Reklama:
Akční slevy na fitness stroje!
Rotopedy, běžecké, veslovací a eliptické trenažery. Více zde.

CrossFit Games Open 2023 - registrace spuštěna

1.481 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Největší světová fitness soutěž je opět zde. Nobull CrossFit Games Open 2023 odstartují 16. února 2022 a potrvají do 6. března 2022. Registrovat se na ně můžete již nyní zde.

Je mnoho důvodů, proč se lidé účastní CrossFit Games Open. Je v tom soutěživost, chuť poměřit síly s kamarády z gymu i s atlety z celého světa, ale hlavně to bývá o tom dát výzvu sám sobě. Zapracovat na sobě, otestovat své možnosti a hranice, dostat se fyzicky i mentálně zase o kousek dál, být zase o kousek silnější, o kousek lepší.

Soutěžní kategorii přiměřenou výkonnosti a možnostem najde v CrossFit Games úplně každý. Účastníci, v jejichž možnostech nebude splnit úkoly "originální" zadání workoutů (Rx'd), si budou moci vybrat zjednodušené verze - scaled nebo foundations. Otevřené budou také divize pro týmy, různé věkové skupiny a sportovce s hendikepem.

Proč se zaregistrovat co nejdříve?

Pořadatelé spustili registraci na Open téměř dva měsíce před tím, než odstartuje samotná soutěž. Proč je fajn brzké registrace využít? Dodá Vám to odhodlání a motivaci k tréninku. Už to nebude jen plán zúčastnit se, už to bude realita. Budete registrovaní, do mailu Vám budou pravidelně přistávat nové informace k soutěži, což Vám vždy připomene, že na to vynechávat tréninky už opravdu není čas.

Seznamte se s pravidly

Současně s otevřením registrace pro Nobull CrossFit Games Open 2023 byl zveřejněn i tzv. Rulebook pro letošní ročník. Jedná se o manuál, který Vás provede celou soutěží. Poradí, jak se správně registrovat, podrobně vysvětlí pravidla, popíše, jak budou vypadat jednotlivé fáze soutěže - Open, Quarterfinals, Semifinals a CrossFit Games. Celý manuál si můžete přečíst nebo stáhnout zde a rozhodně se jej vyplatí prostudovat, abyste předešli možným nedorozuměním, nebo dokonce diskvalifikaci.


Nobull CrossFit Games Open 2023 - registrace spuštěna!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie