Reklama:
EXKLUZIVNĚ: Lean Whey Protein 1+1!
Od výrobce nejprodávanějších proteinů na světě. Více zde.

Najdi a vyhraj! (49/2022)

3.275 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Každý jsme jiný, a pokud Vám něco sedí, proč to měnit, i když jdete proti proudu... V pondělí jsem odjel nejlepší trénink za dlouhou dobu po guláši se šesti knedlíky a pivu. Brutální napumpování, parádní zážitek. I když to byl z hlediska fitness jídelníčku exces, při pročítání rozhovoru s Danem Pokorným, který má už v nadpisu vánočky a ovocné knedlíky, jsem si říkal, že svět odvážné průkopníky potřebuje a otestovat nové a neotřelé postupy není nikdy na škodu. Guláš a pivo mi už bohužel došly, a tak jsem ve středu zkusil aspoň předtréninkovou alternativu v podobě vaječného koňaku a dvou rohlíků s paštikou. Jak to šlapalo? Šlapalo to dobře, ale vliv na napumpování nemůžu posoudit, protože jsem zůstal ležet na gauči a na trénink vůbec nešel. Klasická cimrmanovská slepá ulička. Tudy tedy ne, přátelé.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc věcnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží knihu nutriční specialistky Daniely Krčové Superdoplňky ve sportovní výživě. Kniha přináší ucelený pohled do oblasti doplňků stravy a přírodních látek s vědecky podloženým působením na různé oblasti zdraví a kondice, od posílení imunity přes podporu sportovního výkonu a budování svalové hmoty až po zlepšení paměti, zvýšení odolnosti vůči stresu a mnoho dalších účinků.


Ze které země pochází kulturista Iain Valliere?

(nápovědu hledejte v tomto článku)
Najdi a vyhraj! (49/2022)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Ze které země pochází kulturista Iain Valliere?
Francie
Kanada
USA
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 08. 12. 2022 v 08:00 a končí 15. 12. 2022 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (48/2022):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, do které země přesídlil ruský kulturista Vitaliy Ugolnikov. Správná odpověď zní: Brazílie.

Vylosováni byli a Xtreme Napalm Energizer (270 g) od společnosti Fitness Authority obdrží:

  • Boris Zelenka - b.zelenka@...sk
  • Matej Šeliga - seligam2@...com
  • Lukáš Jurzica - lukki29@...cz

Gratulujeme!

Naše čtenářka Romana nám poslala fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc věcnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 15. prosince. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie