Reklama:
FANTAZIE: Gold Whey protein jen za 249 Kč!
Vyzkoušejte nový lahodný protein za zaváděcí cenu! Více zde.

Na NPC Nationals by letos
mohlo být pořádně nabito!

5.942 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Floridské Orange County Convention Center, které v posledních dvou letech hostilo i samotný Olympia Weekend, už ve dnech 17. a 18. prosince přivítá účastníky jubilejního čtyřicátého ročníku americké amatérské soutěže v kulturistice a fitness NPC Nationals. Na klání v jeho historii v boji o profesionální karty uspěla řada vynikajících kulturistů od Leeho Hayneho až po Huntera Labradu a zdá se, že po několika přeci jenom slabších letech se tentokrát fanoušci bodybuildingu mohou těšit na bitvu velmi nadějných borců. Pojďme si některé z nich představit.

Carlos Thomas

Pokud sledujete dění v bodybuildingu na sociálních sítích, zřejmě jste už někde zahlédli snímky věnované devětadvacetiletému Carlosu Thomasovi. Jedná se o 170 cm vysokého kulturistu, který od roku 2017, kdy ještě závodil v kategorii do 80 kg, pořádně narostl a před letošním NPC Nationals vlastně ani není stoprocentně jisté, že se při prezentaci vejde do limitu kategorie do 102 kg, jak to ještě začátkem letošního roku plánoval. Carlos se letos na své soutěže připravuje pod vedením švýcarského trenéra Patricka Tuora, a když píšeme soutěže v množném čísle, znamená to, že v uplynulých týdnech už závodil. Na NPC Nationals se ostatně podle pravidel musel nejprve kvalifikovat, což se mu před čtyřmi nedělemi podařilo na NPC Battle Royale, kde rozdílem několika tříd zvítězil nejenom v supertěžké váze, ale také celkově. Na pódium zde přinesl opravdu mohutné oblé svaly a řekněme také tak osmdesátiprocentní formu. V Orlandu Carlos ovšem zamýšlí závodit podstatně dotaženější, tak uvidíme, zda se mu to povede. Aby na NPC Nationals 2021 získal vysněnou profesionální kartu, bude se muset ve své váhovce umístit na první nebo druhé příčce.

Carlos Thomas na letošním NPC Battle Royale, čtyři týdny před startem na NPC Nationals (foto: Npcnewsonline.com / Jeff Binns)

Justin Shier

Pravděpodobně v kategorii do 102 kg by k závodům potom měl nastoupit Justin Shier. Svěřenec trenéra Matta Jansena, pod jehož vedením se na soutěže připravují také Nick Walker nebo Shaun Clarida, od svého loňského vystoupení na NPC USA dosáhl jasně viditelného progresu. To z něj v kombinaci s jeho vynikající tělesnou stavbou těla dělá jednoho z favoritů soutěže, a pokud by právě on na NPC Nationals 2021 neměl brát jednu ze čtrnácti profi karet určených kulturistům, jednalo by se o pořádné překvapení!

Justin Shier 2 týdny před NPC Nationals 2021 (foto: Instagram.com/justin_shier)

Jordan Janowitz

Zatímco Carlos s Justinem se mezi opravdové kandidáty na získání profesionální karty neřadí vyloženě dlouho, jinak je tomu u Jordana Janowitze. Ten o svou vstupenku do Manionovy profesionální ligy usiluje už od sezóny 2014, kdy ještě závodil v osmdesátce. Na NPC Nationals bychom jej tentokrát měli vidět v kategorii do 102 kg a Jordan doufá, že se mu na pódium konečně podaří přinést nejenom optimální formu, ale také širší a hlubší záda. Ta v posledních osmi měsících trénoval dvakrát týdně a zdá se, že mu to pomohlo ke slušnému zlepšení.

Jordan Janowitz 4 dny před NPC Nationals 2021 (foto: Instagram.com/jjanowit)

Nathan Spear

Mezi čekatele na profi kartu už nějakou dobu patří také těžkotonážník Nathan Spear, který se pro letošní soutěžní ročník pro změnu ze všech sil snažil vylepšit kvadricepsy. Ty Nathan sice zcela jistě nikdy nebude mít tak oblé jako třeba Carlos Thomas, ale i on se svou největší slabinou dokázal za poslední měsíce celkem slušně pohnout. Formu Nathan udělat umí, a tak se třeba letos toho, že se z něj konečně stane profík, dočká.

Nathan Spear týden před NPC Nationals 2021 (foto: Instagram.com/natespear)Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínInter Island Elite Pro Championship 2...
ja.va (18:31) • Přesně tak, klobouček za to, že Extrifit vrací peníze do kulturistiky tímto způsobem.
magazínInter Island Elite Pro Championship 2...
ja.va (18:27) • V tomto případě každopádně platí, že prize money odpovídá kvalitě soutěže, nehledal byc...
magazínInter Island Elite Pro Championship 2...
ja.va (18:24) • Taky jsem čuměl, že vyhrál kromě diplomu i protein, podle toho to asi pojmenovali tu di...
magazínInter Island Elite Pro Championship 2...
jari (17:20) • A kecy o tom, že má pořádat soutěž někdo z nás, mají stejnou úroveň jako když řekneš `n...
magazínInter Island Elite Pro Championship 2...
Arnold Strong (16:06) • Tak to je super že Pavla takhle podporujete,to opravdu málokterý sponsor v Česku tohle...Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie