Reklama:
NOVÉ PŘÍCHUTĚ: Smart Whey Protein 1+1
Nejprodávanější proteinová akce letošního roku je prodloužena! Více zde.

Patrik Šerý vyhlíží další mezinárodní start. Jak pokračuje příprava?

4.455 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Po několika měsících Vám opět přinášíme aktuální zprávy z přípravy olomouckého kulturisty a reprezentanta Patrika Šerého. Jak se mu daří a kdy ho opět uvidíme závodit?

[Text: Patrik Šerý] Aktuálně jsem v přípravě na mezinárodní soutěž IFBB Malta International Grand Prix, která se uskuteční ve dnech 10. - 11. září. V přípravě na mě dohlíží trenér Bruno Walter, který nastavuje moje tréninky. Jarní sezónu jsem absolvoval ve vysokém závodním tempu, během tří měsíců jsem vystoupil na pódia soutěží IFBB Austrian Trophy, mistrovství Moravy a Slezska, mistrovství České republiky, Grand Prix Velká Bíteš, mistrovství Evropy, Survival Cup a IFBB Diamond Cup Czechia.

Momentálně se potýkám s hodně přetíženými kolenními úpony, a tak jsem začal intenzivněji navštěvovat Neo Sport Clinic, kde na mě stále dohlíží MUDr. Petr Neoral a MUDr. Jiří Lošťák, dvě olomoucké kapacity v oblasti ramen a kolen. Procházím vyšetřeními a čekám na diagnózu, která o mém zdravotním stavu napoví více. Zatím jsem podstoupil aplikaci kortikoidů do pravého kolene, uvidíme, co přinesou výsledky dalších vyšetření.

Trénuji naplno, ale snažím se vyhýbat cvikům, které přinášejí bolest v kolenou. Je důležité, aby se stav zlepšil, nebo zůstal alespoň stejný. Udělat za těchto podmínek stoprocentní formu bude pro mě opravdu výzva. I přes to všechno jsem přijal pozvání na letní dětský den, který má již v obci Bělkovice-Lašťany tradici. Uvidíte mě tam, jak cvičím s dětmi školního věku za doprovodu dětských písní, a na večer jsem přislíbil také exhibiční vystoupení.

Věřím a doufám, že se můj zdravotní stav zlepší nebo ustálí, abych mohl ČR co nejlépe reprezentovat a dovezl co nejlepší umístění. Děkuji všem, kteří se podílejí na mé přípravě, a samozřejmě také sponzorům a fanouškům.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

30.07.15:08Valasekjakub123 - Prosím už ne!+3
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie