V neděli 29. května Vás srdečně zveme do kulturního domu Lorec v Kutné Hoře na Mistrovství Čech dorostu a juniorů 2022. Byly vyhlášeny kategorie kulturistiky, klasické kulturistiky, classic physique, physique, bodyfitness, wellness a bikiny fitness. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?
Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 87.
Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech.
Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!
Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.
Všichni účastníci mistrovství Moravy i Čech mohou nově startovat posléze i na mistrovství České republiky bez ohledu na umístění. Všichni se však následně v příštím týdnu musejí na soutěž elektronicky přihlásit.
Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a
v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti -
zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail:
denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)
Harmonogram
09:00 - 10:15 - prezentace závodníků
10:15 - 11:00 - porada rozhodčích
11:00 - 18:00 - semifinále + finále (soutěž proběhne ve 4 blocích)
blok 1
• physique dorostu
• physique juniorů
vyhlášení výsledků
souboj o absolutního vítěze physique juniorů
blok 2
• klasická kulturistika juniorů
• wellness fitness juniorek
• bodyfitness juniorek
• classic physique juniorů
vyhlášení výsledků
blok 3
• bikiny fitness dorostenek
• bikiny fitness juniorek
vyhlášení výsledků
souboj o absolutní vítězku bikiny fitness juniorek
blok 4
• kulturistika dorostu
• kulturistika juniorů
vyhlášení výsledků
souboj o absolutního vítěze kulturistiky dorostu a kulturistiky juniorů
Startovní listiny
Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.
Kulturistika staršího dorostu do 65 kg
• 1. Jakub Baudyš (Pro Nutrition Czech Team)
• 2. Pavel Pecánek (SK Fiala´s Gym)
Kulturistika staršího dorostu do 72 kg
• 1. Filip Bendl (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Tomáš Beneš (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Šimon Kodalík (SK Fiala´s Gym)
• 4. Oliver Krutý (SK Fiala´s Gym)
• 5. Petr Valnych (Fit centrum D & K)
Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg
• 1. Antonín Dvořák (Pro Life Fitness Telč)
• 2. Jakub Kohout (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 3. Lukáš Langheinrich (Fitness při CVČ Most)
• 4. Filip Řeha (Fitness Factory Jihlava)
• 5. Ronald Roško (Target Team)
Physique dorostu
• 1. Filip Holý (Extrifit Club)
• 2. Viktor Korecký (Fit Ulbricht Team)
• 3. František Langmeier (Prostěfitko)
• 4. Miroslav Polák (TJ Lokomotiva Beroun)
• 5. Filip Zamlar (Dream Gym Mladá Boleslav)
Bikiny fitness dorostenek
• 1. Lenka Očenášková (Fitness při CVČ Most)
• 2. Šárka Šejnostová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 3. Adéla Šťovíčková (Target Team)
Kulturistika juniorů do 70 kg
• 1. Michal Houfek (MHR Academy)
• 2. Petr Kotan (Target Team)
• 3. Lukáš Matějka (Fitness Factory Jihlava)
• 4. David Mojdl (SK Fiala´s Gym)
• 5. Pavel Pecánek (SK Fiala´s Gym)
• 6. Jan Pipek (SK Fiala´s Gym)
• 7. Filip Šetek (Extrifit Club)
• 8. Petr Valnych (Fit centrum D & K)
Kulturistika juniorů do 77 kg
• 1. Jakub Hospodářský (Mikys Gym)
• 2. Vojtěch Jonák (Extrifit Club)
• 3. Šimon Kodalík (SK Fiala´s Gym)
• 4. Martin Vymětal (Fitness Slunce Tábor)
Kulturistika juniorů nad 77 kg
• 1. Lukáš Langheinrich (Fitness při CVČ Most)
• 2. Kryštof Mach (Fitness Hulk Plzeň)
• 3. Tomáš Prousek (Fitness Corso)
• 4. Miroslav Smrček (Extrifit Club)
• 5. Kamil Smrčka (Extrifit Club)
Klasická kulturistika juniorů
• 1. Filip Bařtipán (Tělocvičná jednota Sokol Libochovice)
• 2. Adam Chrobák (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Jan Fryš (GymTime Team)
• 4. Michal Hibš (Fitness Slunce Tábor)
• 5. Radek Janeček (MD Fitness Lanškroun)
• 6. Ondřej Jansa (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Štěpán Janský (Body Fit Club Hradec Králové)
• 8. Tomáš Jurča (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Ivo Kosek (Fitness team Ronnie.cz)
• 10. Václav Luhan (GymTime Team)
• 11. Matyáš Marek (MD Fitness Lanškroun)
• 12. Miroslav Procházka (Fitness team Ronnie.cz)
• 13. Dominik Slavík (Sportcentrum Cheb)
• 14. Přemysl Štěpánek (MD Fitness Lanškroun)
Classic physique juniorů
• 1. Michal Hibš (Fitness Slunce Tábor)
• 2. David Janatka (Pro Nutrition Czech Team)
• 3. Ondřej Jansa (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Štěpán Janský (Body Fit Club Hradec Králové)
• 5. Matyáš Marek (MD Fitness Lanškroun)
• 6. Tomáš Paulus (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Miroslav Procházka (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Dominik Slavík (Sportcentrum Cheb)
Physique juniorů do 178 cm
• 1. David Hrončok (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Miloš Kment (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Filip Štěpánek (MD Fitness Lanškroun)
Physique juniorů do 182 cm
• 1. Radek Kasal (Fit centrum D & K)
• 2. Jan Veselý (Mega Fitness Praha)
Physique juniorů nad 182 cm
• 1. David Fryš (GymTime Team)
• 2. Matěj Jílek (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. František Langmeier (Prostěfitko)
Bodyfitness juniorek
• 1. Barbora Hlavatá (Sportfightclub )
• 2. Vivien Kruseová (Target Team)
• 3. Sandra Kučerová (LaKu Bodybuilder Team)
• 4. Michaela Šourková (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
Bikiny fitness juniorek do 164 cm
• 1. Dominika Cibulková (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Veronika Čermáková (LaKu Bodybuilder Team)
• 3. Eliška Jenčová (Wolf Fitness)
• 4. Nicole-Victoria Medková (Fitness Factory Jihlava)
• 5. Šárka Šejnostová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 6. Adéla Šťovíčková (Target Team)
Bikiny fitness juniorek do 168 cm
• 1. Rosalie Sojáková (T&M Olympia Fitness Praha)
Bikiny fitness juniorek nad 168 cm
• 1. Zuzana Benešová (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Anežka Hejretová (Avalon Fitness)
• 3. Tereza Machancová (Mega Fitness Praha)
• 4. Zlata Mrázková (Mega Fitness Praha)
• 5. Lucie Žďárská (MD Fitness Lanškroun)
Wellness fitness juniorek
• 1. Kateřina Beránková (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Veronika Kupicová (Fitness Institut Klub)
• 3. Kateřina Puflerová (Target Team)
• 4. Alexandra Ryšavá (MD Fitness Lanškroun)