Reklama:
Nejprodávanější protein je zpět!
100 % Whey protein 1+1 za 777 Kč
Skladem všech 8 variant! Více zde.

Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2021: výsledky a fotografie (II.)

46.473 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

V prostorách bukurešťského Face Convention Center celá neděle 14. listopadu patřila letošnímu ročníku profesionální show v kulturistice a fitness Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro. Na klání si to závodníci nastupující v kulturistice mužů open, kulturistice mužů do 212 liber, classic physique, physique mužů, kulturistice žen, physique žen, figure žen, bikiny fitness žen a wellness žen rozdali v soubojích o kvalifikaci na Olympia Weekend 2022. Z každé kategorie měl na tuto vrcholnou událost profesionálního bodybuildingu postoupit vítěz, další členové prvních pětic si potom měli připsat po několika bodech do kvalifikačního žebříčku, jenž představuje další způsob, jakým se dá na Olympii nominovat. S ohledem na to, že se závody konaly poměrně geograficky blízko, a také krátce po domácím EVLS Prague Pro, se na ně vydala také početná výprava profíků z České republiky. Pojďme se podívat, jak se nejenom jim vedlo. V tom článku se zaměříme výhradně na mužské kategorie. Výsledky těch ženských najdete zde.


Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2021 - kulturistika mužů open


Semifinálová vyvolávání:
1.Tabani, Brandao, Dauda, Eriya, Omeragic, Šádek
2.Cruz, Kaganovich, Kokeny, Romagnolo, Oliveira Santos, Winklaar
3.Alkazem, Beran, Grigjānis, Ivanov, Payoun, Kovalev
4.Aste, Rea, Gebhardt, Koçak, Kohonen, Turek
5.Tabani, Brandao, Dauda, Omeragic

V kulturistice mužů open nastoupilo čtyřiadvacet závodníků, což už je nadprůměrně početné startovní pole. Do Rumunska za závody vycestovali dva nejlepší účastníci EVLS Prague Pro z minulé soboty Samson Dauda a Rafael Brandao, kteří se i před touto soutěží určitě řadili k favoritům. Českého fanouška profesionálního bodybuildingu pak ale nejvíce ze všeho zajímalo, jak si povede naše trojice želízek v ohni ve složení Jan Turek, Pavel Beran a Milan Šádek. O tom, kteří profíci na klání budou moci pomýšlet na nějaký zajímavější výsledek, už tradičně mělo napovědět první semifinálové vyvolávání. Do něj si hlavní rozhodčí, Američanka Becky Clawson, vyžádala šest borců. Z našich šanci v prvním calloutu dostal Milan Šádek, který se tak měl stát nejúspěšnějším českým kulturistou na soutěži. V řadě jej na pódiu kromě Samsona a Rafaela doplnili ještě mezi profesionály debutující Íránec Behrooz Tabani, kanadský talent Quinton Eriya a pouze dvaadvacetiletý Emir Omeragic, závodící v barvách Německa. Uprostřed pózovali Dauda s Brandaem, kteří tak stejně jako před týdnem v Praze sváděli souboj o vítězství. Na pozicích číslo tři a čtyři po jejich boku stáli nejprve Behrooz s Quintonem, ale Kanaďana posléze vystřídal Emir. Znamenalo to, že o poslední volné místo v top 5 to bylo právě mezi Eriyou a Milanem.

Šampión Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2021 v kulturistice mužů open Rafael Brandao
s manželkou Karen Ranocchiou Brandao a trenérem Fabríciem Pacholokem (foto: Instagram.com/fabriciopacholok)


Finanční odměny:
1. místo10.000 $
2. místo4.000 $
3. místo3.000 $
4. místo2.000 $
5. místo1.000 $
celkově20.000 $

Pavla Berana si rozhodčí vyžádali do třetího a Jana Turka až do čtvrtého vyvolávání, což znamenalo, že jsou oba mimo první desítku. Po odpoledním finále, během nějž emotivní volnou sestavu věnovanou zesnulému Shawnu Rhodenovi předvedl Rafael Brandao, zde už bylo vyhlášení výsledků. Při něm jako poslední na pódiu zůstal stát právě osmadvacetiletý Brazilec, jenž tak dosáhl na své vůbec první vítězství mezi profíky! Těšit jej může, že se mu to povedlo v dobré konkurenci. Rafael se v Rumunsku prezentoval asi o něco plnějšími svaly než před osmi dny před českým publikem, stavěl na své eleganci, ale ve stoprocentní formě nezávodil. To jej ovšem s ohledem na to, jak pro něj soutěž dopadla, příliš trápit nemusí a aktuálně před sebou má třináct měsíců, během kterých může pracovat na tom, aby na pódium Mr. Olympia 2022 přinesl zase o něco lepší objemy i fazónu. Za druhým Samsonem Daudou, jedním z nejestetičtějších profesionálních kulturistů současnosti, třetí místo bral absolutní amatérský mistr světa z roku 2016 Behrooz Tabani. Osmadvacetiletý borec se na profesionální scéně uvedl perfektní formou, vynikajícími bočními i zadními postoji, a pokud by jeho kvadricepsy byly o něco málo oblejší, nebylo by mu co vytknout. Emir Omeragic, senzace z Německa s balkánskými kořeny, při svém druhém startu v Manionově profesionální lize vybojoval čtvrté místo a dosáhl tak na první body do kvalifikačního žebříčku. Vynikající stavbou těla disponující Quinton Eriya se při vstupu do letošní sezóny nakonec dokázal vmáčknout před Milana Šádka a patří mu tak páté místo. Quinton, jenž trochu připomíná mix Toneyho Freemana a Lionela Beyekeho, předvedl dosud své nejlepší vystoupení v kariéře, jakkoliv je evidentní, že jeho 185 cm vysoká kostra potřebuje ještě zaplnit nějakými těmi svaly. Jako ročník narození 1995 na to ovšem má ještě spoustu času a je asi dobře, že v tomto ohledu netlačí nějak bezhlavě na pilu.

Samson Dauda a Quinton Eriya v zákulisí Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2021 (foto: Facebook.com/quintbeastwood)

Milanu Šádkovi forma vyšla skvěle a po několika soutěžích, kdy to v jeho podání možná nebylo vždycky úplně ono, tentokrát předvedl opravdu parádní vystoupení. Byl tam vidět jistý progres a to je zajímavý příslib hlavně pro Milanovo účinkování v příští sezóně. Sedmé místo překvapivě při svém prvním startu v kulturistice mužů open vybojoval Bela Kokeny z Maďarska. Závodník, který v minulosti nastupoval ve dvěstědvanáctce, příliš elegance nepobral a zejména v zadních postojích nenabídl ani nějakou dechberoucí svalovou tvrdost. Vypadal ale jako malý tank, když na nevysokou kostru dokázal nabalit opravdu úctyhodné množství svalů. Osmou příčku při profesionálním debutu bral rovněž pořádně masivní Bruno Oliveira Santos, který předstihl i devátého Roellyho Winklaara. Roellyho motivace objíždět podzimní soutěže v exhibiční formě zůstává poněkud záhadou. Pavel Beran i v Rumunsku potvrdil, že mu letošní sezóna zkrátka nevyšla. Potenciálu se v něm ale pořád skrývá dost a není důvod nevěřit, že až jej na pódiu uvidíme příště, bude to v jeho podání jiné kafe. Na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2021 z toho pro něj bylo třinácté místo. Janu Turkovi tentokrát patří dělená šestnáctá příčka. Na pódium se mu nepodařilo přinést takovou plnost jako na EVLS Prague Pro, ovšem umístění mimo klasifikované pozice je pro něj asi trochu kruté. Důvod, proč je v první patnáctce třeba takový Aivars Grigjānis a náš profík ne, byste hledali jenom těžko. Na druhou stranu, být na profesionální soutěži třeba právě patnáctý, pro závodníka s nějakými ambicemi nic neřeší. Pro Jana Turka tímto sezóna končí. Nasbíral v ní další zkušenosti a teď je pro něj na řadě už odpočinek a nabírání další svalové hmoty. Jeho dalším hlavním cílem je start na EVLS Prague Pro 2022. Obecně lze říci, že na letošním ročníku rumunské profesionální show v kulturistice mužů open slavili úspěch členové nastupující generace. Z profíků, kteří se vešli do první pětice, je přes třicet jenom Samsonu Daudovi. A tak platí, že pokud jim vydrží zdraví, mají před sebou Brandao, Tabani, Omeragic i Eriya ještě mnoho let, během kterých se mohou dále zlepšovat.


Výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2021 - kulturistika mužů open

  1. Rafael Brandao*
  2. Samson Dauda
  3. Behrooz Tabani
  4. Emir Omeragic
  5. Quinton Eriya
  6. Milan Šádek
  7. Bela Kokeny
  8. Bruno Oliveira Santos
  9. Roelly Winklaar
  10. Marcelo Cruz
  11. Dani Kaganovich
  12. Fabio Romagnolo
  13. Pavel Beran
  14. Boyan Ivanov
  15. Aivars Grigjānis
  16. Khaled Alkazem
  16. Morgan Aste
  16. Victor Rea
  16. Kevin Gebhardt
  16. Ahmet Koçak
  16. Toni Kohonen
  16. Pouria Payoun
  16. Jan Turek
  16. Artur Kovalev

* kvalifikace na Mr. Olympia 2022


Kulturistika mužů open na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2021

Více fotografií z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2021
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia 2022 ke 14. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Nick Walker USA Arnold Classic 2021 1.
Nathan De Asha Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Mamdouh Elssbiay Egypt Mr. Olympia 2020 1.
Brandon Curry USA Mr. Olympia 2019 1.
Hadi Choopan Írán Mr. Olympia 2021 3.
Hunter Labrada USA Mr. Olympia 2021 4.
Shaun Clarida USA Legion Sports Fest Pro 2021 1.
Regan Grimes Kanada KO Pro 2021 1.
Samson Dauda Velká Británie EVLS Prague Pro 2021 1.
Rafael Brandao Brazílie Romania Muscle Fest Pro 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů open - kvalifikační žebříček pro rok 2022 ke 14. listopadu:

p. jméno stát body
1. Iain Valliere Kanada 10
2. Steve Kuclo USA 9
3. Luis Rodriguez USA 8
3. Theo Leguerrier Francie 8
5. Akim Williams USA 7
5. Roelly Winklaar Curacao 7
7. Patrick Johnson Dánsko 6
8. Krystian Wolski Polsko 5
8. Vladislav Sukhoruchko Ukrajina 5
8. Sergio Oliva Jr. USA 5
8. Behrooz Tabani Írán 5
12. Tonio Burton USA 4
12. Mohamed Shaaban Egypt 4
12. Emir Omeragic Německo 4
15. Martin Fitzwater USA 3
15. Quinton Eriya Kanada 3
17. Andrea Presti Itálie 2
17. Mohamed El Emam Egypt 2
19. Mohamed Foda Egypt 1

Pravidla pro kvalifikaci na Mr. Olympia 2022 najdete zde.


Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2021 - kulturistika mužů do 212 liber


Semifinálová vyvolávání:
1.Akbarnia, Angelov, Ashkanani, Nezhad, Frias, Sayed
2.Alkhashti, D'Angelo, Gosto, Do Rego, Husanovic
3.Keshvari, Kolevski, Chieh, Ruggini, Al Zadjali, Sticco, Troudi
4.Angelov, Ashkanani, Nezhad, Frias

V lehčí váze nastoupilo osmnáct kulturistů a jednalo se vesměs o vynikající závodníky. Ostatně ani třeba takový Tchaj-wanec Lin Ching Chieh, který při své premiéře ve dvěstědvanáctce bral dělené šestnácté místo, nevypadal vůbec špatně. Souboj o vítězství se ale od začátku odehrával mezi Ahmadem Ashkananim a Angelem Calderónem Friasem. Oba byli těmi nejmohutnějšími členy startovního pole a k tomu závodili v opravdu dobrých formách. Rozhodovaly maličkosti, a pokud byste si měli vybrat, jestli je větší freak Ahmad nebo Angel, nečekal by Vás vůbec snadný úkol. Nakonec byl úspěšnější španělský kulturista, který tak na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro zvítězil už potřetí v řadě. Možná i proto, že mu v Rumunsku přeje štěstí, si tuto soutěž vybral k tomu, aby poté, kdy byl vyhlášen vítězem, požádal přímo na pódiu svou přítelkyni o ruku. Ta mu košem nedala, a tak Angel ze stage mohl odcházet po všech stránkách spokojený.


Finanční odměny:
1. místo3.000 $
2. místo2.000 $
3. místo1.000 $
celkově6.000 $

Třetí místo vybojoval perfektně připravený Íránec Jafar Ghaffar Nezhad, jenž se na nějaké závody dostal poprvé od účasti na Monsterzym Pro 2019. Za čtvrtým Radoslavem Angelovem a pátým Nasserem Sayedem, jenž nezávodil tak dotažený jako začátkem října na 212 Olympia, šestou příčku bral další íránský kulturista Babak Akbarnia. Také on vypadal výborně a Íránci ve všech kategoriích v Bukurešti ukázali, že je škoda, že nemohou závodit častěji. Snad se jim brzy zase vízum potřebné pro cestu na nějakou soutěž podaří získat.


Výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2021 - kulturistika mužů do 212 liber

  1. Angel Calderón Frias*
  2. Ahmad Ashkanani
  3. Jafar Ghaffar Nezhad
  4. Radoslav Angelov
  5. Nasser Sayed
  6. Babak Akbarnia
  7. Abdulrahman Alkhashti
  8. Mirnes Husanovic
  9. Pasquale D'Angelo
  10. Adnan Gosto
  11. Jamie Do Rego
  12. Meysam Keshvari
  13. Zoran Kolevski
  14. Daniel Sticco
  15. Samir Troudi
  16. Lin Ching Chieh
  16. Thomas Ruggini
  16. Haitham Al Zadjali

* kvalifikace na 212 Olympia 2022


Kulturistika mužů do 212 liber na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2021

Více fotografií z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2021
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na 212 Olympia 2022 ke 14. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Derek Lunsford USA 212 Olympia 2021 1.
Shaun Clarida USA 212 Olympia 2020 1.
Kamal Elgargni Libye 212 Olympia 2019 1.
Mohamed Khaled Embaby Egypt KO Pro 2021 1.
Ahmad Ashkanani Kuvajt EVLS Prague Pro 2021 1.
Angel Calderón Frias Španělsko Romania Muscle Fest Pro 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů do 212 liber - kvalifikační žebříček pro rok 2022 ke 14. listopadu:

p. jméno stát body
1. Nathan Epler USA 11
2. Radoslav Angelov Bulharsko 9
3. Oleh Kryvyi Ukrajina 6
4. Jafar Ghaffar Nezhad Írán 5
5. Ahmed Wardany Eypt 4
5. Abdulrahman Alkhashti Kuvajt 4
7. Mohamed Salah Egypt 3
7. Peter Kováč Slovensko 3
7. Nasser Sayed Kuvajt 3
10. Pasquale D'Angelo Itálie 2
11. Wael Mohamed Amin Egypt 1

Pravidla pro kvalifikaci na 212 Olympia 2022 najdete zde.


Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2021 - classic physique


Semifinálová vyvolávání:
1.Abdulreda, Badpey, Bueriberi, Michellini, Rodriguez, Molnár
2.Garcia, Nisar, Pastor, Puchkov, Szotkowski, Lyaev
3.Al Sairafi, Arnold, Bortoletto, Vergara, Parvani, Timoshin
4.Fogelberg, Mykhailenko, Romanov, Zagarella, Martinez
5.Badpey, Bueriberi, Rodriguez, Molnár

V classic physique, ve kterém závodníci musejí splňovat hmotnostní limit ve vztahu k jejich výšce, to o vítězství bylo mezi loňským šampiónem soutěže Peterem Molnárem a fantastickým Španělem Josém Mariou Metem Bueriberim. Maďarský profík ale nezávodil tak dotažený jako vloni, a tak měl Bueriberi, jenž dokáže vytvořit parádní iluzi mohutnosti, k dalšímu vítězství dveře otevřené. Během podzimu triumfoval už na KO Pro v Egyptě a k události tedy nastupoval již s kvalifikací na Classic Physique Olympia 2022 v kapse.


Finanční odměny:
1. místo2.000 $
2. místo1.000 $
3. místo500 $
celkově3.500 $

Třetí místo za nakonec druhým Molnárem bral Jesus Rodriguez, jenž sice elegance mnoho nepobral, ale už před týdnem v Praze ukázal, že jeho největší předností je schopnost přijít na pódium vysekaný na kost. Čtvrté místo vybojoval zástupce silné íránské výpravy Vahid Badpey, top 5 uzavírá Hassan Abdulreda ze Saúdské Arábie. V českých barvách v kategorii nastoupil Pavel Szotkowski, jenž se probojoval k dobrému devátému místu.


Výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2021 - classic physique

  1. José Maria Mete Bueriberi*
  2. Peter Molnár
  3. Jesus Rodriguez
  4. Vahid Badpey
  5. Hassan Abdulreda
  6. Carlo Michellini
  7. Luis Garcia
  8. Genadi Lyaev
  9. Pavel Szotkowski
  10. German Pastor
  11. Artem Puchkov
  12. Abdullah Al Sairafi
  13. Victor Bortoletto
  14. Mahdi Parvani
  15. Mikhail Timoshin
  16. Gergely Arnold
  16. Luqas Fogelberg
  16. Jaime Vergara
  16. Yevhenii Mykhailenko
  16. Denis Romanov
  16. Giuseppe Zagarella
  16. Javier Martinez
  -. Subiel Nisar

* kvalifikace na Classic Physique Olympia 2022


Classic physique na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2021

Více fotografií z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2021
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Classic Physique Olympia 2022 ke 14. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Brady Barnes USA Heart of Texas 2021 1.
Darren Farrell Irsko San Antonio Pro 2021 1.
Terrence Ruffin USA Arnold Classic 2021 1.
Birica Anghel Georgian Rumunsko Tsunami Cup 2021 1.
Michael Daboul Sýrie Arnold Classic UK 2021 1.
Robert Wichman USA Nashville Night of Ch. 2021 1.
Chris Bumstead Kanada Classic Physique Olympia 2021 1.
Breon Ansley USA Classic Physique Olympia 2017 1.
Peter Molnár Maďarsko Kentucky Muscle Pro 2021 1.
Alejandro Cambronero USA Hurricane Pro 2021 1.
Mike Sommerfeld Německo Poland Pro Supershow 2021 1.
Jorge Herrera Mexiko Legion Sports Fest Pro 2021 1.
José Maria Mete Bueriberi Španělsko KO Pro 2021 1.
Ruben Lopez Reyes Španělsko EVLS Prague Pro 2021 1.
Mehdi Larijani USA Texas State Pro 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Classic physique - kvalifikační žebříček pro rok 2022 ke 14. listopadu:

p. jméno stát body
1. Urs Kalecinski Německo 12
2. Ramon Queiroz Brazílie 11
3. Hubert Kulczynski Polsko 10
3. Jesus Rodriguez Španělsko 10
5. Logan Franklin USA 9
6. Courage Opara USA 8
6. Shane Cullen Irsko 8
6. Jeff Hallenbeck USA 8
9. Bryan Jones USA 7
9. Jack Connor Velká Británie 7
9. Valentin Petrov Bulharsko 7
9. Jordan Plantiko USA 7
13. Vincent Craine Irsko 6
13. Sabur Favors USA 6
15. Laszlo Kiraly Maďarsko 5
15. Neil Currey Velká Británie 5
15. Roberto Martinez Pizana Španělsko 5
18. Jay Warren USA 4
18. Toto Djong USA 4
18. Kim Santos USA 4
18. Brandon Williams USA 4
18. Tommy Clark USA 4
18. Jorge Tabet Aleixandre Španělsko 4
18. Artem Puchkov Rusko 4
18. Dancovea Anderson Německo 4
18. Vahid Badpey Írán 4
27. Tyler Tallent USA 3
27. Aaron Sparenberg USA 3
27. Andrea Mammoli Itálie 3
27. Ruben Stouth USA 3
27. Hany Saeed Egypt 3
27. Roman Taijeron USA 3
27. Pavel Szotkowski Česká republika 3
27. Justin Badurina USA 3
27. Hassan Abdulreda Saúdská Arábie 3
36. Domenick DiBenedetto USA 2
36. Tyler Johnson Kanada 2
36. Abdullah Al Sairafi Kuvajt 2
36. Harold Bright USA 2
40. Derek Duczynski USA 1
40. Jason Theobald USA 1
40. Petar Duper Itálie 1
40. Brandon Cooper USA 1
40. Paul Kanu USA 1
40. Shavis Higa Havaj 1

Pravidla pro kvalifikaci na Classic Physique Olympia 2022 najdete zde.


Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2021 - physique mužů


Semifinálová vyvolávání:
1.Antipov, Cavagnola, Er, Leone, Lincan, Németh, Vecchiato, Walker
2.Almohandes, Al-Sanad, Autreau, Darko, Juríček, Antonelli
3.Alhassan, Amato, Giachetti, Guilloux, Gusev, Sousa, Wachelka
4.Albanna, Al Sabea, Djoudi, Mosti, Oltean, Suleiman
5.D'Onofrio, Gonzalez, Parisi, Paul, Santalucia, Scarpa
6.Cavagnola, Er, Leone, Lincan

Physique mužů se stalo nejpočetněji obsazenou kategorií soutěže, když se v něm představilo třiatřicet borců. Rozhodčí si do prvního semifinálového vyvolávání vyžádali osm z nich a na jedno ze dvou míst doprostřed řady překvapivě postavili Itala Alessandra Cavagnolu, jenž osm dnů zpátky na EVLS Prague Pro skončil až čtrnáctý. Alessandro se ze své pozice celou dobu nehnul, ale vedle něj se uprostřed postupně protočili další tři profíci. Nejprve to byl šampión z Prahy Bálint Németh, potom miláček domácího publika Andrei Lincan a nakonec mezi profesionály debutující Turek Furkan Er. Zdálo se, že právě tento celkový šampión letošního NPC Worldwide Russia Pro Qualifier s Cavagnolou svádí souboj o vítězství.


Finanční odměny:
1. místo2.000 $
2. místo1.000 $
3. místo500 $
celkově3.500 $

Ačkoliv nakonec triumfoval právě Alessandro, Furkan se v Manionově profesionální lize uvedl skvěle a dost možná, že o tomto borci ještě uslyšíme. Třetí skončil Andrei, který v minulosti určitě už závodil ostřejší, a před pátým Bálintem se nakonec ještě umístil čtvrtý Ital Daniel Leone. Také v této kategorii měla Česká republika svého zástupce, když k letošnímu Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro nastoupil také Miroslav Juríček. Bylo z toho pro něj desáté místo, což s ohledem na konkurenci představuje dobrý výsledek.


Výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2021 - physique mužů

  1. Alessandro Cavagnola*
  2. Furkan Er
  3. Andrei Lincan
  4. Daniel Leone
  5. Bálint Németh
  6. Emile Walker
  7. Leonardo Vecchiato
  8. Anton Antipov
  9. Andrea Antonelli
  10. Miroslav Juríček
  11. Sanad Al-Sanad
  12. Abdulaziz Almohandes
  13. Alexis Autreau
  14. Jeffrey Darko
  15. Andrea Amato
  16. Mohammed Albanna
  16. Mishal Alhassan
  16. Abdullah Al Sabea
  16. Youcef Djoudi
  16. Daniele D'Onofrio
  16. Lorenzo Giachetti
  16. Alexis Gonzalez
  16. Valentin Guilloux
  16. Denis Gusev
  16. Andrea Mosti
  16. Luigi Oltean
  16. Maxime Parisi
  16. Ricardo Paul
  16. Manuel Santalucia
  16. Nicola Scarpa
  16. Abel Sousa
  16. Omar Suleiman
  16. Dawid Wachelka

* kvalifikace na Men's Physique Olympia 2022


Physique mužů na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2021

Více fotografií z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2021
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Men's Physique Olympia 2022 ke 14. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Riccardo Croci Itálie Champions Classic 2021 1.
Jahvair Mullings USA San Antonio Pro 2021 1.
Bhuwan Chauhan Indie Tournament of Champions 2021 1.
Terrence Teo Malajsie Tsunami Cup 2021 1.
Yousef Al Shaban Kuvajt Daytona Pro 2021 1.
Ryan Terry Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Brandon Hendrickson USA Men's Physique Olympia 2021 1.
Erin Banks USA Men's Physique Olympia 2021 2.
Diogo Montenegro Brazílie Men's Physique Olympia 2021 3.
Raymont Edmonds USA Men's Physique Olympia 2019 1.
Carlos DeOliveira Brazílie Monterrey Pro 2021 1.
Daniel Ammons USA Hurricane Pro 2021 1.
Kyron Holden USA Border States Pro 2021 1.
Ahmed Shokry Egypt KO Pro 2021 1.
Bálint Németh Maďarsko EVLS Prague Pro 2021 1.
Alessandro Cavagnola Itálie Romania Muscle Fest Pro 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique mužů - kvalifikační žebříček pro rok 2022 ke 14. listopadu:

p. jméno stát body
1. Emile Walker Velká Británie 17
2. Jeffrey Darko Velká Británie 10
3. Ryan John-Baptiste Velká Británie 8
3. Fernando Chala Kolumbie 8
3. Xiao Long Hong Čína 8
6. Andre Smith USA 6
6. Arya Saffaie USA 6
6. Furkan Er Turecko 6
9. Romane Lanceford Velká Británie 5
9. Youcef Djoudi Francie 5
9. Felipe Franco Brazílie 5
9. Suraqah Shabazz USA 5
9. Andrei Lincan Rumunsko 5
14. Joseph Lee USA 4
14. Yashar Anbari Írán 4
14. Alex Woodson USA 4
14. Reynel Chavez Pulido USA 4
14. Corey Morris USA 4
14. Vinicius Mateus Brazílie 4
14. Sanad Al-Sanad Kuvajt 4
14. Anton Antipov USA 4
14. Daniel Leone Itálie 4
23. Andrea Mosti Itálie 3
23. Miroslav Juríček Česká republika 3
23. Micah Thomas USA 3
23. Marlon Sanchez Nizozemsko 3
23. Shun Kaneko Japonsko 3
23. Ismael Dominguez Mexiko 3
23. Rodrigue Chesnier USA 3
23. Vitor Chaves Brazílie 3
23. Dawid Wachelka Polsko 3
32. Alexis Gonzalez Španělsko 2
32. Jason Huynh USA 2
32. Tony Chinakwe USA 2
32. Joaquim Camps Angel Španělsko 2
32. Hachemi Hemza Alžírsko 2
32. Benquil Marigny USA 2
32. Godfrey Sironda USA 2
32. Edvan Palmeira Brazílie 2
32. Denis Gusev Rusko 2
41. Tyler James USA 1
41. Febo Gambacorta Itálie 1
41. Saint Michael Moodie Jamajka 1
41. Rodney Harvey USA 1
41. Anderson Arruda Brazílie 1
41. Youssef Hassan Egypt 1

Pravidla pro kvalifikaci na Men's Physique Olympia 2022 najdete zde.


Foto:
www.npcnewsonline.com / Moriau PhotoSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

15.11.14:23deiw - Tak zase mít litr a nemít litr, to už jsou 2 litry :D Ja..
15.11.13:31Zodiak411 - ygg: http://contests.npcnewsonline.com/contests/2021/ifbb_..
15.11.13:29Zodiak411 - Docela mě demotivovalo, když jsem zjistil, kolik mu je, pr..+1
15.11.13:051boris111 - Až na to,že ten 22 letý borec má už gynekomastii jako pras..+1
15.11.12:39beliar - Tak dobrý, všechny naše profíky porazil 22 letej borec *2*
15.11.11:37ygg - Tak zase ten litr za 5. flek ... to je myslím to poslední,..
15.11.10:44deiw - Akorát to je už podruhé či potřetí, co je na první pozici ..
15.11.10:43deiw - Já si Roellyho ani nevšiml. V kontextu tohoto umístění je ..
14.11.21:53Zodiak411 - Ale s bezkonkurenčně nejlepší formou.
14.11.21:52Zodiak411 - Já ji viděl před týdnem Tommy 😁
14.11.21:09tomášekp - Tak to je BOMBAAAAA Milan 6 supeeer a porazil i RW. To je ..
14.11.20:46Mikuc - Jsou někde fotky? Na těch stránkách NPC se nějak neorientu..
14.11.20:43Neutralni typ - za me jeden z nejhnusnejsich out there
14.11.20:33Arnold Strong - Morgan Este ten de hrozně dlouho nikde neukazal ,to je dob..
14.11.20:25LOPO - Nechápem toho Winklaara . Ďalšia dovolenka v Rumunsku ..
14.11.20:24Neutralni typ - no z prejudgingu sem cekal ze vyhraje Dauda, prisel me lep..
14.11.20:15Mikuc - Tak už aby byly fotky. Jak se zdůrazňuje, není to vypovída..
14.11.19:40Neutralni typ - mysim ze Sadek pekne umisteni v te konkurenci, su rad ze t..+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 34 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie