Reklama:

New York Pro 2022:
výsledky a fotografie

21.515 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Na soutěže v kulturistice a fitness mimořádně bohatá sobota 21. května přinesla také letošní ročník New York Pro. Na tradičním klání pořádaném Stevem Weinbergerem se v prostorách hotelu Teaneck Marriott at Glenpointe tentokrát přestavili profesionální závodníci hned z devíti různých kategorií. Na boje o kvalifikaci na prosincový Olympia Weekend zde došlo v kulturistice mužů open, kulturistice mužů do 212 liber, classic physique, physique mužů, figure žen, kulturistice žen, physique žen, wellness žen a bikiny fitness žen. Z každé kategorie měl na zmíněný vrchol sezóny přímo postoupit pouze vítěz, pro další členy prvních pětic potom byla určena slušná porce bodů do kvalifikačního žebříčku. Ten umožňuje nominaci na Olympii i třem sportovcům, kteří v daném kvalifikačním cyklu sice nedokážou zvítězit, ale jinak sbírají dobré výsledky.

Na výsledky New York Pro 2022 jste si mohli vsadit v tipovací soutěži,
ve které se hrálo o ceny věnované společností Extrifit v celkové hodnotě přes 17.000 Kč!
Na vyhodnocení tipovačky se můžete těšit v nejbližších dnech.

New York Pro 2022 - kulturistika mužů open

V královské kulturistice mužů open před rozhodčí předstoupilo jedenáct borců, když ze startovní listiny krátce před závody vypadlo jméno chorvatského profíka Petara Klančira. Ten se stále nedočkal víza od amerických úřadů, což jej minulý týden už stálo účast na Indy Pro, a nyní doufá, že se vše podaří vyřídit včas na to, aby koncem měsíce mohl nastoupit alespoň k Musclecontest California Pro. Možná poněkud překvapivě se pro účast na New York Pro nerozhodl stříbrný medailista z Indianapolis Charles Griffen, když také on vyhlíží až start na kalifornské profesionální show. Za této konstelace tak tentokrát mohl být za horkého favorita na vítězství považován šampión už vzpomínaného Indy Pro Blessing Awodibu. Irský profík nigerijského původu se netajil, že právě newyorské závody jsou pro něj tím hlavním cílem jarní části sezóny, a to, že na nich dosáhne na své druhé vítězství v Manionově profesionální lize, bral jako hotovou věc.

Andrea Presti, Blessing Awodibu, Max Charles a Theo Leguerrier na New York Pro 2022 (foto: Npcnewsonline.com)


Semifinálová vyvolávání:
1.Awodibu, Charles, Leguerrier, Omeragic, Presti, Rodriguez
2.Bednář, Fruchey, Haywood, Sekine, Tomczuk
3.Bednář, Haywood, Omeragic, Rodriguez
4.Awodibu, Charles, Leguerrier, Presti

Tentokrát to není potřeba jakkoliv natahovat a nějak sáhodlouze líčit průběh soutěže, než se dostaneme k tomu hlavnímu. Blessing totiž udělal přesně to, co si předsevzal, a na New York Pro si šel jasným způsobem pro druhý kulturistický titul během pouhých sedmi dnů! Na pódium přinesl úzký pas, výborné zadní postoje, byl ve formě a opět perfektně pózoval. Jeho přechody mezi pózami jsou ukázkové, něco takového se dnes už často nevidí a dává mu to značnou výhodu. Permanentně tak totiž na sebe tím správným způsobem strhává pozornost. Dosavadní cesta Blessinga Awodibua letošní sezónou není ničím jiným než kulturistickou pohádkou. Po loňských prvních soutěžích mezi profíky, které mu nevyšly, na něm mnozí nenechali niť suchou, a on si letos dojde pro přesvědčivé vítězství z třetích nejprestižnějších profesionálních závodů na světě! V Teanecku se přitom do paměti fanoušků zapsal nejenom sportovním výkonem. Na svou stranu si je ještě více získal, když při volné sestavě dál výborně pózoval i poté, kdy se mu zastavila hudba, a po vyhlášení výsledků se postaral o zábavu jako vystřiženou ze světa profesionálního wrestlingu.

Andrea Presti, Blessing Awodibu, Max Charles a Theo Leguerrier na New York Pro 2022 (foto: Npcnewsonline.com)

Jako vítěze Blessinga pomáhal kromě Jima Maniona, Dana Solomona a Steva Weinbergera dekorovat také šampión loňského New York Pro Nick Walker. Blessing s Nickem se před rokem před vzájemným soubojem na newyorské profesionální show vzájemně pořádně hecovali, a byť je přes sportovní rivalitu dnes už pojí i přátelství, zdá se, že válečná sekyra byla opět vykopána. Awodibu si poté, kdy si převzal všechny trofeje a gratulace, od stranou stojícího moderátorského pultíku přinesl mikrofon doprostřed pódia a tam na Nicka vybalil, že on je pravým králem New Yorku, protože vloni se soutěž netypicky konala v Tampě, a že podobně jako nakopal nějaké ty zadky dnes, nakope ten Nickův v prosinci na Olympii! Dodal, že teď má za sebou skvělého guru v osobě George Faraha, se kterým nemůže prohrát, že se s Nickem uvidí na Olympii a že k tomu už Nick nemůže nic říct. A aby Walkera už opravdu nepustil ke slovu, od mikrofonu ho prostě odstrčil. Čerstvý šampión New York Pro je zkrátka veselá kopa, má své charisma a do profesionálního bodybuildinu vnáší něco nového. I přesto ovšem před jejich vzájemným soubojem na Mr. Olympia 2022 favoritem zůstává Nick.

Slavoj Bednář, Emir Omeragic, Luis Rodriguez a Dorian Haywood na New York Pro 2022 (foto: Npcnewsonline.com)

O druhé až třetí místo bojovali Max Charles s Andreou Prestim. Max závodil asi v o něco lepší formě než na Indy Pro, když se mu podařilo svaly pěkně naplnit, a po semifinále před Italem vedl. Ve finále se ovšem poměr sil otočil, a tak se nakonec ke stříbru probojoval Andrea, který možná proti loňsku zase o maličko zapracoval na vyváženosti mezi lepší horní a slabší dolní polovinou těla. Čtvrté místo bral poměrně jasně Francouz Theo Leguerrier, který se prezentoval symetrií, pěknými liniemi i vynikajícími kvadricepsy. Díky tomu, jak se na New York Pro těžkotonážníci poskládali do první pětice, se Theo po závodech v kvalifikačním žebříčku posunul na postupové třetí místo. A protože patří k borcům, kterým nedělá problém závodit často, je pravděpodobné, že nějaké ty body ještě v nadcházejících měsících přidá. Bitva o páté místo se odehrávala mezi osmým nejlepším účastníkem Mr. Olympia 2021 Luisem Rodriguezem a pouze třiadvacetiletým Emirem Omeragicem. Luis byl sice o pořádný kus mohutnější, ale jeho mladší soupeř byl zase v lepší formě. A tomu, aby z náročného programu očividně unaveného Luise porazil, byl velmi blízko. Rodriguez nakonec do top 5 proklouzl o pouhé dva body a může za to být ještě rád.

Slavoj Bednář, Emir Omeragic, Luis Rodriguez a Dorian Haywood na New York Pro 2022 (foto: Npcnewsonline.com)

K soutěži nastoupil také český profík Slavoj Bednář, který stejně jako minulou sobotu na Indy Pro bral osmé místo. Forma mu vyšla výborně a asi i překonal svou fazónu z Vancouver Pro 2019, které může považovat za jedny ze svých nejvydařenějších profesionálních závodů. Slavoje může těšit i to, že zatímco mnohdy soutěž dobře začal, ale pak se začal rodící se výsledkovou listinou propadat, tentokrát pro něj měly závody mnohem zajímavější průběh, ze kterého musel mít radost. Do semifinále sice vstoupil až ve druhém vyvolávání, jenomže dostal šanci i v tom třetím, kde po boku Doriana Haywooda a dnes už zpomínaného Luise Rodrigueze a Emira Omeragica mohl alespoň bojovat o páté až osmé místo. Být v jednom vyvolávání s osmým nejlepším účastníkem Olympie pro závodníka, který od přírody nedostal pro kulturistiku tu úplně špičkovou genetiku, není vůbec k zahození. Sportovců, kterým se tohle povede, je jenom hrstka.


Výsledky New York Pro 2022 - kulturistika mužů open

  1. Blessing Awodibu*
  2. Andrea Presti
  3. Max Charles
  4. Theo Leguerrier
  5. Luis Rodriguez
  6. Emir Omeragic
  7. Dorian Haywood
  8. Slavoj Bednář
  9. Douglas Fruchey
  10. Mariusz Tomczuk
  11. Joji Sekine

* kvalifikace na Mr. Olympia 2022


Kulturistika mužů open na New York Pro 2022

Více fotografií z New York Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia 2022 k 21. květnu:

jméno stát soutěž um.*
Nick Walker USA Arnold Classic 2021 1.
Nathan De Asha Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Mamdouh Elssbiay Egypt Mr. Olympia 2020 1.
Brandon Curry USA Mr. Olympia 2019 1.
Hadi Choopan Írán Mr. Olympia 2021 3.
Hunter Labrada USA Mr. Olympia 2021 4.
Shaun Clarida USA Legion Sports Fest Pro 2021 1.
Regan Grimes Kanada KO Pro 2021 1.
Samson Dauda Velká Británie EVLS Prague Pro 2021 1.
Rafael Brandao Brazílie Romania Muscle Fest Pro 2021 1.
Angel Calderón Frias Španělsko Bigman Weekend Pro 2021 1.
Joel Thomas USA Toronto Pro Supershow 2021 1.
William Bonac Nizozemsko Boston Pro 2022 1.
Blessing Awodibu Irsko Indy Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů open - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 21. květnu:

p. jméno stát body
1. Luis Rodriguez USA 26
2. Steve Kuclo USA 21
3. Theo Leguerrier Francie 14
4. Emir Omeragic Německo 13
5. Quinton Eriya Kanada 11
5. Max Charles USA 11
7. Iain Valliere Kanada 10
7. Andrea Presti Itálie 10
9. Vitor Hugo Boff Brazílie 8
10. Akim Williams USA 7
10. Roelly Winklaar Curacao 7
10. Joe Seeman Kanada 7
10. Thiago Lins Brazílie 7
14. Patrick Johnson Dánsko 6
14. Eiren Gauley Kanada 6
14. William Martins Brazílie 6
17. Krystian Wolski Polsko 5
17. Vladislav Sukhoruchko Ukrajina 5
17. Sergio Oliva Jr. USA 5
17. Behrooz Tabani Írán 5
17. Eric Salazar USA 5
17. Stanislas DeLongeaux USA 5
23. Tonio Burton USA 4
23. Mohamed Shaaban Egypt 4
23. Charles Griffen USA 4
26. Martin Fitzwater USA 3
26. Dani Kaganovich Izrael 3
28. Mohamed El Emam Egypt 2
28. Mohammad Nsour Jordánsko 2
30. Mohamed Foda Egypt 1
30. Eduardo Rodriguez Paraguay 1
30. Brent Swansen USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Mr. Olympia 2022 najdete zde.


New York Pro 2022 - kulturistika mužů do 212 liber

Ve dvěstědvanáctce k letošnímu New York Pro nastoupilo deset profíků. Ke kandidátům na přední příčky patřili asi hlavně Noel Adame, Steve Benthin a Derik Oslan, které jsme v minulosti už mohli vidět i na pódiu 212 Olympia, ale že by klání mělo nějakého jasného favorita na vítězství, to se říct nedalo. V průběhu prejudgingu se ze startovního pole nakonec vyčlenili dva borci, kteří zbytku startovního pole trochu unikali a sváděli bitvu o prvenství, a to Jihokorejec Jang Sung Yeop a už zmíněný Noel Adame. Noel na pódium přinesl kvalitnější svaly, lepší formu a hlubší záda, Jang byl proti svému soupeři o maličko lépe poskládaný a podstatně lépe pózoval, k čemuž mu mohlo pomoci i to, že měl v týdnu před závody příležitost absolvovat lekci pózingu pod vedením samotného Steva Weinbergera. Přesto mu to ale na Mexičana nestačilo a Adame tak v závěru soutěže mohl slavit své třetí a prozatím nejdůležitější, vítězství mezi profíky.

Jang Sung Yeop a Noel Adame při souboji o vítězství na New York Pro 2022 (foto: Npcnewsonline.com)


Semifinálová vyvolávání:
1.Adame, Al Saif, Benthin, Yeop, Oslan, Rodriguez
2.Castella, Giliotti, Gray, Robinson
3.Al Saif, Benthin, Oslan, Rodriguez
4.Adame, Yeop

S druhým místem z prestižních závodů ovšem bude jistě spokojený také Yeop, který v Teanecku své potenciální kvalifikaci na letošní Olympii položil dobrý základ. Ke třetí příčce se probojoval pěknými tvary disponující Abdullah Al Saif ze Saúdské Arábie, který závodil dotaženější než na Indy Pro, a díky svému dnešnímu výsledku se posunul do čela kvalifikačního žebříčku. Derik doplatil na určitou nedotaženost a nakonec se musel přes své pěkné oblé svaly, úzký pas a celkovou eleganci spokojit až se čtvrtým místem. Pokud by závodil ve stoprocentní formě, byl by si ale v tomto startovním poli šel pro vítězství. Top 5 uzavírá Enmanuel Rodriguez před šestým Stevem Benthinem.


Výsledky New York Pro 2022 - kulturistika mužů do 212 liber

  1. Noel Adame*
  2. Jang Sung Yeop
  3. Abdullah Al Saif
  4. Derik Oslan
  5. Enmanuel Rodriguez
  6. Steve Benthin
  7. Peter Castella
  8. Teddy Gray
  9. Michael Giliotti
  10. David Robinson

* kvalifikace na 212 Olympia 2022


Kulturistika mužů do 212 liber na New York Pro 2022

Více fotografií z New York Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na 212 Olympia 2022 k 21. květnu:

jméno stát soutěž um.*
Derek Lunsford USA 212 Olympia 2021 1.
Shaun Clarida USA 212 Olympia 2020 1.
Kamal Elgargni Libye 212 Olympia 2019 1.
Mohamed Khaled Embaby Egypt KO Pro 2021 1.
Ahmad Ashkanani Kuvajt EVLS Prague Pro 2021 1.
Angel Calderón Frias Španělsko Romania Muscle Fest Pro 2021 1.
Felipe Moraes Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2021 1.
Oleh Kryvyi Ukrajina Bigman Weekend Pro 2021 1.
Douglas Connor USA Toronto Pro Supershow 2021 1.
David Henry USA Olympia 202 Showdown 2008 1.
Anwar Albalushi Omán Kuwait Classic 2022 1.
Ping Yun Long Čína Thailand Pro 2022 1.
Bryan Balzano USA Indy Pro 2022 1.
Robert Taylor Velká Británie Musclecontest Ireland Pro 2022 1.
Lucas Coelho Brazílie Sao Paulo Pro 2022 1.
Noel Adame Mexiko New York Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů do 212 liber - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 21. květnu:

p. jméno stát body
1. Abdullah Al Saif Saúdská Arábie 13
2. Nathan Epler USA 11
2. Nasser Sayed Kuvajt 11
4. Radoslav Angelov Bulharsko 9
4. Jafar Ghaffar Nezhad Írán 9
6. Adolph Quoida Kanada 8
6. Jang Sung Yeop Jižní Korea 8
6. Enmanuel Rodriguez USA 8
9. Stephen Didoshak Kanada 6
9. Abdulrahman Alkhashti Kuvajt 6
9. Derik Oslan USA 6
12. Murat Gönül Kanada 5
12. Pasquale D'Angelo Itálie 5
14. Ahmed Wardany Eypt 4
14. Peter Boncardo Kanada 4
14. Fabricio Moreira Brazílie 4
14. Morteza Mashayekh Írán 4
14. Mohammed Alzahmi Spojené arabské emiráty 4
14. Hamed Mahmoud Eini Írán 4
14. Vitor Lima Brazílie 4
21. Mohamed Salah Egypt 3
21. Peter Kováč Slovensko 3
21. Felipe Fierro Chile 3
21. Lin Ching Chieh Tchaj-wan 3
21. Boás Henrique Brazílie 3
21. Andre Luz Dos Santos Brazílie 3
27. Daniel Sticco Itálie 2
27. Saleh Husain Kuvajt 2
27. Yumon Eaton USA 2
27. Giuseppe Zagarella Itálie 2
27. Raúl Sánchez Mexiko 2
32. Wael Mohamed Amin Egypt 1
32. Christyan Gomez Honduras 1
32. Samir Troudi Spojené arabské emiráty 1
32. Mustafa Naseem Egypt 1
32. Aziz Al Marshedi Kuvajt 1
32. Richard Morilla Filipíny 1

Pravidla pro kvalifikaci na 212 Olympia 2022 najdete zde.


New York Pro 2022 - figure žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Alarcon, Jacobs, Larina, Linhartová, Morgan, Soden
2.Deas, Harbin, Miller, Penaloza, Rosa
3.Black-Thompson, Greene, Leconte, Lona, Lozano, Nazem
4.Alarcon, Jacobs, Linhartová, Morgan

I když nám ještě zbývá ohlédnout se za děním ve dvou mužských kategoriích, tak teď dostane přednost figure žen. V něm totiž ke svému prvnímu New York Pro nastoupila Tereza Linhartová, která od začátku soutěže sváděla souboj o vítězství s Jossie Alarcon z Mexika. Nakonec sice byla úspěšnější Jossie, ale česká profesionálka i tak dosáhla fantastického úspěchu. Aby naši profíci končili druzí na New York Pro, se totiž jen tak nestává! Na klání se ve figure zahraničním závodnicím dařilo, když Američanky nepustily k jediné medaili. Bronz brala Ericka Morales Morgan z Guatemaly, kterou tento výsledek vystřelil do čela kvalifikačního žebříčku. Zbývající dvě volná místa v top 5 si rozebraly Courtney Jacobs a Yelena Larina.


Výsledky New York Pro 2022 - figure žen

  1. Jossie Alarcon*
  2. Tereza Linhartová
  3. Ericka Morales Morgan
  4. Courtney Jacobs
  5. Yelena Larina
  6. Ashley Soden
  7. Mandy Harbin
  8. Larissa Penaloza
  9. Christina Rosa
  10. Sh'Nere Mattise Deas
  11. Traci Miller
  12. Desmone Black-Thompson
  13. Capucine Leconte
  14. Georgina Lona
  15. Jennifer Nazem
  16. Eda Greene
  16. Nanci Lozano

* kvalifikace na Figure Olympia 2022


Figure žen na New York Pro 2022

Více fotografií z New York Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Figure Olympia 2022 k 21. květnu:

jméno stát soutěž um.*
Anna Gasior Polsko Champions Classic 2021 1.
Cydney Gillon USA Figure Olympia 2021 1.
Natalia Soltero Mexiko Figure Olympia 2021 2.
Stephanie Gibson USA Figure Olympia 2021 3.
Bojana Vasiljevic USA Titans Grand Prix 2021 1.
Jessica Reyes Padilla Portoriko Kentucky Muscle Pro 2021 1.
Aksana Yukhno Bělorusko Fitparade Pro 2021 1.
Maria Luisa Baeza Diaz USA Hurricane Pro 2021 1.
Tereza Linhartová Česká republika EVLS Prague Pro 2021 1.
Jennifer Zienert Německo Romania Muscle Fest Pro 2021 1.
Felecia Harris USA Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Angelita Lopez USA Toronto Pro Supershow 2021 1.
Lola Montez Kanada Boston Pro 2022 1.
Nicole Zenobia Graham USA Wasatch Warrior 2022 1.
Latoyia Farley USA FitMuscle Pro 2022 1.
Shanice Abrams USA Pittsburgh Pro 2022 1.
Jossie Alarcon Mexiko New York Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Figure žen - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 21. květnu:

p. jméno stát body
1. Ericka Morales Morgan Guatemala 19
2. Maryam Bamdad Kanada 14
3. Gabriela Linhartová Česká republika 11
4. Autumn Cleveland USA 9
4. Veronica Gallego Španělsko 9
6. Katerina Aninao USA 7
6. Maude Exantus USA 7
8. Martina Yabekova Kanada 6
8. Courtney Jacobs USA 6
10. Anna Banks Polsko 5
10. Her Eun Jižní Korea 5
10. Kim Clark USA 5
10. Yelena Larina USA 5
14. An Da Jeong Jižní Korea 4
14. Sandra Grajales Mexiko 4
14. Larhannah Robinson USA 4
14. Asmaa Salimi Kanada 4
14. Tarryn Garlingtonn USA 4
14. Sh'Nere Mattise Deas USA 4
14. Zulfiya Bitiyeva Kazachstán 4
21. Wendy Fortino USA 3
21. Belinda Hope USA 3
21. Annelies Fortuin Nizozemsko 3
24. Oyku Basar Turecko 2
24. Michele Silva Brazílie 2
24. Alissa Carpio USA 2
24. Paula Ranta Finsko 2
24. Militsa Rivera USA 2
24. Thais Cabrices Werner USA 2
24. Shana Malcolm USA 2
31. Olesya Kochura Rusko 1
31. Mandy Urner Kanada 1
31. Stephanie Koerber USA 1
31. Bree Marsh USA 1
31. Samantha Jerring USA 1
31. Kiah Tiller USA 1
31. Kristen McGregor Jamajka 1

Pravidla pro kvalifikaci na Figure Olympia 2022 najdete zde.


New York Pro 2022 - classic physique

V classic physique, ve kterém závodníci musejí splňovat hmotnostní limit ve vztahu k jejich výšce, se představilo čtrnáct borců. Za mírného favorita na vítězství mohl být považován Němec Alexander Westermeier, který začátkem května v podobné konkurenci prožil vítězný profesionální debut na Pittsburgh Pro. Každá soutěž je ale jiná, a když se tentokrát podařilo perfektně naplnit svaly Neilu Curreymu, byl to právě tento britský svěřenec trenéra Miloše Šarčeva, který se na newyorské profesionální show probojoval k vítězství! Že Neil měl ze svého úspěchu radost, jeho pocity dost dobře nevystihuje. Přímo na stagi propadl totální euforii a nadšením nedokázal usnout ještě v šest ráno. Jeho první vítězství mezi profíky pro něj znamená opravdu hodně a tuhle sobotu v tuto chvíli považuje za nejlepší den svého života.

Camilo Diaz a Neil Currey při posedownu závodníků v classic physique na New York Pro 2022 (foto: Npcnewsonline.com)


Semifinálová vyvolávání:
1.Anderson, Clark, Currey, Diaz, Stouth, Westermeier
2.Burgess, Kim, Silcott, Yoon
3.Baker, Colon, Simmons, Venterosa
4.Anderson, Clark, Kim, Silcott
5.Currey, Diaz, Stouth, Westermeier

Za druhým Westermeierem třetí místo bral Kolumbijec Camilo Diaz, kterému tento výsledek pomohl do čela kvalifikačního žebříčku. Zajímavou postavou startovního pole byl jamajský veterán Paul Baker, kterého si možná budete pamatovat jako účastníka profesionálních show v kulturistice mužů open z let 2004 až 2008. Paul se letos vrátil k závodění po čtrnáctileté odmlce a před několika týdny na Emerald Pro dosáhl v kulturistice masters nad 40 let na své první profesionální vítězství. Když se rozhodoval pro start na New York Pro, dobře si uvědomoval, že pro závodění mezi kulturisty z kategorie open už jednoduše nemá dost svalů, a tak to zkusil v klasice. I když i zde nakonec skončil poslední, tak bylo fajn tohoto borce, který kdysi nastupoval po boku Leeho Priesta, Jaroslava Horvátha, Mustafy Mohammeda nebo Troye Alvese, znovu vidět na pódiu.


Výsledky New York Pro 2022 - classic physique

  1. Neil Currey*
  2. Alexander Westermeier
  3. Camilo Diaz
  4. Ruben Stouth
  5. Dancovea Anderson
  6. Tommy Clark
  7. Kenneth Silcott
  8. Jeonghyun Kim
  9. Junyoung Yoon
  10. Maurice Burgess
  11. Luis Colon
  12. Derrick Simmons
  13. Anthony Venterosa
  14. Paul Baker

* kvalifikace na Classic Physique Olympia 2022


Classic physique na New York Pro 2022

Více fotografií z New York Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Classic Physique Olympia 2022 k 21. květnu:

jméno stát soutěž um.*
Brady Barnes USA Heart of Texas 2021 1.
Darren Farrell Irsko San Antonio Pro 2021 1.
Terrence Ruffin USA Arnold Classic 2021 1.
Birica Anghel Georgian Rumunsko Tsunami Cup 2021 1.
Michael Daboul Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Robert Wichman USA Nashville Night of Ch. 2021 1.
Chris Bumstead Kanada Classic Physique Olympia 2021 1.
Breon Ansley USA Classic Physique Olympia 2017 1.
Peter Molnár Maďarsko Kentucky Muscle Pro 2021 1.
Alejandro Cambronero USA Hurricane Pro 2021 1.
Mike Sommerfeld Německo Poland Pro Supershow 2021 1.
Jorge Herrera Mexiko Legion Sports Fest Pro 2021 1.
José Maria Mete Bueriberi Španělsko KO Pro 2021 1.
Ruben Lopez Reyes Španělsko EVLS Prague Pro 2021 1.
Mehdi Larijani USA Texas State Pro 2021 1.
Lenny Wicks USA Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Ahmed Elhalawani Egypt Atlantic Coast Pro 2021 1.
Logan Franklin USA S. R. Hawaiian Classic 2021 1.
Ramon Queiroz Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2021 1.
Anthony Casado Kanada Toronto Pro Supershow 2021 1.
Kirill Khudaiev Ukrajina Atlanta All States Pro 2021 1.
Mateo Vaihu Nový Zéland New Zealand Pro 2021 1.
Mohamed Amine Tunisko Saudi Classic 2022 1.
Urs Kalecinski Německo Boston Pro 2022 1.
Junior Javorski Brazílie Campinas Pro 2022 1.
Tony Duong USA San Diego Pro 2022 1.
Vahid Badpey Írán Thailand Pro 2022 1.
Darwin Uribe Kolumbie Houston T. of Champions 2022 1.
Lamar Shaw USA Warrior Classic 2022 1.
Alexander Westermeier Německo Pittsburgh Pro 2022 1.
Neil Currey Velká Británie New York Pro 2022 1.
Carlos Dommar USA Optimum Classic Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Classic physique - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 21. květnu:

p. jméno stát body
1. Camilo Diaz Kolumbie 15
2. Jesus Rodriguez Španělsko 14
3. Abdullah Al Sairafi Kuvajt 12
4. Jeff Hallenbeck USA 11
5. Hubert Kulczynski Polsko 10
6. Ruben Stouth USA 9
6. Dancovea Anderson Německo 9
8. Courage Opara USA 8
8. Shane Cullen Irsko 8
8. Romain Ramassamy Kanada 8
8. Abdullah Al Rabiah Saúdská Arábie 8
8. Tommy Clark USA 8
13. Bryan Jones USA 7
13. Jack Connor Velká Británie 7
13. Valentin Petrov Bulharsko 7
13. Jordan Plantiko USA 7
13. Justin Badurina USA 7
13. Ramone Haye Kanada 7
13. Damien Patrick USA 7
20. Vincent Craine Irsko 6
20. Sabur Favors USA 6
20. Blake Course Kanada 6
20. Danny Costa USA 6
24. Laszlo Kiraly Maďarsko 5
24. Roberto Martinez Pizana Španělsko 5
24. Duquann Hinton Kanada 5
24. Brandon Kidd USA 5
24. Andrew Wilson USA 5
29. Jay Warren USA 4
29. Toto Djong USA 4
29. Kim Santos USA 4
29. Brandon Williams USA 4
29. Jorge Tabet Aleixandre Španělsko 4
29. Artem Puchkov Rusko 4
29. Tywuan Williams USA 4
29. Shavis Higa Havaj 4
29. Gabriel Zancanelli Brazílie 4
29. Jonathan Seok Nový Zéland 4
29. Fabio Junio Brazílie 4
29. Jason Strayhand USA 4
29. Jeremy Dutra USA 4
29. Michael Johnson USA 4
29. Kelvin Hinde Velká Británie 4
44. Tyler Tallent USA 3
44. Aaron Sparenberg USA 3
44. Andrea Mammoli Itálie 3
44. Hany Saeed Egypt 3
44. Roman Taijeron USA 3
44. Pavel Szotkowski Česká republika 3
44. Hassan Abdulreda Saúdská Arábie 3
44. Erik Alstrup Kanada 3
44. Julian Castano Kolumbie 3
44. Luis Garcia Španělsko 3
44. Grant Pieterse Nový Zéland 3
44. Yousef Aldosary Saúdská Arábie 3
44. Julio Cesar Brazílie 3
44. Abdallah Al Bakri Saúdská Arábie 3
44. Mohammad Zolfaghari Írán 3
44. Ali Shamsghamar Írán 3
44. Jared Keys USA 3
44. Tony Davis USA 3
62. Domenick DiBenedetto USA 2
62. Tyler Johnson Kanada 2
62. Harold Bright USA 2
62. Daniel Strong USA 2
62. Ulisses De Andrade USA 2
62. Paul Kanu USA 2
62. Vladimir Sizov Rusko 2
62. Ayham Alaws Německo 2
62. Paulo Henrique Brazílie 2
62. Ahmad Ahmad Irák 2
62. Michael Kingsnorth Nový Zéland 2
62. Luan Souza Brazílie 2
62. Ahmed Al Jar Saúdská Arábie 2
62. Abdelkarim Ammari Maroko 2
62. Kenneth Owens USA 2
62. Anthony Barbera USA 2
78. Derek Duczynski USA 1
78. Jason Theobald USA 1
78. Petar Duper Itálie 1
78. Brandon Cooper USA 1
78. James Adams USA 1
78. Shin Kodama Japonsko 1
78. German Pastor Španělsko 1
78. Zoheb Razak Nový Zéland 1
78. Michael Bell USA 1
78. Maycon Viana Brazílie 1
78. Bartley Weaver USA 1
78. Omar Khaldi Maroko 1
78. Laconia Seymour USA 1
78. Daniil Famponte USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Classic Physique Olympia 2022 najdete zde.


New York Pro 2022 - physique mužů


Semifinálová vyvolávání:
1.Hadzovic, Holden, Maxey, Toplyn
2.Anene, Blackman, King, Privet, Rams, Robinson
3.Croci, Jackson, Su, Thomas
4.D'Onofrio, Morel, Nolte, Paula, Rogers, Turner
5.Hadzovic, Holden, Maxey, Toplyn

Ve physique mužů nejvýraznějšími osobnostmi na pódiu byli dvojnásobný bronzový medailista Men's Physique Olympia z let 2019 a 2020 Kyron Holden spolu s čerstvým šampiónem Pittsburgh Pro Sadikem Hadzovicem. Souboj o to, jak si rozdělí nejvyšší příčky, s těmito dvěma favority sváděli dva prozatím méně zkušení borci, a to Alexander Toplyn, který v Teanecku mezi profíky nastoupil teprve podruhé, a Jeremiah Maxey, jenž si na klání jako šampión loňského NPC USA připisoval profesionální debut. Se všemi soupeři si ve finále poradil Kyron a na Sadika trochu nečekaně zbyla až třetí příčka, když se před něj ve výsledkové listině vmáčkl ještě Alexander. Za čtvrtým Jeremiahem se jako poslední do první pětice vtěsnal Ramses Rams, který tak napodobil svůj výsledek z Pittsburghu.


Výsledky New York Pro 2022 - physique mužů

  1. Kyron Holden*
  2. Alexander Toplyn
  3. Sadik Hadzovic
  4. Jeremiah Maxey
  5. Ramses Rams
  6. Chidube Anene
  7. Kenny Privet
  8. Mark Robinson
  9. Burak King
  10. Bryan Blackman
  11. Adrian Thomas
  12. Riccardo Croci
  13. Brett Mario Jackson
  14. Kim Min Su
  15. Kelvin Morel
  16. Daniele D'Onofrio
  16. Bruce Nolte
  16. Geobanny Paula
  16. Steven Rogers
  16. Damar Turner

* kvalifikace na Men's Physique Olympia 2022


Physique mužů na New York Pro 2022

Více fotografií z New York Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Men's Physique Olympia 2022 k 21. květnu:

jméno stát soutěž um.*
Riccardo Croci Itálie Champions Classic 2021 1.
Jahvair Mullings USA San Antonio Pro 2021 1.
Bhuwan Chauhan Indie Tournament of Champions 2021 1.
Terrence Teo Malajsie Tsunami Cup 2021 1.
Yousef Al Shaban Kuvajt Daytona Pro 2021 1.
Ryan Terry Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Brandon Hendrickson USA Men's Physique Olympia 2021 1.
Erin Banks USA Men's Physique Olympia 2021 2.
Diogo Montenegro Brazílie Men's Physique Olympia 2021 3.
Raymont Edmonds USA Men's Physique Olympia 2019 1.
Carlos DeOliveira Brazílie Monterrey Pro 2021 1.
Daniel Ammons USA Hurricane Pro 2021 1.
Kyron Holden USA Border States Pro 2021 1.
Ahmed Shokry Egypt KO Pro 2021 1.
Bálint Németh Maďarsko EVLS Prague Pro 2021 1.
Alessandro Cavagnola Itálie Romania Muscle Fest Pro 2021 1.
Yukihiro Yuasa Japonsko Japan Pro 2021 1.
Zheyu Zhang Čína Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Arya Saffaie USA Atlantic Coast Pro 2021 1.
Vinicius Mateus Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2021 1.
Davide Mazzolari Itálie Toronto Pro Supershow 2021 1.
Mahmood Almaghrabi Bahrajn Saudi Classic 2022 1.
Emanual Hunter USA Fit World Pro 2022 1.
Hossein Karimi Írán Libya Pro 2022 1.
Bong Seok Choi Jižní Korea Asia Grand Prix Pro 2022 1.
Imran Khan Katar Kuwait Classic 2022 1.
Ponpaisan Ruangsangpen Thajsko Thailand Pro 2022 1.
Jason Huynh USA Golden State Pro 2022 1.
Myron Griffin USA Wasatch Warrior 2022 1.
Benquil Marigny USA Charlotte Pro 2022 1.
Fabrizio Dos Santos Austrálie Australian Pro 2022 1.
Sadik Hadzovic USA Pittsburgh Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique mužů - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 21. květnu:

p. jméno stát body
1. Emile Walker Velká Británie 21
2. Jeffrey Darko Velká Británie 12
2. Antoine Weatherspoon USA 12
4. Ramses Rams Španělsko 10
4. Joshua Guidry USA 10
6. Ikenna Amaliri USA 9
7. Ryan John-Baptiste Velká Británie 8
7. Fernando Chala Kolumbie 8
7. Xiao Long Hong Čína 8
7. Farouq Ishimoto Japonsko 8
7. Sharif Reid USA 8
7. Daniel Leone Itálie 8
7. Mark Robinson USA 8
7. Alexander Toplyn USA 8
15. Shogo Sato Japonsko 7
16. Andre Smith USA 6
16. Furkan Er Turecko 6
16. Hirokawa Shoichi Japonsko 6
16. Evan Kanu USA 6
16. Omer Bahamed Katar 6
16. Chidube Anene USA 6
16. Jeremiah Maxey USA 6
16. Mehdi Kabbadj Maroko 6
24. Romane Lanceford Velká Británie 5
24. Youcef Djoudi Francie 5
24. Felipe Franco Brazílie 5
24. Suraqah Shabazz USA 5
24. Andrei Lincan Rumunsko 5
24. Steven Pettis USA 5
24. Charles Paquette Kanada 5
31. Joseph Lee USA 4
31. Yashar Anbari Írán 4
31. Alex Woodson USA 4
31. Reynel Chavez Pulido USA 4
31. Corey Morris USA 4
31. Sanad Al-Sanad Kuvajt 4
31. Anton Antipov USA 4
31. Michael Williams USA 4
31. Ali Jaffar Kuvajt 4
31. Yoonsung Lee Jižní Korea 4
31. Bader Alsabri Kuvajt 4
31. Joven Sagabain Filipíny 4
31. Ashley Patillo USA 4
31. Antonio Smothers USA 4
31. Eddie Lusk USA 4
31. Viet Doan Austrálie 4
31. Reuben Glass USA 4
48. Andrea Mosti Itálie 3
48. Miroslav Juríček Česká republika 3
48. Micah Thomas USA 3
48. Marlon Sanchez Nizozemsko 3
48. Shun Kaneko Japonsko 3
48. Ismael Dominguez Mexiko 3
48. Rodrigue Chesnier USA 3
48. Vitor Chaves Brazílie 3
48. Dawid Wachelka Polsko 3
48. Yujin Lee Jižní Korea 3
48. Andre Ferguson USA 3
48. Anderson Arruda Brazílie 3
48. Juan Manuel Gomez Kolumbie 3
48. Seung Ho Chae Jižní Korea 3
48. Joshua Eng Malajsie 3
48. Christopher Barr USA 3
48. Joseph Mencel USA 3
65. Alexis Gonzalez Španělsko 2
65. Tony Chinakwe USA 2
65. Joaquim Camps Angel Španělsko 2
65. Hachemi Hemza Alžírsko 2
65. Godfrey Sironda USA 2
65. Edvan Palmeira Brazílie 2
65. Denis Gusev Rusko 2
65. Rafael Oliveira Brazílie 2
65. Hashem Alfotewi Saúdská Arábie 2
65. Bumsoo Park Jižní Korea 2
65. Karim Esmat Sadeq Kuvajt 2
65. Nishant Bansal Indie 2
65. Franky Yan USA 2
65. Cam Harris USA 2
65. Ali Raza Austrálie 2
80. Tyler James USA 1
80. Febo Gambacorta Itálie 1
80. Saint Michael Moodie Jamajka 1
80. Rodney Harvey USA 1
80. Youssef Hassan Egypt 1
80. Mu Ying Zhai Čína 1
80. Stevelon Dennis USA 1
80. Ammar Shlash Jordánsko 1
80. Abdulaziz Almohandes Saúdská Arábie 1
80. Wooyoung Seo Jižní Korea 1
80. Hamad Aldosari Bahrajn 1
80. Afroz Khan Indie 1
80. Anthony Chinakwe USA 1
80. Brett Mario Jackson USA 1
80. Mohammed Al Kindy Jackson Omán 1
80. Chevy Phillips Kanada 1

Pravidla pro kvalifikaci na Men's Physique Olympia 2022 najdete zde.


New York Pro 2022 - kulturistika žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Flesher, Jin, Oliver, Salib
2.Barrino, Brent, Nelson, Sanchez

V kulturistice žen se na pódiu sešlo osm profesionálek, což z New York Pro pro tuto kategorii dělá zatím nejpočetněji obsazenou soutěž sezóny. K vítězství se zde na úkor mírně favorizované Stephanie Flesher probojovala sedmačtyřicetiletá Donna Salib, která tak slaví nejenom svůj první triumf v profesionální lize IFBB Jima Maniona, ale také premiérovou kvalifikaci na Ms. Olympia. K úspěchu jí pomohlo především to, že proti svému nedávnému vystoupení na Indy Pro závodila dotaženější. Za druhou Stephanie třetí místo brala původem čínská profesionálka Michelle Jin, které se podařilo navázat na stejný výsledek z podzimní Toronto Pro Supershow. Tentokrát ovšem tato kulturistka narozená v roce 1974 závodila asi o 2,5 kilogramu mohutnější, což mohl být ten rozhodující faktor, proč porazila i čtvrtou Keishu Oliver nebo pátou Saqwetu Barrino.


Výsledky New York Pro 2022 - kulturistika žen

  1. Donna Salib*
  2. Stephanie Flesher
  3. Michelle Jin
  4. Keisha Oliver
  5. Saqweta Barrino
  6. Pauline Nelson
  7. Wendy Sanchez
  8. Michelle Brent

* kvalifikace na Ms. Olympia 2022


Kulturistika žen na New York Pro 2022

Více fotografií z New York Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Ms. Olympia 2022 k 21. květnu:

jméno stát soutěž um.*
Andrea Shaw USA Ms. Olympia 2020 1.
Helle Trevino USA Ms. Olympia 2021 2.
Margie Martin USA Ms. Olympia 2021 3.
Nadia Capotosto Itálie Romania Muscle Fest Pro 2021 1.
MayLa Ash USA Toronto Pro Supershow 2021 1.
Eva Montgomery USA Van. Island Showdown 2022 1.
Theresa Ivancik USA Indy Pro 2022 1.
Donna Salib USA New York Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika žen - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 21. květnu:

p. jméno stát body
1. Michelle Jin USA 14
2. Mona Poursaleh Kanada 12
2. Stephanie Flesher USA 12
4. Irene Andersen Švédsko 11
4. Lisa Kudrey Kanada 11
6. Branka Njegovec Chorvatsko 6
6. Tananarive Huie Kanada 6
6. Keisha Oliver USA 6
9. Anastasia Leonova Rusko 5
9. Saqweta Barrino USA 5
11. Anastasia Korableva USA 4
11. Yesenia Garcia Speck Španělsko 4
13. Tiana Flex Jihoafrická republika 3
13. Felicia Spatarescu Španělsko 3
15. Ivana Dvořáková Česká republika 2
16. Sonia Pasano Španělsko 1
16. Jada Beverly USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Ms. Olympia 2022 najdete zde.


New York Pro 2022 - physique žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Coelho, Hall, Hye, Peles, Reefschlaeger, Balan
2.Alvarez, Lia, Noury, Osborne, Thomas
3.Hall, Peles, Reefschlaeger, Balan
4.Coelho, Hye

Na celém letošním New York Pro byste v žádné kategorii nenašli tak jasnou favoritku na vítězství, jakou ve physique žen byla Natalia Abraham Coelho. Stále pouze šestadvacetiletá závodnice přes své mládí posbírala téměř všechny úspěchy, jaké mohla, a dosud jí uniká pouze titul z Women's Physique Olympia, o který se znovu pokusí zabojovat letos. Natalia na New York Pro nezaváhala. Na pódiu se prezentovala spoustou kvalitních svalů a ukázala, že s postupem let se propracovala k takřka bezchybné postavě i dokonalé prezentaci. Dominantním způsobem zvítězila, a ačkoliv ji rozhodčí porovnávali v samostatném vyvolávání s dobře připravenou Korejkou Lee Ji Hye, ta na Natalii v žádném případě neměla. Lee ovšem zaslouženě brala druhé místo před sice lépe stavěnou, avšak hůře připravenou Katherine Hall.


Výsledky New York Pro 2022 - physique žen

  1. Natalia Abraham Coelho*
  2. Lee Ji Hye
  3. Katherine Hall
  4. Amanda Peles
  5. Orlandina Balan
  6. Renee Reefschlaeger
  7. Idaliz Alvarez
  8. Kristyn Lia
  9. Indrell Thomas
  10. Angela Noury
  11. Heidi Worrell-Osborne

* kvalifikace na Women's Physique Olympia 2022


Physique žen na New York Pro 2022

Více fotografií z New York Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Women's Physique Olympia 2022 k 21. květnu:

jméno stát soutěž um.*
Sarah Villegas USA W. Physique Olympia 2020 1.
Natalia Abraham Coelho USA W. Physique Olympia 2021 2.
Brooke Walker USA W. Physique Olympia 2021 3.
Anne-Lorraine Mohn Francie Romania Muscle Fest Pro 2021 1.
Kristy Cox USA Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Ivie Rhein USA Toronto Pro Supershow 2021 1.
Rachel Daniels USA St. Louis Pro 2022 1.
Christelle Zarovska Svatý Martin Van. Island Showdown 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique žen - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 21. květnu:

p. jméno stát body
1. Caroline Alves dos Santos Brazílie 15
2. Barbara Menage Francie 12
3. Ana Harias USA 11
3. Marie-Solange Essoh USA 11
5. Penpraghai Tiangngok Thajsko 10
5. Justine Albert USA 10
7. Alexis Sullivan USA 9
7. Daniely Castilho Brazílie 9
9. Lee Ji Hye Jižní Korea 8
10. Emily Schubert USA 7
10. Lisa McLean Kanada 7
10. Katherine Hall USA 7
13. Mirea Henriquez USA 6
13. Maria Redman USA 6
13. Natalie Rae Wolfe USA 6
13. Amanda Peles Havaj 6
17. Elisama Zorzetto Brazílie 5
17. Eve Gagnon Kanada 5
17. Jessica Belt USA 5
17. Orlandina Balan USA 5
21. Jodi Lyons USA 4
21. Ilaria Armeni Velká Británie 4
21. Emilija Martic Kanada 4
24. Rachel Reid USA 3
24. Tina Mauer Guadarrama USA 3
26. Jeanette Johansson Švédsko 2
26. Maria Liberman Kanada 2
28. Alida Opre Maďarsko 1
28. Jennifer Faccinto USA 1
28. Layla Ikahihifo USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Women's Physique Olympia 2022 najdete zde.


New York Pro 2022 - wellness žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Andrews, Gillis, Luna, Payne, Winston, Zen

Wellness žen se stalo nejméně početně obsazenou kategorií letošního New York Pro. V šestičlenném startovním poli stejně jako začátkem měsíce na Pittsburgh Pro souboj o vítězství sváděly Sunny Andrews s Kassandrou Gillis. I tentokrát byla úspěšnější Sunny, která přesto, že wellness žen v profesionální lize IFBB Jima Maniona svou historii nepíše dlouho, v této kategorii dosáhla už na třetí vítězství! Další účastnice události si na dvojici nejlepších už držely jistý výkonnostní odstup.


Výsledky New York Pro 2022 - wellness žen

  1. Sunny Andrews*
  2. Kassandra Gillis
  3. Jasmine Payne
  4. Judian Winston
  5. Rafaelle Zen
  6. Madison Luna

* kvalifikace na Wellness Olympia 2022


Wellness žen na New York Pro 2022

Více fotografií z New York Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Wellness Olympia 2022 k 21. květnu:

jméno stát soutěž um.*
Casey DeLong USA San Antonio Pro 2021 1.
Francielle Mattos Brazílie Wellness Olympia 2021 1.
Angela Borges Brazílie Wellness Olympia 2021 2.
Isabelle Nunes Brazílie Wellness Olympia 2021 3.
Giselle Machado Brazílie Monterrey Pro 2021 1.
Anna Mroczkowska Polsko Fitparade Pro 2021 1.
Yarishna Ayala Portoriko Texas State Pro 2021 1.
Sunny Andrews USA Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Juliana Esteso Francie Bigman Weekend Pro 2021 1.
Kassandra Gillis Kanada Toronto Pro Supershow 2021 1.
Barbara Cesar USA Caribbean GP Bermuda 2022 1.
Julia Chitarra Brazílie Musclecontest Rio Pro 2022 1.
Marissa Andrews USA St. Louis Pro 2022 1.
Devone Martin USA Warrior Classic 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Wellness žen - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 21. květnu:

p. jméno stát body
1. Jasmine Payne USA 13
2. Leonida Ciobu Moldavsko 10
2. Lorena Ragusa USA 10
4. Brooke Donnelly USA 9
5. Celeste Morales USA 8
6. Aysegul Besli Turecko 7
6. Emily Azzarello Gauley Kanada 7
6. Rafaelle Zen Brazílie 7
9. Maria Paulette Španělsko 6
9. Alexis Rosalia Mexiko 6
9. Judian Winston USA 6
12. Charline Mas Francie 5
12. Lisa Meiswinkel Německo 5
12. Michelle Capponi Švýcarsko 5
15. Amanda Werner USA 4
153. Pamela Bonaccorso Itálie 4
15. Alisha Sturkie USA 4
15. Nerilde Garcia Španělsko 4
15. Tarcila Moura Brazílie 4
15. Michelle Ibata Brazílie 4
15. Amanda Rezende Brazílie 4
15. Tracy Williams USA 4
23. Zelma Santos USA 3
23. Devyn Cambre USA 3
23. Carrie Goforth USA 3
23. Rayane Fogal Brazílie 3
23. Mariela Carvalho Brazílie 3
23. Mia Samuels USA 3
23. Sheila Martins USA 3
30. Jenny Smith USA 2
30. Luz Rodriguez Mexiko 2
30. Martyna Staszewska Polsko 2
30. Renata Guaraciaba Brazílie 2
30. Tatum Schneidmiller USA 2
35. Avis Evans USA 1
35. Taty Vaillant Brazílie 1
35. Laleska Bruschi Brazílie 1
35. Figen Sahin Velká Británie 1
35. Debora Pereira Brazílie 1
35. Kat Williams USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Wellness Olympia 2022 najdete zde.


New York Pro 2022 - bikiny fitness žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Chapados, Giannamore, Layug, Paulino, Pecini, Stern
2.Choi, Dolias, Gonzalez, Redmond, Stoico, Testu
3.Jensen, Martinez, Park, Szymanowicz, Williams
4.Lewis, Taerin, Montes, Pacilio, Quintana, Simas
5.Choi, Giannamore, Stern, Testu
6.Chapados, Layug, Paulino, Pecini

V bikiny fitness žen na New York Pro 2022 bylo pořádně nabito! Zaujmout rozhodčí se zde snažily úřadující vítězka Bikini International Lauralie Chapados, vítězka Bikini Olympia 2020 Janet Layug, její předchůdkyně ze sezóny 2019 Elisa Pecini, šampiónka Bikini International z let 2013 a 2016 India Paulino, ale také vítězka Figure Olympia z let 2010 a 2012 Erin Stern, která s tím, jak se trend kategorie figure změnil, začala raději nastupovat v bikiny fitness. Zmíněné hvězdy profesionální scény potvrdily své kvality a rozebraly si všechna místa v první pětici! Nejúspěšnější byla Lauralie před druhou Elisou, třetí Janet, čtvrtou Indiou a pátou Erin.


Výsledky New York Pro 2022 - bikiny fitness žen

  1. Lauralie Chapados*
  2. Elisa Pecini
  3. Janet Layug
  4. India Paulino
  5. Erin Stern
  6. Liana Giannamore
  7. Allison Testu
  8. Sara Choi
  9. Francesca Stoico
  10. Lexus Redmond
  11. Jessica Dolias
  12. Karene Gonzalez
  13. Liana Martinez
  14. Elizabeth Jensen
  15. Jibin Park
  16. Shawn Hektor-Lewis
  16. Kim Taerin
  16. Ruth Montes
  16. Cristina Pacilio
  16. Thirza Quintana
  16. Kerri Jeanne Simas
  16. Nadia Szymanowicz
  16. Jasmine Williams

* kvalifikace na Bikini Olympia 2022


Bikiny fitness žen na New York Pro 2022

Více fotografií z New York Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia 2022 k 21. květnu:

jméno stát soutěž um.*
Roxana Marquez USA San Antonio Pro 2021 1.
Jennifer Dorie Kanada Bikini International 2021 1.
Elisa Pecini Brazílie Bikini Olympia 2019 1.
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2013 1.
Ottavia Mazza Itálie Tsunami Cup 2021 1.
Phoebe Hagan Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Lauralie Chapados Kanada Bikini Olympia 2021 2.
Francesca Stoico Itálie Fitparade Pro 2021 1.
Jourdanne Lee USA Hurricane Pro 2021 1.
Wiktoria Gasior Polsko Poland Pro Supershow 2021 1.
Ivanna Escandar Španělsko Legion Sports Fest Pro 2021 1.
Allison Testu Francie EVLS Prague Pro 2021 1.
Sally-Anne Kato Japonsko Japan Pro 2021 1.
Alessia Facchin Itálie Atlantic Coast Pro 2021 1.
Shenese Case Kanada Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Cristiane Silveira Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2021 1.
Jennifer Ronzitti USA Battle of Texas 2021 1.
Danielle Phelps USA Toronto Pro Supershow 2021 1.
Gao Yan Nový Zéland New Zealand Pro 2021 1.
Maureen Blanquisco Norsko Boston Pro 2022 1.
Eli Fernandez Mexiko Caribbean GP Bermuda 2022 1.
Jil Meret Schmitz Thajsko Thailand Pro 2022 1.
Ashlyn Little USA World Klash Pro 2022 1.
Kim Hayeun Jižní Korea Asia Grand Prix Pro 2022 (II.) 1.
Aleksandra Banda Austrálie Australian Pro 2022 1.
Janet Layug USA Bikini Olympia 2020 1.
Lucia Malavaze USA Optimum Classic Pro 2022 1.
Sierra Swann USA Cali. Night of Champions 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Bikiny fitness žen - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 21. květnu:

p. jméno stát body
1. India Paulino USA 15
2. Noora Mahonen Finsko 13
2. Jessica Dolias USA 13
4. Adair Libbrecht Kanada 12
5. Lawna Dunbar USA 10
6. Gessica Brun Brazílie 9
7. Ana Maria Vintu Itálie 8
7. Elizaveta Shmukler Japonsko 8
7. Stine Hansen Dánsko 8
7. Mahsa Akbarimehr Havaj 8
11. Romina Basualdo Argentina 7
11. Anastasia Gonzalez Španělsko 7
11. Marie Isobe Japonsko 7
11. Diane Brunet Kanada 7
11. Lauren Dannenmiller USA 7
11. Erin Stern USA 7
17. Yume Kurokawa Japonsko 6
17. Karen Wall Kanada 6
17. Vania Auguste USA 6
17. Hye Kyeong Hwang Jižní Korea 6
17. Marcia Goncalves USA 6
17. Liana Giannamore USA 6
23. Jade Kelsie Wolfenden Velká Británie 5
23. Melissa Carver Austrálie 5
23. Adrianna Kaczmarek Polsko 5
23. Miho Shibutani Japonsko 5
23. Rukiye Solak Turecko 5
23. Laura Ziv Francie 5
29. Maria Julia Lemos Brazílie 4
29. Hope Harper USA 4
29. Jessica Wilson USA 4
29. Adrianne Onofrei USA 4
29. Tatiana Lanovenko Rusko 4
29. Matilde Biagini Itálie 4
29. Calysta Cornell USA 4
29. Kate Mickleson Nový Zéland 4
29. Song A Reum Jižní Korea 4
29. Shanae DiCicco Austrálie 4
29. Jessica Jones USA 4
29. Jodie Jean-Yuncker USA 4
29. Peyton Hunton USA 4
42. Carla Garthwaite USA 3
42. Eliana Guzman Reyes Španělsko 3
42. Evita Breide Španělsko 3
42. Halanna Jully Brazílie 3
42. Elisabet Vang Faerské ostrovy 3
42. Rachel Linares USA 3
42. Marisa Woo USA 3
42. Chloe Hunter Nový Zéland 3
42. Ariel Barley USA 3
42. Yeoni Lee Jižní Korea 3
42. Sara Choi Jižní Korea 3
42. Calista McKenzie Austrálie 3
42. Bridget Bailey Austrálie 3
42. Gabriella Mohamed USA 3
56. Karen Yuen Hongkong 2
56. Cassie Hunter Itálie 2
56. Denetra Blackshear USA 2
56. Mirian Barbosa Brazílie 2
56. Aimee Jacobs Nový Zéland 2
56. Elisangela Angell Brazílie 2
56. Nicole Tan Austrálie 2
56. Janine Herrera USA 2
64. Theresa Miller USA 1
64. Aneta Szołtysek Polsko 1
64. Danielle Combs USA 1
64. Melanie Cyr Kanada 1
64. Herlayne Braga Brazílie 1
64. Catherine Daniel Nový Zéland 1
64. Marissa Rivero USA 1
64. Nittaya Kongthun Thajsko 1
64. Uchral Byambatseren Mongolsko 1
64. Rachael Oberst USA 1
64. Liana Martinez USA 1
64. Hyojung Kim Jižní Korea 1
64. Lesley Billups USA 1
64. Tara Griers USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Bikini Olympia 2022 najdete zde.


Foto:
www.npcnewsonline.comSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

23.05.07:06Zodiak411 - Slavoj měl určitě na to, aby skončil před podivně poskláda..
23.05.00:32Muriel - Teraz hej :-D som ten článok predtým tak zrýchla prelúskal..
22.05.22:11retep - Co tak sa mrknút na článek
22.05.21:21Muriel - Čo ten Klančir nedorazil?
22.05.10:08LOPO - Blessing zaslúžene. Prekvapil ma Presti . Ten Rodriguez &#..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie