Reklama:
NOVÉ PŘÍCHUTĚ: Smart Whey Protein 1+1
Nejprodávanější proteinová akce letošního roku je prodloužena! Více zde.

Najdi a vyhraj! (30/2022)

3.245 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Tak jak to vidíte s tím "Križem", myslíte, že ho uvidíme už letos v prosinci na Mr. Olympia? Jasně, musí ještě získat profi kartou a kvalifikovat se (EVLS Prague Pro volá), ale první se jeví jako naprostá formalita a druhé jako velmi reálný scénář. A jak by to pak dopadlo na Olympii? Opatrnější jedinci předpovídají top 10, ti odvážnější top 5 - a proč taky ne, koneckonců čtvrtou příčku loni obsadil ne zrovna přesvědčivě Hunter Labrada a největší jména světové kulturistiky jako Flex Lewis, Jay Cutler, trenér Miloš Šarčev nebo závodníci Nathan De Asha či James Hollingshead se shodují, že Michal stojaté vody profesionální kulturistiky hodně rozvíří. Jak to nakonec dopadne? Na to si samozřejmě budeme muset počkat, každopádně se sluší poděkovat EVLS Prague Pro, které "Križův" přestup zafinancovalo. Konečně se zase máme v kulturistice na co těšit. What a time to be alive!

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc věcnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží Protein Pancakes (500 g) od společnosti Czech Virus, směs na palačinky s vysokým obsahem bílkovin. Hodí se ke každodenní přípravě proteinových palačinek, které slouží jako výborný základ pro Vaši kreativitu - můžete je namazat domácí marmeládou, ořechovým krémem, nebo třeba ozdobit ovocem. Základem směsi je instantní celozrnná ovesná mouka, syrovátkový koncentrát, sušený vaječný bílek a sušené kokosové mléko.


Jaké je povolání francouzského strongmana Pierra Motala?

(nápovědu hledejte v tomto článku)
Najdi a vyhraj! (30/2022)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jaké je povolání francouzského strongmana Pierra Motala?
truhlář
strojní inženýr
učitel tělocviku
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 28. 07. 2022 v 08:00 a končí 04. 08. 2022 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (29/2022):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, která makroživina obsahuje ve stejném množství nejvíce energie. Správná odpověď zní: tuky.

Vylosováni byli a Fusion Gainer (1000 g) od společnosti Smartlabs obdrží:

  • Martin Navrátil - navros86@...cz
  • Eliška Kosková - elinakosomina@...com
  • Michal Novotný - michal.no81.mi@...com

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc věcnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 4. srpna. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie