Reklama:

Najdi a vyhraj! (34/2022)

4.020 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Dnešní cvičenci už ani netuší, s jakými překážkami a nástrahami se musely potýkat generace před nimi. Když jsem začínal cvičit, bylo standardem, že pokud jste z jakéhokoli důvodu (zpravidla lenost) "zapomněli" vymýt šejkr, už druhý den na Vás čekala nastražená biologická zbraň. Dnes protein v šejkru sice zasmrádne taky, ale rozdíl je v tom, že dříve nebylo možné nechvalně známý zápach z šejkru už nikdy dostat, a to žádnými prostředky. Jedinou možností bylo ho rovnou vyhodit, podobně jako neschopná karikatura otce v reklamě na mycí prostředek vyhazuje špinavý hrnec, se kterým si neví rady. Dál šejkr používat jakožto nádobu, ze které se pije, bylo vyloučeno. Dneska? Šejkr prostě vymyjete a za minutu už v něm můžete odborně hodnotit buket archivního vína. Nekulturní, ale možné! Díky za tyto nové technologie a materiály, které udělaly z kulturistiky procházku růžovou zahradou.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc věcnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží šejkr Ronnie.cz (700 ml) s unikátní circle technologií a výbornou těsností. Má lehce průsvitnou bílou nádobu, černý šroubovací uzávěr a oranžové zaklapávací víčko. Nádoba je matná s jednou lesklou stupnicí pro kontrolu náplně na zadní straně. Šejkr neobsahuje mřížku, ale pro lepší rozmíchání nápoje je obdařen speciální circle technologií. Šejkr, jehož funkčnost ocení opravdu všichni!


Ve kterém městě žije kulturista Luboš Chládek?

(nápovědu hledejte v tomto videu)
Najdi a vyhraj! (34/2022)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Ve kterém městě žije kulturista Luboš Chládek
Praha
Poděbrady
Lázně Bohdaneč
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 25. 08. 2022 v 08:00 a končí 01. 09. 2022 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (33/2022):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, ve které jaderné elektrárně působil československý kulturista Jaroslav Kulovaný. Správná odpověď zní: Dukovany.

Vylosováni byli a ZM Core (120 cps) od společnosti PROM-IN obdrží:

  • Aleš Chmelík - achmelik@...com
  • Veronika Weidlová - veronika.weidlova@...cz
  • Jan Rubas - honzarubas93@...cz

Gratulujeme!

Náš čtenář Milan nám poslal fotografii s výhrou z jedné z tipovacích soutěží. Děkujeme a přejeme hodně štěstí i do budoucna!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc věcnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 1. září. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie