Reklama:

Sergio Oliva Jr. má za sebou několik dnů v dubajském vězení

7.675 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

V tomto týdnu americký youtuber a bývalý profesionální kulturista Nick Trigili jako první informoval, že šampión New York Pro 2017 a účastník Mr. Olympia z roku 2018 Sergio Oliva Jr. byl zatčen v Dubaji, když byl účastníkem autonehody, po které následně zemřel člověk. Ačkoliv Nick často mívá dobré informace, zároveň se v některých případech v domýšlení nejrůznějších situací pouští možná až příliš daleko. Bylo tomu tak i nyní, kdy hovořil o tom, že Sergio byl po nehodě testován na drogy, spekuloval, co by pro něj znamenal pozitivní test, a svým divákům také sdělil, že Oliva Jr. v Dubaji řídil bez pojištění a bude nejspíš muset platit rodině pozůstalých odškodnění v řádu stovek tisíc dolarů.

Sergio Oliva Jr. na letošní UAE SWAT Challenge (foto: Instagram.com/sergioolivajr)

Pravdou je, že osmatřicetiletý Oliva skutečně účastníkem nehody byl a na necelý týden dokonce kvůli tomu skončil ve vazbě. V dalších bodech ale Nick Trigili podle všeho přestřelil a Sergio cítil potřebu po propuštění vše na svém instagramovém účtu uvést na pravou míru. V obsáhlejším videu si nejprve postěžoval, že muset jít na sociální sítě, sotva se dostanete z nejhorší zkušenosti svého života, a vyvracet tam lži některých lidí, je pěkně na houby. Ale bere to tak, že tak to zkrátka v dnešní době je. Pak se už dostal k tomu, že ve chvíli, kdy kdysi říkal, že si chce Dubaj, kde už nějakou dobu žije, užít se vším všudy, rozhodně tím nemyslel vězeňský systém. Stalo se to, že jel v městském provozu velmi pomalu, a to asi 20 mil v hodině pod maximální povolenou rychlostí. Chystal se změnit jízdní pruh, přičemž mezi auty na kole v rozporu s pravidly projížděl kurýr, což je prý v Dubaji celkem běžná záležitost. V tu chvíli byl kurýr ještě v zákrytu dalších vozidel a v momentě, kdy Sergio vjížděl do nového pruhu, se najednou vynořil a lehce škrtl o bok jeho vozu. V důsledku toho spadl z kola do silnice.

Sergio Oliva Jr. ve vítězné póze, ve které tolik vynikal jeho otec (foto: Instagram.com/sergioolivajr)

Vše by se bývalo obešlo jenom s nějakým tím škrábancem na kole kurýra, když tu jej náhle ležícího na zemi srazil projíždějící náklaďák! Sergio přiznává, že nikdy nic horšího neviděl. To, jak kurýrovo tělo leželo pod autem, jím naprosto otřáslo. Okamžitě mu na jedné z nejrušnějších dubajských silnic chtěl přispěchat na pomoc, ale málem srazilo další auto jeho samotného. Přijela záchranka a lékaři Sergiovi kupodivu řekli, že je zraněný celkem v pořádku, když má jenom zlomenou nohu, a že jej vezou do nemocnice. Naštěstí pro Sergia bylo na místě několik svědků, včetně ženy na motorce, která jela vedle kurýra. Díky jejímu svědectví je také jasné, že se kurýr na silnici choval v rozporu s předpisy. Po třech hodinách na místě, kdy policisté všechno sepisovali a fotili, Sergia poslali domů. Následující den zraněný v nemocnici ovšem zemřel a Sergio se může jenom domnívat, že to bylo následkem nějakého vnitřního krvácení. V Dubaji se každé úmrtí vyšetřuje opravdu důkladně a všichni, kteří s ním mají něco společného, skončí rovnou ve vazbě. Nikdo nedostane kauci, nikdo nečeká na soud doma. Zkrátka sedíte ve vězení a čekáte, jak rozhodne soudce. Sergio nebyl v tomto ohledu samozřejmě výjimkou.

Sergio Oliva Jr. na tréninku s kolegou ze světa profesionálního bodybuildingu Andrewem Chineduem
(foto: Instagram.com/sergioolivajr)

Než se dostal k soudci, trvalo to několik dnů. Soud díky dostupným svědectvím rozhodl tak, že Oliva Jr. nespáchal trestný čin a dopustil se pouze dopravního přestupku. Bude sice muset zaplatit pokutu, ale jinak by měl být z celé kauzy venku. Sergio se také zmínil, že ačkoliv nemá povoleno mluvit o podmínkách v dubajském vězení, tak může srovnávat. V minulosti za účast ve rvačce strávil několik okamžiků ve vězení v Alabamě, a také v jedné z nejhorších amerických věznic v Chicagu. A může bezpečně říci, že co zažil nyní, byla ta nejhorší zkušenost v jeho životě. Sám byl pochopitelně ze všeho ve špatném rozpoložení a kromě toho se za mřížemi neměl absolutně čím zabavit. Nesměl dostat ani knihu a zkrátka neměl nic, čím by se alespoň na chvíli rozptýlil. Byl pouze sám se svými myšlenkami. To bylo to nejhorší. Nejprve jej trápilo, že je v přípravě na závody a on tu sedí bez tréninku, jídla a příjmu bílkovin, a poté se naštval sám na sebe, protože se přistihl, jak myslí na něco tak malého, zatímco zemřel člověk. V mysli se mu vybavoval pohled na bezvládné tělo toho chlápka a byl totálně rozhozený. Bez ohledu na to, jestli šlo o jeho chybu, nebo ne.

Sergio Oliva Jr. u sochy Hulka (foto: Instagram.com/sergioolivajr)

V další části videa se Sergio vymezil proti tomu, že by snad po nehodně podstupoval nějaký test na drogy. Nebrali mu krev, pouze mu na místě dali dýchnout, aby se ukázalo, jestli neřídil pod vlivem alkoholu. Vše ostatní bylo podle něj ve videích, která o jeho zatčení informovala, smyšlené. Považuje to za snahu udělat ze špatné věci ještě něco mnohem horšího. Dále zdůraznil, že samozřejmě řídil pojištěný, protože jízda ve Spojených arabských emirátech bez pojištění představuje obrovský problém, a kdyby se toho dopustil, tak by určitě z vězení ještě nebyl venku. Pojišťovna by pozůstalým oběti nehody měla odškodné tedy vyplatit, byť se vše bude muset ještě vyřídit. Co se týká závodění, tak ačkoliv byl v přípravě na jarní soutěže, Sergio se netají, že teď na něj nemá ani pomyšlení. Nejde přitom jenom o otřesné zážitky, které má za sebou, ale má taky žaludek jako na vodě. Domnívá, že se během svého pobytu ve vězení musel něčím nakazit, a bude muset vyhledat lékaře, aby zjistil, co se s ním děje. Závěrem poděkoval všem, kteří mu pomohli dostat se na svobodu co nejrychleji, a znovu zopakoval, že nebyl z ničeho obviněn, soud proběhl, a proto je také venku.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 30 sekundami?Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie