Reklama:
BRZY KONČÍ:
Protein Smart Whey v akci 1+1
Ještě 8 příchutí na výběr! Více zde.

Výsledky tipovací soutěže
- Arnold Classic 2022

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

p. nick / jméno plus
body
minus
body
1. moab 5 -2
2. Majke 4 -6
3. JakubN 4 -8
3. ProElite 4 -8
5. dre.mc 4 -10
6. Arweska 3 -4
6. Dominik01 3 -4
6. Coufy 3 -4
6. ondra.me 3 -4
6. mrph 3 -4
6. KrocanxP 3 -4
6. Jakub270216 3 -4

Dny 4. a 5. března v americkém Columbus Convention Center patřily letošnímu ročníku prestižního severoamerického Arnold Classic v kulturistice mužů open, se kterým jsme spojili první kolo letošní tipovací soutěže. Tipovačka, ve které se hrálo o atraktivní ceny věnované společností Extrifit, tentokrát přilákala 225 sázejících a úkolem každého z nich bylo co nejpřesněji odhadnout podobu kompletní výsledkové listiny. V průměru byl Váš odhad výsledků profesionální. Mírně pozitivně Vás překvapili Samson Dauda s Luisem Rodriguezem, výše jste naopak viděli Regana Grimese a Bretta Wilkina, kterým jste přisuzovali čtvrté, resp. páté místo.

Brandona Curryho tipovalo za vítěze 84% tipujících. Medailisty bez chyby odhadlo 15% z Vás. Samsona Daudu přidalo na 4. místo pět nejlepších, z nichž vítězný soutěžící pod nickem moab přidal i páté správné jméno Luise Rodrigueze. O tom, kdo získá výhru za třetí místo, musel rozhodnout čas zaslání tipu. Rychlejší byl JakubN. Všem výhercům gratulujeme!

Šestice nejlepších účastníků Arnold Classic 2022 v kulturistice mužů open (foto: Instagram.com/arnoldsports)

Ceny do tipovací soutěže na výsledky Arnold Classic 2022
v celkové hodnotě přes 17.000 Kč věnovala společnost Extrifit!

1. místo - moab vyhrává:

2. místo - Majke vyhrává:

3. místo - JakubN vyhrává:

Extrifit vyvinul naprosto unikátní produkt. Amigo® de facto představuje lidský sval v kapslích! Jestliže chcete budovat svalovou hmotu, je naprosto nezbytné dodat svalu všechny aminokyseliny, ze kterých se sval skládá. A to ve stejném poměru, jako jsou zastoupeny ve svalu. Svalová bílkovina je složena z 18 hlavních aminokyselin. Tyto aminokyseliny mají přesně daný poměr. Některé jsou ve svalu zastoupeny více, jiné méně. Avšak žádná nesmí chybět! A žádná nesmí naopak vyčnívat nad fyziologický poměr. Bez zajištění této jednoduché podmínky Vám sval prostě nevyroste. Co v Extrifitu udělali? Vzali bílkovinu lidského svalu (její aminospektrum) a vytvořili její přesnou kopii. Všechny aminokyseliny navážili jednu po druhé a ve stejném poměru tak, jak jsou zastoupeny v lidském svalu, a dali je do kapsle. Vzniklo tak Amigo® - lidská svalová bílkovina v kapslích! Proto najdete na obalu hesla jako muscle copy (kopie svalu), muscle amino analogy (shodné zastoupení aminokyselin jako ve svalu) a human muscle (lidský sval). Použitím produktu jednoduše "nalijte" do Vašich svalů to samé, z čeho jsou svaly složené. Jinak Vám ani nevyrostou, ani neztvrdnou. Amigo® je samozřejmě kompletně free form (složeno výhradně z jednotlivých volných aminokyselin). Nemá poměr aminokyselin jako mléko (ze kterých jsou proteinové nápoje), ani jako rýže nebo brambory, ani jako hovězí steak. Amigo® má poměr aminokyselin takový, jaký je v lidském svalu. Zkrátka muscle copy. Pokud budete užívat Amigo®, dodávka volných aminokyselin zajistí svalovým receptorům přesně to, co potřebují pro růst. Tedy muscle amino analogy. V Amigo® není nic navíc, nic nechybí, nic není v nepoměru. Amigo® = sval (svalová bílkovina). Pokud není poměr jednotlivých aminokyselin vyvážený (když je jiný než v lidské svalové bílkovině), tak např. nepoměrně nízký obsah některé z aminokyselin může zapříčinit malé využití i ostatních aminokyselin a snížit tak celkový účinek produktu. To se Vám s Amigo® nestane!

Zinc 100 Chelate obsahuje minerál zinek v chelátové vazbě. Tato forma zinku vyniká nad jinými formami špičkovou vstřebatelností a dokonalou využitelností lidským organismem. Zdrojem zinku v tomto produktu je bisglycinát zinečnatý. Výborná vstřebatelnost chelátové vazby zinku skýtá další velkou výhodu - pro zajištění účinku nemusíte užívat tak vysoké dávky zinku jako u jeho jiných, levných forem! V balení je dávka na 100 dní!

Magnesium Chelate obsahuje minerál hořčík v chelátové vazbě. Tato forma hořčíku vyniká nad jinými formami špičkovou vstřebatelností a dokonalou využitelností lidským organismem. Zdrojem hořčíku v tomto produktu je bisglycinát hořečnatý. Výborná vstřebatelnost chelátové vazby hořčíku skýtá další velkou výhodu - pro zajištění účinku nemusíte užívat tak vysoké dávky hořčíku jako u jeho jiných, levných forem.

100 % Whey Protein je plně instantní, skvěle se rozpouští a jeho příprava je tedy velmi snadná. Hotový nápoj má velmi příjemnou konzistenci. Příjem tohoto vysoce kvalitního zdroje bílkovin přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací. 100 % Whey Protein od Extrifitu je výborně stravitelný protein za skvělou cenu. Jedná se o ryzí syrovátkový protein, v každé odměrce je plných 23 g bílkovin nejvyšší kvality!

Protein Pancake 50 % je fantastická proteinová palačinka s obsahem 25 g bílkovin! Proteinové koktejly jsou fajn, o jejich přínosu pro růst svalové hmoty není třeba diskutovat, ovšem velice často máte po nich brzy hlad a začne Vás honit mlsná. Přeci jen nezaplní Váš žaludek dostatečně, zejména v období diety. Proteinovo-sacharidová palačinka Pancake 50 % toto řeší. Skutečně si uvaříte. Žádná náhražka jídla, ale opravdové a dietní jídlo a příjemné, avšak nijak náročné vaření. Vynikající dietní hodnoty a báječná chuť palačinek!

Protein Pancake 20 %, proteinovo-sacharidové palačinky Extrifit® jsou opravdovým proteinovým jídlem, které Vás výborně zasytí a které si doma jednoduše uvaříte. Jsou ideální pro ty situace, kdy potřebujete tělu dodat kombinaci kvalitní bílkoviny a kvalitních komplexních sacharidů. Mají úžasné komplexní složení a dokonalé zastoupení živin. Kombinace chia semínek, pohanky, ovsa, rýže a syrovátkového 80% proteinového koncentrátu tvoří plnohodnotné jídlo s ideálním zastoupením bílkovin a sacharidů. Uvedené suroviny jsou doplněny o inulin z kořene čekanky, vlákninu s prebiotickým účinkem. Stejně jako v případě Protein Pancake 50 % si skutečně uvaříte. Žádná náhražka jídla, ale opravdové a dietní jídlo a příjemné, avšak nijak náročné vaření. Vynikající dietní hodnoty a báječná chuť palačinek!

High Whey 80 představuje špičkový 100% syrovátkový proteinový koncentrát a CFM proteinový izolát pro nárůst svalové hmoty! Jedná se vysoce kvalitní protein obsahující instantní (je výborně rozpustný) syrovátkový ultrafiltrovaný 80% koncentrát a špičkový instantní syrovátkový mikrofiltrovaný 90% izolát vyrobený metodou CFM neboli Cross-Flow Microfiltration. High Whey 80 je tedy kombinací dvou mimořádně kvalitních zdrojů syrovátkového proteinu se zachováním všech přírodních bílkovinných frakcí (beta laktoglobulin, alfa laktalbumin, glykomakropeptidy, imunoglobulin G, bovinní sérový albumin, laktoferin). Kombinace těchto dvou proteinových zdrojů přináší výhody obou z nich - neuvěřitelně lahodnou chuť, výbornou konzistenci, skvělé zastoupení živin, velmi dobrou stravitelnost. Proteiny obsažené v High Whey 80 jsou doplněny o enzymy papain a Tolerase (pH stabilní laktázu). Příjem tohoto vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

V 52 Vita Complex Forte je profesionální multivitamínová a multiminerálová formule obsahující 52 aktivních látek vytvořená speciálně pro osoby s vysokou fyzickou a psychickou zátěží a pro výkonnostní a kondiční sportovce. Obsahuje kromě vitamínů a minerálů řadu dalších účinných látek jako adaptogeny, enzymy a probiotika, a to vše v dávkách, které uspokojí potřeby velmi náročných sportovců. Pokud usilujete o maximalizaci svalové hmoty, potřeba vitamínů i minerálů stoupá, nezapomeňte proto v takovém případě zařadit tento produkt do svého jídelníčku! Pokud zároveň chcete snížit podkožní tuk na minimum, oceníte obzvláště vliv V 52 na funkci imunitního systému a snížení míry únavy.

AminoFree ® Peptides je absolutní světová špička v aminokyselinových suplementech. Jedná se o vůbec nejčistší, nejrychlejší a nejlépe vstřebatelnou formu základních stavebních kamenů lidské svalové hmoty. Extrifit vyvinul zcela výjimečný produkt, který je složen z vysoce kvalitních a velmi drahých komponent. Aktuálně ve světě aminokyselin a peptidů nic lepšího, čistšího ani rychlejšího pro růst svalů a svalovou regeneraci neexistuje. Jedná se o sofistikovanou kombinaci výhradně volných (free form) aminokyselin v plném aminospektru s naprosto novou a revoluční formou značkových peptidů PepForm®. Tyto patentované peptidy jsou v produktu zastoupeny v masivní míře a jedná se o peptidy těchto nejdůležitějších aminokyselin: arginin PepForm®, glutamin PepForm®, leucin PepForm®, isoleucin PepForm®, valin PepForm®.

Sleep! obsahuje velmi účinnou směs látek na podporu kvalitního spánku a snadného usínání. Je určen pro kohokoliv, kdo trpí problémy se spánkem, které jsou dnes velmi časté, ať už jako důsledek stresu, pracovního přetížení, či třeba u sportovců v důsledku intenzivní tréninkové zátěže. Základem produktu je silná dávka bylinných výtažků obohacených o aminokyselinu tryptofan, vitamín B6 a minerál hořčík v chelátové vazbě, která je výhodná pro její výbornou vstřebatelnost. Jedná se o produkt na přírodní bázi.

Protein Pudding od firmy Extrifit® je skvělý vysokoproteinový krém mimořádně lahodné chuti. Žádné vaření, vše za studena - příprava pouze 2 minuty! Protein Pudding je vhodný jako skvělá svačina a je také vynikající alternativou k běžným proteinovým koktejlům - pudink lépe zasytí a navíc si výborně pochutnáte! Je vhodný nejen pro všechny, kdo usilují o nárůst síly a svalové hmoty, ale i při rýsování a redukční dietě. V tomto prémiovém proteinovém pudinku najdete 25 gramů nejkvalitnějšího syrovátkového izolátu.

Tribulus 90 % je doplněk stravy obsahující výtažek z plodů Tribulu terrestris (kotvičníku zemního) s nejvyšším obsahem saponinů 90 %. Pozitivní účinky této byliny byly známy již od antiky. V poslední době je častou složkou nejen doplňků stravy pro sportovce, ale i přípravků podporujících mužskou hormonální aktivitu a potenci. Díky širokému spektru účinků a především právě díky účinku na hormonální aktivitu, na svalové napětí a podporu vitality je Tribulus terrestris užíván sportovci, a to především sportovci silových sportů včetně kulturistů.

Produkt Lactase Enzyme 5000 FCC je vynikající pomocník pro trávení laktózy. Lactase Enzyme 5000 FCC obsahuje enzym laktázu, který zlepšuje trávení laktózy u osob, které laktózu špatně tráví. Enzymatická aktivita obsažené laktázy je 5000 FCC jednotek v každé kapsli.

Produkt Citrulline Pure Powder obsahuje volnou aminokyselinu L-citrulin v sypké formě sloužící pro přípravu chutného předtréninkového nápoje. V kulturistice je citrulin znám především jako stimulant produkce oxidu dusnatého, díky kterému se Vám při tréninku podaří svaly lépe prokrvit. Díky lepšímu prokrvení pak máte pocit lepšího napumpování, které samozřejmě souvisí i s lepším přívodem živin ke svalu. A ten hraje ve svalovém růstu velmi důležitou roli. Kromě toho může lepší prokrvení svalu a v důsledku toho vyšší přívod živin ke svalu zefektivnit jeho regeneraci, což je významné nejen pro kulturistiku, ale i pro další sportovní disciplíny.

Příjem tekutin při tělesné zátěži, například při tréninku ve fitness centru, je velmi důležitý. A to obzvlášť tehdy, snažíte-li se také o spalování podkožního tuku. Na čistou vodu většinou nemáme při cvičení velkou chuť a musíme se často k jejímu pití nutit. Snazší příjem tekutin zajistí ochucený nápoj. Tréninkový drink Carnifresh je přesně takovým nápojem, který nás motivuje při cvičení průběžně pít, protože skvěle chutná. Carnifresh je lahodný nápoj s obsahem karnitinu, kofeinu, chromu a hořčíku s výbornou vstřebatelností.

Nut 6! Zero je oříšková superpotravina od společnosti Extrifit® - krém z ořechů, kokosu a arašídů, který je nabízen jak ve variantě natural (bez příchuti), tak ve třech delikátních příchutích - čokoláda, slaný karamel a skořice. Krém je složen z jader kešu ořechů, lískových ořechů, mandlí, arašídů, vlašských ořechů a dužiny kokosu. Nut 6! Zero je vyroben přímo ve výrobních halách společnosti Extrifit v České republice, a to od A až po Z! Jedná se o funkční potravinu, která dodá vašemu tělu tzv. zdravé tuky a zároveň si na ní úžasně pochutnáte. Pokud se snažíte dodržovat „fitness dietu“, nezapomínejte na tyto formy tuku, které jsou pro vaše zdraví i výkon velmi důležité. Kromě tzv. zdravých tuků obsahují ořechy řadu dalších výživově cenných látek. Jednak jsou to bílkoviny (100 g produktu Nut 6! Zero obsahuje 17 g bílkovin), ale také jsou ve stravě ceněny jako zdroj minerálů, vitamínů a v neposlední řadě vlákniny.

Proteinut® Zero je krém z arašídů a 90% syrovátkového proteinového izolátu CFM. Superpotravina od společnosti Extrifit®. Produkt obsahuje 30 % bílkovin ve třech delikátních příchutích - čokoláda, slaný karamel a skořice. Tento produkt je vyroben přímo ve výrobních halách společnosti Extrifit v České republice, a to od A až po Z. Jádra arašídů jsou pražená suchým vzduchem, bez použití oleje, je zcela bez přidaného cukru a má opravdu delikátní chuť! Zdroj proteinu - Proteinut® Zero obsahuje špičkový zdroj bílkovin, a to 90% syrovátkový izolát CFM. Ten je prakticky bez cukru a bez tuku. CFM 90 je protein získaný ze syrovátky nejmodernější a nejšetrnější metodou výroby - mikrofiltrací CFM (cross-flow microfiltration) se zachováním všech cenných bílkovinných frakcí a s velmi vysokým obsahem BCAA a glutaminu. Metoda výroby CFM probíhá za studena na keramických filtrech a je nejšetrnějším způsobem výroby syrovátkového proteinu. Tento protein je dokonale stravitelný a vstřebatelný.

Almond Zero představuje 100% mandlový krém - superpotravina od společnosti Extrifit®. Je vyráběn přímo ve výrobních halách společnosti Extrifit v České republice, a to od A až po Z. Pro jeho výrobu jsou vybírány ty nejkvalitnější mandle, které jsou praženy zdravě na sucho (ne v oleji!). Almond Zero je funkční potravina, která dodá vašemu tělu tzv. zdravé tuky, které podpoří vaši sportovní výkonnost a zároveň si pochutnáte. 100% čistá mandlová chuť. Pokud se snažíte dodržovat „fitness dietu“, nezapomínejte na tyto formy tuku, které jsou důležité pro vaše zdraví i výkon. Almond Zero je naplněn do průhledné skleničky, takže vidíte, jak váš krém vypadá.

Jste milovníkem arašídových a oříškových krémů? Pak je přesně pro vás určen produkt Peanut Zero. Arašídová superpotravina od společnosti Extrifit® - arašídový krém, který je nabízen jak ve variantě natural (bez příchuti), tak ve dvou delikátních příchutích - čokoláda a slaný karamel. Tento produkt je vyroben přímo ve výrobních halách společnosti Extrifit v České republice, a to od A až po Z. Maximální obsah arašídů pražených suchým vzduchem, bez použití oleje, zcela bez přidaného cukru a s delikátní chutí!

Triko Extrifit pánské 32 je pohodlné triko firmy Extrifit s velkým oboustranným potiskem, krátkým rukávem a kulatým výstřihem. Vyrobeno je z příjemného, vzdušného a pružného materiálu, na přední i zadní straně má potisk. Přední strana - šedý potisk s nápisem "less meat, more rice today", zadní strana - šedý potisk s nápisem "less rice, more meat tomorrow". Má zahrnuté rukávy.

Vynikající pomocník pro dokonalé trávení všech živin. Bílkovin, sacharidů i tuků. Enzy 7! Digestive Enzymes je naprosto unikátní a nejúčinnější produkt svého druhu. Tento výrobek Vás zbaví zažívacích obtíží. Obsahuje komplex 7 trávicích enzymů pro lepší trávení bílkovin, sacharidů a tuků. Obsahuje enzymy papain, alfa-amylázu (Aspergillus oryzae), bromelain, laktázu (Aspergillus oryzae), celulázu (Trichoderma reesei), neutrální proteázu (Bacillus licheniformis) a lipázu (Aspergillus aryzae).

p. nick / jméno plus body minus body p. nick / jméno plus body minus body
13. Ryan91 3 -4 118. Noremorsedan 2 -16
13. Humanic145 3 -6 118. Lukyn55 2 -16
13. Dejf111 3 -6 118. scapld17 2 -16
13. Caveman 3 -6 118. dzmilo 2 -16
13. krispet 3 -6 124. Dalis 2 -20
13. Serpentin628 3 -6 124. Mso 2 -20
13. bruzek21 3 -6 126. MíraG 1 -4
13. MrkevZ 3 -6 127. Williaam 1 -6
21. romanironmann 3 -6 128. mamaja 1 -8
21. stistko 3 -8 128. dorianyates1993 1 -8
21. accept 3 -8 128. milenkoburlica 1 -8
21. holes5 3 -8 128. Daniel-James 1 -8
21. sldmatej 3 -8 128. Pitrikus 1 -8
21. david.lee.hat 3 -8 128. Francoa 1 -8
27. Filipecek07 3 -8 134. Libca3X 1 -10
27. Wohyss 3 -10 134. mp123 1 -10
27. kyzi 3 -10 134. Doomio 1 -10
27. pepa147852 3 -10 134. Mikuc 1 -10
27. chadsfan 3 -10 134. Raize 1 -10
27. Adrián Kružliak 3 -10 134. Prasa 1 -10
33. boris loffler 3 -10 134. Peter5420 1 -10
33. Jakub01 3 -12 134. renba 1 -10
35. LeToucan 2 -12 134. peter74 1 -10
36. Pally 2 -4 134. maxpoint97 1 -10
36. Bloship 2 -6 134. Tomzda 1 -10
36. Viliamusik 2 -6 145. william888 1 -12
36. Zodiak411 2 -6 145. denny_rocx 1 -12
36. luvbai 2 -6 145. MOOG 1 -12
36. deiw 2 -6 145. schwimer 1 -12
36. xxxmarekxxxmlg 2 -6 145. harik 1 -12
36. Marvelous 2 -6 145. CHMEL 1 -12
36. kozenyPesek 2 -6 145. supros 1 -12
36. Marty7 2 -6 145. dispel 1 -12
46. knoppy 2 -6 145. Jenins11 1 -12
46. Muriel 2 -8 145. Konrad 1 -12
46. Angelos77 2 -8 145. Turabean 1 -12
46. Zdeněk Zahálka 2 -8 145. Jan Macek97 1 -12
46. decarabas 2 -8 145. Houneska91 1 -12
46. DerB 2 -8 158. kubasbubas 1 -14
46. seul 2 -8 158. Neutralni typ 1 -14
46. Keni 2 -8 158. jardaflex 1 -14
46. Midar 2 -8 158. Dekster 1 -14
46. dozahranici 2 -8 158. sethes 1 -14
46. Veteran 2 -8 158. VR78 1 -14
46. Honza45 2 -8 158. Rugget 1 -14
46. Pikto 2 -8 158. LOPO 1 -14
46. FireLuce 2 -8 158. mx1 1 -14
46. thaarm 2 -8 158. Biganimalmutant 1 -14
46. Caddyshack 2 -8 158. DARIUSPULAK 1 -14
46. Daniel Koleník 2 -8 158. tumic1 1 -14
46. bbvka 2 -8 158. T-rex3 1 -14
46. Petr Kolínský 2 -8 158. fidosek 1 -14
46. jindra-N 2 -8 158. Atejdak 1 -14
46. Mr.Rob.Zombie 2 -8 173. Stiso8 1 -16
46. Blood88 2 -8 173. Pavel Gemsa 1 -16
46. BodyEvolution 2 -8 173. w3rmer 1 -16
46. Kachnaaa 2 -8 173. Valasekjakub123 1 -16
70. nemjana 2 -8 173. líbortíbor 1 -16
71. H_aslam 2 -9 173. 9027 1 -16
71. Milosek108 2 -10 173. DRiMR 1 -16
71. Anna.Bruzek 2 -10 173. frogg 1 -16
71. Josef Volf 2 -10 181. Mirunooo 1 -18
71. RadimBB 2 -10 182. matej111 1 -19
71. Flex-Blade 2 -10 183. GOGOV 1 -20
71. prochazkadave 2 -10 183. Misa910 1 -20
71. roky 2 -10 183. Roman21.10 1 -20
71. lakatosKE 2 -10 186. Petulinda 1 -22
71. DAVID.KOVACIK96 2 -10 186. MatyasBrtna 1 -22
71. mara.vlas 2 -10 188. Filla02 1 -24
71. Meda87 2 -10 189. Misinko 1 -26
71. bystri14 2 -10 190. Sanr11 0 -6
71. Tom23 2 -10 191. tomjarkovsky 0 -8
71. Gabrielwarrior 2 -10 191. LUKASNOVAS 0 -8
71. Sabina713 2 -10 193. Petulienka87 0 -10
71. PRoman 2 -10 193. podzim 0 -10
71. xPítrx 2 -10 193. balik 0 -10
71. Stepan Zeler 2 -10 193. Týnuška 0 -10
71. loop 2 -10 197. JakubGur 0 -12
71. pwheeler 2 -10 198. polda 0 -14
71. Milda18 2 -10 198. Flang 0 -14
93. Stolkr 2 -10 198. ROMAN ROUPEC 0 -14
94. Catharin 2 -11 198. ONEILL 0 -14
94. Arnoldova máma 2 -12 198. Edemsss 0 -14
94. Maxim 2 -12 203. mvojvodikova 0 -16
94. kondy 2 -12 203. violence 0 -16
94. sypy 2 -12 203. rozi 0 -16
94. blahytomas 2 -12 206. Gard 0 -18
94. Acht 2 -12 206. jorinek 0 -18
94. Papyiy 2 -12 206. běžkyně 0 -18
94. Ikaros 2 -12 206. Daniel2 0 -18
94. Kamil Binar 2 -12 206. machmates 0 -18
94. Ferda90 2 -12 211. Stibak 0 -20
94. balbi 2 -12 211. Stuchla71 0 -20
94. janinho 2 -12 213. PavkoP 0 -22
94. DAVID 10 2 -12 213. Ferrouš 0 -22
94. ondroud 2 -12 213. Zdeněk Mizera 0 -22
94. Bleschman 2 -12 213. synthrax 0 -22
110. owar 2 -12 217. Zeler 0 -24
111. czepa 2 -13 217. Hospi_fit 0 -24
111. md 2 -14 217. vlahy 0 -24
111. kelevra 2 -14 220. Matísek 0 -26
111. Jan Tesárek 2 -14 220. Negr86 0 -26
111. jan dziadek 2 -14 222. Lubosh82 0 -30
111. milanjanousek 2 -14 223. Ceky120 0 -32
111. donk 2 -14 224. Davidst007 0 -36
118. ShDW 2 -14 225. Martin.VESE 0 -42
118. bean9 2 -16Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

11.03.22:22dre.mc - Když jsem viděl výsledky arnolda tak jsem se skoro radoval..
11.03.17:01LOPO - Tiež by som sa priklonil k Jarimu bodovaniu aké použili v ..
11.03.11:15jouja - Ahoj, dávat body za každé uhodnuté místo by podle mě v tom..+1
11.03.08:28moab - Taky jsem doufal, že se změní, ale teď jsem docela rád, že..
10.03.22:46LeToucan - Tak nějak jsem doufal, že pro tento rok se bodový systém z..
10.03.21:51jari - Jardo a proč? Když uhádnu od 2. místa až po poslední, tak ..+1
10.03.20:06Humanic145 - děkujeme :)
10.03.19:47Acht - Aha takže kdybych uhodl 3-9 správně ale prohodil Bonace s ..
10.03.19:08jouja - Acht měl na třetím místě Rodrigueze, proto 2 body viz prav..
10.03.18:17Humanic145 - já měl taky za to, že jsem jich uhodl 5 :D ale možná si ho..
10.03.16:10Acht - Pokud je za správné umístění bod, tak jak můžu mít 2, když..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Mr. Universe Prague 2024 - kompl...
moab (19:19) • Bejt jedním ze třiceti vítězů víceméně lokální soutěže... To má váhu.
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
moab (19:16) • Je fakt, že je to humus tohle mít dobrovolně na zádech.
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
Sidic (17:38) • Představ si, že lidi maj takový akné i bez věcí, protože je to vcelku přirozený mít akn...
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
Deny01 (16:08) • Mít vlivem věcí na zádech takový akné, tak se to aspoň snažím nějak zakrejt..
magazínIFBB Mr. Universe Prague 2024 - kompl...
Valasekjakub123 (14:49) • Jak je možné že na takové soutěži je mnohem méně závodníků než na Moravě? Tím počtem zá...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie