Reklama:
EXKLUZIVNĚ: Lean Whey Protein 1+1!
Od výrobce nejprodávanějších proteinů na světě. Více zde.

Najdi a vyhraj! (02/2023)

3.272 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Zatímco všechny svoje problémy znáte naprosto dopodrobna, o problémech těch druhých se zpravidla nedozvíte, protože se jimi pochlubí málokdo. A pokud bychom zabrousili ještě na sociální sítě, platí to přinejmenším dvojnásob.

Ve fitku pravidelně potkávám kluka, který na mě vždycky dělal dojem borce, který má všechno zmáknuté. Propracovaná rozcvička, parádní postava, takový ten typ moderního, spíše silově zaměřeného cvičence. Ve všech ohledech radost pohledět, klobouk dolů. Až když jsem se s ním nedávno dal do řeči, uvědomil jsem si, že jsem ho vlastně nikdy pořádně cvičit neviděl a většinu svých závěrů jsem si vytvořil jen v hlavě.

Ukázalo se, že dříve sice opravdu silově cvičil, přivodil si ale zranění plotýnek, které ho na dlouhou dobu vyřadilo ze hry, k plotýnkám pak navíc přidal problémy s ramenem, takže už delší dobu bez bolesti nezvedne ani ruku nad hlavu. Když mi to všechno vylíčil, celé to uzavřel větou: "Mým snem je, abych mohl jednou zase cvičit jako dřív..."

O ničem z toho jsem neměl ani tušení. Zase jsem si ale jednou uvědomil, že sousedovic tráva vždycky zelenější není. Buďme vděční za to, co máme.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc věcnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží Vita Solution Professional (60 tbl) od společnosti PROM-IN, profesionální produkt, který obsahuje komplex vitamínů a minerálů pro Vaše tělo. Další verze oblíbeného Vita Solution představuje variantu obohacenou o přírodní enzymy, extrakt aceroly a extra dávku boru. Naopak neobsahuje železo a je určen pro suplementaci lidí, kteří konzumují přirozené zdroje železa. Produkt samozřejmě obsahuje komplex vitamínů a minerálů v optimálním poměru a formě tak, aby pokryl zvýšenou potřebu mikroživin zatěžovaného organismu.


V kolika kategoriích se bude závodit na březnovém Arnold Classic?

(nápovědu hledejte v tomto článku)
Najdi a vyhraj! (02/2023)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
V kolika kategoriích se bude závodit na březnovém Arnold Classic?
v 5 kategoriích
v 7 kategoriích
v 9 kategoriích
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 12. 01. 2023 v 08:00 a končí 19. 01. 2023 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (01/2023):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jak se jmenuje tým závodníků a trenérů vedený Slávkem Vinogradovem. Správná odpověď zní: Target Team.

Vylosováni byli a BCAA Recovery Complex (500 g) od společnosti Chevron Nutrition obdrží:

  • Petr Kolář - kolar-peta@...cz
  • Mirča Lounová - lounova.m@...cz
  • Pavel Kolátor - koli78@...cz

Gratulujeme!

Naše čtenářka Veronika nám poslala fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc věcnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 19. ledna. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie