zde.


Empro Classic 2023 - figure žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Freitas, Godwin, Huber, Kochkar, Ondrejovičová, Zavitsanou, Zienert
2.Freitas, Kochkar, Prause, Zavitsanou
3.Dutilly, Fortuin, Kassel, Penalver, Ranta, Thomson
4.Favrelle, Friedel, Meleg, Nickel, Poux, Sellgren, Kurth
5.Godwin, Huber, Ondrejovičová, Zienert

Ve figure žen, s jednadvaceti závodnicemi nejpočetněji obsazené kategorii soutěže, souboj o vítězství sváděly Němky Nadine Huber a Jennifer Zienert. Obě profesionálky se na stagi zdaleka nepotkaly poprvé a síly změřily například i na loňském ročníku Figure Olympia. Úspěšnější tentokrát byla Jennifer, která tak slaví přímou kvalifikaci na letošní Olympii. O třetí až čtvrté místo to bylo mezi Adelou Ondrejovičovou a domácí Rejoice Godwin. Obě výborně stavěné závodnice na Jennifer s Nadine něco ztrácely, co se týká celkové ostrosti. Rejoice nakonec byla ve velmi vyrovnaném souboji se slovenskou profesionálkou šťastnější a brala třetí místo. Adela Ondrejovičová si tak při svém vstupu do letošní sezóny odnáší až čtvrtou příčku.


Výsledky Empro Classic 2023 - figure žen

  1. Jennifer Zienert*
  2. Nadine Huber
  3. Rejoice Godwin
  4. Adela Ondrejovičová
  5. Daiane Freitas
  6. Hannah Prause
  7. Anna Kochkar
  8. Helen Zavitsanou
  9. Paula Ranta
  10. Erin Thomson
  11. Manon Dutilly
  12. Carmen Garcia Penalver
  13. Jeanne Kassel
  14. Annelies Fortuin
  15. Jenny Kurth
  16. Lucie Favrelle
  16. Leonie Friedel
  16. Krisztina Meleg
  16. Sophie Nickel
  16. Kiira Poux
  16. Elin Sellgren

* kvalifikace na Figure Olympia 2023


Figure žen na Empro Classic 2023

Více fotografií z Empro Classic 2023 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Figure Olympia 2023 k 18. červnu:

jméno stát soutěž um.*
Cydney Gillon USA Figure Olympia 2017 1.
Jessica Reyes Padilla Portoriko Figure Olympia 2022 2.
Lola Montez Kanada Figure Olympia 2022 3.
Bojana Vasiljevic USA Orchid Pro 2023 1.
Donya Jackson USA Tri-City Classic Pro 2023 1.
Gabriela Consolmagno USA Wasatch Warrior 2023 1.
Madison Dinges USA Charlotte Pro 2023 1.
Cherish Richardson USA Pittsburgh Pro 2023 1.
Maria Luisa Baeza Diaz USA New York Pro 2023 1.
Natalia Soltero Mexiko Northern California Pro 2023 1.
Jennifer Zienert Německo Empro Classic 2023 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
Pravidla pro kvalifikaci na Figure Olympia 2023 najdete zde.


Empro Classic 2023 - wellness žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Acal, Ciobu, Meiswinkel, Petizco, Santana, Teresa
2.Amante, Hermes, Moreira, Tonelli, Silva
3.Carlomagno, Fernandez, Gauthierot, Martinez, Rosero
4.Acal, Ciobu, Meiswinkel, Santana

V divácky atraktivním wellness žen se v konkurenci patnácti soupeřek ke svému druhému vítězství mezi profesionálkami probojovala Leonida Ciobu, do jejíž přípravy jsme Vás krátce před závody nechali nahlédnout v tomto článku. Na cestě za svým dnešním úspěchem tato moldavská závodnice překonala i druhou Sandru Colorado Acal, která před dvěma týdny triumfovala na Toronto Pro Supershow. Na umístění v první pětici dále dosáhly ještě také Carolina Santana, Lisa Meiswinkel a Ruth Casado Petizco.


Výsledky Empro Classic 2023 - wellness žen

  1. Leonida Ciobu*
  2. Sandra Colorado Acal
  3. Carolina Santana
  4. Lisa Meiswinkel
  5. Ruth Casado Petizco
  6. Sina Teresa
  7. Alexandra Maria da Silva
  8. Catia Moreira
  9. Carlotta Tonelli
  10. Katia Hermes
  11. Ana Amante
  12. Diana Carlomagno
  13. Kihara Martinez
  14. Sussy Rosero
  15. Lara Fernandez
  16. Lauwencia Gauthierot

* kvalifikace na Wellness Olympia 2023


Wellness žen na Empro Classic 2023

Více fotografií z Empro Classic 2023 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Wellness Olympia 2023 k 18. červnu:

jméno stát soutěž um.*
Francielle Mattos Brazílie Wellness Olympia 2021 1.
Isabelle Nunes Brazílie Wellness Olympia 2022 2.
Angela Borges Brazílie Wellness Olympia 2022 3.
Kassandra Gillis Kanada Wellness International 2023 1.
Alexis Adams USA Sampson Showdown 2023 1.
Renata Guaraciaba Brazílie Musclecontest Rio Pro 2023 1.
Amanda Burnett USA Houston Tournament of Ch. 2023 1.
Giselle Machado Brazílie Charlotte Pro 2023 1.
Tefani-Sam Genadi Razhi USA Miami Muscle Beach Pro 2023 1.
Sandra Colorado Acal Španělsko Toronto Pro Supershow 2023 1.
Lili Dong USA Southern California Pro 2023 1.
Leonida Ciobu Moldavsko Empro Classic 2023 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
Pravidla pro kvalifikaci na Wellness Olympia 2023 najdete zde.


Empro Classic 2023 - bikiny fitness žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Brunauer, Clemente, Escandar, Torres, Maudos, Reith, Setlak, Szoltysek
2.Lamkadem, Shuhui, Zhekova, Miljkov, Neves, Sousa
3.Clemente, Escandar, Torres, Maudos

V bikiny fitness žen se pořadatelům sešlo čtrnáct závodnic. Bitvu o vítězství od prvních okamžiků semifinále sváděly domácí profesionálky Ivanna Escandar a Cristobalina Pajares Torres, přičemž obě k Empro Classic nastupovaly s vědomím, že kvalifikaci na Bikini Olympia 2023 už mají jistou. Více rozhodčí zaujala Ivanna, které zlaté medaile z profesionálních show rozhodně nejsou cizí. Jenom vloni v Manionově profesionální lize totiž přemožitelku nenašla šestkrát! Další místa v první pětici si rozdělily Sofia Maudos, Claudia Clemente a Kristina Brunauer.


Výsledky Empro Classic 2023 - bikiny fitness žen

  1. Ivanna Escandar*
  2. Cristobalina Pajares Torres
  3. Sofia Maudos
  4. Claudia Clemente
  5. Kristina Brunauer
  6. Lisa Reith
  7. Anna Setlak
  8. Aneta Szoltysek
  9. Ines Gentil Neves
  10. Marina Zhekova
  11. Kerolana Tamires De Sousa
  12. Julie Miljkov
  13. Fan Shuhui
  14. Sarah Ait Lamkadem

* kvalifikace na Bikini Olympia 2023


Bikiny fitness žen na Empro Classic 2023

Více fotografií z Empro Classic 2023 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia 2023 k 18. červnu:

jméno stát soutěž um.*
Jibin Park Jižní Korea Taiwan Pro 2022 1.
Ivanna Escandar Španělsko Bigman Weekend Pro 2022 1.
Amanda Marques Brazílie Sur Pro Cup 2022 1.
Phoebe Hagan Velká Británie Battle of Texas 2022 1.
Maureen Blanquisco Norsko Bikini Olympia 2022 1.
Jennifer Dorie Kanada Bikini Olympia 2021 1.
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2013 1.
Nittaya Kongthun Thajsko Musclecontest Japan Pro 2023 1.
Alessia Facchin Itálie Orchid Pro 2023 1.
Lauralie Chapados Kanada Bikini International 2023 1.
Brenda Farias Brazílie Campinas Pro 2023 1.
Aimee Velasquez USA Klash Series Ch. 2023 1.
Eszter Oczella Maďarsko 1 BroPro Show 2023 1.
Hyojung Kim Jižní Korea Korea AGP Pro 2023 1.
Vania Auguste USA Charlotte Pro 2023 1.
Romina Basualdo USA GRL PWR Pro 2023 1.
Savannah Watchman USA California Night of Ch. 2023 1.
Zsofia Reka Molnar Maďarsko Tropicarium Budapest Pro 2023 1.
Elisa Pecini Brazílie Bikini Olympia 2019 1.
Sierra Swann USA Optimum Classic Pro 2023 1.
Reijuana Harley USA Klash Series S. USA Pro 2023 1.
Cristobalina Pajares Torres Španělsko Miami Muscle Beach Pro 2023 1.
Eli Fernandez Mexiko Toronto Pro Supershow 2023 1.
Jessica Wilson USA DC Pro 2023 1.
Jordan Fisher USA Dallas Pro 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
Pravidla pro kvalifikaci na Bikini Olympia 2023 najdete zde.


Foto:
www.npcnewsonline.com / Moriau PhotoSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

20.06.09:11PeteSimek - v Československu určitě existuje spousta geneticky nadanýc..
19.06.22:47Zodiak411 - Gratulace Michalovi. Vzhledem ke změně kvalifikačního klíč..
19.06.20:15deiw - Nesmí se mu více rozjet ty šikmé břišáky. Forma byla tady ..
19.06.06:16PeteSimek - jednoznačně začínám mít pocit, že takovýho borce jsme nidk..+1
18.06.22:04torturer - Super! To bude určitě těma pěničkama na ruce proti mozůlkům
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTréninkový videolog: Pavel Beran (07/...
Mikuc (12:15) • Přistupuje k tomu pozitivně, tak to má přeci být!:) Budeme se těšit na další sezónu a s...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (07/...
torturer (23:47) • “Sezóna asi nedopadla podle tvých představ…” “Jaktože ne?” Tak to jsem vyprsk pívo *2...
magazínKateřina Ottová a Daniel Božek - trén...
Marczus (15:29) • Ježíšmarjá, proč jim zisk profi karty trvá tak dlouho? Nechápu...
magazínBen Weider Natural Pro Qualifier 2023...
KKarmasin (13:36) • Profesionální liga a dopingové kontroly, nějak mi to nejde dohromady.
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
LeToucan (12:44) • Nebude spíš hrát roli to, že ty závody jsou strašně pozdě? Většina lidí jde na Čelákovi...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie