Reklama:

Najdi a vyhraj! (40/2022)

3.648 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Že tvrdá dřina porazí talent? Pokud se talent fláká, možné to je. Odhodlaný netalentovaný dříč to ale bude mít vždycky těžké, a pokud přijde supertalent, je úplně hotovo. O víkendu jsem koukal na pár zápasů v armwrestlingu a v jednom z nich se proti sobě postavili Aleks Beziazykov, známý z YouTube videí jako "Schoolboy", a africký mechanik Khaled Jashell. Aleks se páce věnuje odmalička, absolvoval nespočet zápasů, turnajů, mistrovství světa, a to velmi úspěšně. Je to profesionální armwrestler se vším všudy, který má navíc skoro dva metry a hodně přes metrák. Khaled páku téměř netrénuje a turnaje neabsolvoval žádné. Páce se věnuje přinejlepším příležitostně a jasného favorita "Schoolboye" vypráskal 6-0. To nasere, co? Trochu mi to připomíná, když jsem vzal asi po 5 letech tréninku do fitka kamaráda, který v životě necvičil, a stejně hned napoprvé zvedal víc než já. Ale zase neuměl házet!

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc věcnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží šejkr Ronnie.cz se jménem (700 ml). Výherci si pro svůj šejkr budou moci vybrat jeden z nápisů z nabídky našeho e-shopu. Šejkr neobsahuje mřížku. Pro lepší rozmíchání nápoje je vybaven speciální circle technologií a pyšní se výbornou těsností.


S jakým městem je spojena soutěž BFC Cup Fitness Show 2022?

(nápovědu hledejte v tomto článku)
Najdi a vyhraj! (40/2022)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
S jakým městem je spojena soutěž BFC Cup Fitness Show 2022?
Liberec
Brno
Ostrava
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 06. 10. 2022 v 08:00 a končí 13. 10. 2022 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (39/2022):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, ve kterém městě se narodil Pavol Jablonický. Správná odpověď zní: Borský Mikuláš.

Vylosováni byli a Chelated Zn & Se + Cu (60 cps) od společnosti NaturLabs obdrží:

  • Jitka Dušková - 100bazenu@...cz
  • Stanislav Tomaštík - stanislav159951@...com
  • Veronika Antfeistová - verca.antfeistova@...cz

Gratulujeme!

Naše čtenářka Jitka nám poslala fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc věcnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 13. října. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie