Reklama:
KONEČNĚ JE ZPĚT! 100 % Whey Protein v akci 1+1
Nejprodávanější protein letošního jara opět skladem. Více zde.

DY Nutrition: sportovní výživa od 6násobného Mr. Olympia

3.312 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Dorian Yates. Legenda, která navždy změnila vývoj kulturistiky. V devadesátých letech celkem 6krát zvítězil na nejprestižnější kulturistické soutěži světa Mr. Olympia a určil směr, jakým se kulturistika vydala v dalších letech až k dnešním dnům. I po skončení své soutěžní kariéry zůstal ve světě kulturistiky aktivní a teď ho mění podruhé. Uvedl na trh značku sportovní výživy DY Nutrition, která těží z jeho obrovských zkušeností a přináší na trh produkty pro nejnáročnější uživatele.

DY Nutrition je mezinárodní firmou tvořenou týmem vědců a výživových specialistů, v jejichž čele stojí sám zakladatel značky, 6násobný Mr. Olympia Dorian Yates. Celá Dorianova kariéra byla a je důkazem spolehlivosti i rozumnosti jím vyvinutých a používaných metod a produkty jeho značky na tento směr navazují. Jsou vyvíjeny s využitím nejnovějších vědeckých poznatků, jsou vyráběny na špičkově vybavených a moderních výrobních linkách s certifikací GMP a sledují hlavní cíl - pomáhat všem, kteří chtějí zlepšovat své zdraví a tréninkovou výkonnost s pomocí produktů sportovní výživy prémiové kvality.

Mluvíme-li o kvalitě, ta je garantována přísným systémem kontrol v průběhu celého výrobního procesu. Všechny vstupní suroviny jsou testovány infračervenou spektroskopií, každá šarže hotových produktů pak prochází samostatným laboratorním testováním, aby byl zaručen perfektní stav a bezchybné složení s garancí, že co je uvedeno na etiketě, je obsaženo i v samotném suplementu.

Veškeré produkty se vyrábějí v závodech a na linkách, které jsou pravidelně kontrolovány ze strany britského certifikačního úřadu British Assessment Bureau, který dohlíží na dodržování standardů ISO:9001, GMP a ISO:22000-2005. Ke každému konečnému produktu je vypracovaný ověřený certifikát analýzy, samotná výroba pak probíhá v souladu se systémem HACCP, který zajistí biologickou, fyzikální a chemickou bezpečnost a zabrání jakékoliv nežádoucí mikrobiologické kontaminaci produktu.

Podívejte se níže na jednotlivé produkty DY Nutrition sami a přečtěte si podrobnosti o jejich složení. Na Ronnie.cz Vám je v dalších týdnech postupně představíme ještě podrobněji, těšit se můžete na řadu soutěží, ve kterých budete moci produkty DY Nutrition vyhrát a v neposlední řadě přineseme mnoho atraktivních slevových akcí. DY Nutrition je synonymum pro sportovní výživu nejvyšší možné kvality. Vyzkoušejte ji a ověřte si to přímo na sobě!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 87 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTyler Manion: "Zavedeme hmotnostní li...
moab (15:58) • Za mě pěkná blbost, je jasné jak to dopadne: aby měli co nejvíc svalů a přitom splnili...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (03/...
petrpolak (15:53) • Moc bych ocenil takové nesestříhané video čistě z rozcvičky/mobility s nějakým komentář...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (03/...
CIZO (10:43) • Přítahy T-osy jsou asi jedním z největších omylů v historii kulturistiky. :) To je tak...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (03/...
torturer (10:09) • 4:50...a nefunguje spíš lépe poskládaná kůra? Protože cca před rokem funkčnost tohodle...
magazínVčera jsem jedl… Lukáš Gabriš, kultur...
petrpolak (07:47) • Čímž neříkám, že se mi chyba nemůže stát (ba naopak), ale při extrémním množství vloček...Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie