Reklama:
Jen na pár dní: Agrezz 1+1!
Stimulace, napumpování, maximální výkony. Nejprodávanější anabolizér v extrémní akci! Více zde.

Najdi a vyhraj! (19/2022)

2.183 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

V internetových diskusích se často setkávám se sebemrskačskými názory, jak jsme my Češi hrozní. Že nikoho nedokážeme ocenit, všechny jen kritizujeme, když se někomu něco povede, tak ho stejně popliveme kvůli něčemu jinému a obecně nikomu nepřejeme úspěch. Co jsem ale měl možnost zjistit, podobné projevy frustrovaných jedinců se objevují naprosto všude a minimálně v rámci Evropy si určitě nemáme co vyčítat. Jestli má někdo dojem, že jsou Poláci, Francouzi nebo Maďaři přejícnější než Češi, tak si myslím, že ho zklamu. Nakonec jsme asi všichni tak trochu Češi. A jestli jste viděli fotky ze strongmanských závodů v Čáslavi, musíte uznat, že i italský závodník, pokud mu dáte na hlavu starý dobry chalupářsko-zednický plátěný klobouček, vypadá najednou jako ukázkový "sousedovic Toníček".

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží Liposomal Hyaluronic Acid & Vitamin C (30 cps) od společnosti NaturLabs. Kyselina hyaluronová je základní esencí krásy a mládí. Její klíčovou vlastností je schopnost vázat na sebe vodu. Stará se o pevnost, pružnost a hydrataci naší pokožky. Je také nezbytnou součástí kloubů a pojivových tkání. Kyselina hyaluronová s přidaným vitamínem C je skvělá vnitřní výživa, která pomáhá udržet zdraví a krásu pleti a normální stav pohybového aparátu. Lipozomální forma doplňku stravy zajišťuje maximální možnou vstřebatelnost a využitelnost obou účinných látek.


Která země neměla zastoupení
ve strongmanském závodě Čáslav vs. Evropa 2022?

(nápovědu hledejte v tomto článku)
Najdi a vyhraj! (19/2022)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Která země neměla zastoupení v závodě Čáslav vs. Evropa 2022?
Francie
Německo
Španělsko
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 12. 05. 2022 v 08:00 a končí 19. 05. 2022 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (18/2022):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, v jakém městě si můžete zacvičit ve Fitness Ural. Správná odpověď zní: Sokolov.

Vylosováni byli a knihu Doplňky stravy z nakladatelství Grada obdrží:

  • Daniel Blecha - blecha776425891@...cz
  • Jarmila Moosová - jarka55108@...cz
  • František Fanta - fan.belupin@...com

Gratulujeme!

Náš čtenář Jakub nám poslal fotografii s výhrou z jedné z tipovacích soutěží. Děkujeme a přejeme hodně štěstí i v dalších kolech!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 19. května. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 120 sekundami?Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie