Reklama:
Nejprodávanější protein je zpět!
100 % Whey protein 1+1 za 777 Kč
Skladem všech 8 variant! Více zde.

Indy Pro 2022: výsledky a fotografie

26.583 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Sobota 14. května v Indianapolis Convention Center patřila letošnímu ročníku profesionální soutěže v kulturistice Indy Pro, na které zkušený pořadatel Dave Bowers dal příležitost sportovcům hned ze tří kategorií! Závodilo se v kulturistice žen, kulturistice mužů do 212 liber, a hlavně v královské kulturistice mužů open, ve které mezi profíky došlo na pořádnou bitvu a ve které se mělo zrodit také několik nečekaných výsledků. Jako na každé z profesionálních show v aktuálním kvalifikačním cyklu platilo, že i z Indy Pro měl v každé kategorii na Olympia Weekend přímo postoupit pouze vítěz. Další členové prvních pětic si pak měli zapsat po několika bodech do kvalifikačního žebříčku. Ten umožňuje nominaci na zmíněný vrchol sezóny i třem profíkům, kteří v daném kvalifikačním cyklu sice nedokážou zvítězit, ale jinak sbírají dobré výsledky.


Indy Pro 2022 - kulturistika mužů open

V kulturistice mužů open rozhodčí posuzovali formy třinácti borců, z nichž před soutěží byl za horkého favorita na vítězství považován Luis Rodriguez. Ke klání nastupoval jako obhájce loňského prvenství i jako osmý nejlepší účastník posledního ročníku Mr. Olympia, což už něco znamená. Už při individuální semifinálové prezentaci se ovšem ukázalo, že Luis tentokrát nezávodí ve stoprocentní formě. Místo toho, aby si tak v Indianapolis šel pro pohodlné vítězství a jistotu kvalifikace na Olympii, která mu dosud chyběla, nechal svým soupeřům dveře pořádně pootevřené. A vlastní průběh prejudgingu potom ukázal, že se kulturista, který mu do nich vleze a zabouchne mu je před nosem, téměř jistě najde!

Souboj Blessing Awodibu vs. Charles Griffen na Indy Pro 2022 (foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)


Semifinálová vyvolávání:
1.Awodibu, Charles, Griffen, Haywood, Rodriguez, Swansen
2.Bednář, Flanigan, Gordon, Kouba, Martin, Nunes, Short
3.Charles, Flanigan, Haywood, Martin, Rodriguez, Swansen
4.Awodibu, Griffen

Samozřejmě, že i přes svou nedotaženost a možná i určitou plochost byl Luis v dnešní konkurenci dost dobrý na to, aby dostal prostor v prvním semifinálovém vyvolávání. Do toho si kromě něj hlavní rozhodčí Bill Sibilia vyžádal Blessinga Awodibua, Maxe Charlese, Charlese Griffena, Doriana Haywooda a Brenta Swansena. Uprostřed této šestičlenné řady pózovali Blessing s Charlesem, poté ale přeci jenom alespoň na chvíli Luis dostal místo Griffena šanci po boku Awodibua. Rozhodčí odváděli dobrou práci a závodníky na pódiu různě točili, aby všechny mohli pořádně porovnat. Ve druhém sedmičlenném calloutu pózoval zbytek startovního pole. Uprostřed stál veterán Walter Martin, který se na stará kolena rozhodl přestoupit z dvěstědvanáctky do kategorie open, po jeho bocích souboj o osmé až deváté místo sváděli Slavoj Bednář s profesionálním nováčkem Rossem Flaniganem. Lépe z něj v danou chvíli vyšel Ross, který záhy nechyběl ani ve třetím vyvolávání, ve kterém šlo o to, jak se závodníci srovnají na třetí až osmé příčce.

Souboj Blessing Awodibu vs. Charles Griffen na Indy Pro 2022 (foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)

Toto vyvolávání také definitivně pohřbilo šance Luise Rodrigueze na vítězství, protože v něm s Maxem Charlesem sváděl bitvu pouze o bronz! Ze startovního pole se tím vyčlenila dvojice Griffen-Awodibu. Pózovali v posledním calloutu dopoledního prejugingu a vypadalo to, že jejich vzájemný souboj o vítězství bude pořádně těsný! Charakteristické pro oba tyto borce bylo, že se proti loňsku podstatným způsobem zlepšili. Blessing na pódium přinesl formu, jakou od něj většina fanoušků právě vloni marně čekala. Byl celkově mohutnější, svaly se mu podařilo pěkně naplnit a vylepšil stehna. Při tom všem si ovšem stále zachoval úzký pas. Charles závodil také lépe připravený než naposledy a k tomu odvedl dobrou práci při nácviku vakua, díky kterému v čelních pózách vypadal lépe než kdykoliv předtím. Možná ještě zajímavější než pozorovat formy závodníků tentokrát ale bylo sledovat jejich emoce. Brent Swansen, jenž na škále škaredosti kulturistů bere jasnou desítku, vsadil na jedinou zbraň, která mu zbývá, a to brutální připravenost. Když mu, jak už víme, vynesla místo v prvním vyvolávání, vypadal v tu chvíli jako nejšťastnější člověk na světě. Na Blessingu Awodibuovi potom bylo vidět, že si dobře uvědomoval, jakých zlepšení dosáhl, a vystoupení v Indianě si pořádně užíval. Do každé vteřiny na pódiu vložil energii sobě vlastní, skvěle pózoval a při přechodu mezi povinnými pózami vždycky předvedl ještě dvě nebo tři další návdavkem.

Souboj Blessing Awodibu vs. Charles Griffen na Indy Pro 2022 (foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)

Fanoušky Indy Pro i díky tomu muselo opravdu bavit a nad radostí Brenta nebo entusiasmem Blessinga jste se museli nejednou pousmát. Na odpolední finále, ve kterém byla ve hře druhá polovina bodů, jste se tak jednoduše museli těšit. Po dalších vyvoláváních, volných sestavách a rychlém posedownu přišlo na řadu vyhlášení výsledků, při kterém jako poslední na pódiu zůstal stát Blessing Awodibu. Třicetiletý Ir nigerijského původu se tak při třetím startu v profesionální lize IFBB Jima Maniona probojoval ke svému prvnímu vítězství a už pomalu může spřádat plány pro své premiérové vystoupení na Mr. Olympia. Ještě předtím ale tohoto svěřence specialisty na předsoutěžní přípravu George Faraha čeká příští týden start na New York Pro. To Blessing považuje za svou hlavní jarní soutěž a podle jeho slov prý neexistuje šance, že by zde nezvítězil! Přes své dramatické zlepšení proti loňsku má Blessing samozřejmě dál na čem pracovat a dobře si to uvědomuje i George. Bude chtít, aby pro účast na Olympii Awodibu zase o něco vylepšil oblost kvadricepsů, nebo třeba i vrcholky bicepsů.

Souboj Blessing Awodibu vs. Charles Griffen na Indy Pro 2022 (foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)

Druhé místo, které si připsal Charles Griffen, je pro tohoto svěřence trenéra Matta Jansena maličko kruté. Ne, že by si snad Blessing zvítězit nezasloužil, ale Charles zkrátka pro vítězství a kvalifikaci na Olympii asi více udělat nemohl. Někdy je jednoduše škoda, že se ze soutěže na Olympia Weekend může nominovat pouze jeden závodník. Nevydařený den Luise Rodrigueze, který jako by byl z častého závodění už přeci jenom poněkud unavený, podtrhlo to, že se před něj ve výsledkové listině vmáčkl ještě třetí Max Charles. Maxovi vyšlo zejména finále, kde mu pěkně dozrála forma. Páté místo při profesionálním debutu senzačně vybojoval Brent Swansen, který bude z Indy Pro odcházet šťastný jako blecha. Předstihl i pořádně mohutným vrškem těla disponujícího Doriana Haywooda. Ten se tentokrát tolik soustředil na to, aby udržel břicho pod kontrolou, že asi nacukroval méně, než u něj bývalo v minulosti zvykem, což se negativně podepsalo na tom, že jeho stehna působila dost ploše. Tato nevyváženost jej jednu pozici ve výsledkové listině stála a Dorian asi může být rád, že na ni nedoplatil ještě hůř. Sedmý při svém comebacku po čtyřleté odmlce skončil Walter Martin, Slavoj Bednář nakonec díky lepšímu skóre ve finále udolal Rosse Flanigana a dosáhl na osmé místo!


Výsledky Indy Pro 2022 - kulturistika mužů open

  1. Blessing Awodibu*
  2. Charles Griffen
  3. Max Charles
  4. Luis Rodriguez
  5. Brent Swansen
  6. Dorian Haywood
  7. Walter Martin
  8. Slavoj Bednář
  9. Ross Flanigan
  10. Ray Short
  11. Ronald Gordon
  12. Matt Kouba
  13. Diogo Nunes

* kvalifikace na Mr. Olympia 2022


Kulturistika mužů open na Indy Pro 2022

Více fotografií z Indy Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia 2022 k 14. květnu:

jméno stát soutěž um.*
Nick Walker USA Arnold Classic 2021 1.
Nathan De Asha Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Mamdouh Elssbiay Egypt Mr. Olympia 2020 1.
Brandon Curry USA Mr. Olympia 2019 1.
Hadi Choopan Írán Mr. Olympia 2021 3.
Hunter Labrada USA Mr. Olympia 2021 4.
Shaun Clarida USA Legion Sports Fest Pro 2021 1.
Regan Grimes Kanada KO Pro 2021 1.
Samson Dauda Velká Británie EVLS Prague Pro 2021 1.
Rafael Brandao Brazílie Romania Muscle Fest Pro 2021 1.
Angel Calderón Frias Španělsko Bigman Weekend Pro 2021 1.
Joel Thomas USA Toronto Pro Supershow 2021 1.
William Bonac Nizozemsko Boston Pro 2022 1.
Blessing Awodibu Irsko Indy Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů open - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 14. květnu:

p. jméno stát body
1. Steve Kuclo USA 21
1. Luis Rodriguez USA 21
3. Emir Omeragic Německo 13
4. Quinton Eriya Kanada 11
5. Iain Valliere Kanada 10
6. Theo Leguerrier Francie 8
6. Vitor Hugo Boff Brazílie 8
8. Akim Williams USA 7
8. Roelly Winklaar Curacao 7
8. Joe Seeman Kanada 7
8. Thiago Lins Brazílie 7
12. Patrick Johnson Dánsko 6
12. Eiren Gauley Kanada 6
12. William Martins Brazílie 6
15. Krystian Wolski Polsko 5
15. Vladislav Sukhoruchko Ukrajina 5
15. Sergio Oliva Jr. USA 5
15. Behrooz Tabani Írán 5
15. Eric Salazar USA 5
15. Stanislas DeLongeaux USA 5
21. Tonio Burton USA 4
21. Mohamed Shaaban Egypt 4
21. Charles Griffen USA 4
21. Max Charles USA 4
25. Martin Fitzwater USA 3
25. Dani Kaganovich Izrael 3
27. Andrea Presti Itálie 2
27. Mohamed El Emam Egypt 2
27. Mohammad Nsour Jordánsko 2
30. Mohamed Foda Egypt 1
30. Eduardo Rodriguez Paraguay 1
30. Brent Swansen USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Mr. Olympia 2022 najdete zde.


Indy Pro 2022 - kulturistika mužů do 212 liber

Kulturistika mužů open byla jednoznačně nejnabitější kategorií soutěže, když to ukazoval už pohled do startovní listiny před závody. V případě dvěstědvanáctky jste pak před Indy Pro spíše nevěděli, co od této kategorie čekat. Yumon Eaton, Broderick Credell a Mark Smith si toto klání vybrali pro profesionální debut, LeLand DeVaughn a Asante Gibson se pro letošek přesunuli do lehčí kulturistické kategorie z classic physique a třeba takový Teddy Gray dosud mezi profíky působil pouze mezi veterány. Proti sobě tak stála řada nových tváří, což odhad toho, jak se v Indianapolis souboje v kulturistice mužů do 212 liber (96,2 kg) budou vyvíjet, trochu komplikovalo.

Enmanuel Rodriguez, Bryan Balzano, Noel Adame a Yumon Eaton na Indy Pro 2022 (foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)


Semifinálová vyvolávání:
1.Adame, Balzano, Eaton, Rodriguez
2.Al Saif, DeVaughn, Gray, Henrique
3.Castella, Cotto, Credell, Decaminada, Gibson, Smith
4.Al Saif, Credell, DeVaughn, Gray, Henrique
5.Adame, Balzano, Eaton, Rodriguez

Platilo snad jenom, že vysoko by se měli umístit dvojnásobný účastník 212 Olympia Noel Adame a vloni na Indy Pro čtvrtý Bryan Balzano. Slibně v přípravě na profesionální debut v posledních týdnech vypadal také Yumon. Právě tyto tři borce, doplněné ještě o Enmanuela Rodrigueze, si rozhodčí vyžádali do prvního semifinálového vyvolávání. V něm uprostřed řady nejprve pózovali Noel a Yumon, druhého zmíněného profíka poté ale na jeho místě vystřídal Bryan. Bitvu o vítězství tak od této chvíle sváděli Adame s Balzanem. První byl hůře poskládaný než jeho soupeř, ale na pódium přinesl opravdu extrémní množství dobře zpracovaných svalů. Noel z toho, co dostal od přírody, zkrátka vytěžil úplné maximum a proti svému soupeři také lépe kontroloval břišní svaly. Bryan proti tomu těžil z toho, že jeho postava lépe zapadá dohromady, a rozhodčím nabídl také brutální zadní postoje. Tak vydrátovaný zadek se ani na profesionální scéně často nevidí! A přihlédnete-li k tomu, že si na Indy Pro připsal teprve čtvrtý soutěžní start v celé kariéře, pak se prezentoval fenomenální formou.

Enmanuel Rodriguez, Bryan Balzano, Noel Adame a Yumon Eaton na Indy Pro 2022 (foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)

Bryan dal zároveň na doporučení rozhodčích a proti loňsku závodil o 4,5 kilogramu mohutnější, když se mu zejména podařilo o něco více přiblížit dosud horší horní polovinu těla té lepší dolní. V Indianapolis tentokrát vážil asi 94 kg. Snaha, aby nastoupil na stage dostatečně mohutný, se ovšem negativně projevila na jeho schopnosti kontrolovat břicho a šlo hlavně o to, zda mu rozhodčí tento nedostatek odpustí. Nakonec Balzanovy přednosti převážily nad touto jeho jedinou větší slabinou a borec, který po léta patří ke svěřencům Justina Comptona, tak na druhý pokus dokázal mezi profíky zvítězit! Ačkoliv se v jednu chvíli zdálo, že by mohutný, separovaný a slušně vyvážený Yumon Eaton při profesionálním debutu snad mohl bojovat i o vítězství, nakonec na něj zbylo až čtvrté místo. Mezi druhého Noela Adameho a něj se totiž překvapivě ve výsledkové listině vtěsnal ještě Enmanuel Rodriguez. Symetrický kulturista se prezentoval pěknou formou a to, že nebyl tím nejmohutnějším členem startovního pole, vyvážil jinými zbraněmi. Top 5 uzavírá Abdullah Al Saif ze Saúdské Arábie, jenž zaujal pěknými tvary. K tomu, aby mohl pomýšlet na ještě vyšší příčky, by ovšem musel být o něco mohutnější.


Výsledky Indy Pro 2022 - kulturistika mužů do 212 liber

  1. Bryan Balzano*
  2. Noel Adame
  3. Enmanuel Rodriguez
  4. Yumon Eaton
  5. Abdullah Al Saif
  6. LeLand DeVaughn
  7. Teddy Gray
  8. Boás Henrique
  9. Broderick Credell
  10. Peter Castella
  11. Asante Gibson
  12. Joey Decaminada
  13. Arturo Cotto
  14. Mark Smith

* kvalifikace na 212 Olympia 2022


Kulturistika mužů do 212 liber na Indy Pro 2022

Více fotografií z Indy Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na 212 Olympia 2022 k 14. květnu:

jméno stát soutěž um.*
Derek Lunsford USA 212 Olympia 2021 1.
Shaun Clarida USA 212 Olympia 2020 1.
Kamal Elgargni Libye 212 Olympia 2019 1.
Mohamed Khaled Embaby Egypt KO Pro 2021 1.
Ahmad Ashkanani Kuvajt EVLS Prague Pro 2021 1.
Angel Calderón Frias Španělsko Romania Muscle Fest Pro 2021 1.
Felipe Moraes Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2021 1.
Oleh Kryvyi Ukrajina Bigman Weekend Pro 2021 1.
Douglas Connor USA Toronto Pro Supershow 2021 1.
David Henry USA Olympia 202 Showdown 2008 1.
Anwar Albalushi Omán Kuwait Classic 2022 1.
Ping Yun Long Čína Thailand Pro 2022 1.
Bryan Balzano USA Indy Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů do 212 liber - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 14. květnu:

p. jméno stát body
1. Nathan Epler USA 11
1. Nasser Sayed Kuvajt 11
3. Radoslav Angelov Bulharsko 9
3. Jafar Ghaffar Nezhad Írán 9
5. Adolph Quoida Kanada 8
6. Stephen Didoshak Kanada 6
6. Abdulrahman Alkhashti Kuvajt 6
6. Abdullah Al Saif Saúdská Arábie 6
9. Murat Gönül Kanada 5
10. Ahmed Wardany Eypt 4
10. Peter Boncardo Kanada 4
10. Fabricio Moreira Brazílie 4
10. Morteza Mashayekh Írán 4
10. Mohammed Alzahmi Spojené arabské emiráty 4
10. Hamed Mahmoud Eini Írán 4
10. Noel Adame Eini Mexiko 4
17. Mohamed Salah Egypt 3
17. Peter Kováč Slovensko 3
17. Felipe Fierro Chile 3
17. Lin Ching Chieh Tchaj-wan 3
17. Enmanuel Rodriguez USA 3
22. Pasquale D'Angelo Itálie 2
22. Andre Luz Dos Santos Brazílie 2
22. Daniel Sticco Itálie 2
22. Saleh Husain Kuvajt 2
22. Yumon Eaton USA 2
27. Wael Mohamed Amin Egypt 1
27. Christyan Gomez Honduras 1
27. Samir Troudi Spojené arabské emiráty 1
27. Mustafa Naseem Egypt 1
27. Aziz Al Marshedi Kuvajt 1
27. Richard Morilla Filipíny 1

Pravidla pro kvalifikaci na 212 Olympia 2022 najdete zde.


Indy Pro 2022 - kulturistika žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Ivancik, Flesher, Kudrey, Salib, Beverly

V kulturistice žen se na pódiu sešlo pět závodnic, což sice není mnoho, ale pořád je to více než před týdnem na Vancouver Island Showdown. Za mírnou favoritku mohla být považována Theresa Ivancik, která před závody na kontě měla nejenom dvě profesionální vítězství, ale také účast na Ms. Olympia 2020. S ohledem na nepočetnost startovního pole došlo pouze na jediné semifinálové vyvolávání. Při něm kulturistky po celou dobu zůstaly seřazeny podle startovních čísel. Theresa tak pózovala uprostřed řady a po bocích měla Lisu Kudrey se Stephanie Flesher.

Jada Beverly, Stephanie Flesher, Theresa Ivancik, Lisa Kudrey a Donna Salib
na Indy Pro 2022 (foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)

Zda to mělo znamenat, že Ivancik je jasně první a další dvě závodnice svádějí souboj o druhé až třetí místo, bylo těžké soudit. V každém případě se ale zdálo, že blíže Therese je Stephanie. Obě závodnice si ostatně byly dost podobné. Rozhodčím shodně nabídly pěkná ramena i záda, obě by zároveň mohly být dotaženější v dolní polovině těla. Nakonec byla o něco lepší Theresa Ivancik, která tak slaví třetí vítězství v Manionově profesionální lize i další kvalifikaci na Ms. Olympia. Za druhou Stephanie třetí Lisa Kudrey byla jednoznačně nejlépe připravenou členkou startovního pole, na své soupeřky ovšem ztrácela zejména co se týká tělesné stavby. Čtvrtá skončila Donna Salib, která se prezentovala dostatečnými objemy, ale zároveň platilo, že nezávodila v optimální formě. Poslední příčka zbyla na Jadu Beverly, která závodila viditelně subtilnější než na loňském Savannah Pro. Ze všech kulturistek na pódiu ovšem nabídla ty nejhezčí tvary, a pokud by byla o nějaké to kilo mohutnější, mohli bychom se teď dívat na poněkud jiné výsledky!


Výsledky Indy Pro 2022 - kulturistika žen

  1. Theresa Ivancik*
  2. Stephanie Flesher
  3. Lisa Kudrey
  4. Donna Salib
  5. Jada Beverly

* kvalifikace na Ms. Olympia 2022


Kulturistika žen na Indy Pro 2022

Více fotografií z Indy Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Ms. Olympia 2022 k 14. květnu:

jméno stát soutěž um.*
Andrea Shaw USA Ms. Olympia 2020 1.
Helle Trevino USA Ms. Olympia 2021 2.
Margie Martin USA Ms. Olympia 2021 3.
Nadia Capotosto Itálie Romania Muscle Fest Pro 2021 1.
MayLa Ash USA Toronto Pro Supershow 2021 1.
Eva Montgomery USA Van. Island Showdown 2022 1.
Theresa Ivancik USA Indy Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika žen - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 14. květnu:

p. jméno stát body
1. Mona Poursaleh Kanada 12
2. Irene Andersen Švédsko 11
2. Lisa Kudrey Kanada 11
4. Michelle Jin USA 7
5. Branka Njegovec Chorvatsko 6
5. Tananarive Huie Kanada 6
7. Anastasia Leonova Rusko 5
8. Anastasia Korableva USA 4
8. Yesenia Garcia Speck Španělsko 4
8. Stephanie Flesher USA 4
11. Tiana Flex Jihoafrická republika 3
11. Felicia Spatarescu Španělsko 3
13. Ivana Dvořáková Česká republika 2
13. Donna Salib USA 2
15. Sonia Pasano Španělsko 1
15. Jada Beverly USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Ms. Olympia 2022 najdete zde.


Foto:
www.npcnewsonline.com / J. M. ManionSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

18.05.01:52ja.va - Jde vidět, že Slavoj udělal s tím snížením váhy krok správ..
17.05.12:17Mr.Rob.Zombie - Tak to rovnou může zůstat mezi amaterama. když má možnost ..
17.05.09:54torturer - 👍🏻
17.05.08:18Zodiak411 - Já to nemyslím nikterak zle. Jen odpovídám na nápad ohledn..+1
16.05.23:01torturer - Řeší neřeší. Tss. Tohle si Slavoj nezaslouží. Aby někdo ji..+1
16.05.11:21Zodiak411 - Už se to řešilo nejméně stokrát. Slavoj do Elite nemůže. D..
16.05.10:27johny c - Osmé místo s takovýma hvězdama je super. K čemu mu bude ně..
16.05.08:50LOPO - Ale pre neho osobné to ôsme miesto môže mať cenu zlata a ..+1
15.05.22:181boris111 - Progres tam je,ale ostatní taky nezahálí,viz Awodibu.A Sla..+1
15.05.22:09Hockey1000 - Slavoj na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2020 a..
15.05.21:531boris111 - Slavoj dobrá forma,ale osmý místo nic neřeší,na lepší umís..-2
15.05.21:381boris111 - Podle mě první tři OK.Max Charles se slabším nohama na víc..+1
15.05.20:15Russ - no vidíš a já zase považuju Awodiba jako škaredě poskládan..
15.05.16:38Neutralni typ - ja bych ho nedal ani na treti misto, tak spatne poskladane..
15.05.13:20Russ - já bych teda dal toho Charlese na první místo
15.05.06:58LOPO - Rodriguez sklamal. Mal som ho za jasného víťaza . Slavoj v..
15.05.03:20Neutralni typ - lepe Krizankovi odpovedet Awodibu nemohl :)+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie