Reklama:
Nové příchutě v prodeji!
100 % Whey Protein 2+1 ZDARMA🔥
Nová pistácie a jahoda + 5 dalších! Klikněte zde.

Aktuální formy osmi kulturistů
před Toronto Pro Supershow

7.053 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Neděle 4. června bude v prostorách Delta Hotels by Marriott Toronto Airport & Conference Centre patřit jedné z největších profesionálních show v bodybuildingu letošního roku. Sportovci z profesionální ligy IFBB Jima Maniona zde totiž změří síly na dalším ročníku tradiční Toronto Pro Supershow, a to hned v deseti různých kategoriích! Vrcholem klání samozřejmě bude bitva borců nastupujících v královské kulturistice mužů open, která se uskuteční i za účasti soutěžně opravdu velmi aktivního českého těžkotonážníka Slavoje Bednáře. V tomto našem dnešním článku se zaměříme na to, jakou formu si pro start na torontských závodech přichystalo osm jeho příštích soupeřů.

Hassan Mostafa

Soutěž borců z kategorie open bude mít na letošní Toronto Pro Supershow tři výrazné favority na přední příčky, a to Hassana Mostafu, Iaina Valliera a čerstvého šampióna Musclecontest California Pro Rosse Flanigana. Hassan přitom zároveň bude kandidátem na to, aby se stal nejmohutnějším borcem na pódiu, když je svými objemy pověstný. Vloni k nim na Wings of Strength Puerto Rico Pro a Orlando Pro navíc dokázal přidat na své poměry i dosud nevídanou připravenost a byla z toho pro něj jeho první dvě vítězství mezi profíky. Mostafa se po výsledkově vydařené sezóně, kterou však kvůli zdravotním problémům nemohl završit startem na Mr. Olympia, rozhodl k výměně trenéra, a zatímco vloni mu formu pomáhal ladit A. J. Sims, letos se spoléhá na vedení Chada Nichollse. Toronto Pro Supershow ukáže, zda i s podporou nového guru dokáže pokračovat ve vítězné šňůře.

Forma Hassana Mostafy na fotografiích zveřejněných v týdnu před Toronto Pro Supershow 2023
(foto: Instagram.com/hassan_mostafa92)

Ross Flanigan

Když by Vám před letošní sezónou někdo řekl, že Ross Flanigan bude spolu s Hassanem Mostafou a Iainem Vallierem na nějaké soutěži patřit ke kandidátům na umístění v první trojici, dost možná byste si ani neťukali na hlavu s tím, že je to holý nesmysl. Spíše byste si řekli, kdo je do háje Ross Flanigan? Jenomže americký kulturista se poučil z chyb, které udělal před svým loňským profesionálním debutem na Indy Pro, a zatímco vloni se při svém vstupu do sezóny musel spokojit s devátou příčkou, letos z toho pro něj bylo vzpomínané vítězství z kalifornské profesionální show. Ross přitom za sebou na Musclecontest California Pro nenechal žádné nazdárky, když překonal i účastníky Mr. Olympia Tonia Burtona se Sergiem Olivou Jr. A to znamená, že s ním také soupeři na Toronto Pro Supershow musí zatraceně počítat. Obzvlášť když to vypadá, že Ross bude znovu ve formě!

Ross Flanigan 3 dny před účastí na Toronto Pro Supershow 2023 (foto: Instagram.com/rossflanigan_gainz)

Joe Seeman

Kanadská profesionální show se samozřejmě odehraje i za účasti domácích kulturistů a nejde jenom o start hvězdného Iaina Valliera, o kterém jsme se už zmínili. Na stagi se z Kanaďanů chystá představit třeba i masivní Joe Seeman, který sezónu začal na květnovém New York Pro, kde bral čtvrté místo za Josefem Květoněm. Joe mohl být s předvedenou formou na newyorské profesionální show právem spokojený, což ovšem ještě není důvod, aby se před Toronto Pro Supershow nepokusil svou fazónu posunout zase o kousek dál. Na snímcích pořízených méně než osmačtyřicet hodin před vstupem na pódium vypadá slibně, tak nezbývá než se těšit, co předvede přímo v záři reflektorů!

Joe Seeman 2 dny před účastí na Toronto Pro Supershow 2023 (foto: Instagram.com/coachlittlejoe)

Morgan MacDonald

Na letošní Toronto Pro Supershow se v kulturistice mužů open dočkáme také několika profesionálních debutů. Svůj první start v profesionální lize IFBB Jima Maniona si zde chystají připsat jihokorejský těžkotonážník Jang Min Lee, do jehož přípravy jsme Vás nechali nahlédnout v tomto článku, anebo celkový šampión Canadian National Pro Qualifier 2021 Morgan MacDonald, který bude v Torontu stejně jako Valliere nebo Seeman závodit před domácím publikem. Morgan by díky své výšce 188 centimetrů měl být na pódiu nepřehlédnutelný. Je ale otázkou, zda zároveň bude také dost mohutný na to, aby například mohl pomýšlet na umístění někde v první polovině startovního pole. To pochopitelně ukáže až vlastní průběh závodů. Bez ohledu na to, jakého výsledku bude MacDonald schopný v neděli dosáhnout, se nicméně dá říci, že v přípravě odvedl kus dobré práce. Progres tam totiž od jeho poslední amatérské soutěže vidět je!

Morgan MacDonald 4 dny před účastí na Toronto Pro Supershow 2023 (foto: Instagram.com/morganmac.bodybuilding)

Robin Strand

U kanadských účastníků Toronto Pro Supershow 2023 ještě chvilku zůstaneme. Máme pro Vás totiž fotografie věnované formě Robina Stranda. Robin letos už závodil na New York Pro, předvedl se zde ve své dosud nejlepší formě a bere to jako velké vítězství bez ohledu na to, že ve výsledkové listině u jeho jména figuruje až osmá příčka. I Robin se samozřejmě ve dvou týdnech, které od letošního New York Pro uplynuly, soustředil na to, aby se v Torontu rozhodčím ukázal v ještě lepší fazóně. A je nutné říci, že to v jeho podání v těchto dnech opravdu nevypadá vůbec špatně.

Robin Strand 2 dny před účastí na Toronto Pro Supershow 2023 (foto: Instagram.com/strandstrong)

Mike Hulusi

Očekává se, že by k letošní torontské profesionální soutěži mezi těžkotonážníky měli nastoupit borci z Kanady, Spojených států, Jižní Koreje, Egypta, České republiky, Izraele i Austrálie. Od protinožců do Severní Ameriky za závody přicestoval Mike Hulusi, který zde v uplynulých třech týdnech už stihl absolvovat exhibici na Pittsburgh Pro a střihl si své první dva starty mezi profíky na New York Pro a Musclecontest California Pro. Mike dobře ví, že v nabité konkurenci v Kanadě nemá co ztratit, a tak si tentokrát v závěru přípravy dovolí trochu experimentovat. Jeho cílem bude přinést na pódium plnější svaly, než tomu bylo na jeho posledních kláních. Čtyři dny před závody v Torontu při výšce 178 cm vážil úctyhodných 122 kg!

Mike Hulusi 4 dny před účastí na Toronto Pro Supershow 2023 (foto: Instagram.com/mikehulusi.oneteam)

Sahar Kazes

Všichni kulturisté, o kterých jsme v souvislosti s jejich nadcházející účasti na Toronto Pro Supershow v tomto článku zatím psali, jsou kovanými těžkotonážníky. Neplatí to ale o dalším kulturistovi do party Saharu Kazesovi, který dosud v Manionově organizaci nastupoval v kategorii do 212 liber (96,2 kg). Sahar svůj přestup do kategorie open avizoval už vloni, kdy chtěl nastoupit k několika letním soutěžím. Nakonec ale v roce 2022 nezávodil a v pro něj nové kategorii se tak poprvé představí až o tomto víkendu. Jak sám říká, své zvětšené verze, kterou konečně předvede na pódiu, se už nemůže dočkat!

Sahar Kazes 2 dny před účastí na Toronto Pro Supershow 2023 (foto: Instagram.com/saharkazes_ifbbpro)

Jason Lowe

Také poslední kulturista, kterému věnujeme prostor, má zkušenosti se závoděním ve dvěstědvanáctce. Řeč je o Jasonu Loweovi, který na rozdíl od Kazese lehčí váhu opustil už vloni, kdy mezi těžkotonážníky nastoupil k Orlando Pro. Jeho start na floridské soutěži tehdy ovšem ukázal, že to ještě nějaké to kilo svalů na konkurenceschopnější účinkování v královské kategorii open v jeho podání chtít bude. Jason na dalších objemech v uplynulých měsících poctivě pracoval a zbývá tak jenom zjistit, jestli to už na boj o nějaké zajímavější příčky bude stačit. Ověřit si to všichni budeme moci už brzy!

Jason Lowe 4 dny před účastí na Toronto Pro Supershow 2023 (foto: Instagram.com/ifbb_broku)
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 54 sekundami?Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie