Reklama:
EXKLUZIVNĚ: Lean Whey Protein 1+1!
Od výrobce nejprodávanějších proteinů na světě. Více zde.

George´s Fitness má pro Vás speciální lednovou nabídku

2.157 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

V George's Fitness jsme si pro Vás připravili speciální nabídku. Málokdo přišel do posilovny a věděl hned od začátku, co a jak má správně dělat. Nastavte si jasný, a hlavně reálný cíl. Na našich webových stránkách se můžete podívat, jak to u nás vypadá a taky na co se naši trenéři zaměřují.

Chcete s námi začít cvičit, ale nevíte jak? Je to naprosto jednoduché!

Vyberte si jednoho z našich trenérů, domluvte si konzultaci s naším trenérem telefonicky, osobně nebo e-mailem a konzultaci budete mít zdarma. Na první trénink s trenérem dostanete výhodnou cenu. Bude se Vám to líbit a budete chtít pokračovat? Máte možnost zakoupit si naši permici s 50% slevou.

Víme, že nabrat formu trvá delší dobu, a proto Vám bude tato sleva poskytnuta po dobu 3 měsíců. Stačí si po tu dobu udržet našeho trenéra.

A nebojte, na ty, co rádi trénují sami a nepotřebují odbornou pomoc, jsme nezapomněli. I Vy od nás získáte zvýhodněnou cenu na tříměsíční permanentku, a to pouze za cenu 2950 Kč.

K této akci dostane prvních 50 z Vás zdarma tištěné vydání knížky s názvem Sacharidové vlny, které přináší komplexní pohled na oblíbenou, a především i skutečně funkční redukční dietu.

Zaujala Vás tato nabídka?

Přijďte nás navštívit do George's Fitness na adrese Bínova 531/6, Praha 8 (mapa zde). Sledujte naše novinky na našich webových stránkách, Facebooku a Instagramu.

Těšíme se na Vás v George's Fitness!

Upozornění: Tato akce platí od 2. do 22. ledna 2023 a vztahuje se pouze na nové klienty trenérů.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie