Rotopedy, běžecké, veslovací a eliptické trenažery. Více zde.

IFBB Elite Pro Show Philippines 2022 - výsledky a fotografie

4.457 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Filipínské město San Fernando v sobotu 29. října hostilo soutěž profesionálních závodníků z mezinárodní federace IFBB s názvem IFBB Elite Pro Show Philippines, na které si to sportovci nastupující v kulturistice mužů, physique mužů a bikiny fitness žen rozdali v soubojích o finanční odměny v celkové výši 12.000 dolarů. Výsledky této události jsme Vám dosud dlužili, tak to pojďme napravit!

IFBB Elite Pro Show Philippines 2022 - kulturistika mužů open

V kulturistice mužů open byl k soutěži přihlášen do poslední chvíle pouze Japonec Katsuaki Suzuki, který v konkurenci IFBB Elite profesionálů zatím nastoupil jenom jednou, když na letošním Arnold Classic Europe dosáhl na dvanácté místo v kategorii do 95 kg. Naštěstí k závodům profíků na Filipínách byla připojena i amatérská soutěž IFBB Grand Prix Philippines, na které byly ve hře profi karty, a jak Alvin John Cajigan, tak i Jayson Macaraeg, kteří zde IFBB Elite profesionální kartu získali, se rozhodli, že se stanou příštími Suzukiho soupeři. Osmačtyřicetiletý Katsuaki posléze ovšem uplatnil své zkušenosti a Alvina s Jaysonem porazil.

IFBB Elite Pro Show Philippines 2022 - výsledky kulturistiky mužů open
p. č. jméno stát
1. 1 Katsuaki Suzuki Japonsko
2. 2 Alvin John Cajigan Filipíny
3. 3 Jayson Macaraeg Filipíny

IFBB Elite Pro Show Philippines 2022 - physique mužů

V pětičlenném startovním poli physique mužů při profesionálním debutu zvítězil domácí Renz Alimorong. Nejvýraznějším soupeřem mu byl jeho krajan Vittorio Abines, který skončil druhý před třetím Kostaričanem Luisem Garciou.