Reklama:

Texas Pro 2022: výsledky a fotografie

19.775 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Dny 12. a 13. srpna v prostorách texaského Irving Convention Center patřily letošnímu ročníku profesionální show v kulturistice a fitness Texas Pro. Pořadatelé závodů Freddy Naidu a Sheilahe Brown, kteří už vloni při premiéře zmíněné soutěže sportovce z profesionální ligy IFBB Jima Maniona zaujali perfektně zvládnutou organizací, tentokrát vypsali osm kategorií. V pátek se závodilo v kulturistice mužů do 212 liber, classic physique, physique mužů, wellness žen, figure žen a bikiny fitness žen, během soboty se pak do boje o přízeň rozhodčích zapojili borci z královské kulturistiky mužů open a prostor na pódiu dostaly také jejich kolegyně nastupující ve physique žen. Ve všech kategoriích bylo ve hře jedno přímé postupové místo na letošní Olympia Weekend určené vítězi, další členové prvních pětic si potom měli zapsat po několika bodech do kvalifikačního žebříčku. Ten umožňuje nominaci na Olympii vždy i třem závodníkům, kteří v tomto kvalifikačním cyklu si nedokážou zvítězit, ale jinak posbírají spoustu dalších dobrých výsledků.


Texas Pro 2022 - kulturistika mužů open

Dobrá pověst pořadatelů evidentně táhne a v kulturistice mužů open se tak na pódiu sešlo hned devatenáct borců. Většina z nich přitom měla svou kvalitu, a tak se dá říci, že se Texas Pro pravděpodobně stalo tou nejlépe obsazenou letošní soutěží těžkožonážníků po březnovém severoamerickém Arnold Classic. Svou měrou k tomu přispělo, že hned několik členů startovního pole od svých posledních závodů zaznamenalo výrazný progres. Platilo to pro Emmanuela Longoriu, Jephteho Cherenfanta a obzvlášť pro Martina Fitzwatera s Andrewem Chineduem. Oba se během několika měsíců dokázali fenomenálně zlepšit po všech stránkách!

Martin Fitzwater, Andrew Chinedu, Kamal Elgargni a Steve Kuclo na Texas Pro 2022 (foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)

Jephtemu, Martinovi a Andrewovi to pomohlo k tomu, aby si je rozhodčí vyžádali do důležitého prvního semifinálového vyvolávání, kde je doplnili ještě kanadský talent Quinton Eriya, libyjský veterán Kamal Elgargni a Steve Kuclo, který je v Texasu doma. Další průběh prejudgingu ukázal, že o to, jak si rozdělí medaile, bojují Kuclo, Fitzwater a Chinedu. Steve nezávodil ve své nejlepší formě a to jej ve chvíli, kdy jeho dva největší soupeři na stage nastoupili lepší než kdykoliv předtím, odsuzovalo k tomu, že před domácím publikem zkrátka tentokrát nezvítězí. Šlo tak pouze o to, zda na svůj první triumf v Manionově profesionální lize dosáhne v pětadvaceti letech více zkušenostmi disponující Martin, anebo Andrew, který ačkoliv je o dvanáct let starší, na Texas Pro závodil teprve počtvrté v kariéře. Dobrá tělesná stavba, výška 188 cm a soutěžní hmotnost pohybující se někde kolem 132 kg hrály ve prospěch Andrewa Chinedua. Přinesl díky tomu na pódium přeci jenom výraznější wow faktor než 170 až 173 cm vysoký Martin a to rozhodlo!

Martin Fitzwater, Andrew Chinedu, Kamal Elgargni a Steve Kuclo na Texas Pro 2022 (foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)

Andrew, který profi kartu dominantním způsobem vybojoval na letošním Arnold Classic Amateur, tak hned svůj profesionální debut proměnil ve vítězství a přímou kvalifikaci na Mr. Olympia. Že má takto rychlý start mezi profíky, je pro něj přitom důležitější než pro řadu jiných závodníků. V sedmatřiceti letech na nějaké dlouhé rozkoukávání v pro něj nové konkurenci totiž jednoduše nemá čas. Přesto, jak dobrý tento svěřenec specialisty na předsoutěžní přípravu George Faraha a trenéra Flexe Wheelera na Texas Pro byl, má stále prostor pro zlepšení. Vylepšit si zaslouží jeho hamstringy i záda a Andrew by stále mohl být také ještě dotaženější. Toho si je tento kulturista, narozený v Nigérii a žijící po většinu roku v Dubaji, ostatně dobře vědom a říká, že v Irvingu byl připravený na nějakých pětasedmdesát až osmdesát procent. Hlavní soutěží, ke které v této přípravě směřuje své úsilí, je totiž až Arnold Classic UK, na nějž dojde koncem září v Birminghamu. Tam by rád závodil v lepší formě, znovu zvítězil, a poté na Olympii využil momentu, že je po dvou soutěžích v profesionální lize IFBB Jima Maniona neporažen, což by jistě alespoň podvědomě muselo vzbudit zájem rozhodčích. Ani oni totiž určitě nedokážou uniknout tomu, jaký hype už teď kolem Andrewa panuje. Několik desítek minut po jeho profesionálním debutu se na sociálních sítích dokonce už probírá, jestli má šanci se na Mr. Olympia 2022 probojovat do top 5.

Martin Fitzwater, Andrew Chinedu, Kamal Elgargni a Steve Kuclo na Texas Pro 2022 (foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)

Nakonec druhý Martin Fitzwater se od 24. října, kdy závodil naposledy, nemohl zlepšit více. Takový posun po stránce kvality svalů, množství detailů a svalové tvrdosti, jaký zaznamenal za necelých deset měsíců, se jen tak nevidí. Evidentně mu výrazně pomohlo, že se přestěhoval z Colorada do Texasu, kde se mu mentorem stal tamní vyhlášený tvrďák Branch Warren. Třetí příčka, kterou bral dva dny před sedmatřicátými narozeninami Steve Kuclo, pro tohoto zkušeného závodníka nic neřeší. V kvalifikačním žebříčku si pouze upevnil nepostupové čtvrté místo. Čtvrtý při svém druhém startu mezi těžkotonážníky skončil jednapadesátiletý šampión 212 Olympia z roku 2019 Kamal Elgargni, jemuž to před týdnem na Wings of Strength Tampa Pro sedlo více. První pětici potom tentokrát uzavírá Quinton Eriya, jenž pro boj o vítězství v podobné konkurenci jednoduše ještě nějaké to kilo svalů potřebuje.

Martin Fitzwater, Andrew Chinedu, Kamal Elgargni a Steve Kuclo na Texas Pro 2022 (foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)

Jephte Cherenfant a Emmanuel Longoria, další borci, které jsme výslovně zmínili, si rozebrali šesté a sedmé místo. Zajímavým členem startovního pole kromě nich ještě byl například pátý nejlepší účastník 212 Olympia 2021 Nathan Epler, který minulý týden v Tampě stále ještě závodil v kategorii do 212 liber (96,2 kg). Jenomže aby se do limitu lehčí váhy vmáčkl, pro něj při výšce 172 cm bylo čím dál tím obtížnější. A když se pod něj před Wings of Strength Tampa Pro konečně dostal, bylo pro něj poté ještě složitější svaly pořádně naplnit. V Texasu vážení a soutěž dělilo dokonce o dvě hodiny méně, a tak by měl minimálně stejný problém. Navíc uvažoval i tak, že pokud by teď ve dvěstědvanáctce přeci jenom zvítězil a kvalifikoval se na 212 Olympia, mohlo by pro něj za další čtyři měsíce být splnění limitu už skoro nereálné. Proto se rozhodl zkusit to na Texas Pro mezi těžkotonážníky. Na pódium nastoupil přibližně se 100 kg, a ačkoliv s dvanáctým místem, které mu ve výsledkové listině nakonec patří, vůbec není spokojený, předvedená forma jej těší. Ještě větší radost ale má z toho, že už si teď nemusí dělat starosti s nějakým limitem, a je pro něj načase v objemové fázi přípravy pořádně šlápnout na plyn!


Výsledky Texas Pro 2022 - kulturistika mužů open

  1. Andrew Chinedu*
  2. Martin Fitzwater
  3. Steve Kuclo
  4. Kamal Elgargni
  5. Quinton Eriya
  6. Jephte Cherenfant
  7. Emmanuel Longoria
  8. Phillip Clahar
  9. Joe Mackey
  10. Eddie Bracamontes
  11. Morgan Aste
  12. Nathan Epler
  13. Roman Fritz
  14. Seth Engman
  15. Cedric Scott
  16. Ed Brown
  16. Jossue Plascencia
  -. Chae Seongmin
  -. Brandon Hatton

* kvalifikace na Mr. Olympia 2022


Kulturistika mužů open na Texas Pro 2022

Více fotografií z Texas Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia 2022 ke 13. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Nick Walker USA Arnold Classic 2021 1.
Nathan De Asha Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Mamdouh Elssbiay Egypt Mr. Olympia 2020 1.
Brandon Curry USA Mr. Olympia 2019 1.
Hadi Choopan Írán Mr. Olympia 2021 3.
Hunter Labrada USA Mr. Olympia 2021 4.
Shaun Clarida USA Legion Sports Fest Pro 2021 1.
Regan Grimes Kanada KO Pro 2021 1.
Samson Dauda Velká Británie EVLS Prague Pro 2021 1.
Rafael Brandao Brazílie Romania Muscle Fest Pro 2021 1.
Angel Calderón Frias Španělsko Bigman Weekend Pro 2021 1.
Joel Thomas USA Toronto Pro Supershow 2021 1.
William Bonac Nizozemsko Boston Pro 2022 1.
Blessing Awodibu Irsko Indy Pro 2022 1.
Charles Griffen USA California Pro 2022 1.
Mohamed Shaaban Egypt Toronto Pro Supershow 2022 1.
Hassan Mostafa Egypt Puerto Rico Pro 2022 1.
Mohammad Nsour Jordánsko Monsterzym Pro 2022 1.
Vitor Hugo Boff Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2022 1.
Andrea Presti Itálie Mr. Big Evolution Pro 2022 1.
Iain Valliere Kanada Vancouver Pro 2022 1.
Antoine Vaillant Kanada Wings of Strength Chicago 2022 1.
Akim Williams USA Tampa Pro 2022 1.
Andrew Chinedu Nigérie Texas Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů open - kvalifikační žebříček pro rok 2022 ke 13. srpnu:

p. jméno stát body
1. Theo Leguerrier Francie 28
2. Luis Rodriguez USA 26
2. Andrea Muzi Itálie 26
4. Steve Kuclo USA 24
5. Quinton Eriya Kanada 19
6. Max Charles USA 16
7. Tonio Burton USA 14
8. Emir Omeragic Německo 13
9. Vladislav Sukhoruchko Ukrajina 10
9. Tim Budesheim Německo 10
9. Jonas Giatras USA 10
9. Kamal Elgargni Libye 10
13. William Martins Brazílie 9
14. Petar Klančir Chorvatsko 8
14. Phillip Clahar USA 8
16. Roelly Winklaar Curacao 7
16. Joe Seeman Kanada 7
16. Thiago Lins Brazílie 7
16. Martin Fitzwater USA 7
20. Patrick Johnson Dánsko 6
20. Eiren Gauley Kanada 6
20. Dorian Haywood USA 6
20. Joe Mackey USA 6
24. Krystian Wolski Polsko 5
24. Sergio Oliva Jr. USA 5
24. Behrooz Tabani Írán 5
24. Eric Salazar USA 5
24. Stanislas DeLongeaux USA 5
24. Slavoj Bednář Česká republika 5
30. Lee Seung Chul Jižní Korea 4
30. Wellington Fernando Brazílie 4
32. Dani Kaganovich Izrael 3
32. Sibusiso Kotelo Jihoafrická republika 3
32. Hossein Kalateh Kanada 3
35. Mohamed El Emam Egypt 2
35. Diogo Nunes Portugalsko 2
35. Bruno Oliveira Santos Brazílie 2
38. Mohamed Foda Egypt 1
38. Eduardo Rodriguez Paraguay 1
38. Brent Swansen USA 1
38. Hwang Shin Jižní Korea 1
38. Douglas Silva Brazílie 1
38. Seth Engman USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Mr. Olympia 2022 najdete zde.


Texas Pro 2022 - kulturistika mužů do 212 liber

V kulturistice mužů do 212 liber (96,2 kg) po triumfu z Wings of Strength Tampa Pro už nenastoupil Keone Pearson a to znamenalo, že v Tampě druhý Kerrith Bajjo měl cestu k vítězství v jinak dost podobné konkurenci otevřenou. Připravit jej o druhý triumf v profesionální lize IFBB Jima Maniona mohla jenom nějaká jeho vlastní chyba. Té se ale spoustou vyzrálých svalů disponující Američan nedopustil a na Texas Pro jasně zvítězil. Skvělé druhé místo při teprve druhém startu mezi profíky vybojoval kanadský svěřenec renomovaného trenéra Neila Hilla Cody Drobot, jenž naznačil, že má na to, aby se třeba už v blízké budoucnosti ve dvěstědvanáctce kvalifikoval na Olympii.

Kerrith Bajjo, Cody Drobot, Jordan Janowitz a Rickey Moten na Texas Pro 2022 (foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)

Výborně soutěž vyšla i úplnému profesionálnímu nováčkovi Jordanu Janowitzovi. Jordan profi kartu po letech úsilí získal až na loňském NPC Nationals, kde v kategorii do 102 kg bral druhé místo za Justinem Shierem. Od té doby zaznamenal další zajímavý progres. Dokázal na pódium přijít ještě výrazně dotaženější než na své poslední amatérské soutěži a závodil tak v opravdu perfektní formě! Parádní kousek se mu povedl zejména v tom ohledu, že ačkoliv k profesionálnímu debutu nastoupil asi o 3 kilogramy lehčí než při zisku profi karty, jeho svaly působily ještě plněji než naposledy. Navíc se mu podařilo zúžit pas, a tak se póza břicho-stehna zvolna začíná řadit k jeho silným stránkám, místo aby byla jeho slabinou.

Kerrith Bajjo, Cody Drobot, Jordan Janowitz a Rickey Moten na Texas Pro 2022 (foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)

Čtvrté místo za třetím Janowitzem bral Rickey Moten, který letos do dvěstědvanáctky přestoupil z classic physique. Jeho tělesná stavba přitom Rickeyho zřejmě předurčuje k tomu, aby se u lehčí váhy nezastavil a v budoucnosti to zkusil i mezi těžkotonážníky. První pětici uzavírá nadoraz připravený Martin Gomez, zklamáním soutěž skončila pro Ahmeda Wardanyho. Borec, který na Texas Pro obhajoval loňské vítězství, se tentokrát musel spokojit až s šestou příčkou. Závody nevyšly ani dvěma jinak zajímavým korejským profíkům Seonghwanu Kimovi a Ho Yeonu Jangovi. Prvnímu patří patnácté a druhému dokonce dělené šestnácté místo.


Výsledky Texas Pro 2022 - kulturistika mužů do 212 liber

  1. Kerrith Bajjo*
  2. Cody Drobot
  3. Jordan Janowitz
  4. Rickey Moten
  5. Martin Gomez
  6. Ahmed Wardany
  7. Stephen Didoshak
  8. Carlos Rodriguez
  9. David Robinson
  10. Kevin Johnson
  11. Shaun Harley
  12. Andre McShan
  13. Mike LaCombe
  14. Deron Trotter
  15. Seonghwan Kim
  16. Mohammad Alissa
  16. Ho Yeon Jang

* kvalifikace na 212 Olympia 2022


Kulturistika mužů do 212 liber na Texas Pro 2022

Více fotografií z Texas Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na 212 Olympia 2022 k 12. sprnu:

jméno stát soutěž um.*
Derek Lunsford USA 212 Olympia 2021 1.
Shaun Clarida USA 212 Olympia 2020 1.
Kamal Elgargni Libye 212 Olympia 2019 1.
Mohamed Khaled Embaby Egypt KO Pro 2021 1.
Ahmad Ashkanani Kuvajt EVLS Prague Pro 2021 1.
Angel Calderón Frias Španělsko Romania Muscle Fest Pro 2021 1.
Felipe Moraes Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2021 1.
Oleh Kryvyi Ukrajina Bigman Weekend Pro 2021 1.
Douglas Connor USA Toronto Pro Supershow 2021 1.
David Henry USA Olympia 202 Showdown 2008 1.
Anwar Albalushi Omán Kuwait Classic 2022 1.
Ping Yun Long Čína Thailand Pro 2022 1.
Bryan Balzano USA Indy Pro 2022 1.
Robert Taylor Velká Británie Musclecontest Ireland Pro 2022 1.
Lucas Coelho Brazílie Sao Paulo Pro 2022 1.
Noel Adame Mexiko New York Pro 2022 1.
Hossein Kalateh Kanada Toronto Pro Supershow 2022 1.
Oswaldo Gonzalez Venezuela Puerto Rico Pro 2022 1.
Ahmed Fawzi Irák Iraq Muscle Show 2022 1.
Jafar Ghaffar Nezhad Írán Musclecontest Brazil Pro 2022 1.
Ayat Bagheri Írán Empro Pro 2022 1.
Dean White Velká Británie Mr. Big Evolution Pro 2022 1.
Dectric Lewis USA Wings of Strength Chicago 2022 1.
Keone Pearson USA Tampa Pro 2022 1.
Kerrith Bajjo USA Texas Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů do 212 liber - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 12. srpnu:

p. jméno stát body
1. Nathan Epler USA 18
2. Abdullah Al Saif Saúdská Arábie 17
3. Daniel Sticco Itálie 14
4. Murat Gönül Kanada 13
4. Enmanuel Rodriguez USA 13
6. Pasquale D'Angelo Itálie 12
7. Nasser Sayed Kuvajt 11
8. Hameed Juma Bahrajn 10
8. Derik Oslan USA 10
8. Cody Drobot Kanada 10
11. Radoslav Angelov Bulharsko 9
11. Steve Benthin Německo 9
11. Fabricio Moreira Brazílie 9
14. Adolph Quoida Kanada 8
14. Jang Sung Yeop Jižní Korea 8
16. Kentaro Kuramochi Japonsko 7
16. Rickey Moten USA 7
18. Stephen Didoshak Kanada 6
18. Abdulrahman Alkhashti Kuvajt 6
18. Kim Jun Ho Jižní Korea 6
18. Peter Castella USA 6
22. Ahmed Wardany Eypt 4
22. Peter Boncardo Kanada 4
22. Morteza Mashayekh Írán 4
22. Mohammed Alzahmi Spojené arabské emiráty 4
22. Hamed Mahmoud Eini Írán 4
22. Vitor Lima Brazílie 4
22. Meysam Keshvari Írán 4
22. Muzi Maluleke Jihoafrická republika 4
30. Mohamed Salah Egypt 3
30. Peter Kováč Slovensko 3
30. Felipe Fierro Chile 3
30. Lin Ching Chieh Tchaj-wan 3
30. Boás Henrique Brazílie 3
30. Andre Luz Dos Santos Brazílie 3
30. Ryan Walters USA 3
30. Aziz Al Marshedi Kuvajt 3
30. Andrei Pereira Brazílie 3
30. Jason Joseph USA 3
30. Jordan Janowitz USA 3
41. Saleh Husain Kuvajt 2
41. Yumon Eaton USA 2
41. Giuseppe Zagarella Itálie 2
41. Raúl Sánchez Mexiko 2
41. Oscar Zaracho Paraguay 2
46. Wael Mohamed Amin Egypt 1
46. Christyan Gomez Honduras 1
46. Samir Troudi Spojené arabské emiráty 1
46. Mustafa Naseem Egypt 1
46. Richard Morilla Filipíny 1
46. Mahdi Heydari Írán 1
46. Carlos Pereira Brazílie 1
46. Marco Cardona Kolumbie 1
46. Martin Gomez USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na 212 Olympia 2022 najdete zde.


Texas Pro 2022 - classic physique

V classic physique, ve kterém závodníci musejí splňovat hmotnostní limit ve vztahu k jejich výšce, na vítězství z nedávného Wings of Strength Tampa Pro navázal Courage Opara. Do top 5 se kromě něj probojovali Valentin Petrov, Jorge Luis Guerrero, John Le a také Florian Poirson, který se letos rozhodl přesunout z kulturistiky mužů open právě mezi klasiky.


Výsledky Texas Pro 2022 - classic physique

  1. Courage Opara*
  2. Valentin Petrov
  3. Jorge Luis Guerrero
  4. John Le
  5. Florian Poirson
  6. Ashwin Lucas
  7. Jared Thompson
  8. Vince Krause
  9. Matt Maldonado
  10. Adam Thomas
  11. Kim Santos
  12. Harold Bright
  13. Aaron Sparenberg
  14. Dominic Semenza
  15. Derek Ewing
  16. Isaiah Hilton
  16. Vladimir Markov
  16. Jicheng Qian

* kvalifikace na Classic Physique Olympia 2022


Classic physique na Texas Pro 2022

Více fotografií z Texas Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Classic Physique Olympia 2022 ke 12. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Brady Barnes USA Heart of Texas 2021 1.
Darren Farrell Irsko San Antonio Pro 2021 1.
Terrence Ruffin USA Arnold Classic 2021 1.
Birica Anghel Georgian Rumunsko Tsunami Cup 2021 1.
Robert Wichman USA Nashville Night of Ch. 2021 1.
Michael Daboul Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Chris Bumstead Kanada Classic Physique Olympia 2021 1.
Breon Ansley USA Classic Physique Olympia 2017 1.
Peter Molnár Maďarsko Kentucky Muscle Pro 2021 1.
Alejandro Cambronero USA Hurricane Pro 2021 1.
Mike Sommerfeld Německo Poland Pro Supershow 2021 1.
Jorge Herrera Mexiko Legion Sports Fest Pro 2021 1.
José Maria Mete Bueriberi Španělsko KO Pro 2021 1.
Ruben Lopez Reyes Španělsko EVLS Prague Pro 2021 1.
Mehdi Larijani USA Texas State Pro 2021 1.
Lenny Wicks USA Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Ahmed Elhalawani Egypt Atlantic Coast Pro 2021 1.
Logan Franklin USA S. R. Hawaiian Classic 2021 1.
Ramon Queiroz Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2021 1.
Anthony Casado Kanada Toronto Pro Supershow 2021 1.
Kirill Khudaiev Ukrajina Atlanta All States Pro 2021 1.
Mateo Vaihu Nový Zéland New Zealand Pro 2021 1.
Mohamed Amine Tunisko Saudi Classic 2022 1.
Urs Kalecinski Německo Boston Pro 2022 1.
Junior Javorski Brazílie Campinas Pro 2022 1.
Tony Duong USA San Diego Pro 2022 1.
Vahid Badpey Írán Thailand Pro 2022 1.
Darwin Uribe Kolumbie Houston T. of Champions 2022 1.
Lamar Shaw USA Warrior Classic 2022 1.
Alexander Westermeier Německo Pittsburgh Pro 2022 1.
Carlos Dommar USA Optimum Classic Pro 2022 1.
Neil Currey Velká Británie New York Pro 2022 1.
Camilo Diaz Kolumbie Mid USA Pro 2022 1.
Tyler Johnson Kanada Toronto Pro Supershow 2022 1.
Emanuele Ricotti Itálie Puerto Rico Pro 2022 1.
Jaehoon Park Jižní Korea Monsterzym Pro 2022 1.
Ali Poladvand Írán Musclecontest Brazil Pro 2022 1.
Marco Ruz Francie Sheru Classic Italian Pro 2022 1.
Fabian Mayr Rakousko Empro Pro 2022 1.
Jonathan Pelkey USA Lenda Murray Atlanta Pro 2022 1.
Song Jae Pil Jižní Korea Asia Grand Prix Pro 2022 (III.) 1.
Chen Kang Čína Vancouver Pro 2022 1.
Josh Eastham Velká Británie Finland Pro 2022 1.
Gabriel Zancanelli Brazílie Xtreme Bodybuilding Pro 2022 1.
Courage Opara USA Tampa Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Classic physique - kvalifikační žebříček pro rok 2022 ke 12. srpnu:

p. jméno stát body
1. Valentin Petrov Bulharsko 22
2. Tommy Clark USA 18
3. Jesus Rodriguez Španělsko 14
3. Julian Castano Kolumbie 14
5. Kelvin Hinde Velká Británie 13
5. Cody Amey Kanada 13
7. Abdullah Al Sairafi Kuvajt 12
7. Ruben Stouth USA 12
7. Hyoung Joo Kwon Jižní Korea 12
10. Jeff Hallenbeck USA 11
10. John Le Kanada 11
12. Hubert Kulczynski Polsko 10
13. Dancovea Anderson Německo 9
13. Kim Santos USA 9
15. Shane Cullen Irsko 8
15. Romain Ramassamy Kanada 8
15. Abdullah Al Rabiah Saúdská Arábie 8
15. Fabio Junio Brazílie 8
15. Adely Annorat USA 8
20. Bryan Jones USA 7
20. Jack Connor Velká Británie 7
20. Jordan Plantiko USA 7
20. Justin Badurina USA 7
20. Ramone Haye Kanada 7
20. Damien Patrick USA 7
20. Brandon Kidd USA 7
20. Seong Hun Park Jižní Korea 7
28. Vincent Craine Irsko 6
28. Sabur Favors USA 6
28. Blake Course Kanada 6
28. Danny Costa USA 6
28. Kellen Wilson Kanada 6
28. Masoud Harouni Írán 6
28. Armando Aman USA 6
35. Laszlo Kiraly Maďarsko 5
35. Roberto Martinez Pizana Španělsko 5
35. Duquann Hinton Kanada 5
35. Andrew Wilson USA 5
35. Eric Abelon USA 5
35. Mehmet Emin Baydilli Turecko 5
35. Ethan Gohari Austrálie 5
42. Jay Warren USA 4
42. Toto Djong USA 4
42. Brandon Williams USA 4
42. Jorge Tabet Aleixandre Španělsko 4
42. Artem Puchkov Rusko 4
42. Tywuan Williams USA 4
42. Shavis Higa Havaj 4
42. Jonathan Seok Nový Zéland 4
42. Jason Strayhand USA 4
42. Jeremy Dutra USA 4
42. Michael Johnson USA 4
42. Derek Duszynski USA 4
42. Tony Davis USA 4
42. Jorge Luis Guerrero Mexiko 4
56. Tyler Tallent USA 3
56. Aaron Sparenberg USA 3
56. Andrea Mammoli Itálie 3
56. Hany Saeed Egypt 3
56. Roman Taijeron USA 3
56. Pavel Szotkowski Česká republika 3
56. Hassan Abdulreda Saúdská Arábie 3
56. Erik Alstrup Kanada 3
56. Luis Garcia Španělsko 3
56. Grant Pieterse Nový Zéland 3
56. Yousef Aldosary Saúdská Arábie 3
56. Julio Cesar Brazílie 3
56. Abdallah Al Bakri Saúdská Arábie 3
56. Mohammad Zolfaghari Írán 3
56. Ali Shamsghamar Írán 3
56. Jared Keys USA 3
56. Woogyum Kim Jižní Korea 3
56. Luan Souza Brazílie 3
56. Edwin Underwood Itálie 3
56. Jared Thompson USA 3
56. Adam Beveridge Kanada 3
56. Wilfredo Victoria USA 3
56. Muneer Al Jassas Saúdská Arábie 3
56. Diego Galindo Kolumbie 3
80. Domenick DiBenedetto USA 2
80. Harold Bright USA 2
80. Daniel Strong USA 2
80. Ulisses De Andrade USA 2
80. Paul Kanu USA 2
80. Vladimir Sizov Rusko 2
80. Paulo Henrique Brazílie 2
80. Ayham Alaws Německo 2
80. Ahmad Ahmad Irák 2
80. Michael Kingsnorth Nový Zéland 2
80. Ahmed Al Jar Saúdská Arábie 2
80. Abdelkarim Ammari Maroko 2
80. Kenneth Owens USA 2
80. Anthony Barbera USA 2
80. Alirio Pardo Estrada USA 2
80. Inseong You Jižní Korea 2
80. Filipe Marins Brazílie 2
80. Jihoon Bang Jižní Korea 2
80. Joe Brighty Velká Británie 2
99. Jason Theobald USA 1
99. Petar Duper Itálie 1
99. Brandon Cooper USA 1
99. James Adams USA 1
99. Shin Kodama Japonsko 1
99. German Pastor Španělsko 1
99. Zoheb Razak Nový Zéland 1
99. Michael Bell USA 1
99. Maycon Viana Brazílie 1
99. Bartley Weaver USA 1
99. Omar Khaldi Maroko 1
99. Laconia Seymour USA 1
99. Daniil Famponte USA 1
99. Jordan Moore USA 1
99. Norbert Balogh Maďarsko 1
99. Shanti Mitchell Jihoafrická republika 1
99. Siem Goossens Nizozemsko 1
99. Soomin Yoon Jižní Korea 1
99. Isaac Baier Kanada 1
99. Florian Poirson Francie 1

Pravidla pro kvalifikaci na Classic Physique Olympia 2022 najdete zde.


Texas Pro 2022 - physique mužů

Ve physique mužů se už ke svému třetímu vítězství v probíhajícím kvalifikačním cyklu probojoval Daniel Ammons. Nejvýraznějším soupeřem mu byl nakonec druhý svěřenec trenéra Hanyho Ramboda Andrei Lincan, kromě kterého se do nejlepší pětice probojovali ještě Charjo Grant, Jeremiah Maxey a Jeremy Coleman.


Výsledky Texas Pro 2022 - physique mužů

  1. Daniel Ammons*
  2. Andrei Lincan
  3. Charjo Grant
  4. Jeremiah Maxey
  5. Jeremy Coleman
  6. Stan Morrison
  7. Micah Thomas
  8. George Brown
  9. Anthony Gilkes
  10. Zach Savoie
  11. Khali Quartey
  12. Josh Bridgman
  13. Joshua Dennison
  14. Chidube Anene
  15. Marvin Jimerson
  16. Anthony Asberry
  16. Ramon Cervantes
  16. Jordan Hubbard
  16. Julian Ibes
  16. Calvin Jackson
  16. Brodee Jarrell
  16. Greg Johnson
  16. Absalom Lane
  16. Mike Lawhorne
  16. Janard Lee
  16. John Murphy
  16. Michael Otule
  16. Francisco Rodriguez
  16. Ronnell Seales
  16. Jezreel Spencer
  16. Brian Taylor
  16. Alex Woodson

* kvalifikace na Men's Physique Olympia 2022


Physique mužů na Texas Pro 2022

Více fotografií z Texas Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Men's Physique Olympia 2022 ke 13. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Riccardo Croci Itálie Champions Classic 2021 1.
Jahvair Mullings USA San Antonio Pro 2021 1.
Bhuwan Chauhan Indie Tournament of Champions 2021 1.
Terrence Teo Malajsie Tsunami Cup 2021 1.
Yousef Al Shaban Kuvajt Daytona Pro 2021 1.
Ryan Terry Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Brandon Hendrickson USA Men's Physique Olympia 2021 1.
Erin Banks USA Men's Physique Olympia 2021 2.
Diogo Montenegro Brazílie Men's Physique Olympia 2021 3.
Raymont Edmonds USA Men's Physique Olympia 2019 1.
Carlos DeOliveira Brazílie Monterrey Pro 2021 1.
Daniel Ammons USA Hurricane Pro 2021 1.
Kyron Holden USA Border States Pro 2021 1.
Ahmed Shokry Egypt KO Pro 2021 1.
Bálint Németh Maďarsko EVLS Prague Pro 2021 1.
Alessandro Cavagnola Itálie Romania Muscle Fest Pro 2021 1.
Yukihiro Yuasa Japonsko Japan Pro 2021 1.
Zheyu Zhang Čína Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Arya Saffaie USA Atlantic Coast Pro 2021 1.
Vinicius Mateus Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2021 1.
Davide Mazzolari Itálie Toronto Pro Supershow 2021 1.
Mahmood Almaghrabi Bahrajn Saudi Classic 2022 1.
Emanual Hunter USA Fit World Pro 2022 1.
Hossein Karimi Írán Libya Pro 2022 1.
Bong Seok Choi Jižní Korea Asia Grand Prix Pro 2022 1.
Imran Khan Katar Kuwait Classic 2022 1.
Ponpaisan Ruangsangpen Thajsko Thailand Pro 2022 1.
Jason Huynh USA Golden State Pro 2022 1.
Benquil Marigny USA Charlotte Pro 2022 1.
Myron Griffin USA Wasatch Warrior 2022 1.
Fabrizio Dos Santos Austrálie Australian Pro 2022 1.
Sadik Hadzovic USA Pittsburgh Pro 2022 1.
Alexander Toplyn USA Miami Muscle Beach Pro 2022 1.
Mehdi Kabbadj Maroko Toronto Pro Supershow 2022 1.
Vitor Chaves Brazílie DC Pro 2022 1.
Steven Cao USA Mile High Pro 2022 1.
He Juxian Čína Monsterzym Pro 2022 1.
Clarence McSpadden USA Puerto Rico Pro 2022 1.
Edvan Palmeira Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2022 1.
Ali Bilal Belgie Sheru Classic Italian Pro 2022 1.
Nicolas Koeu USA Republic of Texas Pro 2022 1.
Youcef Djoudi Francie Mr. Big Evolution Pro 2022 1.
Montae Bailey USA Lenda Murray Atlanta Pro 2022 1.
Charjo Grant USA Vancouver Pro 2022 1.
Elton Mota Portugalsko 1 BroPro Show 2022 1.
Corey Morris USA Colombia Pro Cup 2022 1.
Rodrigue Chesnier Francie Phoenix Pro 2022 1.
Felipe Franco Brazílie Musclecontest Goiania Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique mužů - kvalifikační žebříček pro rok 2022 ke 13. srpnu:

p. jméno stát body
1. Emile Walker Velká Británie 21
2. Furkan Er Turecko 19
2. Jeremiah Maxey USA 19
4. Reuben Glass USA 16
5. Jeffrey Darko Velká Británie 12
5. Antoine Weatherspoon USA 12
5. Ramses Rams Španělsko 12
5. Daniel Leone Itálie 12
9. Joshua Guidry USA 10
9. Burak King USA 10
11. Ikenna Amaliri USA 9
11. Andrei Lincan Rumunsko 9
13. Ryan John-Baptiste Velká Británie 8
13. Fernando Chala Kolumbie 8
13. Xiao Long Hong Čína 8
13. Farouq Ishimoto Japonsko 8
13. Sharif Reid USA 8
13. Mark Robinson USA 8
13. Chevy Phillips Kanada 8
13. Andrea Mosti Itálie 8
21. Shogo Sato Japonsko 7
21. Anthony Gilkes USA 7
21. Chidube Anene USA 7
21. Sidy Pouye Španělsko 7
21. Cam Harris USA 7
21. Emmanuel Costa Brazílie 7
27. Andre Smith USA 6
27. Hirokawa Shoichi Japonsko 6
27. Evan Kanu USA 6
27. Omer Bahamed Katar 6
27. Lamar McNeal USA 6
27. Jeremy Potvin USA 6
27. Rafael Oliveira Brazílie 6
34. Romane Lanceford Velká Británie 5
34. Suraqah Shabazz USA 5
34. Steven Pettis USA 5
34. Charles Paquette Kanada 5
34. Francisco Alberto De La Cruz Kanada 5
34. Bryan Blackman USA 5
34. Tony Chinakwe USA 5
34. Jeremy Coleman USA 5
34. Anderson Arruda Brazílie 5
43. Joseph Lee USA 4
43. Yashar Anbari Írán 4
43. Alex Woodson USA 4
43. Reynel Chavez Pulido USA 4
43. Sanad Al-Sanad Kuvajt 4
43. Anton Antipov USA 4
43. Michael Williams USA 4
43. Ali Jaffar Kuvajt 4
43. Yoonsung Lee Jižní Korea 4
43. Bader Alsabri Kuvajt 4
43. Joven Sagabain Filipíny 4
43. Eddie Lusk USA 4
43. Ashley Patillo USA 4
43. Antonio Smothers USA 4
43. Viet Doan Austrálie 4
43. Nur Irfan Singapur 4
43. Josh Bridgman Velká Británie 4
43. Tyler Smith Velká Británie 4
43. Anthony del Rosario Dominikánská republika 4
43. Frank Worley USA 4
63. Miroslav Juríček Česká republika 3
63. Micah Thomas USA 3
63. Marlon Sanchez Nizozemsko 3
63. Shun Kaneko Japonsko 3
63. Ismael Dominguez Mexiko 3
63. Dawid Wachelka Polsko 3
63. Yujin Lee Jižní Korea 3
63. Andre Ferguson USA 3
63. Juan Manuel Gomez Kolumbie 3
63. Seung Ho Chae Jižní Korea 3
63. Joshua Eng Malajsie 3
63. Christopher Barr USA 3
63. Joseph Mencel USA 3
63. John Sarmiento USA 3
63. Kim Min Su Jižní Korea 3
63. Rhyan Clark USA 3
63. Joshua Dennison USA 3
63. Xezekiel Afanou Kanada 3
63. Winston Sullivan USA 3
63. Shannon Davis Velká Británie 3
63. Pedro Lima Brazílie 3
84. Alexis Gonzalez Španělsko 2
84. Joaquim Camps Angel Španělsko 2
84. Hachemi Hemza Alžírsko 2
84. Godfrey Sironda USA 2
84. Denis Gusev Rusko 2
84. Hashem Alfotewi Saúdská Arábie 2
84. Bumsoo Park Jižní Korea 2
84. Karim Esmat Sadeq Kuvajt 2
84. Nishant Bansal Indie 2
84. Franky Yan USA 2
84. Ali Raza Austrálie 2
84. Ajith Raja Indie 2
84. Fabian Feber Německo 2
84. Javiohn Seymore USA 2
84. Taylor Wilson USA 2
84. Omar Suleiman Velká Británie 2
84. Leonardo Vecchiato Itálie 2
84. Victor Ramirez Venezuela 2
84. Saint Michael Moodie Jamajka 2
84. Zach Savoie USA 2
104. Tyler James USA 1
104. Febo Gambacorta Itálie 1
104. Rodney Harvey USA 1
104. Youssef Hassan Egypt 1
104. Mu Ying Zhai Čína 1
104. Stevelon Dennis USA 1
104. Ammar Shlash Jordánsko 1
104. Abdulaziz Almohandes Saúdská Arábie 1
104. Wooyoung Seo Jižní Korea 1
104. Hamad Aldosari Bahrajn 1
104. Afroz Khan Indie 1
104. Brett Mario Jackson USA 1
104. Mohammed Al Kindy Jackson Omán 1
104. Gary Cooper USA 1
104. Junghyun Jo Jižní Korea 1
104. William Amorim Brazílie 1
104. Oussah Dith USA 1
104. Akbar Sarbaz Kanada 1

Pravidla pro kvalifikaci na Men's Physique Olympia 2022 najdete zde.


Texas Pro 2022 - physique žen

Ve physique žen se na letošním Texas Pro bojovalo o finanční odměny v celkové výši 20.000 dolarů, což byl stejný obnos, jaký si rozdělili těžkotonážníci z kategorie open! Zásluhu na tom měla především úřadující šampiónka Women's Physique Olympia Sarah Villegas, která vítězce věnovala 15.000 dolarů. Zbývající peníze si měly rozdělit další členky první pětice. Triumf v Texasu při svém prvním soutěžním startu od účasti na loňské Olympii slavila Melissa Teich, za níž se v top 5 srovnaly Pamela Canfield, Ana Harias, Ashley Jones a mezi profesionálkami debutující Gessica Campbell, která profi kartu získala na nedávném NPC USA. V kategorii se představila také jediná česká účastnice Lenka Ferenčuková. Obsadila patnácté místo.


Výsledky Texas Pro 2022 - physique žen

  1. Melissa Teich*
  2. Pamela Canfield
  3. Ana Harias
  4. Ashley Jones
  5. Gessica Campbell
  6. DeSunka Dawson
  7. Heather Grace
  8. Ashlynn Richardson
  9. Ruiying Bian
  10. Michele Steeves
  11. Diana Schnaidt
  12. Dolly Lazarre
  13. Brooke Pighin
  14. Miranda Sanders
  15. Lenka Ferenčuková
  16. Sarah Bow
  16. Briatney Brooks
  16. Blair Downing
  16. Eve Gagnon
  16. Nicole Higgins
  16. Michelle Jones
  16. Cara Kerluck
  16. Tembree Murphy

* kvalifikace na Women's Physique Olympia 2022


Physique žen na Texas Pro 2022

Více fotografií z Texas Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Women's Physique Olympia 2022 k 13. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Sarah Villegas USA W. Physique Olympia 2020 1.
Natalia Abraham Coelho USA W. Physique Olympia 2021 2.
Brooke Walker USA W. Physique Olympia 2021 3.
Anne-Lorraine Mohn Francie Romania Muscle Fest Pro 2021 1.
Kristy Cox USA Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Ivie Rhein USA Toronto Pro Supershow 2021 1.
Rachel Daniels USA St. Louis Pro 2022 1.
Christelle Zarovska Svatý Martin Van. Island Showdown 2022 1.
Marie-Solange Essoh USA Optimum Classic Pro 2022 1.
Lee Ji Hye Jižní Korea Toronto Pro Supershow 2022 1.
Chelsey Worster USA Omaha Pro 2022 1.
Claudia Gabriela de Leon Pardo Mexiko Puerto Rico Pro 2022 1.
Barbara Menage Francie Mr. Big Evolution Pro 2022 1.
Ashley Jones USA Wings of Strength Chicago 2022 1.
Jeannie Feldman USA Tampa Pro 2022 1.
Melissa Teich USA Texas Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique žen - kvalifikační žebříček pro rok 2022 ke 13. srpnu:

p. jméno stát body
1. Caroline Alves dos Santos Brazílie 23
2. Ana Harias Mexiko 22
3. Natalie Rae Wolfe USA 13
4. Emilija Martic Kanada 12
5. Penpraghai Tiangngok Thajsko 10
5. Justine Albert USA 10
7. Alexis Sullivan USA 9
7. Daniely Castilho Brazílie 9
7. Elisama Zorzetto Brazílie 9
7. Diana Schnaidt USA 9
11. Amanda Machado USA 8
11. Jonquil Baugh USA 8
13. Emily Schubert USA 7
13. Lisa McLean Kanada 7
13. Katherine Hall USA 7
13. Eleonora Dobrinina Kanada 7
13. Birgit Andersch Rakousko 7
13. Elena Aviles Romero Španělsko 7
19. Mirea Henriquez USA 6
19. Maria Redman USA 6
19. Amanda Peles Havaj 6
19. Jody Johanson Kanada 6
19. Ann Gruber USA 6
19. Manuella Monteiro Francie 6
19. Alida Opre Maďarsko 6
26. Eve Gagnon Kanada 5
26. Jessica Belt USA 5
26. Orlandina Balan USA 5
26. Jazmin Flores Mexiko 5
26. Takeela Reddrick USA 5
26. Michele Steeves USA 5
32. Jodi Lyons USA 4
32. Ilaria Armeni Velká Británie 4
32. Jessica Martin USA 4
32. Ceci Barba USA 4
32. Marysel Cruz Portoriko 4
32. Pamela Canfield USA 4
38. Rachel Reid USA 3
38. Tina Mauer Guadarrama USA 3
38. Yarelis Ramos Perez Portoriko 3
38. Marianne Von Gierke Chile 3
38. Ana Feijó Brazílie 3
43. Jeanette Johansson Švédsko 2
43. Maria Liberman Kanada 2
43. Naiana Silva Cruz Brazílie 2
46. Jennifer Faccinto USA 1
46. Layla Ikahihifo USA 1
46. Donna Williams USA 1
46. Ana Alexia Brazílie 1
46. Gessica Campbell USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Women's Physique Olympia 2022 najdete zde.


Texas Pro 2022 - wellness žen

Ve wellness žen se ke svému prvnímu vítězství mezi profesionálkami probojovala Američanka Devyn Cambre. Až za ní se na dalších příčkách v první pětici srovnaly Lili Dong, Amanda Burnett, Diana Verduzco a Jennifer Scarborough. Amanda s Jennifer přitom na klání v Manionově profesionální lize debutovaly, když na Texas Pro poprvé zužitkovaly profi kartu, kterou shodně získaly na letošním NPC USA.


Výsledky Texas Pro 2022 - wellness žen

  1. Devyn Cambre*
  2. Lili Dong
  3. Amanda Burnett
  4. Diana Verduzco
  5. Jennifer Scarborough
  6. Priscilla Lynd
  7. Haley Johnson
  8. Brooke Donnelly
  9. Daniela Esquivel
  10. Celeste Morales
  11. Kathrine McLaruin
  12. Avis Evans
  13. Nuannaree Sriwaralak
  14. Natasha Peay

* kvalifikace na Wellness Olympia 2022


Wellness žen na Texas Pro 2022

Více fotografií z Texas Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Wellness Olympia 2022 ke 12. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Casey DeLong USA San Antonio Pro 2021 1.
Francielle Mattos Brazílie Wellness Olympia 2021 1.
Angela Borges Brazílie Wellness Olympia 2021 2.
Isabelle Nunes Brazílie Wellness Olympia 2021 3.
Giselle Machado Brazílie Monterrey Pro 2021 1.
Anna Mroczkowska Polsko Fitparade Pro 2021 1.
Yarishna Ayala Portoriko Texas State Pro 2021 1.
Sunny Andrews USA Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Juliana Esteso Francie Bigman Weekend Pro 2021 1.
Kassandra Gillis Kanada Toronto Pro Supershow 2021 1.
Barbara Cesar USA Caribbean GP Bermuda 2022 1.
Julia Chitarra Brazílie Musclecontest Rio Pro 2022 1.
Marissa Andrews USA St. Louis Pro 2022 1.
Devone Martin USA Warrior Classic 2022 1.
Daisha Johnson USA Clash Of The Titanz 2022 1.
Kelly Purcell USA Southern California Pro 2022 1.
Hannah Son Jižní Korea Monsterzym Pro 2022 1.
Rayane Fogal Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2022 1.
Synara Santana Brazílie Empro Pro 2022 1.
Isamara Santos Brazílie Republic of Texas Pro 2022 1.
Catarina Sousa Portugalsko Mr. Big Evolution Pro 2022 1.
Diana Verduzco Mexiko Tampa Pro 2022 1.
Devyn Cambre USA Tampa Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Wellness žen - kvalifikační žebříček pro rok 2022 ke 12. srpnu:

p. jméno stát body
1. Jasmine Payne USA 29
2. Nerilde Garcia Španělsko 27
3. Leonida Ciobu Moldavsko 21
4. Emily Azzarello Gauley Kanada 15
5. Judian Winston USA 12
6. Lorena Ragusa USA 10
6. Sheila Martins USA 10
6. Lili Dong USA 10
9. Brooke Donnelly USA 9
10. Celeste Morales USA 8
10. Rafaelle Zen Brazílie 8
10. Carina Marques Švýcarsko 8
10. Priscilla Lynd USA 8
14. Aysegul Besli Turecko 7
14. Anne-Marie Gobeil Kanada 7
14. Michelle Ibata Brazílie 7
14. Alejandra La Fonseca Portoriko 7
14. Alexis Adams USA 7
19. Maria Paulette Španělsko 6
19. Alexis Rosalia Mexiko 6
19. Daniela Deiana Itálie 6
19. Lisa Meiswinkel Německo 6
19. Claire Cochet Francie 6
24. Charline Mas Francie 5
24. Michelle Capponi Švýcarsko 5
24. Normarie Fonseca Portoriko 5
24. Kayla Rossi USA 5
24. Tarcila Moura Brazílie 5
29. Amanda Werner USA 4
29. Pamela Bonaccorso Itálie 4
29. Alisha Sturkie USA 4
29. Amanda Rezende Brazílie 4
29. Tracy Williams USA 4
29. Angela White USA 4
29. Tatum Schneidmiller USA 4
29. Yoon Min Ju Jižní Korea 4
29. Alexis Figueroa Quesada Mexiko 4
29. Kat Williams USA 4
39. Zelma Santos USA 3
39. Carrie Goforth USA 3
39. Mariela Carvalho Brazílie 3
39. Leticia Allen Havaj 3
39. Mia Samuels USA 3
39. Hyeyoon Kim Jižní Korea 3
39. Amanda Burnett USA 3
46. Jenny Smith USA 2
46. Luz Rodriguez Mexiko 2
46. Martyna Staszewska Polsko 2
46. Renata Guaraciaba Brazílie 2
46. Melitza Guerrero USA 2
46. Dohee Kim Jižní Korea 2
46. Marcela Mattos Brazílie 2
53. Avis Evans USA 1
53. Taty Vaillant Brazílie 1
53. Laleska Bruschi Brazílie 1
53. Figen Sahin Velká Británie 1
53. Debora Pereira Brazílie 1
53. Rachel Lee USA 1
53. Amanda Weis USA 1
53. Jenna de Manincor USA 1
53. Jennifer Scarborough USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Wellness Olympia 2022 najdete zde.


Texas Pro 2022 - figure žen

Ve figure žen se k už svému třetímu letošnímu vítězství probojovala Portoričanka Jessica Reyes Padilla, které byla nejvýraznější soupeřkou zkušená Autumn Cleveland. Bronz při profesionálním debutu brala Tamera Barrett, na umístění v top 5 dosáhly i Felisha Livezey a Jennifer Zienert.


Výsledky Texas Pro 2022 - figure žen

  1. Jessica Reyes Padilla*
  2. Autumn Cleveland
  3. Tamera Barrett
  4. Felisha Livezey
  5. Jennifer Zienert
  6. Jessica Kendrick
  7. Larhannah Robinson
  8. Ashley Felperin
  9. Amie Mock
  10. Martina Yabekova
  11. Bethany Abeln
  12. Yukina Betz
  13. Taylor Mauro
  14. Bailey Gutierrez
  15. Lynn Centino
  16. Yanghee Baek
  16. Kelly Durma
  16. Tessa Ford
  16. Lisa Hutchins
  16. Marika Jones
  16. Georgina Lona
  16. Marcel Mayfield
  16. Marisol Tavizon

* kvalifikace na Figure Olympia 2022


Figure žen na Texas Pro 2022

Více fotografií z Texas Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Figure Olympia 2022 ke 12. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Anna Gasior Polsko Champions Classic 2021 1.
Cydney Gillon USA Figure Olympia 2021 1.
Natalia Soltero Mexiko Figure Olympia 2021 2.
Stephanie Gibson USA Figure Olympia 2021 3.
Bojana Vasiljevic USA Titans Grand Prix 2021 1.
Jessica Reyes Padilla Portoriko Kentucky Muscle Pro 2021 1.
Aksana Yukhno Bělorusko Fitparade Pro 2021 1.
Maria Luisa Baeza Diaz USA Hurricane Pro 2021 1.
Tereza Linhartová Česká republika EVLS Prague Pro 2021 1.
Jennifer Zienert Německo Romania Muscle Fest Pro 2021 1.
Felecia Harris USA Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Angelita Lopez USA Toronto Pro Supershow 2021 1.
Lola Montez Kanada Boston Pro 2022 1.
Nicole Zenobia Graham USA Wasatch Warrior 2022 1.
Latoyia Farley USA FitMuscle Pro 2022 1.
Shanice Abrams USA Pittsburgh Pro 2022 1.
Jossie Alarcon Mexiko New York Pro 2022 1.
Hanwool Park Jižní Korea Toronto Pro Supershow 2022 1.
Shelace Shoemaker USA Northern California Pro 2022 1.
Samantha Jerring USA Puerto Rico Pro 2022 1.
Michele Silva Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2022 1.
Lena Ramsteiner Německo Empro Pro 2022 1.
Karina Grau Paraguay Governor's Cup 2022 1.
Nadia Bradford USA Lenda Murray Atlanta Pro 2022 1.
Wendy Fortino USA Zhanna Rotar Classic Pro 2022 1.
Valerie Ratelle Kanada Vancouver Pro 2022 1.
Julia Champlin USA Wings of Strength Chicago 2022 1.
Adela Ondrejovičová Slovensko Finland Pro 2022 1.
An Da Jeong Jižní Korea Korea Pro 2022 (II.) 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Figure žen - kvalifikační žebříček pro rok 2022 ke 12. srpnu:

p. jméno stát body
1. Ericka Morales Morgan Guatemala 22
2. Autumn Cleveland USA 19
3. Maryam Bamdad Kanada 14
4. Zulfiya Bitiyeva Kazachstán 12
4. Gabriela Linhartová Česká republika 12
6. Yelena Larina USA 11
6. Paula Ranta Finsko 11
8. Manon Dutilly Francie 10
8. Mandy Urner Kanada 10
8. Anita Davis USA 10
8. Danielle Rose USA 10
12. Veronica Gallego Španělsko 9
12. Sh'Nere Mattise Deas USA 9
12. Kim Clark USA 9
12. Her Eun Jižní Korea 9
16. Lisa Marie Schleifer Německo 8
16. Cherish Richardson USA 8
18. Katerina Aninao USA 7
18. Maude Exantus USA 7
18. Melissa Cech Kanada 7
18. Maggie Watson Kanada 7
22. Martina Yabekova Kanada 6
22. Courtney Jacobs USA 6
24. Anna Banks Polsko 5
24. Desiree Alferes USA 5
24. Dalila Alegria USA 5
24. Madison Dinges USA 5
28. Sandra Grajales Mexiko 4
28. Larhannah Robinson USA 4
28. Asmaa Salimi Kanada 4
28. Tarryn Garlingtonn USA 4
28. Melissa Brodsky USA 4
28. Simei Pimentel de Jesus Brazílie 4
28. Thais Cabrices Werner USA 4
35. Belinda Hope USA 3
35. Annelies Fortuin Nizozemsko 3
35. Nakeisha Scruggs USA 3
35. Daiane Freitas Brazílie 3
35. Gabriela Consolmagno USA 3
35. Brittany Offers Kanada 3
35. Hannah Prause Německo 3
35. Eunjin Cho Jižní Korea 3
35. Tamera Barrett USA 3
44. Oyku Basar Turecko 2
44. Alissa Carpio USA 2
44. Militsa Rivera USA 2
44. Shana Malcolm USA 2
44. Elaine Vitta Brazílie 2
44. Rejoice Godwin Španělsko 2
44. Jennifer Reece Kanada 2
44. China Green Velká Británie 2
44. Yoon Min Ju Jižní Korea 2
44. Nora Martinez Paraguay 2
44. Felisha Livezey USA 2
55. Olesya Kochura Rusko 1
55. Stephanie Koerber USA 1
55. Bree Marsh USA 1
55. Kiah Tiller USA 1
55. Kristen McGregor Jamajka 1
55. Kamilla Santos de Alencastro Brazílie 1
55. Nadine Huber Německo 1
55. Spree Dyess USA 1
55. Jessica Baltazar USA 1
55. Claudia Noelia Mendes Argentina 1

Pravidla pro kvalifikaci na Figure Olympia 2022 najdete zde.


Texas Pro 2022 - bikiny fitness žen

V bikiny fitness žen zvítězila Daraja Hill před Jodie Yuncker, Roxanou Marquez, Jordan Brannon a Shelby Pierce, kterým patří další místa v první pětici. S ohledem na to, že bikiny fitnessky na Texas Pro závodily už v pátek, stihly některé z nich během stejného víkendu nastoupit ještě i k Tahoe Pro. Výsledky této události Vám samozřejmě také přineseme.


Výsledky Texas Pro 2022 - bikiny fitness žen

  1. Daraja Hill*
  2. Jodie Yuncker
  3. Roxana Marquez
  4. Jordan Brannon
  5. Shelby Pierce
  6. Anya Nicholson
  7. Hope Castelli
  8. Tamekia Carter
  9. Carla Garthwaite
  10. Monica Rubio
  11. Tessa Barresi
  12. Chloe Margraitner
  13. Lindsey Tucker-Broussard
  14. Christy Brown
  15. Brenda Garay
  16. Milena Bonio
  16. Kristy Imsande
  16. Paola Leon
  16. Megan Rakes

* kvalifikace na Bikini Olympia 2022


Bikiny fitness žen na Texas Pro 2022

Více fotografií z Texas Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia 2022 ke 12. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Roxana Marquez USA San Antonio Pro 2021 1.
Jennifer Dorie Kanada Bikini International 2021 1.
Elisa Pecini Brazílie Bikini Olympia 2019 1.
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2013 1.
Ottavia Mazza Itálie Tsunami Cup 2021 1.
Phoebe Hagan Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Lauralie Chapados Kanada Bikini Olympia 2021 2.
Francesca Stoico Itálie Fitparade Pro 2021 1.
Jourdanne Lee USA Hurricane Pro 2021 1.
Wiktoria Gasior Polsko Poland Pro Supershow 2021 1.
Ivanna Escandar Španělsko Legion Sports Fest Pro 2021 1.
Allison Testu Francie EVLS Prague Pro 2021 1.
Sally-Anne Kato Japonsko Japan Pro 2021 1.
Shenese Case Kanada Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Alessia Facchin Itálie Atlantic Coast Pro 2021 1.
Cristiane Silveira Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2021 1.
Jennifer Ronzitti USA Battle of Texas 2021 1.
Danielle Phelps USA Toronto Pro Supershow 2021 1.
Gao Yan Nový Zéland New Zealand Pro 2021 1.
Maureen Blanquisco Norsko Boston Pro 2022 1.
Eli Fernandez Mexiko Caribbean GP Bermuda 2022 1.
Jil Meret Schmitz Thajsko Thailand Pro 2022 1.
Ashlyn Little USA World Klash Pro 2022 1.
Kim Hayeun Jižní Korea Asia Grand Prix Pro 2022 (II.) 1.
Aleksandra Banda Austrálie Australian Pro 2022 1.
Janet Layug USA Bikini Olympia 2020 1.
Lucia Malavaze USA Optimum Classic Pro 2022 1.
Sierra Swann USA Cali. Night of Champions 2022 1.
Gabriella Mohamed USA Puerto Rico Pro 2022 1.
Jibin Park Jižní Korea Monsterzym Pro 2022 1.
Jordan Fisher USA Dallas Pro 2022 1.
Kristina Brunauer Rakousko Sheru Classic Italian Pro 2022 1.
Erin Stern USA Republic of Texas Pro 2022 1.
Bola Seo Jižní Korea Korea Pro 2022 1.
Susana Aramayo Argentina Vancouver Pro 2022 1.
Jessica Wilson USA Wings of Strength Chicago 2022 1.
Laura Ziv Francie 1 BroPro Show 2022 1.
Aimee Velasquez USA Tampa Pro 2022 1.
Karen Yuen Hongkong Orchid Pro 2022 1.
Daraja Hill USA Texas Pro 2022 1.
Shelby Pierce USA Tahoe Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Bikiny fitness žen - kvalifikační žebříček pro rok 2022 ke 12. srpnu:

p. jméno stát body
1. Jodie Yuncker USA 20
2. Gessica Brun Brazílie 16
3. India Paulino USA 15
4. Stine Hansen Dánsko 14
4. Jasmine Gonzalez USA 14
6. Noora Mahonen Finsko 13
6. Jessica Dolias USA 13
6. Eszter Oczella Maďarsko 13
6. Romina Basualdo Argentina 13
10. Adair Libbrecht Kanada 12
10. Liana Giannamore USA 12
13. Anna Setlak Itálie 11
13. Jordan Brannon USA 11
15. Lawna Dunbar USA 10
16. Vania Auguste USA 9
17. Ana Maria Vintu Itálie 8
17. Elizaveta Shmukler Japonsko 8
17. Mahsa Akbarimehr Havaj 8
17. Shanae DiCicco Austrálie 8
21. Anastasia Gonzalez Španělsko 7
21. Marie Isobe Japonsko 7
21. Diane Brunet Kanada 7
21. Lauren Dannenmiller USA 7
21. Sara Choi Jižní Korea 7
21. Karen Wall Kanada 7
27. Yume Kurokawa Japonsko 6
27. Hye Kyeong Hwang Jižní Korea 6
27. Marcia Goncalves USA 6
27. Marie-Ève Duchesneau Kanada 6
27. Liana Martinez USA 6
27. Jade Kelsie Wolfenden Velká Británie 6
33. Malu Duarte Brazílie 6
33. Adrianna Kaczmarek Polsko 6
33. Melissa Carver Austrálie 5
33. Miho Shibutani Japonsko 5
33. Rukiye Solak Turecko 5
33. Carla Garthwaite USA 5
33. Alice Cocco Itálie 5
33. Chloe Margraitner Švýcarsko 5
33. Nittaya Kongthun Thajsko 5
42. Maria Julia Lemos Brazílie 4
42. Hope Harper USA 4
42. Adrianne Onofrei USA 4
42. Tatiana Lanovenko Rusko 4
42. Matilde Biagini Itálie 4
42. Calysta Cornell USA 4
42. Kate Mickleson Nový Zéland 4
42. Song A Reum Jižní Korea 4
42. Jessica Jones USA 4
42. Peyton Hunton USA 4
42. Jessica Miller USA 4
42. Eunjung Kim Jižní Korea 4
42. Hyojung Kim Jižní Korea 4
55. Eliana Guzman Reyes Španělsko 3
55. Evita Breide Španělsko 3
55. Halanna Jully Brazílie 3
55. Elisabet Vang Faerské ostrovy 3
55. Rachel Linares USA 3
55. Marisa Woo USA 3
55. Chloe Hunter Nový Zéland 3
55. Ariel Barley USA 3
55. Yeoni Lee Jižní Korea 3
55. Calista McKenzie Austrálie 3
55. Bridget Bailey Austrálie 3
55. Kim Taerin Jižní Korea 3
55. Tara Grier USA 3
55. Mina Kim Jižní Korea 3
55. Shaina Garcia Austrálie 3
55. Yurika Shigemoto Havaj 3
71. Cassie Hunter Itálie 2
71. Denetra Blackshear USA 2
71. Mirian Barbosa Brazílie 2
71. Aimee Jacobs Nový Zéland 2
71. Elisangela Angell Brazílie 2
71. Nicole Tan Austrálie 2
71. Janine Herrera USA 2
71. Jessica Teles Machado Brazílie 2
71. Amanda Marques Brazílie 2
71. Yuna Kang Jižní Korea 2
71. Tessa Barresi Kanada 2
71. Lucy Edwards Velká Británie 2
71. Heather Kam Hongkong 2
71. Hope Castelli USA 2
85. Theresa Miller USA 1
85. Aneta Szołtysek Polsko 1
85. Melanie Cyr Kanada 1
85. Danielle Combs USA 1
85. Herlayne Braga Brazílie 1
85. Catherine Daniel Nový Zéland 1
85. Marissa Rivero USA 1
85. Uchral Byambatseren Mongolsko 1
85. Rachael Oberst USA 1
85. Lesley Billups USA 1
85. Karene Gonzalez USA 1
85. Na Young Choi Jižní Korea 1
85. Mary Newton USA 1
85. Lilian Lopez Mexiko 1
85. Debora Boff Brazílie 1
85. Valentina Cuevas Argentina 1
85. Samantha Kwan Hongkong 1

Pravidla pro kvalifikaci na Bikini Olympia 2022 najdete zde.


Foto:
www.npcnewsonline.com / J. M. ManionSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

17.08.11:40deiw - Reálně z nich nikdo na top3 útočit nebude, nejspíš ani top..
16.08.01:12Muriel - Bude zaujímavá Olympia .... Dauda, Andrew, keby sa aj Križ..
15.08.12:48LaFontaine - Jak říkám, nezaznamenal jsem tenhle názor ani v play by pl..+1
15.08.12:13jari - Nevím, proč bych měl dávat nějaký video na youtube. Vidím,..+1
15.08.11:19LaFontaine - V tom play by play byl kdo? Koukal jsem na YouTube, něco ž..+1
15.08.10:59maxpoint97 - Sorry, po `(plus, ani nie tak svetoborne...)` jsem přestal..
15.08.10:29LOPO - Ten triceps z boku to sa nepáči ani mne. Osobne som ,ale r..
15.08.09:56jari - Chinedu: FDB top, celkový projev na pódiu a vzevření top....
14.08.22:03LOPO - Mal som obavu ,že to dajú Kuclovi a za víťaza som rád . Pe..
14.08.21:35Zodiak411 - Moc hezká soutěž. Osobně jsem byl vůči veškerému povyku ko..
14.08.20:12Turakam - Dauda, kto? Evidujem, ale absolútne ma netankuje, proste ď..
14.08.18:17maxpoint97 - Takhle zapomenout na Daudu...
14.08.14:23ondra6 - Naprostý souhlas...luxusní postava, takhle by to mělo vypa..
14.08.14:08Turakam - Andrew, pecka, najkrajšia postava kulturistiky súčasnosti ..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
LeToucan (12:44) • Nebude spíš hrát roli to, že ty závody jsou strašně pozdě? Většina lidí jde na Čelákovi...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Valasekjakub123 (12:20) • 13 elite pro karet. Ty nemají žádnou váhu jen další amatérská liga. Škoda bývalý to pěk...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Bažant (11:08) • Se leda přešaltovat k Maniona federaci.
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Ondra Hájek (10:26) • Jo ale díky Petrovi Březnovi, že tuhle soutěž dál pořádá. Ale je mi ho i ostatních pořa...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Ondra Hájek (10:26) • To jako fakt? Kulturistika do 80 kg - JEDEN závodník. Kulturistika do 90 kg - JEDEN z...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie