V této reportáži naleznete dokončení dopoledního semifinále Mistrovství světa jurniorů, tedy kategorie kulturistiky a klasické kulturistiky juniorů. Příšte se můžete těšit na velmi vysokou úroveň závodníků a závodnic v kategoriích masters. Pouze připomínám, že předchozí díly reportáže najdete zde: fitness juniorů a juniorek, bodyfitness a kulturistika juniorek.
Kulturistika juniorů do 75 kg
1. kolo
Kategorie, ve které nás reprezentoval jediný závodník Michal Šturma. Za Slovensko startovali dva borci: Filip Godszák, který zaujal na první pohled mohutnými kvadricepsy a Josef Balabas. Nejvýraznějším závodníkem byl od počátku Egypťan Mohamed Ashour Ossama.
Kulturistika juniorů nad 75 kg
Nejnabitější juniorská kategorie naplněná sedmnácti závodníky čtyř kontinentů, které kralovali skvěle připravení šampióni (s hmotou vymykající se zdaleka juniorské úrovni) jako Roman Gavryshchyuk z Ukrajiny a Daniel Hill z Německa. Naši tři borci Petr Oplíštil, Filip Hunal a Martin Smutek to neměli vůbec lehké a smekám před jejich výkony na pódiu.
Eliminace
1. kolo
Klasická kulturistika juniorů
1. kolo
V kategorii klasické kulturistiky nastoupilo 13 borců, hlavní souboj se ale odehrál mezi naším Milanem Šádkem a slovenským reprezentantem Peterem Bellou.
Pokračování zde najdete v pondělí!
Diskuse k článku:
Reklama:
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.