Reklama:

Pomozte přispět na combo rack pro PowerHouse Collective

2.302 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Uvědomujeme si, jak důležité je v dnešní době rozšiřovat povědomí o sportu. Proto pořádáme již třetí ročník soutěže v silovém trojboji určené i pro amatéry. Akce se bude konat 10. prosince tohoto roku v prostorách Daily Fitness Zličín v Praze. Tři hlavní disciplíny trojboje jsou dřep, bench-press a mrtvý tah. Cílem je vždy zvednout Vámi zvolenou váhu pro dosažení největšího součtu v těchto disciplínách.

Víme, že mnoho lidí má obavy ze vstupu do první akce pod záštitou některé z federací. Nabízíme jim tedy možnost si vše vyzkoušet v přátelské atmosféře posilovny, kam si přijdou zasoutěžit i zkušení matadoři, od kterých mohou ledacos okoukat. V předchozím ročníku se nám podařilo získat sponzorství od A7, Ronnie.cz, Under Armour, Nupreme a Endpoint, kteří nám poskytli suplementy, slevy, materiální a peněžní odměny. Tento rok se snažíme, aby event a celkový zážitek ze dne byl ještě větší.

Abychom to dokázali, chceme pro naše soutěžící vytvořit combo rack, usnadňující disciplíny ve dřepu a bench-pressu. Díky tomu budou mít účastníci lepší podmínky pro nastavení výšky osy, se kterou cvičí.

Kdo jsme?

Jsme Matouš, Matthias a Daniel a společně tvoříme kolektiv lidí, kteří se neustále tlačí k lepším výkonům, chceme vyčnít z davu a vytvořit tak něco, co Česká republika ani celý svět ještě nezažily. Baví nás sport, interakce s lidmi a cvičení se všichni věnujeme už nějaký ten pátek. Chtěli jsme naši vášeň v powerliftingu rozšířit i po celé České republice, a proto jsme založili PowerHouse Collective, kde pořádáme tyto soutěže, prodáváme tréninkové plány a poskytujeme one-on-one coaching společně i s prodejem merchandisingu.

Co je vlastně combo rack?

Combo rack je vybavení pro dřep a bench-press s libovolně nastavitelnou výškou, komfortně vyhovuje jakkoliv vysokému atletovi a manipulace s ním je velmi jednoduchá. Atletům to tak umožní delší čas na přípravu a větší pohodlí při setupu pod osou.

Potřebujeme ale Vaši pomoc. Věříme, že pro naše soutěžící dokážeme vytvořit neuvěřitelný zážitek, na který společně budeme myslet a vzpomínat. Sami to ale nezvládneme. Pomozte nám tedy vybrat peníze, které pomůžou nejen nám, ale i jim. Každá koruna se počítá.

Hithitovou kampaň PowerHouse Collective najdete i s rozepsanými odměnami pro přispěvatele zde, přejít na ni můžete také prostřednictvím připojeného banneru s ukazatelem aktuálně vybrané a cílové částky.



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 19 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Diamond Cup Prague 2022 - komple...
Hockey1000 (09:42) • Nechci rozmíchávat nějaký hejt, ale ti z vás Kdo jste na soutěži taky byli ať už jako z...
magazínTomáš Mach a Vladimír Semerád - tréni...
Richard Kross (15:20) • Dobrý den, mám dotaz - je 53 let - cvičím cca 32 let - různé typy sportů od bojových až...
magazínJesus Rodriguez se zdá být na Yamamot...
Humanic145 (11:38) • Tyjo Jari, ja s ním asi v téhle kategorii nemám problém. Myslím, že jsou rozhodně horší...
magazínJesus Rodriguez se zdá být na Yamamot...
jari (21:08) • Nejpřipravenější závodník loňského EVLS napříč kategoriemi! Ale vclassic physique nemá...
magazínMichal Križánek týden před Olympia Am...
amoresPE (15:44) • Klasicka Krizova forma...este vysusit a na 130 kg to nebude zle. V Taliansku ta pro kar...



Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie