Reklama:
EXKLUZIVNĚ: Lean Whey Protein 1+1!
Od výrobce nejprodávanějších proteinů na světě. Více zde.

Najdi a vyhraj! (03/2023)

3.080 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Lednová snaha zlepšit svoji kondici zavála spousty nových návštěvníků i k nám do fitka. Mladší, starší, hubenější, tlustější, pokročilejší i méně zkušení. Spousta nových tváří, z nichž nikdo extra nevyčnívá, až na jednoho - na "dědu". Abych to přiblížil, děda je pro mě v současnosti někdo, kdo má od pohledu víc než 70 let, což tenhle pán splňuje, a samozřejmě tím nemyslím cokoli negativního. Tohle totiž navíc není žádný vetchý stařík. Představte si Zdeňka Srstku, jak nakráčí do moderního fitka ve své 50 let staré teplákové soupravě s mikinou na zip, a začne tam sázet mnohem větší dardy než většina o půlku mladších cvičenců. Tak přesně takhle to vypadá. Jasně. Když se před Vámi projde vypracovaná slečna v legínách, je to hodně motivační, vidět několikrát týdně bejčit "Srstku" po sedmdesátce je ale úplně jiný level.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc věcnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží Essential Minerals (60 cps) od společnosti Czech Virus. Essential Minerals je směs esenciálních minerálů pro podporu normální funkce imunitního systému. Obsahuje vysokou dávku vitamínu D3, vitamínu K2, hořčíku a selenu - vše v perfektně vstřebatelných formách. Tento produkt svým složením přispívá k mnoha pozitivním procesům v těle - k udržení normálního stavu kostí, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální psychické činnosti a dalším.


Ve kterém městě se bude konat Arnold Classic Brazil 2023?

(nápovědu hledejte v tomto článku)
Najdi a vyhraj! (03/2023)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Ve kterém městě se bude konat Arnold Classic Brazil 2023?
Rio de Janeiro
Sao Paulo
Brasília
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 19. 01. 2023 v 08:00 a končí 26. 01. 2023 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (02/2023):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, v kolika kategoriích se bude závodit na březnovém Arnold Classic. Správná odpověď zní: v 7 kategoriích.

Vylosováni byli a Vita Solution Professional (60 tbl) od společnosti PROM-IN obdrží:

  • Jakub Nevřala - jakub.nevrala@...cz
  • Ladislava Novotná - mlsne.kote@...cz
  • Patrik Franců - francupatrik@...cz

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc věcnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 26. ledna. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie