Reklama:

Boston Pro 2022:
výsledky a fotografie

14.070 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Pořadatelé profesionální soutěže v kulturistice a fitness Boston Pro v čele s hlavním rozhodčím profesionální ligy IFBB Jima Maniona Stevem Weinbergerem si pro první ročník své události původně vybrali polovinu roku 2020. To ještě ale samozřejmě netušili, že svět zasáhne pandemie COVID-19, která bude znamenat i řadu nejrůznějších omezení, a později jim nezbylo než závody odložit na neurčito. Nové datum konání Boston Pro dostalo až s tím, jak se formoval letošní kalendář profesionálních show, ve kterém bylo naplánováno na sobotu 12. března. V hotelu Sheraton Boston na něm dostali prostor profíci ze sedmi kategorií, když se závodilo v kulturistice mužů open, classic physique, physique mužů, wellness žen, fitness žen, figure žen a bikiny fitness žen. Ve všech kategoriích se bojovalo o jedno přímé postupové místo na Olympia Weekend 2022 určené vítězi, body do kvalifikačního žebříčku, které si měli rozdělit zbývající členové prvních pětic, finanční odměny, ale třeba i o ručně dělané trofeje z produkce designerského studia Jaywalk. Vítězové k nim zároveň měli získat i unikátní mechanické hodinky od společnosti Phantasos.


Boston Pro 2022 - kulturistika mužů open


Semifinálová vyvolávání:
1.Bonac, Dauda, Kuclo, Rodriguez
2.Charles, Clahar, Grimes, Elmasry
3.Fruchey, Maki, Elmasry, Spear
4.Bonac, Dauda, Kuclo, Rodriguez

V královské kulturistice mužů open k soutěži nastoupilo jedenáct profíků, a to ačkoliv byste jich při porovnávání podle startovních čísel, kterým dopolední semifinále začínalo, napočítali jenom deset. S nástupem na pódium se totiž opozdil egyptský těžkotonážník Eslam Elmasry, kterého jste tak poprvé mohli zahlédnout až při individuální prezentaci. Větší polovinu startovního pole tvořili borci, kteří minulý týden závodili na Arnold Classic, když se toho, že jsou ve formě, k dalšímu soutěžnímu vystoupení rozhodli využít Regan Grimes, Max Charles, Samson Dauda, Luis Rodriguez, William Bonac a Steve Kuclo. V Bostonu byl také šampión z Columbusu Brandon Curry, ovšem stejně jako třeba Ronnie Coleman, Jay Cutler, Phil Heath, Dexter Jackson nebo Flex Wheeler sem dorazil pouze proto, aby se setkal s fanoušky a podpořil pořadatele.

Steve Kuclo, Luis Rodriguez, William Bonac a Samson Dauda na Boston Pro 2022 (foto: Npcnewsonline.com)

O tom, jak na klání budou rozdané karty, dost napovědělo už první vyvolávání prejudgingu. Do něj rozhodčí vybrali Williama, Steva, Samsona a Luise. Obecně lze říci, že všichni čtyři byli výborní a že jde o kulturisty, u nichž byste sázkou na to, že se na letošním ročníku Mr. Olympia umístí v top 10, asi neprohloupili (samozřejmě za předpokladu, že se na něj všichni nejprve kvalifikují). Zároveň ale všichni měli nejenom své přednosti, ale také slabiny. Samson i v Bostonu prokázal, že patří k nejestetičtějším borcům současnosti a že je výborným pózérem. Vše, co potřebuje k dokonalosti, je asi jenom několik málo kilogramů svalů na těch správných místech. Steve stejně jako na Arnold Classic předvedl, že po stránce připravenosti, separace a množství detailů letos závodí asi nejlepší v kariéře. Ztrácel snad jenom, co se týká hloubky zad. Luis na pódium znovu přinesl kombinaci naprosto brutálních objemů a perfektní formy. Dojem z jeho postavy kazí pouze to, že každé jeho stehno má jiný tvar, a také poněkud širší, nebo chcete-li asi až příliš svalnatý pas. William pak i tentokrát ukázal, že většina jeho svalové hustoty, kterou v minulých letech někde poztrácel, je zpět a prezentoval se tím tolik ceněným 3D vzhledem svalů.

Steve Kuclo, Luis Rodriguez, William Bonac a Samson Dauda na Boston Pro 2022 (foto: Npcnewsonline.com)

I na jeho postavě byste přesto, že si na Boston Pro nakonec došel pro své kulaté desáté vítězství mezi profíky, našli jisté nedostatky. Konkrétně gynekomastii a méně ostré břišní svaly, což byly věci, které mu rozhodčí údajně vytýkali už na Arnold Classic. William svůj sobotní triumf prožíval velmi emotivně. Bezprostředně po něm ještě přímo na pódiu uvedl, že pro něj poslední dva roky prožité ve světě potýkajícím se s pandemií COVID-19 a mnoha restrikcemi byly složité. Vloni prý byl pouze vlásek od toho, aby ukončil kariéru. Ale jeden z jeho přátel Leo Rex jej přesvědčil, že se v něm skrývá ještě dost potenciálu na to, aby soutěžní plavky věšel na hřebík, a dokonce mu pomohl navázat spolupráci s úspěšným guru Chadem Nichollsem, která Bonacovi evidentně svědčí. William také celkem sympaticky přiznal, že si svých současných největších slabin je dobře vědom. Uvedl, že ví, že má gynekomastii a že má problémy s ostrostí břišních svalů. Ale aby měl čas na to s tím něco udělat, potřeboval se na letošní Olympii kvalifikovat brzy. Když se mu to teď povedlo, je před ním operace a po rekonvalescenci se pustí do přípravy na prosincový vrchol sezóny. Zmínil se také, že k účasti na Boston Pro se rozhodl až po Arnold Classic, kde mu postup na Mr. Olympia 2022 těsně unikl. Mezi Arnold Classic a Boston Pro přitom odletěl domů do Nizozemska, aby zde manželce pomohl s péčí o děti. Jeho žena s ním vloni cestovala na soutěže, a poté, kdy se o dva dny zpozdila s návratem, přišla o práci. Nyní má nový džob a William nechtěl riskovat, aby v zaměstnání měla jakékoliv problémy, na které by mohlo dojít, pokud by v plnění rodičovských povinností nepřiložil ruku k dílu.

Steve Kuclo, Luis Rodriguez, William Bonac a Samson Dauda na Boston Pro 2022 (foto: Npcnewsonline.com)

Druhé místo bral Luis před třetím Stevem a čtvrtým Samsonem. Jako poslední se do top 5 vmáčkl Max Charles, kterému s průběhem soutěže pěkně dozrávala forma. Na čtveřici nejlepších ale přeci jenom už něco ztrácel. Šesté místo bral jamajský veterán Phillip Clahar, který možná trochu nečekaně překonal talentovaného Kanaďana Regana Grimese. Reganovi ovšem tentokrát finální vyladění formy opravdu nevyšlo, když byl jednoduše pod vodou. To, že na Boston Pro skončil až sedmý, na druhou stranu ale nic nemění na tom, že letos tento svěřenec trenéra Miloše Šarčeva závodí nejmohutnější a nejkompletnější v kariéře. Pokud si teď trochu odpočine, zapracuje ještě maličko na objemech, a potom mu na Mr. Olympia vyjde forma, stále platí, že bychom se tu od něj mohli dočkat dobrého výsledku. Za ten s přihlédnutím k tomu, že se letos dá očekávat účast nejméně třiceti borců, zřejmě bude možné považovat jakékoliv umístění na klasifikovaných příčkách.

Steve Kuclo, Luis Rodriguez, William Bonac a Samson Dauda na Boston Pro 2022 (video: Youtube.com)


Výsledky Boston Pro 2022 - kulturistika mužů open

  1. William Bonac*
  2. Luis Rodriguez
  3. Steve Kuclo
  4. Samson Dauda
  5. Max Charles
  6. Phillip Clahar
  7. Regan Grimes
  8. Nathan Spear
  9. Douglas Fruchey
  10. Eslam Elmasry
  11. Justin Maki

* kvalifikace na Mr. Olympia 2022


Kulturistika mužů open na Boston Pro 2022

Více fotografií z Boston Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia 2022 k 12. březnu:

jméno stát soutěž um.*
Nick Walker USA Arnold Classic 2021 1.
Nathan De Asha Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Mamdouh Elssbiay Egypt Mr. Olympia 2020 1.
Brandon Curry USA Mr. Olympia 2019 1.
Hadi Choopan Írán Mr. Olympia 2021 3.
Hunter Labrada USA Mr. Olympia 2021 4.
Shaun Clarida USA Legion Sports Fest Pro 2021 1.
Regan Grimes Kanada KO Pro 2021 1.
Samson Dauda Velká Británie EVLS Prague Pro 2021 1.
Rafael Brandao Brazílie Romania Muscle Fest Pro 2021 1.
Angel Calderón Frias Španělsko Bigman Weekend Pro 2021 1.
Joel Thomas USA Toronto Pro Supershow 2021 1.
William Bonac Nizozemsko Boston Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů open - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 12. březnu:

p. jméno stát body
1. Steve Kuclo USA 21
2. Luis Rodriguez USA 19
3. Quinton Eriya Kanada 11
4. Iain Valliere Kanada 10
5. Theo Leguerrier Francie 8
5. Emir Omeragic Německo 8
7. Akim Williams USA 7
7. Roelly Winklaar Curacao 7
7. Joe Seeman Kanada 7
10. Patrick Johnson Dánsko 6
10. Eiren Gauley Kanada 6
12. Krystian Wolski Polsko 5
12. Vladislav Sukhoruchko Ukrajina 5
12. Sergio Oliva Jr. USA 5
12. Behrooz Tabani Írán 5
12. Eric Salazar USA 5
12. Stanislas DeLongeaux USA 5
18. Tonio Burton USA 4
18. Mohamed Shaaban Egypt 4
20. Martin Fitzwater USA 3
20. Dani Kaganovich Izrael 3
22. Andrea Presti Itálie 2
22. Mohamed El Emam Egypt 2
22. Mohammad Nsour Jordánsko 2
25. Mohamed Foda Egypt 1
25. Eduardo Rodriguez Paraguay 1
25. Max Charles USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Mr. Olympia 2022 najdete zde.


Boston Pro 2022 - classic physique


Semifinálová vyvolávání:
1.Duong, Kalecinski, Shaw, Wilson
2.Bell, Cummings, Keys, Weaver, Martinez
3.Duong, Kalecinski

V classic physique, ve kterém závodníci musí splňovat hmotnostní limit ve vztahu k jejich výšce, nastoupilo devět borců. Překvapivě se mezi nimi našel pouze jediný účastník nedávného Arnold Classic, a to v Columbusu třetí Urs Kalecinski. Třiadvacetiletý Němec díky tomu mohl být považován za horkého favorita na vítězství, ale nakonec našel velmi vyrovnaného soupeře v Tonym Duongovi, který se prezentoval kompletní postavou, pěknými tvary a uzoučkým pasem. Přesto to byl právě Urs, který v Bostonu zvítězil a kvalifikoval se na prosincovou Olympii, kde se jistě pokusí atakovat ty nejvyšší příčky. Další členové startovního pole si na dvojici nejlepších drželi už jistý výkonnostní odstup. Třetí za Tonym skončil Andrew Wilson, do první pětice se dále vešli také Lamar Shaw a Michael Bell.


Výsledky Boston Pro 2022 - classic physique

  1. Urs Kalecinski*
  2. Tony Duong
  3. Andrew Wilson
  4. Lamar Shaw
  5. Michael Bell
  6. Bartley Weaver
  7. Jared Keys
  8. Antonio Cummings
  9. Ricardo Martinez

* kvalifikace na Classic Physique Olympia 2022


Classic physique na Boston Pro 2022

Více fotografií z Boston Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Classic Physique Olympia 2022 k 12. březnu:

jméno stát soutěž um.*
Brady Barnes USA Heart of Texas 2021 1.
Darren Farrell Irsko San Antonio Pro 2021 1.
Terrence Ruffin USA Arnold Classic 2021 1.
Birica Anghel Georgian Rumunsko Tsunami Cup 2021 1.
Michael Daboul Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Robert Wichman USA Nashville Night of Ch. 2021 1.
Chris Bumstead Kanada Classic Physique Olympia 2021 1.
Breon Ansley USA Classic Physique Olympia 2017 1.
Peter Molnár Maďarsko Kentucky Muscle Pro 2021 1.
Alejandro Cambronero USA Hurricane Pro 2021 1.
Mike Sommerfeld Německo Poland Pro Supershow 2021 1.
Jorge Herrera Mexiko Legion Sports Fest Pro 2021 1.
José Maria Mete Bueriberi Španělsko KO Pro 2021 1.
Ruben Lopez Reyes Španělsko EVLS Prague Pro 2021 1.
Mehdi Larijani USA Texas State Pro 2021 1.
Lenny Wicks USA Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Ahmed Elhalawani Egypt Atlantic Coast Pro 2021 1.
Logan Franklin USA S. R. Hawaiian Classic 2021 1.
Ramon Queiroz Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2021 1.
Anthony Casado Kanada Toronto Pro Supershow 2021 1.
Kirill Khudaiev Ukrajina Atlanta All States Pro 2021 1.
Mateo Vaihu Nový Zéland New Zealand Pro 2021 1.
Mohamed Amine Tunisko Saudi Classic 2022 1.
Urs Kalecinski Německo Boston Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Classic physique - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 12. březnu:

p. jméno stát body
1. Jesus Rodriguez Španělsko 14
2. Jeff Hallenbeck USA 11
3. Hubert Kulczynski Polsko 10
4. Courage Opara USA 8
4. Shane Cullen Irsko 8
4. Romain Ramassamy Kanada 8
4. Abdullah Al Rabiah Saúdská Arábie 8
8. Bryan Jones USA 7
8. Jack Connor Velká Británie 7
8. Valentin Petrov Bulharsko 7
8. Jordan Plantiko USA 7
8. Justin Badurina USA 7
8. Ramone Haye Kanada 7
14. Vincent Craine Irsko 6
14. Sabur Favors USA 6
14. Blake Course Kanada 6
17. Laszlo Kiraly Maďarsko 5
17. Neil Currey Velká Británie 5
17. Roberto Martinez Pizana Španělsko 5
17. Duquann Hinton Kanada 5
17. Damien Patrick USA 5
22. Jay Warren USA 4
22. Toto Djong USA 4
22. Kim Santos USA 4
22. Brandon Williams USA 4
22. Tommy Clark USA 4
22. Jorge Tabet Aleixandre Španělsko 4
22. Artem Puchkov Rusko 4
22. Dancovea Anderson Německo 4
22. Vahid Badpey Írán 4
22. Tywuan Williams USA 4
22. Shavis Higa Havaj 4
22. Gabriel Zancanelli Brazílie 4
22. Jonathan Seok Nový Zéland 4
22. Abdullah Al Sairafi Kuvajt 4
22. Tony Duong USA 4
37. Tyler Tallent USA 3
37. Aaron Sparenberg USA 3
37. Andrea Mammoli Itálie 3
37. Ruben Stouth USA 3
37. Hany Saeed Egypt 3
37. Roman Taijeron USA 3
37. Pavel Szotkowski Česká republika 3
37. Hassan Abdulreda Saúdská Arábie 3
37. Erik Alstrup Kanada 3
37. Julian Castano Kolumbie 3
37. Junior Javorski Brazílie 3
37. Luis Garcia Španělsko 3
37. Grant Pieterse Nový Zéland 3
37. Yousef Aldosary Saúdská Arábie 3
37. Andrew Wilson USA 3
52. Domenick DiBenedetto USA 2
52. Tyler Johnson Kanada 2
52. Harold Bright USA 2
52. Daniel Strong USA 2
52. Ulisses De Andrade USA 2
52. Paul Kanu USA 2
52. Vladimir Sizov Rusko 2
52. Ayham Alaws Německo 2
52. Paulo Henrique Brazílie 2
52. Ahmad Ahmad Irák 2
52. Michael Kingsnorth Nový Zéland 2
52. Lamar Shaw USA 2
64. Derek Duczynski USA 1
64. Jason Theobald USA 1
64. Petar Duper Itálie 1
64. Brandon Cooper USA 1
64. James Adams USA 1
64. Shin Kodama Japonsko 1
64. German Pastor Španělsko 1
64. Ali Shamsghamar Írán 1
64. Zoheb Razak Nový Zéland 1
64. Abdelkarim Ammari Maroko 1
64. Michael Bell USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Classic Physique Olympia 2022 najdete zde.


Boston Pro 2022 - physique mužů


Semifinálová vyvolávání:
1.Banks, Croci, Guidry, Hunter, Montenegro, Weatherspoon
2.D'Onofrio, Leone, Putoya, Reid
3.Harvey, Henry, Hunt, Ibes, Turner, Shanklin

Ve physique mužů k Boston Pro nastoupilo šestnáct profíků a šlo tak o nejpočetněji obsazenou kategorii soutěže. Horkým kandidátem na vítězství byl čerstvý šampión Arnold Classic Erin Banks, který nezaváhal a během dvou týdnů si připsal druhé vítězství. Druhé místo bral Brazilec Diogo Montenegro před třetím a velmi rychle se zlepšujícím Joshuou Guidrym. Čtvrtou příčku vybojoval Emanual Hunter, umístění v první pětici patří také Antoinu Weatherspoonovi.


Výsledky Boston Pro 2022 - physique mužů

  1. Erin Banks*
  2. Diogo Montenegro
  3. Joshua Guidry
  4. Emanual Hunter
  5. Antoine Weatherspoon
  6. Riccardo Croci
  7. Daniel Leone
  8. Sharif Reid
  9. Puwanat Putoya
  10. Daniele D'Onofrio
  11. Jeremy Henry
  12. Franklin Turner
  13. Julian Ibes
  14. Drelyn Hunt
  15. Lee Harvey
  16. Jerome Shanklin

* kvalifikace na Men's Physique Olympia 2022


Physique mužů na Boston Pro 2022

Více fotografií z Boston Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Men's Physique Olympia 2022 k 12. březnu:

jméno stát soutěž um.*
Riccardo Croci Itálie Champions Classic 2021 1.
Jahvair Mullings USA San Antonio Pro 2021 1.
Bhuwan Chauhan Indie Tournament of Champions 2021 1.
Terrence Teo Malajsie Tsunami Cup 2021 1.
Yousef Al Shaban Kuvajt Daytona Pro 2021 1.
Ryan Terry Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Brandon Hendrickson USA Men's Physique Olympia 2021 1.
Erin Banks USA Men's Physique Olympia 2021 2.
Diogo Montenegro Brazílie Men's Physique Olympia 2021 3.
Raymont Edmonds USA Men's Physique Olympia 2019 1.
Carlos DeOliveira Brazílie Monterrey Pro 2021 1.
Daniel Ammons USA Hurricane Pro 2021 1.
Kyron Holden USA Border States Pro 2021 1.
Ahmed Shokry Egypt KO Pro 2021 1.
Bálint Németh Maďarsko EVLS Prague Pro 2021 1.
Alessandro Cavagnola Itálie Romania Muscle Fest Pro 2021 1.
Yukihiro Yuasa Japonsko Japan Pro 2021 1.
Zheyu Zhang Čína Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Arya Saffaie USA Atlantic Coast Pro 2021 1.
Vinicius Mateus Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2021 1.
Davide Mazzolari Itálie Toronto Pro Supershow 2021 1.
Mahmood Almaghrabi Bahrajn Saudi Classic 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique mužů - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 12. březnu:

p. jméno stát body
1. Emile Walker Velká Británie 21
2. Jeffrey Darko Velká Británie 12
2. Emanual Hunter USA 12
4. Ikenna Amaliri USA 9
4. Antoine Weatherspoon USA 9
6. Ryan John-Baptiste Velká Británie 8
6. Fernando Chala Kolumbie 8
6. Xiao Long Hong Čína 8
6. Farouq Ishimoto Japonsko 8
6. Sharif Reid USA 8
11. Shogo Sato Japonsko 7
11. Daniel Leone Itálie 7
11. Bong Seok Choi Jižní Korea 7
11. Joshua Guidry USA 7
15. Andre Smith USA 6
15. Furkan Er Turecko 6
15. Hirokawa Shoichi Japonsko 6
15. Evan Kanu USA 6
19. Romane Lanceford Velká Británie 5
19. Youcef Djoudi Francie 5
19. Felipe Franco Brazílie 5
19. Suraqah Shabazz USA 5
19. Andrei Lincan Rumunsko 5
19. Steven Pettis USA 5
19. Charles Paquette Kanada 5
26. Joseph Lee USA 4
26. Yashar Anbari Írán 4
26. Alex Woodson USA 4
26. Reynel Chavez Pulido USA 4
26. Corey Morris USA 4
26. Sanad Al-Sanad Kuvajt 4
26. Anton Antipov USA 4
26. Michael Williams USA 4
26. Benquil Marigny USA 4
26. Ali Jaffar Kuvajt 4
36. Andrea Mosti Itálie 3
36. Miroslav Juríček Česká republika 3
36. Micah Thomas USA 3
36. Marlon Sanchez Nizozemsko 3
36. Shun Kaneko Japonsko 3
36. Ismael Dominguez Mexiko 3
36. Rodrigue Chesnier USA 3
36. Vitor Chaves Brazílie 3
36. Dawid Wachelka Polsko 3
36. Yujin Lee Jižní Korea 3
36. Andre Ferguson USA 3
36. Omer Bahamed Katar 3
48. Alexis Gonzalez Španělsko 2
48. Jason Huynh USA 2
48. Tony Chinakwe USA 2
48. Joaquim Camps Angel Španělsko 2
48. Hachemi Hemza Alžírsko 2
48. Godfrey Sironda USA 2
48. Edvan Palmeira Brazílie 2
48. Denis Gusev Rusko 2
48. Rafael Oliveira Brazílie 2
48. Anderson Arruda Brazílie 2
48. Hashem Alfotewi Saúdská Arábie 2
59. Tyler James USA 1
59. Febo Gambacorta Itálie 1
59. Saint Michael Moodie Jamajka 1
59. Rodney Harvey USA 1
59. Youssef Hassan Egypt 1
59. Mu Ying Zhai Čína 1
59. Stevelon Dennis USA 1
59. Ammar Shlash Jordánsko 1
59. Abdulaziz Almohandes Saúdská Arábie 1

Pravidla pro kvalifikaci na Men's Physique Olympia 2022 najdete zde.


Boston Pro 2022 - wellness žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Borges, Ayala, Ragusa, Williams
2.Bernardo, Johnson, Chitarra, Morales, Ragusa
3.Borges, Chitarra, Ayala, Williams
4.Bernardo, Johnson, Morales, Ragusa
5.Borges, Ayala

Přesto, že ve wellness žen k bostonské profesionální show nastoupilo pouze osm závodnic, hlavní rozhodčí Steve Weinberger jim na pódiu dal pořádnou porci času. Celkem jenom v semifinále měly k dispozici pět vyvolávání! Během nich se souboj o vítězství smrsknul mezi Angelu Borges a Yarishnu Ayalu. Lepší tentokrát byla Yarishna, která si tak dokonale spravila chuť po svém nedávném vystoupení z Wellness International, které jí nevyšlo podle představ, když zde skončila "až" pátá. Za druhou Angelou třetí místo obsadila Julia Chitarra, velmi dobrou čtvrtou příčku si při svém prvním startu ve wellness připsala Tracy Williams. V minulosti nastupovala ve physique, ale zdá se, že wellness jí bude sedět lépe. Top 5 uzavírá Lorena Ragusa.


Výsledky Boston Pro 2022 - wellness žen

  1. Yarishna Ayala*
  2. Angela Borges
  3. Julia Chitarra
  4. Tracy Williams
  5. Lorena Ragusa
  6. Daisha Johnson
  7. Celeste Morales
  8. Vanessa Bernardo

* kvalifikace na Wellness Olympia 2022


Wellness žen na Boston Pro 2022

Více fotografií z Boston Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Wellness Olympia 2022 k 12. březnu:

jméno stát soutěž um.*
Casey DeLong USA San Antonio Pro 2021 1.
Francielle Mattos Brazílie Wellness Olympia 2021 1.
Angela Borges Brazílie Wellness Olympia 2021 2.
Isabelle Nunes Brazílie Wellness Olympia 2021 3.
Giselle Machado Brazílie Monterrey Pro 2021 1.
Anna Mroczkowska Polsko Fitparade Pro 2021 1.
Yarishna Ayala Portoriko Texas State Pro 2021 1.
Sunny Andrews USA Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Juliana Esteso Francie Bigman Weekend Pro 2021 1.
Kassandra Gillis Kanada Toronto Pro Supershow 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Wellness žen - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 12. březnu:

p. jméno stát body
1. Julia Chitarra Brazílie 22
2. Leonida Ciobu Moldavsko 10
3. Brooke Donnelly USA 9
4. Celeste Morales USA 8
5. Aysegul Besli Turecko 7
5. Emily Azzarello Gauley Kanada 7
7. Maria Paulette Španělsko 6
7. Alexis Rosalia Mexiko 6
9. Charline Mas Francie 5
9. Lisa Meiswinkel Německo 5
9. Michelle Capponi Švýcarsko 5
9. Lorena Ragusa USA 5
13. Amanda Werner USA 4
13. Pamela Bonaccorso Itálie 4
13. Barbara Cesar USA 4
13. Alisha Sturkie USA 4
17. Zelma Santos USA 3
17. Devyn Cambre USA 3
17. Carrie Goforth USA 3
17. Rayane Fogal Brazílie 3
17. Nerilde Garcia Španělsko 3
22. Jenny Smith USA 2
22. Luz Rodriguez Mexiko 2
22. Martyna Staszewska Polsko 2
22. Rafaelle Zen Brazílie 2
22. Tracy Williams USA 2
27. Avis Evans USA 1
27. Michelle Ibata Brazílie 1
27. Taty Vaillant Brazílie 1
27. Laleska Bruschi Brazílie 1
27. Figen Sahin Velká Británie 1

Pravidla pro kvalifikaci na Wellness Olympia 2022 najdete zde.


Boston Pro 2022 - fitness žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Baker, Jones, Pope, Truscott, Tyrgale, Vahn

V náročné kategorii fitness nastoupilo pouze šest závodnic, a tak v prvním kole, kde se hodnotily postavy, rozhodčí sportovkyně na pódiu srovnali do jediného vyvolávání. Uprostřed řady pózovaly Jaclyn Baker s Missy Truscott, které tak nakročily k předním příčkám. Zároveň ale platilo, že rozhodovat se mělo až v kole druhém, ve kterém byly ve hře ještě dvě třetiny bodů za volné sestavy. Jak v semifinále, tak ve finále nakonec jasně zvítězila šampiónka Fitness Olympia z roku 2020 Missy Truscott a na Jaclyn tak zbylo druhé místo. Bronz si odnášela Tamara Vahn.


Výsledky Boston Pro 2022 - fitness žen

  1. Missy Truscott*
  2. Jaclyn Baker
  3. Tamara Vahn
  4. Aurika Tyrgale
  5. Stephanie Jones
  6. Kristin Pope

* kvalifikace na Fitness Olympia 2022


Fitness žen na Boston Pro 2022

Více fotografií z Boston Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníce kvalifikované na Fitness Olympia 2022 k 12. březnu:

jméno stát soutěž um.*
Missy Truscott USA Fitness Olympia 2020 1.
Allison Dominquez Kramer USA Nashville Night of Ch. 2021 1.
Michelle Mensah Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Whitney Jones USA Fitness Olympia 2018 1.
Oksana Grishina Rusko Fitness Olympia 2014 1.
Terra Plum Kanada Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Minna Pajulahti Finsko Bigman Weekend Pro 2021 1.
Andrea Glass USA Toronto Pro Supershow 2021 1.
Ariel Khadr USA Fitness International 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Fitness žen - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 12. březnu:

p. jméno stát body
1. Jaclyn Baker USA 32
2. Kate Errington Velká Británie 21
3. Tamara Vahn Kanada 16
4. Aurika Tyrgale USA 9
5. Abby Bolton Kanada 8
6. Danielle Dacosta Kanada 7
7. Corina Harkelroad USA 6
8. Danielle Chikeles USA 4
8. Rene Brosch USA 4
8. Ashley Downes USA 4
8. Giorgia Foroni Itálie 4
8. Stephanie Jones USA 4
13. Kimberly Baliutavicius USA 3
13. Abbie Elsner USA 3
13. Corinne Bean USA 3
16. Stacy Dawn USA 2
16. Nicolette Spencer USA 2
18. Susana Cacavieli Argentina 1

Pravidla pro kvalifikaci na Fitness Olympia 2022 najdete zde.


Boston Pro 2022 - figure žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Exantus, Graham, Montez, Vasiljevic
2.Carpareli, Fortino, Mitreva, Tiller, Whittington

V devítičlenném startovním poli figure žen dominovala Kanaďanka Lola Montez, která na pódium přinesla nejlepší kombinaci vyváženosti, dobré tělesné stavby, pěkných tvarů, optimálního svalového rozvoje a připravenosti. Její postava byla opravdu působivá a to, že uspěla právě takto svalnatá a vyrýsovaná závodnice, mimochodem dobře ukázalo, kam se trend kategorie figure za posledních deset let posunul. Jakkoliv byly šampiónky Figure Olympia Erin Stern a Nicole Wilkins špičkovými závodnicemi, tak po boku Loly by dnes jednoduše asi neměly šanci. Boj o druhé až čtvrté místo byl vyrovnaný. Druhá skončila Nicole Zenobia Graham, třetí Bojana Vasiljevic a čtvrtá Maude Exantus. Jako poslední se do první pětice při profesionálním debutu vešla Kiah Tiller. Profi kartu získala na loňském NPC Team Universe.


Výsledky Boston Pro 2022 - figure žen

  1. Lola Montez*
  2. Nicole Zenobia Graham
  3. Bojana Vasiljevic
  4. Maude Exantus
  5. Kiah Tiller
  6. Wendy Fortino
  7. Ronshende Whittington
  8. Luana Carpareli
  9. Neli Mitreva

* kvalifikace na Figure Olympia 2022


Figure žen na Boston Pro 2022

Více fotografií z Boston Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Figure Olympia 2022 k 12. březnu:

jméno stát soutěž um.*
Anna Gasior Polsko Champions Classic 2021 1.
Cydney Gillon USA Figure Olympia 2021 1.
Natalia Soltero Mexiko Figure Olympia 2021 2.
Stephanie Gibson USA Figure Olympia 2021 3.
Bojana Vasiljevic USA Titans Grand Prix 2021 1.
Jessica Reyes Padilla Portoriko Kentucky Muscle Pro 2021 1.
Aksana Yukhno Bělorusko Fitparade Pro 2021 1.
Maria Luisa Baeza Diaz USA Hurricane Pro 2021 1.
Tereza Linhartová Česká republika EVLS Prague Pro 2021 1.
Jennifer Zienert Německo Romania Muscle Fest Pro 2021 1.
Felecia Harris USA Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Angelita Lopez USA Toronto Pro Supershow 2021 1.
Lola Montez Kanada Boston Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Figure žen - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 12. březnu:

p. jméno stát body
1. Nicole Zenobia Graham USA 23
2. Maryam Bamdad Kanada 14
3. Gabriela Linhartová Česká republika 11
4. Autumn Cleveland USA 9
4. Veronica Gallego Španělsko 9
6. Katerina Aninao USA 7
7. Martina Yabekova Kanada 6
8. Anna Banks Polsko 5
8. Her Eun Jižní Korea 5
10. An Da Jeong Jižní Korea 4
10. Sandra Grajales Mexiko 4
10. Larhannah Robinson USA 4
10. Asmaa Salimi Kanada 4
10. Tarryn Garlingtonn USA 4
10. Sh'Nere Mattise Deas USA 4
10. Zulfiya Bitiyeva Kazachstán 4
17. Wendy Fortino USA 3
17. Belinda Hope USA 3
17. Annelies Fortuin Nizozemsko 3
20. Oyku Basar Turecko 2
20. Michele Silva Brazílie 2
20. Alissa Carpio USA 2
20. Paula Ranta Finsko 2
20. Militsa Rivera USA 2
20. Shanice Abrams USA 2
20. Thais Cabrices Werner USA 2
20. Maude Exantus Werner USA 2
28. Olesya Kochura Rusko 1
28. Mandy Urner Kanada 1
28. Stephanie Koerber USA 1
28. Bree Marsh USA 1
28. Samantha Jerring USA 1
28. Kiah Tiller USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Figure Olympia 2022 najdete zde.


Boston Pro 2022 - bikiny fitness žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Blanquisco, Fernandez, Pecini
2.Dolias, Facchin, Kongthun, Leigh, Nicholson
3.Blanquisco, Fernandez, Pecini

V osmičlenném startovním poli bikiny fitness žen rozhodčím velmi rychle vykrystalizovala první trojice ve složení Maureen Blanquisco, Eli Fernandez, Elisa Pecini a šlo pouze o to, jak si mezi sebe tyto závodnice medailové příčky konkrétně rozdělí. Zvítězila Maureen, která tak opustila čelo kvalifikačního žebříčku, a její jméno nově figuruje v seznamu přímo kvalifikovaných závodnic na Bikini Olympia 2022. Druhé místo brala Elisa, třetí skončila Eli. Na umístění v top 5 kromě nich dosáhly ještě také Alessia Facchin a Jessica Dolias.


Výsledky Boston Pro 2022 - bikiny fitness žen

  1. Maureen Blanquisco*
  2. Elisa Pecini
  3. Eli Fernandez
  4. Alessia Facchin
  5. Jessica Dolias
  6. Anya Nicholson
  7. Crystal Leigh
  8. Nittaya Kongthun

* kvalifikace na Bikini Olympia 2022


Bikiny fitness žen na Boston Pro 2022

Více fotografií z Boston Pro 2022 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia 2022 k 12. březnu:

jméno stát soutěž um.*
Roxana Marquez USA San Antonio Pro 2021 1.
Jennifer Dorie Kanada Bikini International 2021 1.
Elisa Pecini Brazílie Bikini Olympia 2019 1.
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2013 1.
Ottavia Mazza Itálie Tsunami Cup 2021 1.
Phoebe Hagan Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Lauralie Chapados Kanada Bikini Olympia 2021 2.
Francesca Stoico Itálie Fitparade Pro 2021 1.
Jourdanne Lee USA Hurricane Pro 2021 1.
Wiktoria Gasior Polsko Poland Pro Supershow 2021 1.
Ivanna Escandar Španělsko Legion Sports Fest Pro 2021 1.
Allison Testu Francie EVLS Prague Pro 2021 1.
Sally-Anne Kato Japonsko Japan Pro 2021 1.
Alessia Facchin Itálie Atlantic Coast Pro 2021 1.
Shenese Case Kanada Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Cristiane Silveira Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2021 1.
Jennifer Ronzitti USA Battle of Texas 2021 1.
Danielle Phelps USA Toronto Pro Supershow 2021 1.
Gao Yan Nový Zéland New Zealand Pro 2021 1.
Maureen Blanquisco Norsko Boston Pro 2022 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Bikiny fitness žen - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 12. březnu:

p. jméno stát body
1. Noora Mahonen Finsko 13
2. Adair Libbrecht Kanada 11
3. Gessica Brun Brazílie 9
4. Ana Maria Vintu Itálie 8
4. Elizaveta Shmukler Japonsko 8
4. Stine Hansen Dánsko 8
4. Mahsa Akbarimehr Havaj 8
8. Romina Basualdo Argentina 7
8. Anastasia Gonzalez Španělsko 7
8. Marie Isobe Japonsko 7
8. Diane Brunet Kanada 7
8. Lauren Dannenmiller USA 7
8. Jessica Dolias USA 7
14. Lucia Malavaze USA 6
14. Yume Kurokawa Japonsko 6
14. Karen Wall Kanada 6
14. Eli Fernandez Mexiko 6
18. Jade Kelsie Wolfenden Velká Británie 5
18. Melissa Carver Austrálie 5
18. Adrianna Kaczmarek Polsko 5
18. Miho Shibutani Japonsko 5
18. Rukiye Solak Turecko 5
18. Laura Ziv Francie 5
24. Maria Julia Lemos Brazílie 4
24. Hope Harper USA 4
24. Jessica Wilson USA 4
24. Adrianne Onofrei USA 4
24. Tatiana Lanovenko Rusko 4
24. Matilde Biagini Itálie 4
24. Calysta Cornell USA 4
24. Marcia Goncalves USA 4
24. Kate Mickleson Nový Zéland 4
33. Carla Garthwaite USA 3
33. Eliana Guzman Reyes Španělsko 3
33. Evita Breide Španělsko 3
33. Halanna Jully Brazílie 3
33. Elisabet Vang Faerské ostrovy 3
33. Rachel Linares USA 3
33. Marisa Woo USA 3
33. Chloe Hunter Nový Zéland 3
33. Ariel Barley USA 3
42. Karen Yuen Hongkong 2
42. Sierra Swann USA 2
42. Cassie Hunter Itálie 2
42. Erin Stern USA 2
42. Denetra Blackshear USA 2
42. Mirian Barbosa Brazílie 2
42. Aimee Jacobs Nový Zéland 2
42. Vania Auguste USA 2
50. Theresa Miller USA 1
50. Aneta Szołtysek Polsko 1
50. Danielle Combs USA 1
50. Melanie Cyr Kanada 1
50. Herlayne Braga Brazílie 1
50. Lawna Dunbar USA 1
50. Catherine Daniel Nový Zéland 1
50. Marissa Rivero USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Bikini Olympia 2022 najdete zde.


Foto:
www.npcnewsonline.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

14.03.09:46ShDW - Když on má strach :(
13.03.23:36Neutralni typ - Cahrles nema napr. na zadech oproti nemu zadnou separaci a..
13.03.23:35Neutralni typ - jako ten Charles je jen vetsi, cely je jakysi defektni, Pa..
13.03.23:31Neutralni typ - forma me prijde celkem luxus https://www.youtube.com/watch..
13.03.22:44Zodiak411 - 1. Forma 2. Hmota 3. Jméno 4. Strašně výrazná kýla.
13.03.22:42Mikuc - Už aby tam vletěl Mišo Križo a udělal pořádný průvan!:))-1
13.03.15:49LOPO - Bonack zaslúžene . Čudujem sa Reganovi ,že si nedá pokoj p..
13.03.15:41Neutralni typ - Nathan Spear vypada hrozne a zkonci kdesi vepredu
13.03.15:40Neutralni typ - Tak nejvic se mi ze vsech libil ten predposledni Eslam El ..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Diamond Cup Prague 2022 - komple...
Hockey1000 (09:42) • Nechci rozmíchávat nějaký hejt, ale ti z vás Kdo jste na soutěži taky byli ať už jako z...
magazínTomáš Mach a Vladimír Semerád - tréni...
Richard Kross (15:20) • Dobrý den, mám dotaz - je 53 let - cvičím cca 32 let - různé typy sportů od bojových až...
magazínJesus Rodriguez se zdá být na Yamamot...
Humanic145 (11:38) • Tyjo Jari, ja s ním asi v téhle kategorii nemám problém. Myslím, že jsou rozhodně horší...
magazínJesus Rodriguez se zdá být na Yamamot...
jari (21:08) • Nejpřipravenější závodník loňského EVLS napříč kategoriemi! Ale vclassic physique nemá...
magazínMichal Križánek týden před Olympia Am...
amoresPE (15:44) • Klasicka Krizova forma...este vysusit a na 130 kg to nebude zle. V Taliansku ta pro kar...Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie