Reklama:
LIMITOVANÁ EDICE v akci 1+1:
Perníčkový 100 % Whey Protein

Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022: výsledky a fotogafie

24.855 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Přes čtrnáct měsíců dlouhý kvalifikační cyklus, během kterého závodníci z profesionální ligy IFBB Jima Maniona mohli bojovat o kvalifikaci na Olympia Weekend 2022, se blíží ke konci! V některých kategoriích postup na zmíněný vrchol sezóny sice ještě bude ve hře na soutěžích pořádaných během příštího víkendu, ale v ryze kulturistických kategoriích nominace na letošní Olympii naposledy připadala v úvahu tuto neděli. Závodilo se během ní i na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro, kde od pořadatelů Aliny Popy a Tima Gardnera dostali prostor sportovci nastupující v kulturistice mužů open, kulturistice mužů do 212 liber, figure žen, kulturistice žen, classic physique mužů, physique mužů, wellness žen, physique žen a bikiny fitness žen.


Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022 - kulturistika mužů open

Wings of Strength Romania Muscle Fest Amateur: profi kartu získal skvělý kulturista!
Masters Olympia 2023: známe první podrobnosti!

Ačkoliv se Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro, pořádané v prostorách bukurešťského Face Convention Center, stalo už sedmatřicátou soutěží, na které těžkotonážníci z kategorie open mohli bojovat o kvalifikaci na Mr. Olympia 2022, pořadatelům se sešlo slušně obsazené startovní pole. Svou roli v tom sehrála příznivá souhra okolnostní. Iránský profík Behrooz Tabani konečně našel závody v zemi, kde mu udělí vízum, když se o totéž během podzimu v případě soutěží pořádaných jinde několikrát snažil marně. V posledních dnech také profi kartu získalo několik nových zajímavých borců, kteří si právě rumunskou akci vybrali pro sbírání zkušeností. Platilo to pro celkového šampióna nedávného NPC Worldwide European Championship Artema Pakhniuka i pro novou senzaci z Číny Lianga Yana, který v Bukurešti profi kartu získal na sobotním Wings of Strength Romania Muscle Fest Amateur. Zároveň se na stagi měl objevit Američan Brett Wilkin, který do Evropy cestoval samozřejmě s cílem zajistit si zde na poslední chvíli vstupenku na Mr. Olympia. Od března, kdy na severoamerickém Arnold Classic zůstal přeci jenom maličko za očekáváním, usilovně pracoval na tom, aby to na podzim v jeho podání bylo jiné kafe!

Jan Turek na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022


Semifinálová vyvolávání:
1.Fritz, Tabani, Hoffmann, Pakhniuk, Turek, Wilkin, Yan
2.Fritz, Llopis, Pakhniuk, Turek, Yan
3.Beran, Breed, Cannon, Nunes, Šádek
4.Kowalski, Di Lorenzo, Nazim, Plangaiem
5.Tabani, Wilkin

Byli to asi hlavně Brett s Behroozem, kteří mohli být považováni za favority na vítězství. Zapomínat se ale nedalo ani na Enrica Hoffmanna, Milana Šádka a Jana Turka, kteří během posledních týdnů posbírali dobré výsledky. O tom, jak ve skutečnosti budou rozdané karty, ale mělo tradičně napovědět až dopolední semifinále. Už během něj mimochodem moderátor události Billy Garnon prozradil nějaké ty podrobnosti k obnovené soutěži Masters Olympia, která se uskuteční příští rok právě v Rumunsku. Do důležitého prvního semifinálového vyvolávání si posléze americká hlavní rozhodčí Becky Clawson vyžádala hned sedm kulturistů, a to Romana Fritze, Behrooze, Enrica, Artema, Jana Turka, Bretta Wilkina a Liang Yana. Uprostřed řady pózoval Tabani, což znamenalo, že jej v tu chvíli rozhodčí vidí jako kandidáta na první místo. Nic ale nebylo ještě rozhodnuto, což ostatně ukázal poslední callout první poloviny soutěže. V něm se zmíněným Íráncem pózoval už jenom Brett Wilkin a zdálo se, že mezi oběma borci je to celkem těsné. Koneckonců v žádné jiné kategorii Becky Clawson během prejudgingu k pouze dvoučlennému vyvolávání nesáhla!

Milan Šádek na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022

Zpět ale ještě k tomu, co následovalo bezprostředně po prvním calloutu, protože to bylo důležité pro to, na jaké výsledky mohou pomýšlet naši kulturisté, ke kterým kromě Milana Šádka a Jana Turka patřil také Pavel Beran. Rozhodčí v závěru prvního vyvolávání poslali z řady pryč Behrooze, Bretta a Enrica a zbývající čtyři profíky v záři reflektorů doplnil Španěl Pablo Llopis. Zdálo se, že si v této skupince Jan Turek vede dobře, a minimálně po semifinále měl tak další umístění v top 5 na dosah! Až potom se v dalším vyvolávání dostalo na Pavla s Milanem, ale pro ně už přední příčky na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro byly daleko. V tu chvíli šlo už jenom o to vejít se do top 10 a mít tak šanci předvést ve finále volnou sestavu a třeba se během něj posunout o nějaké to místo výše. Do finále někteří kulturisté nastoupili plnější a svědčilo jim to. Pořádně svaly naplnil i Behrooz Tabani a v tu chvíli se zdálo, že je o jeho vítězství rozhodnuto! Stále jenom devětadvacetiletý svěřenec trenéra Miloše Šarčeva to nakonec také dokázal a díky svým liniím, svalové hustotě a dobré připravenosti se při druhém startu mezi profíky probojoval k prvnímu vítězství!

Pavel Beran na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022

Teď ale Tabaniho čeká ještě bitva na diplomatickém poli, na jejíž úspěšné zvládnutí nemusí mít dost času. Vyřídit si vízum pro cestu do Spojených států, aby zde za pět neděl mohl nastoupit k Mr. Olympia a svou kvalifikaci využít, pro něj jistě bude obtížné. Nachází se totiž v jiné situaci než jeho slavnější krajan Hadi Choopan, který v zámoří už několikrát byl, což mu jednání s americkými úřady jistě alespoň částečně usnadňuje. Po Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro už je jasné, že si kvalifikaci na Mr. Olympia 2022 různým způsobem zajistilo šestatřicet borců. Steve Kuclo, Nathan De Asha a Regan Grimes svou účast na vrcholné události sezóny už ale odřekli, otazník se pak vznáší i nad startem Shauna Claridy a Angela Calderóna Friase, kteří mají možnost závodit na Olympia Weekendu také v kulturistice mužů do 212 liber.

Za Tabanim druhý Brett Wilkin se bez kvalifikace na Mr. Olympia sice musí zatím obejít, ale nemusí tomu tak být na dlouho. V Evropě se totiž zamýšlí zdržet do konce měsíce a za čtrnáct dnů se do boje o postup na Super Bowl profesionálního bodybuildingu ve Španělsku na Bigman Weekend Pro zapojí znovu. To už ale půjde o kvalifikaci na Olympii pořádanou v roce 2023. Před Jana Turka se kromě Behrooze a Bretta vmáčkl už jenom třetí Enrico Hoffmann, což znamená, že český profík vybojoval druhé umístění v top 5 v řadě, a to už se počítá! Forma mu znovu vyšla, což ale platilo i o dalších dvou našich kulturistech v kategorii. Přesto Milanu Šádkovi patří deváté a Pavlu Beranovi dvanácté místo, což samozřejmě nejsou příčky, které od své účasti na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro čekali. Obzvlášť Pavel Beran se přitom od EVLS Prague Pro, pořádaného před dvěma týdny, o kus zlepšil, když závodil s podstatně plnějšími svaly. A i když se odměny v podobě lepšího výsledku nakonec nedočkal, bere to tak, že se mu potvrdilo, co samozřejmě sám ví. Přesto, že už teď neváží málo, potřebuje na svou kostru nabalit další kila svalů. Čas na to má, odhodlání taky, a tak nám nezbývá než se těšit, co nám předvede, až se na pódiu objeví příště!


Výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022 - kulturistika mužů open

  1. Behrooz Tabani*
  2. Brett Wilkin
  3. Enrico Hoffmann
  4. Jan Turek
  5. Artem Pakhniuk
  6. Pablo Llopis
  7. Liang Yan
  8. Roman Fritz
  9. Milan Šádek
  10. Diogo Nunes
  11. Lewis Breed
  12. Pavel Beran
  13. Rob Cannon
  14. Gianluca Di Lorenzo
  15. Pawel Kowalski
  16. Jem Nazim
  16. Surachai Plangaiem

* kvalifikace na Mr. Olympia 2022


Kulturistika mužů open na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022

Více fotografií z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia 2022 k 13. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Nick Walker USA Arnold Classic 2021 1.
Nathan De Asha** Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Mamdouh Elssbiay Egypt Mr. Olympia 2020 1.
Brandon Curry USA Mr. Olympia 2019 1.
Hadi Choopan Írán Mr. Olympia 2021 3.
Hunter Labrada USA Mr. Olympia 2021 4.
Shaun Clarida USA Legion Sports Fest Pro 2021 1.
Regan Grimes** Kanada KO Pro 2021 1.
Samson Dauda Velká Británie EVLS Prague Pro 2021 1.
Rafael Brandao Brazílie Romania Muscle Fest Pro 2021 1.
Angel Calderón Frias Španělsko Bigman Weekend Pro 2021 1.
Joel Thomas USA Toronto Pro Supershow 2021 1.
William Bonac Nizozemsko Boston Pro 2022 1.
Blessing Awodibu Irsko Indy Pro 2022 1.
Charles Griffen USA California Pro 2022 1.
Mohamed Shaaban Egypt Toronto Pro Supershow 2022 1.
Hassan Mostafa Egypt Puerto Rico Pro 2022 1.
Mohammad Nsour Jordánsko Monsterzym Pro 2022 1.
Vitor Hugo Boff Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2022 1.
Andrea Presti Itálie Mr. Big Evolution Pro 2022 1.
Iain Valliere Kanada Vancouver Pro 2022 1.
Antoine Vaillant Kanada Wings of Strength Chicago 2022 1.
Akim Williams USA Tampa Pro 2022 1.
Andrew Chinedu Nigérie Texas Pro 2022 1.
Vladislav Sukhoruchko Ukrajina Yamamoto Cup 2022 1.
Derek Lunsford USA speciální pozvání --
Patrick Johnson Dánsko Yamamoto France Pro 2022 1.
James Hollingshead Velká Británie Tsunami Cup 2022 1.
Tonio Burton USA Legion Sports Fest Pro 2022 1.
Michal Križánek Slovensko EVLS Prague Pro 2022 1.
Leandro Peres Brazílie Musclecontest Fit Pira 2022 1.
Theo Leguerrier Francie Europa Pro 2022 1.
Behrooz Tabani Írán Romania Muscle Fest Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
** nezúčastní se

Kulturistika mužů open - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 13. listopadu:

p. jméno stát body
1. Luis Rodriguez USA 32
2. Andrea Muzi Itálie 29
3. Steve Kuclo** USA 24
4. Quinton Eriya Kanada 19
5. Max Charles USA 16
6. Emir Omeragic Německo 13
6. Martin Fitzwater USA 13
6. Stanislas DeLongeaux USA 13
6. Bela Kokeny Maďarsko 13
6. Enrico Hoffmann Německo 13
11. Marc Hector Velká Británie 12
12. Alfred Chiriac Rumunsko 11
13. Jonas Giatras USA 10
13. Tim Budesheim Německo 10
13. Kamal Elgargni Libye 10
13. Jan Turek Česká republika 10
17. William Martins Brazílie 9
18. Petar Klančir Chorvatsko 8
18. Phillip Clahar USA 8
18. Jamie Christian-Johal Velká Británie 8
18. Dani Kaganovich Izrael 8
22. Roelly Winklaar Curacao 7
22. Joe Seeman Kanada 7
22. Thiago Lins Brazílie 7
25. Eiren Gauley Kanada 6
25. Dorian Haywood USA 6
25. Joe Mackey USA 6
25. Mohamed El Emam Egypt 6
25. Brett Wilkin USA 6
30. Krystian Wolski Polsko 5
30. Sergio Oliva Jr. USA 5
30. Eric Salazar USA 5
30. Slavoj Bednář Česká republika 5
30. Tony Wilson USA 5
30. Rasheed Oldacre USA 5
30. Milan Šádek Česká republika 5
37. Lee Seung Chul Jižní Korea 4
37. Wellington Fernando Brazílie 4
39. Sibusiso Kotelo Jihoafrická republika 3
39. Hossein Kalateh Kanada 3
39. Maik Ciesla Německo 3
39. Vitor Lima Brazílie 3
39. Artem Pakhniuk Rusko 3
44. Diogo Nunes Portugalsko 2
44. Bruno Oliveira Santos Brazílie 2
44. Sarhan Sarhan Palestina 2
44. Kevin Jordan USA 2
48. Mohamed Foda Egypt 1
48. Eduardo Rodriguez Paraguay 1
48. Brent Swansen USA 1
48. Hwang Shin Jižní Korea 1
48. Douglas Silva Brazílie 1
48. Seth Engman USA 1
48. Roman Fritz Německo 1
48. Ossama Ashour Egypt 1
48. Jefferson Santos Brazílie 1

Pravidla pro kvalifikaci na Mr. Olympia 2022 najdete zde.


Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022 - kulturistika mužů do 212 liber


Semifinálová vyvolávání:
1.Angelov, Yacovlev, Kolevski, Majid, Sticco, Tabačiar
2.Al Jassas, Changezi, Christou, Vasilica, Young
3.Angelov, Yacovlev, Sticco, Tabačiar

V kulturistice mužů do 212 liber (96,2 kg) se během semifinále postupně to, kdo bojoval o vítězství, vyvíjelo. Nejprve se zdálo, že ke zlatu má nejblíže špičkově připravený Tomáš Tabačiar, který v prvním vyvolávání začínal uprostřed řady spolu s Radoslavem Angelovem. Potom slovenského profíka ale na jeho místě vystřídal Vladimir Yakovlev, který závodil lepší než před týdnem na Europa Pro, když se mu podařilo svaly lépe naplnit. V tu chvíli to vypadalo, že to může být klidně tento borec z Moldavska, který v Rumunsku bude jako poslední odcházet z pódia. Nakonec ale triumf slavil Radoslav, který tak přemožitele nenašel podruhé během sedmi dnů, když se mu totéž podařilo i na profesionální show v Alicante!

Vladimir Yakovlev bral druhé a Tomáš Tabačiar třetí místo, což znamenalo, že oběma kvalifikace na letošní ročník 212 Olympia unikne. Daniel Sticco, který skončil čtvrtý, si proti tomu upevnil vedoucí pozici v kvalifikačním žebříčku a už se může chystat do Las Vegas, kde se Olympie v prosinci odehraje. Jako poslední se při profesionálním debutu do první pětice vešel šampión IFBB Diamond Cup UAE z roku 2017 Amer Majid, který ze zkušenějších soupeřů překonal šestého Zorana Kolevského.


Výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022 - kulturistika mužů do 212 liber

  1. Radoslav Angelov*
  2. Vladimir Yakovlev
  3. Tomáš Tabačiar
  4. Daniel Sticco
  5. Amer Majid
  6. Zoran Kolevski
  7. Oscar Young
  8. Jamal Changazi
  9. Daniel Vasilica
  10. Muneer Al Jassas
  11. Andreas Christou


Kulturistika mužů do 212 liber na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022

Více fotografií z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na 212 Olympia 2022 k 13. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Derek Lunsford USA 212 Olympia 2021 1.
Shaun Clarida USA 212 Olympia 2020 1.
Kamal Elgargni Libye 212 Olympia 2019 1.
Mohamed Khaled Embaby Egypt KO Pro 2021 1.
Ahmad Ashkanani Kuvajt EVLS Prague Pro 2021 1.
Angel Calderón Frias Španělsko Romania Muscle Fest Pro 2021 1.
Felipe Moraes Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2021 1.
Oleh Kryvyi Ukrajina Bigman Weekend Pro 2021 1.
Douglas Connor USA Toronto Pro Supershow 2021 1.
David Henry USA Olympia 202 Showdown 2008 1.
Anwar Albalushi Omán Kuwait Classic 2022 1.
Ping Yun Long Čína Thailand Pro 2022 1.
Bryan Balzano USA Indy Pro 2022 1.
Robert Taylor Velká Británie Musclecontest Ireland Pro 2022 1.
Lucas Coelho Brazílie Sao Paulo Pro 2022 1.
Noel Adame Mexiko New York Pro 2022 1.
Hossein Kalateh Kanada Toronto Pro Supershow 2022 1.
Oswaldo Gonzalez Venezuela Puerto Rico Pro 2022 1.
Ahmed Fawzi Irák Iraq Muscle Show 2022 1.
Jafar Ghaffar Nezhad Írán Musclecontest Brazil Pro 2022 1.
Ayat Bagheri Írán Empro Pro 2022 1.
Dean White Velká Británie Mr. Big Evolution Pro 2022 1.
Dectric Lewis USA Wings of Strength Chicago 2022 1.
Keone Pearson USA Tampa Pro 2022 1.
Kerrith Bajjo USA Texas Pro 2022 1.
Nasser Sayed Kuvajt Arnold Classic UK 2022 1.
Romain Ramassamy Kanada Vancity Showdown 2022 1.
Mazin Al Rahbi Omán Dubai Pro 2022 1.
Peter Molnár Maďarsko EVLS Prague Pro 2022 1.
Hameed Juma Bahrajn Sheru Classic Mumbai 2022 1.
Eduardo Correa Brazílie Musclecontest Fit Pira 2022 1.
Radoslav Angelov Bulharsko Europa Pro 2022 1.
Jang Sung Yeop Jižní Korea Japan Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů do 212 liber - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 13. listopadu:

p. jméno stát body
1. Daniel Sticco Itálie 28
2. Nathan Epler USA 18
3. Abdullah Al Saif Saúdská Arábie 17
4. Cody Drobot Kanada 14
5. Murat Gönül Kanada 13
5. Enmanuel Rodriguez USA 13
7. Pasquale D'Angelo Itálie 12
7. Vladimir Yakovlev Moldavsko 12
7. Kentaro Kuramochi Japonsko 12
10. Ahmed Wardany Eypt 11
10. Tomáš Tabačiar Slovensko 11
12. Derik Oslan USA 10
12. Mohammed Alzahmi Spojené arabské emiráty 10
14. Steve Benthin Německo 9
14. Fabricio Moreira Brazílie 9
14. Jorge Zamorano Španělsko 9
17. Adolph Quoida Kanada 8
17. Dobromir Delev Bulharsko 8
19. Rickey Moten USA 7
19. Andrey Melnikov Rusko 7
21. Stephen Didoshak Kanada 6
21. Abdulrahman Alkhashti Kuvajt 6
21. Kim Jun Ho Jižní Korea 6
21. Peter Castella USA 6
21. Ki Joo Hong Jižní Korea 6
26. Dennis Glover Kanada 5
26. Dawid Cnota Polsko 5
28. Peter Boncardo Kanada 4
28. Morteza Mashayekh Írán 4
28. Hamed Mahmoud Eini Írán 4
28. Vitor Lima Brazílie 4
28. Meysam Keshvari Írán 4
28. Muzi Maluleke Jihoafrická republika 4
28. DeVon Causey Kanada 4
28. Sunit Jadhav Indie 4
28. Douglas Silva Brazílie 4
37. Mohamed Salah Egypt 3
37. Peter Kováč Slovensko 3
37. Felipe Fierro Chile 3
37. Lin Ching Chieh Tchaj-wan 3
37. Boás Henrique Brazílie 3
37. Andre Luz Dos Santos Brazílie 3
37. Ryan Walters USA 3
37. Aziz Al Marshedi Kuvajt 3
37. Andrei Pereira Brazílie 3
37. Jason Joseph USA 3
37. Jordan Janowitz USA 3
37. Mahmoud Al Durrah Egypt 3
37. Asmawi Zolkifli Malajsie 3
37. Samir Troudi Spojené arabské emiráty 3
37. Vitor Porto Brazílie 3
37. Amer Majid Spojené arabské emiráty 3
53. Saleh Husain Kuvajt 2
53. Yumon Eaton USA 2
53. Giuseppe Zagarella Itálie 2
53. Raúl Sánchez Mexiko 2
53. Oscar Zaracho Paraguay 2
53. David Robinson USA 2
53. Reza Kakavand Írán 2
60. Wael Mohamed Amin Egypt 1
60. Christyan Gomez Honduras 1
60. Mustafa Naseem Egypt 1
60. Richard Morilla Filipíny 1
60. Mahdi Heydari Írán 1
60. Carlos Pereira Brazílie 1
60. Marco Cardona Kolumbie 1
60. Martin Gomez USA 1
60. Kevin Johnson USA 1
60. Ramil Penaflor Filipíny 1
60. Andre Formiga Brazílie 1

Pravidla pro kvalifikaci na 212 Olympia 2022 najdete zde.


Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022 - figure žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Godwin, Ondrejovičová, Zavitsanou, Bitiyeva, Prause, Reece, Linhartová, Osp
2.Prause, Hollands, Reece, Linhartová, Osp, Sandu
3.Winston, Gasior, Ogonowska, Zakurina, Wojcik, Cassanga, Kiss
4.Godwin, Ondrejovičová, Zavitsanou, Bitiyeva

Ve figure žen souboj o vítězství sváděly za Španělsko závodící Rejoice Godwin se slovenskou profesionálkou Adelou Ondrejovičovou. Ve své nováčkovské sezóně mezi profesionálkami se k vítězství nakonec probojovala Rejoice, která si tak při poslední možné příležitosti zajistila kvalifikaci na letošní ročník Figure Olympia! Druhé místo za opravdu pořádně dojatou Rejoice Godwin v souladu s vývojem soutěže brala Adela Ondrejovičová, která sama měla díky úspěchu z Finland Pro už před závody nominaci na Olympii jistou. Bronz, a tím pádem svůj dosud jednoznačně nejlepší výsledek mezi profesionálkami, vybojovala Helen Zavitsanou z Řecka, která teď věří, že rok 2023 bude tím jejím, ve kterém se jím v Manionově profesionální lize podaří naplno prorazit.

Mimořádně spokojená se svým umístěním může být také Zulfiya Bitiyeva z Kazachstánu. Její čtvrtá příčka z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro pro ni totiž znamená posun na třetí postupovou příčku v kvalifikačním žebříčku, a také ona tak po rumunské profesionální show slaví, že se bude moci objevit na pódiu prosincové Olympie. Svůj sedmý start v letošní sezóně si na klání připsala i česká profesionálka Gabriela Linhartová, která k závodům nastupovala s vědomím, že ji v žebříčku už žádná soupeřka nemůže sesadit z první pozice. Bylo z toho pro ni tentokrát osmé místo před devátou Islanďankou Asrun Osp a desátou Stefanou Sandu, která si jako celková šampiónka připojeného Wings of Strength Romania Muscle Fest Amateur na akci připisovala profesionální debut. Mimochodem, pokud Vám Stefanino jméno není cizí, není to přesto, že mezi profesionálkami teprve začíná, náhodou. Jedná se totiž o letošní úřadující mistryni Evropy v bodyfitness juniorek a bodyfitness žen v konkurenční mezinárodní federaci IFBB!


Výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022 - figure žen

  1. Rejoice Godwin*
  2. Adela Ondrejovičová
  3. Helen Zavitsanou
  4. Zulfiya Bitiyeva
  5. Hannah Prause
  6. Scarlet Hollands
  7. Jennifer Reece
  8. Gabriela Linhartová
  9. Asrun Osp
  10. Stefana Sandu
  11. Amanda Winston
  12. Anna Gasior
  13. Dorota Ogonowska
  14. Yadviga Zakurina
  15. Karolina Wojcik
  16. Rosa Cassanga
  16. Barbara Kiss

* kvalifikace na Figure Olympia 2022


Figure žen na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022

Více fotografií z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Figure Olympia 2022 k 13. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Anna Gasior Polsko Champions Classic 2021 1.
Cydney Gillon USA Figure Olympia 2021 1.
Natalia Soltero Mexiko Figure Olympia 2021 2.
Stephanie Gibson USA Figure Olympia 2021 3.
Bojana Vasiljevic USA Titans Grand Prix 2021 1.
Jessica Reyes Padilla Portoriko Kentucky Muscle Pro 2021 1.
Aksana Yukhno Bělorusko Fitparade Pro 2021 1.
Maria Luisa Baeza Diaz USA Hurricane Pro 2021 1.
Tereza Linhartová Česká republika EVLS Prague Pro 2021 1.
Jennifer Zienert Německo Romania Muscle Fest Pro 2021 1.
Felecia Harris USA Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Angelita Lopez USA Toronto Pro Supershow 2021 1.
Lola Montez Kanada Boston Pro 2022 1.
Nicole Zenobia Graham USA Wasatch Warrior 2022 1.
Latoyia Farley USA FitMuscle Pro 2022 1.
Shanice Abrams USA Pittsburgh Pro 2022 1.
Jossie Alarcon Mexiko New York Pro 2022 1.
Hanwool Park Jižní Korea Toronto Pro Supershow 2022 1.
Shelace Shoemaker USA Northern California Pro 2022 1.
Samantha Jerring USA Puerto Rico Pro 2022 1.
Michele Silva Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2022 1.
Lena Ramsteiner Německo Empro Pro 2022 1.
Karina Grau Paraguay Governor's Cup 2022 1.
Nadia Bradford USA Lenda Murray Atlanta Pro 2022 1.
Wendy Fortino USA Zhanna Rotar Classic Pro 2022 1.
Valerie Ratelle Kanada Vancouver Pro 2022 1.
Julia Champlin USA Wings of Strength Chicago 2022 1.
Adela Ondrejovičová Slovensko Finland Pro 2022 1.
An Da Jeong Jižní Korea Korea Pro 2022 (II.) 1.
Rhea Gayle Velká Británie Sasquatch Pro 2022 1.
Maude Exantus USA Ben Weider Natural Pro 2022 1.
Nadine Huber Německo Fitparade Pro 2022 1.
Maggie Watson Kanada Hurricane Pro 2022 1.
Autumn Cleveland USA Arizona Pro 2022 1.
Julia Waring USA Texas State Pro 2022 1.
Paula Ranta Finsko Europa Pro 2022 1.
Rejoice Godwin Španělsko Romania Muscle Fest Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Figure žen - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 13. listopadu:

p. jméno stát body
1. Gabriela Linhartová Česká republika 31
2. Ericka Morales Morgan Guatemala 25
3. Zulfiya Bitiyeva Kazachstán 16
4. Maryam Bamdad Kanada 14
5. Hannah Prause Německo 12
6. Yelena Larina USA 11
7. Manon Dutilly Francie 10
7. Mandy Urner Kanada 10
7. Anita Davis USA 10
7. Danielle Rose USA 10
11. Veronica Gallego Španělsko 9
11. Sh'Nere Mattise Deas USA 9
11. Kim Clark USA 9
11. Her Eun Jižní Korea 9
11. Martina Yabekova Kanada 9
16. Lisa Marie Schleifer Německo 8
16. Cherish Richardson USA 8
18. Katerina Aninao USA 7
18. Melissa Cech Kanada 7
18. Asrun Osp Island 7
21. Courtney Jacobs USA 6
21. Gabriela Consolmagno USA 6
21. Thais Cabrices Werner USA 6
24. Anna Banks Polsko 5
24. Desiree Alferes USA 5
24. Dalila Alegria USA 5
24. Madison Dinges USA 5
24. Megan Sylvester Velká Británie 5
24. Mayra Rocha Mexiko 5
24. Helen Zavitsanou Španělsko 5
31. Sandra Grajales Mexiko 4
31. Larhannah Robinson USA 4
31. Asmaa Salimi Kanada 4
31. Tarryn Garlingtonn USA 4
31. Melissa Brodsky USA 4
31. Simei Pimentel de Jesus Brazílie 4
31. Florencia Hunt USA 4
31. Annelies Fortuin Nizozemsko 4
31. Ashley Garcia USA 4
31. Ashley Howells USA 4
41. Belinda Hope USA 3
41. Nakeisha Scruggs USA 3
41. Daiane Freitas Brazílie 3
41. Brittany Offers Kanada 3
41. Eunjin Cho Jižní Korea 3
41. Tamera Barrett USA 3
41. Georgina Lona Mexiko 3
41. Chelsea Mooney Kanada 3
41. Blanca Siles USA 3
41. Corrie Morales USA 3
51. Oyku Basar Turecko 2
51. Alissa Carpio USA 2
51. Militsa Rivera USA 2
51. Shana Malcolm USA 2
51. Elaine Vitta Brazílie 2
51. Jennifer Reece Kanada 2
51. China Green Velká Británie 2
51. Yoon Min Ju Jižní Korea 2
51. Nora Martinez Paraguay 2
51. Felisha Livezey USA 2
51. Brittanee Johnson USA 2
51. Nikki McGuire USA 2
63. Olesya Kochura Rusko 1
63. Stephanie Koerber USA 1
63. Bree Marsh USA 1
63. Kiah Tiller USA 1
63. Kristen McGregor Jamajka 1
63. Kamilla Santos de Alencastro Brazílie 1
63. Spree Dyess USA 1
63. Jessica Baltazar USA 1
63. Claudia Noelia Mendes Argentina 1
63. Ashley Lakomowski USA 1
63. Elvira Madueme USA 1
63. Osiris Trumpe USA 1
63. Ashley Fuller USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Figure Olympia 2022 najdete zde.


Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022 - kulturistika žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Andersen, Flesher, Murcia, Korableva, Lloria, Sanchez, Barreto, Speck, Zorzetto
2.Ajahji, Fuchs, Goy, Knysh, Macaulay, Meza, Mocciaro, Hermosilla
3.Andersen, Flesher, Murcia, Barreto, Zorzetto

V kulturistice žen k poslední soutěži aktuálního kvalifikačního cyklu nastoupilo sedmnáct závodnic, což už je pěkně početně obsazené startovní pole! Ve velkém prvním semifinálovém vyvolávání dostalo od Becky Clawson prostor hned devět závodnic, z nichž uprostřed řady pózovala čerstvá šampiónka Europa Pro Alcione Barreto. Kolem ní stály Stephanie Flesher s Irene Andersen, posléze ale Stephanie při své premiéře v kulturistice na její pozici nahradila Elisama Zorzetto, která dosud nastupovala ve physique. Ve třetím vyvolávání, kde už se představily pouze kulturistky z rodící se první pětice, překvapivě na pozici číslo jedna stála Elisama, která sice byla v horní polovině těla o maličko subtilnější než její soupeřky, ale pozornost poutala svými parádními tvary a uzoučkým pasem.

Alcioniny objemy na Elisamu ovšem nakonec byly až příliš. Barreto tak vybojovala druhé vítězství v řadě a na její dnešní největší soupeřku zbylo stříbro. Přesto Elisama Zorzetto se svým premiérovým vystoupením v kulturistice samozřejmě může být spokojená, a pokud přidá nějaké to kilo svalů na těch správných místech, může se i ona v budoucnosti na Ms. Olympia kvalifikovat. Skvělé třetí místo vybojovala šestapadesátiletá veteránka Irene Andersen před čtvrtou Stephanie Flesher, které její výsledek pomohl do čela kvalifikačního žebříčku. Nepřehlédnutelnou postavou startovního pole se kromě medailistek stala také nakonec až sedmá Anastasia Korableva, která nastoupila v barvách domácího Rumunska. Byla o parník nejmohutnější členkou startovního pole a nemohli jste se jednoduše zbavit myšlenky, že mohutnější kulturistku jste ještě neviděli! Kromě toho Anastasia byla kompletní a na své poměry závodila v dosud životní formě. Jisté rezervy v připravenosti ale stále měla a to v kombinaci s tím, že její postava nezapadá do trendu, jaký v současnosti upřednostňují rozhodčí, znamenalo, že tentokrát na umístění v top 5 pomýšlet nemohla. I když Anastasia Korableva ve finále už musela tušit, že skončí mimo nejlepší pětici, volnou sestavu si mimořádně užila a z toho, jakou radost ze svého sportu má, jste se jednoduše museli těšit i Vy!


Výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022 - kulturistika žen

  1. Alcione Barreto*
  2. Elisama Zorzetto
  3. Irene Andersen
  4. Stephanie Flesher
  5. Mariana Guayara Murcia
  6. Virginia Sanchez
  7. Anastasia Korableva
  8. Vanesa Lloria
  9. Yesenia Garcia Speck
  10. Jozeffa Al Ajahji
  11. Cristina Arellano Goy
  12. Claudia Mocciaro
  13. Jacqueline Fuchs
  14. Viktoria Knysh
  15. Nidia Hermosilla
  16. Toks Macaulay
  16. Liz Meza

* kvalifikace na Ms. Olympia 2022


Kulturistika žen na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022

Více fotografií z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Ms. Olympia 2022 k 13. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Andrea Shaw USA Ms. Olympia 2020 1.
Helle Trevino USA Ms. Olympia 2021 2.
Margie Martin USA Ms. Olympia 2021 3.
Nadia Capotosto Itálie Romania Muscle Fest Pro 2021 1.
MayLa Ash USA Toronto Pro Supershow 2021 1.
Eva Montgomery USA Van. Island Showdown 2022 1.
Theresa Ivancik USA Indy Pro 2022 1.
Donna Salib USA New York Pro 2022 1.
Lisa Kudrey Kanada Toronto Pro Supershow 2022 1.
Danielle Willis USA Omaha Pro 2022 1.
Reshanna Boswell USA Puerto Rico Pro 2022 1.
Leyvina Barros Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2022 1.
Branka Njegovec Chorvatsko Mr. Big Evolution Pro 2022 1.
Michaela Aycock USA Lenda Murray Atlanta Pro 2022 1.
Angela Yeo USA Wings of Strength Chicago 2022 1.
Chelsea Dion USA Tampa Pro 2022 1.
Asha Hadley USA L. Murray Savannah Pro 2022 1.
Alcione Barreto Brazílie Europa Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika žen - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 13. listopadu:

p. jméno stát body
1. Stephanie Flesher USA 23
2. Michelle Jin USA 22
3. Mona Poursaleh Kanada 19
4. Sherry Priami USA 17
5. Yesenia Garcia Speck Španělsko 16
5. Irene Andersen Švédsko 16
7. Sheena Ohlig USA 14
8. Leah Dennie USA 11
8. Tiana Flex Jihoafrická republika 11
10. Michelle Brent USA 7
10. Claudia Mocciaro Itálie 7
12. Tananarive Huie Kanada 6
12. Keisha Oliver USA 6
12. Gisela Nunes Chan Čína 6
12. Julia Föry Švýcarsko 6
12. Saqweta Barrino USA 6
12. Victoria Dominguez USA 6
12. Elisama Zorzetto Brazílie 6
19. Anastasia Leonova Rusko 5
19. Erika Danková USA 5
19. Gabriela Pena USA 5
19. Vanesa Lloria Španělsko 5
23. Anastasia Korableva USA 4
23. Kelly Lefevre USA 4
23. Christina Bryant USA 4
26. Felicia Spatarescu Španělsko 3
26. Ivana Dvořáková Česká republika 2
26. Jeanie Welker USA 3
26. Isabelle Turell USA 3
26. Mariana Guayara Murcia Kolumbie 3
31. Takeela Reddrick USA 2
31. Sonia Pasano Španělsko 1
31. Jada Beverly USA 1
31. Eva Dunbar USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Ms. Olympia 2022 najdete zde.


Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022 - classic physique


Semifinálová vyvolávání:
1.Al Rabiah, Bomert, Cyronek, Enchev, Goossens, Reyes, Shahhoseini, Nasalski
2.Duper, Hinde, Ifrach, Pistolas, Tumbrotas, Vergara, Belchi
3.Caesar, Chueca, Connors, Corrado, Teutsch
4.Al Rabiah, Bomert, Enchev, Reyes

V classic physique, ve kterém závodníci musejí splňovat hmotnostní limit ve vztahu k jejich výšce, se sešlo dvacet borců. Startovní pole mělo slušnou kvalitu a ve finále i celkem zajímavého vítěze v osobě Poláka Adama Bomerta, který v Rumunsku mezi profíky nastoupil teprve potřetí. Nejvýraznějším soupeřem šestadvacetiletému Bomertovi byl Abdullah Al Rabiah ze Saúdské Arábie, který s tím, že znovu skončil druhý, evidentně nebyl příliš spokojený. A není se mu co divit. V aktuálním kvalifikačním cyklu se s tím, že mu vítězství těsně uniklo, musel spokojit už počtvrté. A to každého sportovce musí už alespoň trochu štvát. Stříbro kromě závodů v Rumunsku bral i na letošním Dubai Pro a Saudi Classic, stejně se mu vedlo i na loňském Atlanta All States Pro. Bronz si z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro veze Ruben Lopez Reyes, který k soutěži nastupoval již s jistotou kvalifikace na letošní Olympii, čtvrtý skončil Bulhar Valeri Enchev, jenž se svým výsledkem postupu na Classic Physique Olympia 2022 přiblížil. Jednu soutěž před koncem kvalifikačního cyklu se v žebříčku totiž posunul na postupové pozice!


Výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022 - classic physique

  1. Adam Bomert*
  2. Abdullah Al Rabiah
  3. Ruben Lopez Reyes
  4. Valeri Enchev
  5. Siem Goossens
  6. Morteza Shahhoseini
  7. Adrian Cyronek
  8. Mateusz Nasalski
  9. Chris Pistolas
  10. Tautvydas Tumbrotas
  11. Jaime Vergara
  12. Kelvin Hinde
  13. Kobi Ifrach
  14. Petar Duper
  16. Ross Caesar
  16. Miguel Angel Perez Chueca
  16. Alex Connors
  16. Luca Corrado
  16. Patrick Teutsch
  16. Samuel Zapata Belchi

* kvalifikace na Classic Physique Olympia 2022


Classic physique na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022

Více fotografií z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Classic Physique Olympia 2022 k 13. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Brady Barnes USA Heart of Texas 2021 1.
Darren Farrell Irsko San Antonio Pro 2021 1.
Terrence Ruffin USA Arnold Classic 2021 1.
Birica Anghel Georgian Rumunsko Tsunami Cup 2021 1.
Robert Wichman USA Nashville Night of Ch. 2021 1.
Michael Daboul Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Chris Bumstead Kanada Classic Physique Olympia 2021 1.
Breon Ansley USA Classic Physique Olympia 2017 1.
Peter Molnár Maďarsko Kentucky Muscle Pro 2021 1.
Alejandro Cambronero USA Hurricane Pro 2021 1.
Mike Sommerfeld Německo Poland Pro Supershow 2021 1.
Jorge Herrera Mexiko Legion Sports Fest Pro 2021 1.
José Maria Mete Bueriberi Španělsko KO Pro 2021 1.
Ruben Lopez Reyes Španělsko EVLS Prague Pro 2021 1.
Mehdi Larijani USA Texas State Pro 2021 1.
Lenny Wicks USA Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Ahmed Elhalawani Egypt Atlantic Coast Pro 2021 1.
Logan Franklin USA S. R. Hawaiian Classic 2021 1.
Ramon Queiroz Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2021 1.
Anthony Casado Kanada Toronto Pro Supershow 2021 1.
Kirill Khudaiev Ukrajina Atlanta All States Pro 2021 1.
Mateo Vaihu Nový Zéland New Zealand Pro 2021 1.
Mohamed Amine Tunisko Saudi Classic 2022 1.
Urs Kalecinski Německo Boston Pro 2022 1.
Junior Javorski Brazílie Campinas Pro 2022 1.
Tony Duong USA San Diego Pro 2022 1.
Vahid Badpey Írán Thailand Pro 2022 1.
Darwin Uribe Kolumbie Houston T. of Champions 2022 1.
Lamar Shaw USA Warrior Classic 2022 1.
Alexander Westermeier Německo Pittsburgh Pro 2022 1.
Carlos Dommar USA Optimum Classic Pro 2022 1.
Neil Currey Velká Británie New York Pro 2022 1.
Camilo Diaz Kolumbie Mid USA Pro 2022 1.
Tyler Johnson Kanada Toronto Pro Supershow 2022 1.
Emanuele Ricotti Itálie Puerto Rico Pro 2022 1.
Jaehoon Park Jižní Korea Monsterzym Pro 2022 1.
Ali Poladvand Írán Musclecontest Brazil Pro 2022 1.
Marco Ruz Francie Sheru Classic Italian Pro 2022 1.
Fabian Mayr Rakousko Empro Pro 2022 1.
Jonathan Pelkey USA Lenda Murray Atlanta Pro 2022 1.
Song Jae Pil Jižní Korea Asia Grand Prix Pro 2022 (III.) 1.
Chen Kang Čína Vancouver Pro 2022 1.
Josh Eastham Velká Británie Finland Pro 2022 1.
Gabriel Zancanelli Brazílie Xtreme Bodybuilding Pro 2022 1.
Courage Opara USA Tampa Pro 2022 1.
Valentin Petrov Bulharsko Southwest Muscle Classic 2022 1.
Blake Course Kanada L. Murray Savannah Pro 2022 1.
Giuseppe Zagarella Itálie Yamamoto Cup 2022 1.
Denis Romanov Rusko Korea Pro 2022 1.
Fabio Junio Brazílie Musclecontest Ironberg 2022 1.
Chris Hunte USA San Antonio Pro 2022 1.
Wesley Vissers Nizozemsko Yamamoto France Pro 2022 1.
Grant Pieterse Nový Zéland New Zealand Pro 2022 1.
Jeff Hallenbeck USA Legion Sports Fest Pro 2022 1.
Julian Castano Kolumbie Sur Pro Cup Argentina 2022 1.
Jesus Rodriguez Španělsko Fitparade Pro 2022 1.
Marcus Perry USA Hurricane Pro 2022 1.
Patrik Herčzík Česká republika EVLS Prague Pro 2022 1.
Abdullah Al Sairafi Kuvajt Sheru Classic Mumbai 2022 1.
Dancovea Anderson Německo Texas State Pro 2022 1.
Woilid Baatout Francie Europa Pro 2022 1.
Adam Bomert Polsko Romania Muscle Fest Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Classic physique - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 13. listopadu:

p. jméno stát body
1. Abdullah Al Rabiah Saúdská Arábie 25
2. Kelvin Hinde Velká Británie 19
2. Valeri Enchev Bulharsko 19
4. Tommy Clark USA 18
5. Hyoung Joo Kwon Jižní Korea 15
6. Cody Amey Kanada 13
6. Shane Cullen Irsko 13
8. Ruben Stouth USA 12
8. Mikhail Timoshin Rusko 12
8. Siem Goossens Nizozemsko 12
11. John Le Kanada 11
11. Adely Annorat USA 11
11. Seong Hun Park Jižní Korea 11
11. Phong Nguyen USA 11
15. Hubert Kulczynski Polsko 10
16. Kim Santos USA 9
17. Romain Ramassamy Kanada 8
18. Bryan Jones USA 7
18. Jack Connor Velká Británie 7
18. Jordan Plantiko USA 7
18. Justin Badurina USA 7
18. Ramone Haye Kanada 7
18. Damien Patrick USA 7
18. Brandon Kidd USA 7
18. Diego Galindo Kolumbie 7
18. Tywuan Williams USA 7
18. Craig Morton Velká Británie 7
18. Eric Wildberger Brazílie 7
18. Jorge Tabet Aleixandre Španělsko 7
18. Bryant Smith USA 7
31. Vincent Craine Irsko 6
31. Sabur Favors USA 6
31. Danny Costa USA 6
31. Kellen Wilson Kanada 6
31. Masoud Harouni Írán 6
31. Armando Aman USA 6
31. Zanyar Ghaderpour Írán 6
31. Filipe Marins Brazílie 6
31. Shicheng Jin Čína 6
31. Tautvydas Tumbrotas Litva 6
41. Laszlo Kiraly Maďarsko 5
41. Roberto Martinez Pizana Španělsko 5
41. Duquann Hinton Kanada 5
41. Andrew Wilson USA 5
41. Eric Abelon USA 5
41. Mehmet Emin Baydilli Turecko 5
41. Ethan Gohari Austrálie 5
41. Will Sage USA 5
41. Sebastian Gunčík Česká republika 5
41. Petar Duper Itálie 5
41. Anthony Barbera USA 5
52. Jay Warren USA 4
52. Toto Djong USA 4
52. Brandon Williams USA 4
52. Artem Puchkov Rusko 4
52. Shavis Higa Havaj 4
52. Jinho Seok Nový Zéland 4
52. Jason Strayhand USA 4
52. Jeremy Dutra USA 4
52. Michael Johnson USA 4
52. Derek Duszynski USA 4
52. Tony Davis USA 4
52. Jorge Luis Guerrero Mexiko 4
52. Jared Keys USA 4
52. Alirio Pardo Estrada USA 4
52. Chuck Mauceri USA 4
52. Maurice Burgess USA 4
52. Zack Romano USA 4
52. Manoj Sarangapani Indie 4
52. Jason Brown USA 4
71. Tyler Tallent USA 3
71. Aaron Sparenberg USA 3
71. Andrea Mammoli Itálie 3
71. Hany Saeed Egypt 3
71. Roman Taijeron USA 3
71. Pavel Szotkowski Česká republika 3
71. Hassan Abdulreda Saúdská Arábie 3
71. Erik Alstrup Kanada 3
71. Luis Garcia Španělsko 3
71. Yousef Aldosary Saúdská Arábie 3
71. Julio Cesar Brazílie 3
71. Abdallah Al Bakri Saúdská Arábie 3
71. Mohammad Zolfaghari Írán 3
71. Ali Shamsghamar Írán 3
71. Woogyum Kim Jižní Korea 3
71. Edwin Underwood Itálie 3
71. Luan Souza Brazílie 3
71. Jared Thompson USA 3
71. Adam Beveridge Kanada 3
71. Wilfredo Victoria USA 3
71. Muneer Al Jassas Saúdská Arábie 3
71. Mateus Shiguearu Brazílie 3
71. Younis Mousa Spojené arabské emiráty 3
71. Kenny Moreira Brazílie 3
71. Caio Bonfim Brazílie 3
71. George Acheampong Dánsko 3
71. Dmitry Vorotyntsev Rusko 3
98. Domenick DiBenedetto USA 2
98. Harold Bright USA 2
98. Daniel Strong USA 2
98. Ulisses De Andrade USA 2
98. Paul Kanu USA 2
98. Vladimir Sizov Rusko 2
98. Paulo Henrique Brazílie 2
98. Ayham Alaws Německo 2
98. Ahmad Ahmad Irák 2
98. Michael Kingsnorth Nový Zéland 2
98. Ahmed Al Jar Saúdská Arábie 2
98. Abdelkarim Ammari Maroko 2
98. Kenneth Owens USA 2
98. Inseong You Jižní Korea 2
98. Jihoon Bang Jižní Korea 2
98. Joe Brighty Velká Británie 2
98. Matt Maldonado USA 2
98. Bennett Streets USA 2
98. Jang Sung Yong Jižní Korea 2
98. Julio Balestrin Brazílie 2
98. Patrick Nah USA 2
98. Ashkan Bibak Nový Zéland 2
98. Samuel Paquin Kanada 2
98. Deepak Nanda Indie 2
122. Jason Theobald USA 1
122. Brandon Cooper USA 1
122. James Adams USA 1
122. Shin Kodama Japonsko 1
122. German Pastor Španělsko 1
122. Zoheb Razak Nový Zéland 1
122. Michael Bell USA 1
122. Maycon Viana Brazílie 1
122. Bartley Weaver USA 1
122. Omar Khaldi Maroko 1
122. Laconia Seymour USA 1
122. Daniil Famponte USA 1
122. Jordan Moore USA 1
122. Norbert Balogh Maďarsko 1
122. Shanti Mitchell Jihoafrická republika 1
122. Soomin Yoon Jižní Korea 1
122. Isaac Baier Kanada 1
122. Florian Poirson Francie 1
122. Richard Nagy Maďarsko 1
122. Yoo Jun Seok Jižní Korea 1
122. Justin Freeman USA 1
122. Adam Waite Austrálie 1
122. Julio Perez Uruguay 1
122. Mohamed Al Baghdadi Německo 1
122. Kiran Shrestha USA 1
122. Rajesh Yadav Indie 1

Pravidla pro kvalifikaci na Classic Physique Olympia 2022 najdete zde.


Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022 - physique mužů


Semifinálová vyvolávání:
1.Ali, Al Sharafi, Gambacorta, King, Pouye, Tchorzewski, Zabawa, Mosti
2.Almutawah, Antonelli, Gustavsson, Minana, Leone, Santalucia
3.Gambacorta, King, Pouye, Zabawa

Ve physique mužů na své nedávné vítězství z Biowell Warsaw Pro dokázal navázat někdejší IFBB Elite profesionál Sidy Pouye. Nejvýraznějším soupeřem tomuto borci ze Španělska byl Američan Burak King, jenž v Evropě závodil s cílem zajistit si kvalifikaci na letošní ročník Men's Physique Olympia alespoň prostřednictvím postavení v žebříčku, a to se mu díky druhému místu z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro nakonec podařilo! Zbývající místa v první pětici si rozebrali Febo Gambacorta, Rafal Zabawa a Mohammad Ali.


Výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022 - physique mužů

  1. Sidy Pouye*
  2. Burak King
  3. Febo Gambacorta
  4. Rafal Zabawa
  5. Mohammad Ali
  6. Andrea Mosti
  7. Abdullah Al Sharafi
  8. Oskar Tchorzewski
  9. Daniel Leone
  10. Andrea Antonelli
  11. Ferran Minana
  12. Waldemar Gustavsson
  13. Mohammad Almutawah
  14. Manuel Santalucia

* kvalifikace na Men's Physique Olympia 2022


Physique mužů na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022

Více fotografií z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Men's Physique Olympia 2022 k 13. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Riccardo Croci Itálie Champions Classic 2021 1.
Jahvair Mullings USA San Antonio Pro 2021 1.
Bhuwan Chauhan Indie Tournament of Champions 2021 1.
Terrence Teo Malajsie Tsunami Cup 2021 1.
Yousef Al Shaban Kuvajt Daytona Pro 2021 1.
Ryan Terry Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Brandon Hendrickson USA Men's Physique Olympia 2021 1.
Erin Banks USA Men's Physique Olympia 2021 2.
Diogo Montenegro Brazílie Men's Physique Olympia 2021 3.
Raymont Edmonds USA Men's Physique Olympia 2019 1.
Carlos DeOliveira Brazílie Monterrey Pro 2021 1.
Daniel Ammons USA Hurricane Pro 2021 1.
Kyron Holden USA Border States Pro 2021 1.
Ahmed Shokry Egypt KO Pro 2021 1.
Bálint Németh Maďarsko EVLS Prague Pro 2021 1.
Alessandro Cavagnola Itálie Romania Muscle Fest Pro 2021 1.
Yukihiro Yuasa Japonsko Japan Pro 2021 1.
Zheyu Zhang Čína Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Arya Saffaie USA Atlantic Coast Pro 2021 1.
Vinicius Mateus Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2021 1.
Davide Mazzolari Itálie Toronto Pro Supershow 2021 1.
Mahmood Almaghrabi Bahrajn Saudi Classic 2022 1.
Emanual Hunter USA Fit World Pro 2022 1.
Hossein Karimi Írán Libya Pro 2022 1.
Bong Seok Choi Jižní Korea Asia Grand Prix Pro 2022 1.
Imran Khan Katar Kuwait Classic 2022 1.
Ponpaisan Ruangsangpen Thajsko Thailand Pro 2022 1.
Jason Huynh USA Golden State Pro 2022 1.
Benquil Marigny USA Charlotte Pro 2022 1.
Myron Griffin USA Wasatch Warrior 2022 1.
Fabrizio Dos Santos Austrálie Australian Pro 2022 1.
Sadik Hadzovic USA Pittsburgh Pro 2022 1.
Alexander Toplyn USA Miami Muscle Beach Pro 2022 1.
Mehdi Kabbadj Maroko Toronto Pro Supershow 2022 1.
Vitor Chaves Brazílie DC Pro 2022 1.
Steven Cao USA Mile High Pro 2022 1.
He Juxian Čína Monsterzym Pro 2022 1.
Clarence McSpadden USA Puerto Rico Pro 2022 1.
Edvan Palmeira Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2022 1.
Ali Bilal Belgie Sheru Classic Italian Pro 2022 1.
Nicolas Koeu USA Republic of Texas Pro 2022 1.
Youcef Djoudi Francie Mr. Big Evolution Pro 2022 1.
Montae Bailey USA Lenda Murray Atlanta Pro 2022 1.
Charjo Grant USA Vancouver Pro 2022 1.
Elton Mota Portugalsko 1 BroPro Show 2022 1.
Corey Morris USA Colombia Pro Cup 2022 1.
Rodrigue Chesnier Francie Phoenix Pro 2022 1.
Felipe Franco Brazílie Musclecontest Goiania Pro 2022 1.
Shun Kaneko Japonsko Tokyo Pro 2022 1.
Antoine Weatherspoon USA Tournament of Champions 2022 1.
Jeffrey Darko Velká Británie Yamamoto Cup 2022 1.
Chevy Phillips Kanada San Antonio Pro 2022 1.
Long Wu Čína Ben Weider Natural Pro 2022 1.
Je Endrina Nový Zéland New Zealand Pro 2022 1.
Winston Sullivan USA Daytona Pro 2022 1.
Emile Walker Velká Británie Yamamoto France Pro 2022 1.
Joven Sagabain Filipíny Philippines Pro 2022 1.
Chao Peng Čína Tsunami Cup 2022 1.
Junho Lee Jižní Korea Korea Pro 2022 (IV.) 1.
George Brown USA Hurricane Pro 2022 1.
Sidy Pouye Španělsko Biowell Warsaw Pro 2022 1.
Tunahan Güler Turecko Dubai Pro 2022 1.
Abisai Pietersz Nizozemsko EVLS Prague Pro 2022 1.
Jonas Jamena USA Iron Games Pro 2022 1.
Adeyemi Awoyemi Velká Británie Europa Pro 2022 1.
Emmanuel Costa Brazílie Mercosul Pro 2022 1.
Jinbo Li Čína Japan Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique mužů - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 13. listopadu:

p. jméno stát body
1. Furkan Er Turecko 29
2. Burak King USA 29
3. Reuben Glass USA 25
4. Jeremiah Maxey USA 19
5. Andrea Mosti Itálie 18
6. Joshua Guidry USA 16
7. Farouq Ishimoto Japonsko 15
8. Franky Yan USA 13
8. Christopher Barr USA 13
10. Ramses Rams Španělsko 12
10. Daniel Leone Itálie 12
12. Andre Ferguson USA 11
12. Mark Robinson USA 11
12. Dawid Wachelka Polsko 11
15. Wilfred Harris USA 10
15. Chien Hsin Chen Tchaj-wan 10
15. Febo Gambacorta Itálie 10
18. Ikenna Amaliri USA 9
18. Andrei Lincan Rumunsko 9
18. Shogo Sato Japonsko 9
18. Ali Jaffar Kuvajt 9
22. Ryan John-Baptiste Velká Británie 8
22. Fernando Chala Kolumbie 8
22. Xiao Long Hong Čína 8
22. Sharif Reid USA 8
22. Yoonsung Lee Jižní Korea 8
22. Ismael Dominguez Mexiko 8
22. Miroslav Juríček Česká republika 8
22. Renyi Xie Čína 8
22. Mohammad Ali Švýcarsko 8
31. Anthony Gilkes USA 7
31. Chidube Anene USA 7
31. Cam Harris USA 7
31. Frank Worley USA 7
31. Omar Suleiman Velká Británie 7
31. Mohamed Magdy Egypt 7
31. Anderson Arruda Brazílie 7
31. Rafael Oliveira Brazílie 7
39. Andre Smith USA 6
39. Hirokawa Shoichi Japonsko 6
39. Evan Kanu USA 6
39. Omer Bahamed Katar 6
39. Lamar McNeal USA 6
39. Jeremy Potvin USA 6
39. Abdullah Al Sharafi Omán 6
39. Yashar Anbari Írán 6
47. Romane Lanceford Velká Británie 5
47. Suraqah Shabazz USA 5
47. Steven Pettis USA 5
47. Charles Paquette Kanada 5
47. Francisco Alberto De La Cruz Kanada 5
47. Tony Chinakwe USA 5
47. Bryan Blackman USA 5
47. Deke Walker USA 5
47. Jeremy Coleman USA 5
47. Joaquim Camps Angel Španělsko 5
47. Eddie Lusk USA 5
47. Nur Irfan Singapur 5
47. Seung Ho Chae Jižní Korea 5
47. Stevelon Dennis USA 5
47. Khali Quartey USA 5
47. Ryohei Okada Japonsko 5
63. Joseph Lee USA 4
63. Alex Woodson USA 4
63. Reynel Chavez Pulido USA 4
63. Sanad Al-Sanad Kuvajt 4
63. Anton Antipov USA 4
63. Michael Williams USA 4
63. Bader Alsabri Kuvajt 4
63. Ashley Patillo USA 4
63. Antonio Smothers USA 4
63. Viet Doan Austrálie 4
63. Josh Bridgman Velká Británie 4
63. Tyler Smith Velká Británie 4
63. Anthony del Rosario Dominikánská republika 4
63. Edward Kato Japonsko 4
63. Stan Morrison USA 4
63. Victor Ramirez Venezuela 4
63. Kurt Dell Austrálie 4
63. Tran Tuan Anh Vietnam 4
63. Everton Ribeiro Brazílie 4
63. Rafal Zabawa Polsko 4
83. Micah Thomas USA 3
83. Marlon Sanchez Nizozemsko 3
83. Yujin Lee Jižní Korea 3
83. Juan Manuel Gomez Kolumbie 3
83. Joshua Eng Malajsie 3
83. Joseph Mencel USA 3
83. John Sarmiento USA 3
83. Rhyan Clark USA 3
83. Kim Min Su Jižní Korea 3
83. Joshua Dennison USA 3
83. Xezekiel Afanou Kanada 3
83. Shannon Davis Velká Británie 3
83. Pedro Lima Brazílie 3
83. Tomohito Koike Japonsko 3
83. Zach Savoie USA 3
83. Junpei Taguchi Japonsko 3
83. Luigi Oltean Nový Zéland 3
83. Lorenzo Giachetti Itálie 3
83. Harvey Devanadera Filipíny 3
83. Wei Yi Ming Čína 3
83. Edgar Daniel Valenica Palafox Mexiko 3
83. Raj Kumar Indie 3
83. Nishant Bansal Indie 3
83. Gildevan Batista Brazílie 3
107. Alexis Gonzalez Španělsko 2
107. Hachemi Hemza Alžírsko 2
107. Godfrey Sironda USA 2
107. Denis Gusev Rusko 2
107. Hashem Alfotewi Saúdská Arábie 2
107. Bumsoo Park Jižní Korea 2
107. Karim Esmat Sadeq Kuvajt 2
107. Ali Raza Austrálie 2
107. Ajith Raja Indie 2
107. Fabian Feber Německo 2
107. Javiohn Seymore USA 2
107. Taylor Wilson USA 2
107. Leonardo Vecchiato Itálie 2
107. Saint Michael Moodie Jamajka 2
107. Torre Washington USA 2
107. Denis Milkin Nový Zéland 2
107. Carl Matthew Cruz Filipíny 2
107. Dilip Kumar Indie 2
125. Tyler James USA 1
125. Rodney Harvey USA 1
125. Youssef Hassan Egypt 1
125. Mu Ying Zhai Čína 1
125. Ammar Shlash Jordánsko 1
125. Abdulaziz Almohandes Saúdská Arábie 1
125. Wooyoung Seo Jižní Korea 1
125. Hamad Aldosari Bahrajn 1
125. Afroz Khan Indie 1
125. Brett Mario Jackson USA 1
125. Mohammed Al Kindy Jackson Omán 1
125. Gary Cooper USA 1
125. Junghyun Jo Jižní Korea 1
125. William Amorim Brazílie 1
125. Oussah Dith USA 1
125. Akbar Sarbaz Kanada 1
125. Andrea Antonelli Itálie 1
125. Toby Owen Velká Británie 1
125. Ash Mullen Nový Zéland 1
125. Tunde Hassan Irsko 1
125. Seungmu Lee Jižní Korea 1
125. Aundre Benson USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Men's Physique Olympia 2022 najdete zde.


Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022 - wellness žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Besli, Ciobu, Dvarionaite, Marques, Novak, Oliver, Theodoropoulou, Csuri
2.Carlomagno, Conte, Deiana, Diaz, Melero, Saller, Tonelli
3.Ciobu, Dvarionaite, Marques, Oliver

Ve wellness žen na své první vítězství mezi profesionálkami dosáhla Moldavanka Leonida Ciobu, které na cestě za jejím úspěchem nejvýraznější soupeřkou byla Carina Marques ze Švýcarska. Přesto, že Carině nakonec patřilo druhé místo, se i ona zřejmě díky svému výsledku z Rumunska na letošní ročník Wellness Olympia kvalifikuje. Jednu soutěž před koncem kvalifikačního cyklu v žebříčku totiž její jméno figuruje na třetí postupové pozici. Bronz v Bukurešti brala Lexy Oliver, která si tak proti dvanácté příčce, která jí patřila na EVLS Prague Pro, podstatně polepšila!


Výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022 - wellness žen

  1. Leonida Ciobu*
  2. Carina Marques
  3. Lexy Oliver
  4. Dainora Dvarionaite
  5. Natasha Novak
  6. Aysegul Besli
  7. Danai Theodoropoulou
  8. Klaudia Vanessza Csuri
  9. Diana Carlomagno
  10. Bianca Saller
  11. Daniela Deiana
  12. Lidia Melero
  13. Carlotta Tonelli
  14. Flora Conte
  15. Sabrina Diaz

* kvalifikace na Wellness Olympia 2022


Wellness žen na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022

Více fotografií z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Wellness Olympia 2022 k 13. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Casey DeLong USA San Antonio Pro 2021 1.
Francielle Mattos Brazílie Wellness Olympia 2021 1.
Angela Borges Brazílie Wellness Olympia 2021 2.
Isabelle Nunes Brazílie Wellness Olympia 2021 3.
Giselle Machado Brazílie Monterrey Pro 2021 1.
Anna Mroczkowska Polsko Fitparade Pro 2021 1.
Yarishna Ayala Portoriko Texas State Pro 2021 1.
Sunny Andrews USA Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Juliana Esteso Francie Bigman Weekend Pro 2021 1.
Kassandra Gillis Kanada Toronto Pro Supershow 2021 1.
Barbara Cesar USA Caribbean GP Bermuda 2022 1.
Julia Chitarra Brazílie Musclecontest Rio Pro 2022 1.
Marissa Andrews USA St. Louis Pro 2022 1.
Devone Martin USA Warrior Classic 2022 1.
Daisha Johnson USA Clash Of The Titanz 2022 1.
Kelly Purcell USA Southern California Pro 2022 1.
Hannah Son Jižní Korea Monsterzym Pro 2022 1.
Rayane Fogal Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2022 1.
Synara Santana Brazílie Empro Pro 2022 1.
Isamara Santos Brazílie Republic of Texas Pro 2022 1.
Catarina Sousa Portugalsko Mr. Big Evolution Pro 2022 1.
Diana Verduzco Mexiko Tampa Pro 2022 1.
Devyn Cambre USA Texas Pro 2022 1.
Bruna Seredich USA Sin City Pro 2022 1.
Michelle Ibata Brazílie Heart of Texas 2022 1.
Mallory Myers USA Ben Weider Natural Pro 2022 1.
Andreia Gadelha Brazílie Musclecontest Recife Pro 2022 1.
Amanda Burnett USA Legion Sports Fest Pro 2022 1.
Nadia Moreira Brazílie Sur Pro Cup Argentina 2022 1.
Lisa Meiswinkel Německo Fitparade Pro 2022 1.
Jacqueline Huescas Rios Mexiko Sheru Classic Mexico 2022 1.
Renee Harshey USA Ultimate Warriors Pro 2022 1.
Mariela Carvalho Brazílie EVLS Prague Pro 2022 1.
Joy Bey USA World Klash Pro 2022 1.
Maria Paulette Španělsko Europa Pro 2022 1.
Leonida Ciobu Moldavsko Romania Muscle Fest Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Wellness žen - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 13. listopadu:

p. jméno stát body
1. Jasmine Payne USA 29
2. Nerilde Garcia Španělsko 27
3. Carina Marques Švýcarsko 22
4. Judian Winston USA 18
5. Emily Azzarello Gauley Kanada 15
6. Lorena Ragusa USA 10
6. Sheila Martins USA 10
6. Alexis Rosalia Mexiko 10
6. Lili Dong USA 10
6. Karen Brandao Brazílie 10
6. Frida Paulsen Stern Švédsko 10
6. Priscilla Lynd USA 10
6. Aline Machado Galvao Freitas Brazílie 10
14. Brooke Donnelly USA 9
14. Natasha Novak Velká Británie 9
16. Celeste Morales USA 8
16. Rafaelle Zen Brazílie 8
16. Leticia Allen Havaj 8
19. Aysegul Besli Turecko 7
19. Anne-Marie Gobeil Kanada 7
19. Alejandra La Fonseca Portoriko 7
19. Alexis Adams USA 7
19. Daniele Mendonca Emilio Brazílie 7
24. Daniela Deiana Itálie 6
24. Claire Cochet Francie 6
24. Renata Guaraciaba Brazílie 6
24. Danai Theodoropoulou Austrálie 6
24. Figen Sahin Velká Británie 6
29. Charline Mas Francie 5
29. Michelle Capponi Švýcarsko 5
29. Normarie Fonseca Portoriko 5
29. Kayla Rossi USA 5
29. Tarcila Moura Brazílie 5
29. Rachel Lee USA 5
29. Jennifer Scarborough USA 5
29. Marina Martins Kanada 5
29. Lexy Oliver Itálie 5
38. Amanda Werner USA 4
38. Pamela Bonaccorso Itálie 4
38. Alisha Sturkie USA 4
38. Amanda Rezende Brazílie 4
38. Tracy Williams USA 4
38. Angela White USA 4
38. Tatum Schneidmiller USA 4
38. Yoon Min Ju Jižní Korea 4
38. Kat Williams USA 4
38. Marcela Mattos Brazílie 4
38. Natalia Vasco USA 4
38. Dainora Dvarionaite Litva 4
50. Zelma Santos USA 3
50. Carrie Goforth USA 3
50. Mia Samuels USA 3
50. Hyeyoon Kim Jižní Korea 3
50. Dalila Kindermann Brazílie 3
50. Karen Heredia Argentina 3
50. Dani Treiger USA 3
57. Jenny Smith USA 2
57. Luz Rodriguez Mexiko 2
57. Martyna Staszewska Polsko 2
57. Melitza Guerrero USA 2
57. Dohee Kim Jižní Korea 2
57. Winglam Lee Čína 2
57. Carolina Santana Brazílie 2
57. Lara Tasharofi Rakousko 2
57. Erewa Uku USA 2
66. Avis Evans USA 1
66. Taty Vaillant Brazílie 1
66. Laleska Bruschi Brazílie 1
66. Debora Pereira Brazílie 1
66. Amanda Weis USA 1
66. Jenna de Manincor USA 1
66. Quintaysia Goodley USA 1
66. Amina Amelie Kanada 1
66. Fernanda Kivia Brazílie 1
66. Gabriela Tavares Brazílie 1
66. Houda Hmini Maroko 1
66. Esmeralda Ochoa Diaz Mexiko 1
66. Jessica Leon USA 1
66. Keana Burr USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Wellness Olympia 2022 najdete zde.


Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro - physique žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Chester, Jabeur, Johansson, Spitzbart, Leo, Raducu, Santos
2.Bulut, Halby, Kurzamann, Pyszora, Sestrem, Vaiou, Balkova
3.Andersch, Coelho, Ellis, Glazycheva, Roldao, Winkelmann
4.Henriquez, Imbrogno, Kremser, Schermer, Schnurpfeil, Tryc, Wattel
5.Jabeur, Johansson, Leo, Raducu, Santos

Physique žen se stalo nejpočetněji obsazenou kategorií soutěže. Souvisí to asi s hlavně s tím, že není tak často vypisována jako jiné kategorie. Ze sedmadvaceti profesionálek na stagi rozhodčí nejvíce oslovila domácí Raluca Raducu, která tak navázala na svůj nedávný úspěch z Europa Pro. Druhé místo při profesionálním debutu vybojovala celková šampiónka Dennis James Pro Qualifier 2019 Manal Ben Jabeur před třetí Caroline Alves Dos Santos, čtvrtou Jeanette Johansson a pátou Sophií Leo. Caroline Alves Dos Santos má v tuto chvíli už jistotu, že se na Women's Physique Olympia 2022 kvalifikuje na body. Na třetí postupové pozici se v žebříčku nachází i Sophie, a aby měla sama v rukou, že ji o nominaci na Olympii Weekend žádná soupeřka nepřipraví, chystá se 19. listopadu závodit ještě na zámořském Wings of Strength Atlantic Coast Pro.


Výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro - physique žen

  1. Raluca Raducu*
  2. Manal Ben Jabeur
  3. Caroline Alves Dos Santos
  4. Jeanette Johansson
  5. Sophie Leo
  6. Amy Chester
  7. Uta Kohler-Spitzbart
  8. Modesta Halby
  9. Laura Pyszora
  10. Magdalena Vaiou
  11. Jessica Sestrem
  12. Lisa Kurzamann
  13. Emilie Balkova
  14. Birgit Andersch
  15. Larissa Coelho
  16. Fay Ellis
  16. Yulia Glazycheva
  16. Nadia Henriquez
  16. Silvana Imbrogno
  16. Christina Kremser
  16. Ariadne Roldao
  16. Marina Schermer
  16. Vanessa Schnurpfeil
  16. Anita Tryc
  16. Maria Wattel
  16. Angela Winkelmann
  - Tatiana Bulut

* kvalifikace na Women's Physique Olympia 2022


Physique žen na Romania Muscle Fest Pro 2022

Více fotografií z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Women's Physique Olympia 2022 k 13. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Sarah Villegas USA W. Physique Olympia 2020 1.
Natalia Abraham Coelho USA W. Physique Olympia 2021 2.
Brooke Walker USA W. Physique Olympia 2021 3.
Anne-Lorraine Mohn Francie Romania Muscle Fest Pro 2021 1.
Kristy Cox USA Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Ivie Rhein USA Toronto Pro Supershow 2021 1.
Rachel Daniels USA St. Louis Pro 2022 1.
Christelle Zarovska Svatý Martin Van. Island Showdown 2022 1.
Marie-Solange Essoh USA Optimum Classic Pro 2022 1.
Lee Ji Hye Jižní Korea Toronto Pro Supershow 2022 1.
Chelsey Worster USA Omaha Pro 2022 1.
Claudia Gabriela de Leon Pardo Mexiko Puerto Rico Pro 2022 1.
Barbara Menage Francie Mr. Big Evolution Pro 2022 1.
Ashley Jones USA Wings of Strength Chicago 2022 1.
Jeannie Feldman USA Tampa Pro 2022 1.
Melissa Teich USA Texas Pro 2022 1.
Winsome White USA L. Murray Savannah Pro 2022 1.
Victoria Myslik Kanada Ben Weider Natural Pro 2022 1.
Evon Pennington USA Legion Sports Fest Pro 2022 1.
Antoinette Downie USA Arizona Pro 2022 1.
Raluca Raducu Rumunsko Europa Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique žen - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 13. listopadu:

p. jméno stát body
1. Caroline Alves dos Santos Brazílie 33
2. Ana Harias Mexiko 22
3. Sophie Leo Francie 17
4. Diana Schnaidt USA 15
5. Natalie Rae Wolfe USA 13
6. Emilija Martic Kanada 12
6. Jeanette Johansson Švédsko 12
8. Penpraghai Tiangngok Thajsko 10
8. Justine Albert USA 10
8. Katherine Hall USA 10
11. Alexis Sullivan USA 9
11. Daniely Castilho Brazílie 9
11. Elisama Zorzetto Brazílie 9
14. Amanda Machado USA 8
14. Jonquil Baugh USA 8
14. Pamela Canfield USA 8
17. Emily Schubert USA 7
17. Lisa McLean Kanada 7
17. Eleonora Dobrinina Kanada 7
17. Birgit Andersch Rakousko 7
17. Elena Aviles Romero Španělsko 7
17. Yulia Glazycheva Rusko 7
17. Karina Goncalves Španělsko 7
24. Mirea Henriquez USA 6
24. Maria Redman USA 6
24. Amanda Peles Havaj 6
24. Jody Johanson Kanada 6
24. Ann Gruber USA 6
24. Manuella Monteiro Francie 6
24. Alida Opre Maďarsko 6
24. Tanya Chartrand Kanada 6
24. Sara Bradley Velká Británie 6
24. Manal Ben Jabeur Rumunsko 6
34. Eve Gagnon Kanada 5
34. Jessica Belt USA 5
34. Orlandina Balan USA 5
34. Jazmin Flores Mexiko 5
34. Takeela Reddrick USA 5
34. Michele Steeves USA 5
34. Gessica Campbell USA 5
41. Jodi Lyons USA 4
41. Ilaria Armeni Velká Británie 4
41. Jessica Martin USA 4
41. Ceci Barba USA 4
41. Marysel Cruz Portoriko 4
41. Princess Hodges USA 4
47. Rachel Reid USA 3
47. Tina Mauer Guadarrama USA 3
47. Yarelis Ramos Perez Portoriko 3
47. Marianne Von Gierke Chile 3
47. Ana Feijó Brazílie 3
47. Nichole Jensen USA 3
47. Susan Graham USA 3
47. Elizabeth Bradshaw USA 3
55. Maria Liberman Kanada 2
55. Naiana Silva Cruz Brazílie 2
55. Whitney Armstrong USA 2
55. Wendy Wun Kwok Kanada 2
59. Jennifer Faccinto USA 1
59. Layla Ikahihifo USA 1
59. Donna Williams USA 1
59. Ana Alexia Brazílie 1
59. Sonia Domingue Kanada 1

Pravidla pro kvalifikaci na Women's Physique Olympia 2022 najdete zde.


Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022 - bikiny fitness žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Brun, Dementeva, Fedorenko, Hansen, Lanovenko, Molnar, Oczella, Toth
2.Clemente, Cunarro, Duba, Fratella, Nowak, Skupekova, Taccani
3.Ivanova, Biedka, Cazaceanu, Feeney, Ignasiak, Petrova
4.Dementeva, Fedorenko, Molnar, Oczella

V bikiny fitness žen třetí start mezi profesionálkami ve třetí vítězství proměnila Ukrajinka Valerya Fedorenko. To už je opravdu senzační bilance a zpozornět by měla nejedna zkušenější závodnice, kterou s Valeryí v prosinci čeká souboj na Olympii. Druhá skončila Maďarka Eszter Oczella, jejíž jméno aktuálně figuruje na stejné pozici i v žebříčku, před třetí Ruskou Elizavetou Dementevou. Do top 5 se dále vešly ještě také krajanky Eszter Oczelly Zsofia Reka Molnar a Dorottya Zoe Toth.


Výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022 - bikiny fitness žen

  1. Valerya Fedorenko*
  2. Eszter Oczella
  3. Elizaveta Dementeva
  4. Zsofia Reka Molnar
  5. Dorottya Zoe Toth
  6. Stine Hansen
  7. Tatiana Lanovenko
  8. Gessica Brun
  9. Claudia Clemente
  10. Giuditta Taccani
  11. Renata Nowak
  12. Irene Iravedra Cunarro
  13. Henrieta Skupekova
  14. Sara Fratella
  15. Aleksandra Duba
  16. Kristina Ivanova
  16. Anastazja Biedka
  16. Andreea Cazaceanu
  16. Jessica Feeney
  16. Klaudia Ignasiak
  16. Viktoriya Petrova

* kvalifikace na Bikini Olympia 2022


Bikiny fitness žen na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022

Více fotografií z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2022
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia 2022 k 13. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Roxana Marquez USA San Antonio Pro 2021 1.
Jennifer Dorie Kanada Bikini International 2021 1.
Elisa Pecini Brazílie Bikini Olympia 2019 1.
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2013 1.
Ottavia Mazza Itálie Tsunami Cup 2021 1.
Phoebe Hagan Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Lauralie Chapados Kanada Bikini Olympia 2021 2.
Francesca Stoico Itálie Fitparade Pro 2021 1.
Jourdanne Lee USA Hurricane Pro 2021 1.
Wiktoria Gasior Polsko Poland Pro Supershow 2021 1.
Ivanna Escandar Španělsko Legion Sports Fest Pro 2021 1.
Allison Testu Francie EVLS Prague Pro 2021 1.
Sally-Anne Kato Japonsko Japan Pro 2021 1.
Shenese Case Kanada Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Alessia Facchin Itálie Atlantic Coast Pro 2021 1.
Cristiane Silveira Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2021 1.
Jennifer Ronzitti USA Battle of Texas 2021 1.
Danielle Phelps USA Toronto Pro Supershow 2021 1.
Gao Yan Nový Zéland New Zealand Pro 2021 1.
Maureen Blanquisco Norsko Boston Pro 2022 1.
Eli Fernandez Mexiko Caribbean GP Bermuda 2022 1.
Jil Meret Schmitz Thajsko Thailand Pro 2022 1.
Ashlyn Little USA World Klash Pro 2022 1.
Kim Hayeun Jižní Korea Asia Grand Prix Pro 2022 (II.) 1.
Aleksandra Banda Austrálie Australian Pro 2022 1.
Janet Layug USA Bikini Olympia 2020 1.
Lucia Malavaze USA Optimum Classic Pro 2022 1.
Sierra Swann USA Cali. Night of Champions 2022 1.
Gabriella Mohamed USA Puerto Rico Pro 2022 1.
Jibin Park Jižní Korea Monsterzym Pro 2022 1.
Jordan Fisher USA Dallas Pro 2022 1.
Kristina Brunauer Rakousko Sheru Classic Italian Pro 2022 1.
Erin Stern USA Republic of Texas Pro 2022 1.
Bola Seo Jižní Korea Korea Pro 2022 1.
Susana Aramayo Argentina Vancouver Pro 2022 1.
Jessica Wilson USA Wings of Strength Chicago 2022 1.
Laura Ziv Francie 1 BroPro Show 2022 1.
Aimee Velasquez USA Tampa Pro 2022 1.
Karen Yuen Hongkong Orchid Pro 2022 1.
Daraja Hill USA Texas Pro 2022 1.
Shelby Pierce USA Tahoe Pro 2022 1.
Vania Auguste USA Nashville FitShow 2022 1.
Jordan Brannon USA Carolina Excalibur Pro 2022 1.
Yurika Shigemoto Japonsko Tokyo Pro 2022 1.
Rukiye Solak Turecko Yamamoto Cup 2022 1.
India Paulino USA Battle of the Bodies 2022 1.
Brittany Hamilton USA San Antonio Pro 2022 1.
Maia Gordon Kanada Ben Weider Natural Pro 2022 1.
Marie-Ève Duchesneau Kanada Minneapolis Pro 2022 1.
Alexandria Ross USA San Antonio Classic 2022 1.
Valerya Fedorenko Ukrajina Biowell Warsaw Pro 2022 1.
Reyna Perez Mexiko Sheru Classic Mexico 2022 1.
Elizaveta Dementeva Rusko Sheru Classic Mumbai 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Bikiny fitness žen - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 13. listopadu:

p. jméno stát body
1. Jodie Yuncker USA 33
2. Eszter Oczella Maďarsko 30
3. Lawna Dunbar USA 28
4. Stine Hansen Dánsko 27
5. Gessica Brun Brazílie 19
6. Zsofia Reka Molnar Maďarsko 17
7. Elizaveta Shmukler Japonsko 15
7. Liana Giannamore USA 15
9. Jasmine Gonzalez USA 14
10. Noora Mahonen Finsko 13
10. Jessica Dolias USA 13
10. Romina Basualdo Argentina 13
10. Anna Setlak Itálie 13
14. Adair Libbrecht Kanada 12
15. Asaka Kimura Japonsko 11
16. Tatiana Lanovenko Rusko 10
17. Nittaya Kongthun Thajsko 9
18. Ana Maria Vintu Itálie 8
18. Mahsa Akbarimehr Havaj 8
18. Shanae DiCicco Austrálie 8
18. Kaylin Long USA 8
18. Lizzie Martinez USA 8
18. Heather Kam Hongkong 8
24. Anastasia Gonzalez Španělsko 7
24. Marie Isobe Japonsko 7
24. Diane Brunet Kanada 7
24. Lauren Dannenmiller USA 7
24. Sara Choi Jižní Korea 7
24. Karen Wall Kanada 7
24. Yume Kurokawa Japonsko 7
24. Angela Valenzuela Španělsko 7
32. Hye Kyeong Hwang Jižní Korea 6
32. Marcia Goncalves USA 6
32. Liana Martinez USA 6
32. Jade Kelsie Wolfenden Velká Británie 6
32. Malu Duarte Brazílie 6
32. Adrianna Kaczmarek Polsko 6
32. Liliana Sakhanova Švédsko 6
32. Jessica Feeney Irsko 6
32. Chantel Hall USA 6
41. Melissa Carver Austrálie 5
41. Miho Shibutani Japonsko 5
41. Carla Garthwaite USA 5
41. Alice Cocco Itálie 5
41. Chloe Margraitner Švýcarsko 5
41. Ariel Barley USA 5
41. Deanna Dang USA 5
41. Kana Suzuki Japonsko 5
49. Marissa Willmott USA 5
49. Maria Julia Lemos Brazílie 4
49. Hope Harper USA 4
49. Adrianne Onofrei USA 4
49. Matilde Biagini Itálie 4
49. Calysta Cornell USA 4
49. Kate Mickleson Nový Zéland 4
49. Song A Reum Jižní Korea 4
49. Jessica Jones USA 4
49. Peyton Hunton USA 4
49. Jessica Miller USA 4
49. Eunjung Kim Jižní Korea 4
49. Hyojung Kim Jižní Korea 4
49. Jessica Dexter USA 4
49. Ann Marie Lawrence USA 4
49. Lesley Billups USA 4
49. Alice Rocha USA 4
49. Erin Dennis USA 4
67. Eliana Guzman Reyes Španělsko 3
67. Evita Breide Španělsko 3
67. Halanna Jully Brazílie 3
67. Elisabet Vang Faerské ostrovy 3
67. Rachel Linares USA 3
67. Marisa Woo USA 3
67. Chloe Hunter Nový Zéland 3
67. Yeoni Lee Jižní Korea 3
67. Calista McKenzie Austrálie 3
67. Bridget Bailey Austrálie 3
67. Kim Taerin Jižní Korea 3
67. Tara Grier USA 3
67. Mina Kim Jižní Korea 3
67. Shaina Garcia Austrálie 3
67. Kerry Sexton Velká Británie 3
67. Samantha Beauvais USA 3
67. Abbi Gaetano USA 3
67. Navreet Josan Indie 3
67. Dorottya Zoe Toth Maďarsko 3
86. Cassie Hunter Itálie 2
86. Denetra Blackshear USA 2
86. Mirian Barbosa Brazílie 2
86. Aimee Jacobs Nový Zéland 2
86. Elisangela Angell Brazílie 2
86. Nicole Tan Austrálie 2
86. Janine Herrera USA 2
86. Jessica Teles Machado Brazílie 2
86. Amanda Marques Brazílie 2
86. Yuna Kang Jižní Korea 2
86. Tessa Barresi Kanada 2
86. Lucy Edwards Velká Británie 2
86. Hope Castelli USA 2
86. Minhee Baek Jižní Korea 2
86. Jessica Kavanagh Irsko 2
86. Kiki McClellan USA 2
86. Josephine Yeong Malajsie 2
103. Theresa Miller USA 1
103. Aneta Szołtysek Polsko 1
103. Melanie Cyr Kanada 1
103. Danielle Combs USA 1
103. Herlayne Braga Brazílie 1
103. Catherine Daniel Nový Zéland 1
103. Marissa Rivero USA 1
103. Uchral Byambatseren Mongolsko 1
103. Rachael Oberst USA 1
103. Karene Gonzalez USA 1
103. Na Young Choi Jižní Korea 1
103. Mary Newton USA 1
103. Lilian Lopez Mexiko 1
103. Debora Boff Brazílie 1
103. Valentina Cuevas Argentina 1
103. Samantha Kwan Hongkong 1
103. Niccole Guggia USA 1
103. Savannah Watchman USA 1
103. Flora Wang Čína 1
103. Maria Acosta USA 1
103. Giuditta Taccani Itálie 1
103. Mariana Garner Mexiko 1
103. Orapin Guthrie Thajsko 1

Pravidla pro kvalifikaci na Bikini Olympia 2022 najdete zde.


Foto:
www.npcnewsonline.com / Moriau PhotoSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

14.11.11:23Paulie02 - Na fotkách je vidět neskutečný rozdíl mezi EVLS a touto so..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTréninkový videolog: Pavel Beran (07/...
Mikuc (12:15) • Přistupuje k tomu pozitivně, tak to má přeci být!:) Budeme se těšit na další sezónu a s...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (07/...
torturer (23:47) • “Sezóna asi nedopadla podle tvých představ…” “Jaktože ne?” Tak to jsem vyprsk pívo *2...
magazínKateřina Ottová a Daniel Božek - trén...
Marczus (15:29) • Ježíšmarjá, proč jim zisk profi karty trvá tak dlouho? Nechápu...
magazínBen Weider Natural Pro Qualifier 2023...
KKarmasin (13:36) • Profesionální liga a dopingové kontroly, nějak mi to nejde dohromady.
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
LeToucan (12:44) • Nebude spíš hrát roli to, že ty závody jsou strašně pozdě? Většina lidí jde na Čelákovi...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie