Reklama:

Bigman Weekend Pro 2021
- výsledky a fotografie (II.)

22.575 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Zkušený španělský pořadatel soutěží v kulturistice a fitness Emilio Martinez má už v tuhle chvíli pro příští rok velké plány, když by se v nadcházejících dvanácti měsících pod jeho organizátorskou taktovkou mělo odehrát přes dvacet soutěží, včetně pěti, na kterých budou ve hře profesionální karty, a třech, na nichž dostanou prostor sportovci z profesionální ligy IFBB Jima Maniona. Dříve, než se Emilio bude moci naplno věnovat realizaci všeho, co si pro rok 2022 předsevzal, čekaly jej ale ještě nějaké ty pořadatelské povinnosti spadající do letošního soutěžního ročníku. V Alicante totiž pod jeho vedením během posledního listopadového víkendu proběhly soutěže Bigman Weekend Pro Qualifier a Bigman Weekend Pro. Zatímco na první závodníci z organizace NPC Worldwide bojovali o profesionální karty, na druhé byla v deseti kategoriích ve hře kvalifikace na Olympia Weekend 2022. Klání profíků bylo rozdělené do dvou soutěžních bloků. Tomu dopolednímu jsme se věnovali zde, teď se zaměříme na večerní, během nějž se na stagi představili profíci nastupující v kulturistice mužů open, kulturistice mužů do 212 liber, fitness žen, wellness žen a bikiny fitness žen.


Bigman Weekend Pro 2021 - kulturistika mužů open


Semifinálová vyvolávání:
1.Nsour, Aste, Frias, Kaganovich, Omeragic, Rodriguez
2.Koçak, Turek, Bondi, Brucher, Breed
3.Alkazem, Durand, Pica, Romagnolo, Afandonougbo

V kulturistice mužů open se představilo šestnáct borců, když startovní pole na poslední chvíli rozšířil i celkový šampión vzpomínaných připojených amatérských závodů Kevin Brucher. Jedná se o kulturistu, který v minulosti sbíral úspěchy hlavně v organizaci NAC. Ve startovním poli byste tentokrát hledali nějakou opravdu velkou hvězdu z řad těžkotonážníků marně. Bylo znát, že od Olympia Weekendu, kde závodila současná špička, už uplynula pěkná řádka týdnů a žádnému z účastníků Mr. Olympia se evidentně nechtělo pokračovat v dietě až do konce listopadu. Za těchto okolností k favoritům soutěže patřil Angel Calderón Frias, který si do kategorie open odskočil z dvěstědvanáctky, spolu s pouze dvaadvacetiletým Emirem Omeragicem, jenž se před čtrnácti dny blýskl čtvrtým místem z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro. Zapomínat se nedalo ani na českého profíka Jana Turka, který začátkem měsíce Emira na EVLS Prague Pro porazil.

Angel Calderón Frias a Emir Omeragic při souboji o vítězství na Bigman Weekend Pro 2021 (foto: Npcnewsonline.com / Moriau Photo)

Pokud bychom měli hledat důvody, pro které se Angel tentokrát rozhodl zkusit štěstí po boku vzrostlejších soupeřů, dopátrali bychom se hned k několika. Před soutěží měl kvalifikaci na 212 Olympia 2022 už jistou, a tak tím, že se představí v pro něj netradiční kategorii, nic neriskoval. Svou roli v jeho úvahách mohl sehrát také příklad 157 cm vysokého Shauna Claridy, který to na Legion Sports Fest Pro před několika týdny všem gigantům pořádně natřel. A pak šlo možná také o to, aby ve dvěstědvanáctce zbytečně o postup na Olympia Weekend nepřipravil jednoho z dvojice Morteza Mashayekh - Oleh Kryvyi. Jedná se totiž o jeho kolegy z týmu svěřenců trenéra Francisca Espina a oba při Angelově absenci měli celkem slušnou šanci poprat se o ty nejvyšší příčky. Do prvního semifinálového vyvolávání, které je na soutěžích v bodybuildingu tím nejdůležitějším, si hlavní rozhodčí Mazen Ali vyžádal šest borců. Emir s Angelem mezi nimi podle předpokladků nechyběli, ale u dalších čtyř profíků byste si na to, že se objeví hned v prvním calloutu, dost možná nevsadili. Spolu s oběma favority v řadě pózovali Mohammad Nsour, Morgan Aste, Dani Kaganovich a Eduardo Rodriguez, kteří se zpravidla na těch předních příčkách neumísťují, anebo k tomu dokonce ani ještě neměli příležitost. V Eduardově případě totiž platilo, že si na Bigman Weekend Pro 2021 připisoval svůj profesionální debut.

Angel Calderón Frias a Emir Omeragic při souboji o vítězství na Bigman Weekend Pro 2021 (foto: Npcnewsonline.com / Moriau Photo)


Finanční odměny:
1. místo6.000 $
2. místo3.000 $
3. místo2.000 $
4. místo1.000 $
5. místo1.000 $
celkově13.000 $

I když bylo na první pohled vidět, jak je Frias proti svým soupeřům nízký, zdálo se, že si jde pro vítězství právě on. Zejména v oblasti horní poloviny těla se totiž mohl chlubit takovým množstvím kvalitních hustých svalů, že měl v tomto ohledu proti dalším borcům zkrátka navrch. Navíc jej dopředu hnalo bouřlivé domácí publikum. Angel po celé poměrně dlouhé první vyvolávání stál na jednom z míst uprostřed řady. Na tom druhém se vedle něj protočili Emir, Mohammad, Dani, a poté znovu Emir, jenž byl španělskému profíkovi nakonec opravdu tím nejvýraznějším soupeřem. Jan Turek dostal šanci ve druhém vyvolávání, kde pózoval uprostřed pětičlenné řady, což naznačovalo, že si jde pro sedmé místo. O to větším překvapením bylo, že když moderátor vyhlásil deset finalistů, jméno našeho kulturisty mezi nimi chybělo. Zdálo se ale, že to nedávalo smysl ani rozhodčím, kteří dlouho listovali ve svých poznámkách, a nakonec se na pódiu Jan Turek mezi nejlepšími přeci jenom objevil. Po finálových vyvoláváních a volných sestavách bylo na řadě už vyhlášení výsledků. Při něm jako poslední zůstal na pódiu stát, v souladu s tím, jak se pro něj soutěž vyvíjela, Angel Calderón Frias. Ten tak před zraky své rodiny, která mu fandila v hledišti, k dosavadním šesti vítězstvím ve dvěstědvanáctce přidal i první triumf mezi těžkotonážníky. V nadcházejících necelých třinácti měsících bude tedy řešit podobný příjemný problém jako vzpomínaný Shaun Clarida. Na Olympia Weekend 2022 je kvalifikován v lehčí i těžší hmotnostní kategorii, ale pravidla v současnosti závodníkům umožňují k danému ročníku Olympia Weekendu nastoupit pouze v jedné. A tak si Angel bude muset buď jednu kategorii vybrat, anebo se přidat k Shaunovi a pokusit se spolu s ním funkcionáře profesionální ligy a pořadatele Olympie zlomit, aby jim start v obou váhovkách umožnili.

Angel Calderón Frias a Emir Omeragic při souboji o vítězství na Bigman Weekend Pro 2021 (foto: Npcnewsonline.com / Moriau Photo)

Druhý Emir Omeragic by druhé místo ve své nováčkovské profesionální sezóně určitě mohl považovat za famózní úspěch, ale sám svůj výsledek okomnetoval tak, že byl pouze blízko ke splnění cíle. Je znát, že před španělskou profesionální show na prvenství a kvalifikaci na Mr. Olympia 2022 pomýšlel, a že na něj nedosáhl, zřejmě alespoň trochu vnímá jako malý neúspěch. Ukazuje se, že je nejenom výborným, ale také ambiciózním závodníkem. Jako poslední na medaili dosáhl velmi dobře připravený Izraelec Dani Kaganovich, který tak bral svůj dosud nejlepší výsledek v Manionově profesionální lize. Mezi ním a nakonec čtvrtým Jordáncem Mohammadem Nsourem to ale bylo celkem vyrovnané. Pětadvacetiletý Nsour potvrdil, že se v něm skrývá slušný potenciál. Prezentoval se pěknými tvary, symetrií, dobrým středem těla i výbornými stehny, a pokud přidá ještě nějaké to kilo svalů, nemusel do první pětice nahlédnout naposledy. Jako poslední se do top 5 tentokrát vmáčkl Eduardo Rodriguez z Paraguaye, který si letošní Bigman Weekend Pro vybral pro svůj své první vystoupení mezi profíky. Formu měl parádní, a tak se takto vysoko umístil asi právem. Šestý skončil gigantický Morgan Aste, kterého ve výsledkové listině sedmý Jan Turek asi i mohl předstihnout. Ale na druhou stranu, být na profesionální soutěži šestý místo sedmý už příliš neřeší. Body se sbírají až od pátého místa.


Výsledky Bigman Weekend Pro 2021 - kulturistika mužů open

  1. Angel Calderón Frias*
  2. Emir Omeragic
  3. Dani Kaganovich
  4. Mohammad Nsour
  5. Eduardo Rodriguez
  6. Morgan Aste
  7. Jan Turek
  8. James Bondi
  9. Lewis Breed
  10. Kevin Brucher
  11. Ahmet Koçak
  12. Fabio Romagnolo
  13. Khaled Alkazem
  14. Thierry Afandonougbo
  15. Cedric Durand
  16. Gian Enrico Pica

* kvalifikace na Mr. Olympia 2022


Kulturistika mužů open na Bigman Weekend Pro 2021

Více fotografií z Bigman Weekend Pro 2021
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia 2022 k 28. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Nick Walker USA Arnold Classic 2021 1.
Nathan De Asha Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Mamdouh Elssbiay Egypt Mr. Olympia 2020 1.
Brandon Curry USA Mr. Olympia 2019 1.
Hadi Choopan Írán Mr. Olympia 2021 3.
Hunter Labrada USA Mr. Olympia 2021 4.
Shaun Clarida USA Legion Sports Fest Pro 2021 1.
Regan Grimes Kanada KO Pro 2021 1.
Samson Dauda Velká Británie EVLS Prague Pro 2021 1.
Rafael Brandao Brazílie Romania Muscle Fest Pro 2021 1.
Angel Calderón Frias Španělsko Bigman Weekend Pro 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů open - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 28. listopadu:

p. jméno stát body
1. Iain Valliere Kanada 10
2. Steve Kuclo USA 9
3. Luis Rodriguez USA 8
3. Theo Leguerrier Francie 8
3. Emir Omeragic Německo 8
6. Akim Williams USA 7
6. Roelly Winklaar Curacao 7
8. Patrick Johnson Dánsko 6
9. Krystian Wolski Polsko 5
9. Vladislav Sukhoruchko Ukrajina 5
9. Sergio Oliva Jr. USA 5
9. Behrooz Tabani Írán 5
9. Eric Salazar USA 5
14. Tonio Burton USA 4
14. Mohamed Shaaban Egypt 4
16. Martin Fitzwater USA 3
16. Quinton Eriya Kanada 3
16. Dani Kaganovich Izrael 3
19. Andrea Presti Itálie 2
19. Mohamed El Emam Egypt 2
19. Mohammad Nsour Jordánsko 2
22. Mohamed Foda Egypt 1
22. Eduardo Rodriguez Paraguay 1

Pravidla pro kvalifikaci na Mr. Olympia 2022 najdete zde.


Bigman Weekend Pro 2021 - kulturistika mužů do 212 liber


Semifinálová vyvolávání:
1.Mashayekh, Kryvyi, Sayed, Sticco
2.Alkhashti, Yakovlev, Ramdhari, Troudi, Zadjali
3.Benthin, Latham, Rego, Riveiro

V kulturistice mužů do 212 liber (96,2 kg) mohl být ve chvíli, kdy Angel Calderón Frias nastoupil o kategorii výše, za favorita považován Oleh Kryvyi. Ukrajinský profík ovšem na soutěži našel velmi důstojného soupeře v Íránci Mortezovi Mashayekhovi, jemuž se na rozdíl od jeho krajana, těžkotonážníka Behrooze Tabaniho, podařilo získat vízum potřebné pro cestu do Španělska. Zatímco Morteza, který závodil poprvé od Lebanon Pro 2019, na pódium přinesl lepší střed těla a lepší kvadricepsy, Oleh měl proti němu více detailů i více hmoty v oblasti horní části těla.


Finanční odměny:
1. místo3.000 $
2. místo2.000 $
3. místo1.000 $
celkově6.000 $

To nakonec mělo rozhodnout v jeho prospěch a Kryvyi si tak na Bigman Weekend Pro připsal své druhé vítězství v Manionově profesionální lize. Za nakonec druhým Mortezou na třetí místo dosáhl kuvajtský profík Nasser Sayed, skvěle si vedl dokonce i na poměry dvěstědvanáctky nevysoký Ital Daniel Sticco, jemuž připadlo čtvrté místo. Rozhodčí zaujal připraveností, jako vždy famózními pažemi i bojovným výkonem. Top 5 uzavírá Samir Troudi, jenž závodil asi v nejlepší formě letošního roku, která ale zároveň stále byla na hony vzdálena fazóně, v níž v roce 2018 vybojoval třetí místo z Arnold Classic.


Výsledky Bigman Weekend Pro 2021 - kulturistika mužů do 212 liber

  1. Oleh Kryvyi*
  2. Morteza Mashayekh
  3. Nasser Sayed
  4. Daniel Sticco
  5. Samir Troudi
  6. Vladimir Yakovlev
  7. Abdulrahman Alkhashti
  8. Julian-Lee Ramdhari
  9. Haitham Al Zadjali
  10. Paul Latham
  11. Jesus Fernandez Riveiro
  12. Jamie Do Rego
  13. Steve Benthin

* kvalifikace na 212 Olympia 2022


Kulturistika mužů do 212 liber na Bigman Weekend Pro 2021

Více fotografií z Bigman Weekend Pro 2021
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na 212 Olympia 2022 k 28. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Derek Lunsford USA 212 Olympia 2021 1.
Shaun Clarida USA 212 Olympia 2020 1.
Kamal Elgargni Libye 212 Olympia 2019 1.
Mohamed Khaled Embaby Egypt KO Pro 2021 1.
Ahmad Ashkanani Kuvajt EVLS Prague Pro 2021 1.
Angel Calderón Frias Španělsko Romania Muscle Fest Pro 2021 1.
Felipe Moraes Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2021 1.
Oleh Kryvyi Ukrajina Bigman Weekend Pro 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů do 212 liber - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 28. listopadu:

p. jméno stát body
1. Nathan Epler USA 11
2. Radoslav Angelov Bulharsko 9
3. Nasser Sayed Kuvajt 6
4. Jafar Ghaffar Nezhad Írán 5
4. Abdullah Al Saif Saúdská Arábie 5
6. Ahmed Wardany Eypt 4
6. Abdulrahman Alkhashti Kuvajt 4
6. Peter Boncardo Kanada 4
6. Fabricio Moreira Brazílie 4
6. Morteza Mashayekh Írán 4
11. Mohamed Salah Egypt 3
11. Peter Kováč Slovensko 3
11. Felipe Fierro Chile 3
14. Pasquale D'Angelo Itálie 2
14. Andre Luiz Dos Santos Brazílie 2
14. Daniel Sticco Itálie 2
17. Wael Mohamed Amin Egypt 1
17. Christyan Gomez Honduras 1
17. Samir Troudi Spojené arabské emiráty 1

Pravidla pro kvalifikaci na 212 Olympia 2022 najdete zde.


Bigman Weekend Pro 2021 - fitness žen


Finanční odměny:
1. místo1.000 $
2. místo500 $
3. místo500 $
celkově2.000 $

V náročné disciplíně ženského fitness, ve kterém se hodnotí nejenom forma závodnic, ale také provedení volných sestav, k soutěži nastoupilo pouze pět profesionálek. V prvním kole všechny pózovaly v jediném společném vyvolávání. Pro své čtvrté vítězství mezi elitou si od začátku šla Finka Minna Pajulahti, kterou v cestě za dalším úspěchem nezastavila ani šampiónka Arizona Pro z roku 2016 Giorgia Foroni. Soutěží v profesionálním fitness žen se nekoná mnoho, a tak možnosti zazávodit si v Evropě tentokrát využily i sportovkyně ze Spojených států. Abbie Elsner na Bigman Weekend Pro 2021 vybojovala třetí a Corinne Bean čtvrté místo. Poslední skončila Argentinka Susana Cacavieli, která se na soutěžním pódiu představila poprvé od soutěžního ročníku 2018.


Výsledky Bigman Weekend Pro 2021 - fitness žen

  1. Minna Pajulahti*
  2. Giorgia Foroni
  3. Abbie Elsner
  4. Corinne Bean
  5. Susana Cacavieli

* kvalifikace na Fitness Olympia 2022


Fitness žen na Bigman Weekend Pro 2021

Více fotografií z Bigman Weekend Pro 2021
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníce kvalifikované na Fitness Olympia 2022 k 28. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Missy Truscott USA Fitness Olympia 2020 1.
Allison Dominquez Kramer USA Nashville Night of Ch. 2021 1.
Michelle Mensah Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Whitney Jones USA Fitness Olympia 2018 1.
Oksana Grishina Rusko Fitness Olympia 2014 1.
Terra Plum Kanada Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Minna Pajulahti Finsko Bigman Weekend Pro 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Fitness žen - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 28. listopadu:

p. jméno stát body
1. Ariel Khadr USA 21
2. Jaclyn Baker USA 19
3. Kate Errington Velká Británie 13
4. Aurika Tyrgale USA 7
5. Tamara Vahn Kanada 6
6. Danielle Chikeles USA 4
6. Rene Brosch USA 4
6. Ashley Downes USA 4
6. Giorgia Foroni Itálie 4
10. Stephanie Jones USA 3
10. Kimberly Baliutavicius USA 3
10. Andrea Glass USA 3
10. Abbie Elsner USA 3
10. Corinne Bean USA 3
15. Stacy Dawn USA 2
15. Nicolette Spencer USA 2
17. Susana Cacavieli Argentina 1

Pravidla pro kvalifikaci na Fitness Olympia 2022 najdete zde.


Bigman Weekend Pro 2021 - wellness žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Besli, Capponi, Ciobu, Esteso, Sahin, Garcia
2.Acal, Barton, Dvarionaite, Paulette, Thornton, Narvaez, Liliana

Ve wellness žen se pořadatelům sešlo třináct vesměs velmi kvalitních závodnic. O přední příčky v této divácky atraktivní kategorii bojovaly Aysegul Besli, Michelle Capponi, Leonida Ciobu, Juliana Esteso, Figen Sahin a Nerilde Garcia, které dostaly šanci v prvním calloutu.


Finanční odměny:
1. místo2.000 $
2. místo1.000 $
3. místo500 $
celkově3.500 $

Jako nejspokojenější z pódia odcházela Francouzka Juliana Esteso, která v Alicante dosáhla na své druhé vítězství v Manionově profesionální lize a spolu s ním i na druhou přímou kvalifikaci na Wellness Olympia. Stříbro stejně jako před dvěma týdny na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro brala Leonida Ciobu z Moldavska, medaili při svém profesionálním debutu získala také celková šampiónka připojené amatérské soutěže Nerilde Garcia. Kromě ní se do první pětice vešly ještě také Michelle Capponi a Figen Sahin.


Výsledky Bigman Weekend Pro 2021 - wellness žen

  1. Juliana Esteso*
  2. Leonida Ciobu
  3. Nerilde Garcia
  4. Michelle Capponi
  5. Figen Sahin
  6. Aysegul Besli
  7. Sandra Colorado Acal
  8. Maria Paulette
  9. Carly Thornton
  10. Lauren Barton
  11. Dainora Dvarionaite
  12. Antonia Liliana
  13. Lidia Melero Narvaez

* kvalifikace na Wellness Olympia 2022


Wellness žen na Bigman Weekend Pro 2021

Více fotografií z Bigman Weekend Pro 2021
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Wellness Olympia 2022 k 28. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Casey DeLong USA San Antonio Pro 2021 1.
Francielle Mattos Brazílie Wellness Olympia 2021 1.
Angela Borges Brazílie Wellness Olympia 2021 2.
Isabelle Nunes Brazílie Wellness Olympia 2021 3.
Giselle Machado Brazílie Monterrey Pro 2021 1.
Anna Mroczkowska Polsko Fitparade Pro 2021 1.
Yarishna Ayala Portoriko Texas State Pro 2021 1.
Sunny Andrews USA Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Juliana Esteso Francie Bigman Weekend Pro 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Wellness žen - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 28. listopadu:

p. jméno stát body
1. Julia Chitarra Brazílie 11
2. Leonida Ciobu Moldavsko 10
3. Aysegul Besli Turecko 7
4. Maria Paulette Španělsko 6
5. Charline Mas Francie 5
5. Lisa Meiswinkel Německo 5
5. Michelle Capponi Švýcarsko 5
8. Amanda Werner USA 4
8. Pamela Bonaccorso Itálie 4
8. Lorena Ragusa USA 4
8. Brooke Donnelly USA 4
8. Barbara Cesar USA 4
8. Kassandra Gillis Kanada 4
8. Alisha Sturkie USA 4
15. Zelma Santos USA 3
15. Devyn Cambre USA 3
15. Carrie Goforth USA 3
15. Rayane Fogal Brazílie 3
15. Nerilde Garcia Španělsko 3
20. Jenny Smith USA 2
20. Luz Rodriguez Mexiko 2
20. Martyna Staszewska Polsko 2
20. Rafaelle Zen Brazílie 2
24. Avis Evans USA 1
24. Michelle Ibata Brazílie 1
24. Taty Vaillant Brazílie 1
24. Laleska Bruschi Brazílie 1
24. Figen Sahin Velká Británie 1

Pravidla pro kvalifikaci na Wellness Olympia 2022 najdete zde.


Bigman Weekend Pro 2021 - bikiny fitness žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Escandar, Hansen, Kaltwasser, Lanovenko, Solak, Vang
2.Coustels, Fratella, Nicholson, Reith, Szoltysek, Abbate, Dürr

Třináct profesionálek byste shodou okolností napočítali také v bikiny fitness žen. Za horkou favoritku na vítězství se dala považovat šampiónka Bikini Olympia z let 2013 až 2015 Ashley Kaltwasser, která si před dvěma týdny na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro došla pro třicátý triumf mezi profesionálkami, čímž v počtu prvních míst v Manionově profesionální lize překonala i dosavadního rekordmana Dextera Jacksona.


Finanční odměny:
1. místo2.000 $
2. místo1.000 $
3. místo500 $
celkově3.500 $

Třiatřicetiletá Američanka podle předpokladů nechyběla v prvním šestičlenném semifinálovém vyvolávání, ve kterém ji rozhodčí posunuli na jedno ze dvou míst uprostřed řady. Na tom druhém pózovala domácí Ivanna Escandar, která tak s Ashley sváděla souboj o vítězství. Senzačně nakonec zvítězila právě Ivanna a její slavnější soupeřka si tak na další přepsání rekordu, který sama drží, bude muset ještě počkat. Na umístění v první pětici dále dosáhly Elisabet Vang, Stine Hansen a Rukiye Solak.


Výsledky Bigman Weekend Pro 2021 - bikiny fitness žen

  1. Ivanna Escandar*
  2. Ashley Kaltwasser
  3. Elisabet Vang
  4. Stine Hansen
  5. Rukiye Solak
  6. Tatiana Lanovenko
  7. Lisa Reith
  8. Giusi Abbate
  9. Johanna Dürr
  10. Aneta Szoltysek
  11. My Coustels
  12. Sara Fratella
  13. Jasmine Nicholson

* kvalifikace na Bikini Olympia 2022


Bikiny fitness žen na Bigman Weekend Pro 2021

Více fotografií z Bigman Weekend Pro 2021
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia 2022 k 28. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Roxana Marquez USA San Antonio Pro 2021 1.
Jennifer Dorie Kanada Bikini International 2021 1.
Elisa Pecini Brazílie Bikini Olympia 2019 1.
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2013 1.
Ottavia Mazza Itálie Tsunami Cup 2021 1.
Phoebe Hagan Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Lauralie Chapados Kanada Bikini Olympia 2021 2.
Francesca Stoico Itálie Fitparade Pro 2021 1.
Jourdanne Lee USA Hurricane Pro 2021 1.
Wiktoria Gasior Polsko Poland Pro Supershow 2021 1.
Ivanna Escandar Španělsko Legion Sports Fest Pro 2021 1.
Allison Testu Francie EVLS Prague Pro 2021 1.
Sally-Anne Kato Japonsko Japan Pro 2021 1.
Alessia Facchin Itálie Atlantic Coast Pro 2021 1.
Shenese Case Kanada Ben Weider Natural Pro 2021 1.
Cristiane Silveira Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Bikiny fitness žen - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 28. listopadu:

p. jméno stát body
1. Noora Mahonen Finsko 13
2. Maureen Blanquisco Norsko 12
3. Gessica Brun Brazílie 9
4. Ana Maria Vintu Itálie 8
4. Elizaveta Shmukler Japonsko 8
4. Stine Hansen Dánsko 8
7. Romina Basualdo Argentina 7
7. Anastasia Gonzalez Španělsko 7
7. Marie Isobe Japonsko 7
10. Lucia Malavaze USA 6
10. Yume Kurokawa Japonsko 6
10. Jessica Dolias USA 6
13. Jade Kelsie Wolfenden Velká Británie 5
13. Melissa Carver Austrálie 5
13. Adrianna Kaczmarek Polsko 5
13. Miho Shibutani Japonsko 5
13. Rukiye Solak Turecko 5
18. Maria Julia Lemos Brazílie 4
18. Hope Harper USA 4
18. Jessica Wilson USA 4
18. Adrianne Onofrei USA 4
18. Danielle Phelps USA 4
18. Tatiana Lanovenko Rusko 4
18. Matilde Biagini Itálie 4
18. Calysta Cornell USA 4
26. Carla Garthwaite USA 3
26. Eliana Guzman Reyes Španělsko 3
26. Eli Fernandez Mexiko 3
26. Lauren Dannenmiller USA 3
26. Evita Breide Španělsko 3
26. Mahsa Akbarimehr Havaj 3
26. Adair Libbrecht Kanada 3
26. Halanna Jully Brazílie 3
26. Elisabet Vang Faerské ostrovy 3
35. Karen Yuen Hongkong 2
35. Sierra Swann USA 2
35. Cassie Hunter Itálie 2
35. Erin Stern USA 2
35. Denetra Blackshear USA 2
35. Mirian Barbosa Brazílie 2
41. Theresa Miller USA 1
41. Aneta Szołtysek Polsko 1
41. Danielle Combs USA 1
41. Melanie Cyr Kanada 1
41. Herlayne Braga Brazílie 1

Pravidla pro kvalifikaci na Bikini Olympia 2022 najdete zde.


Foto:
www.npcnewsonline.com / Moriau Photo


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

01.12.00:33Josef Volf - Turek určitě obří potenciál na to že je v profi teprve dru..
30.11.09:55Oplan - Turek veľmi dobre pripravený ale nebol vysušený na prach. ..
28.11.22:49Muriel - Dúfajme že budú fotky....
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 22 sekundami?Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie