Reklama:
Nejprodávanější protein je zpět!
100 % Whey protein 1+1 za 777 Kč
Skladem všech 8 variant! Více zde.

Favorit mezi vitamíny a minerály

4.815 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

[Text: David Slabý] Complex Multivitamin - název už trochu napovídá, o co nám při vývoji šlo. Cíl je jasný, a sice doplnění celého spektra vitamínů a minerálních látek tak často se ztrácejících nebo více využívaných při náročných sportovních činnostech, při regeneraci tkání a metabolismu živin. Znáte to, organismus sportovce je každý den stresován nejen tréninkem, ale také jednostrannou a monotónní výživou spojenou s aktuální a stále diskutovanou nekvalitou potravin. Tento problém je (bohužel nebo bohudík) nutno řešit exogenně, tedy doprovodným příjmem právě například v podobě přípravku sportovní výživy - doplňkem stravy.

Abychom tedy demonstrovali komplexnost tohoto přípravku, tak jedna kapsle tohoto přípravku obsahuje kompletní zastoupení vitamínů rozpustných ve vodě i vitamínů rozpustných v tucích. Tedy včetně B komplexu, vitamínu C, A, D nebo K. Není zřejmě nutností, abychom zde vypichovali každý a jednotlivý vitamín, nicméně aspoň nastíním, že vitamíny řady B jsou důležitým mediátorem metabolismu všech živin, jsou důležité pro vstřebávání určitých minerálních látek a podílejí se na energetickém metabolismu. V přeneseném slova smyslu jsou tak velmi důležitým hráčem nejen ve výživě Vašeho těla a využití živin, například i pro tvorbu svalové hmoty, ale mohou také efektivně ovlivňovat Vaši výkonnost v posilovně.

Přípravek není přeplněn vitamínem C, což můžeme hodnotit velmi kladně. Převážná většina "levnějších" suplementů je doslova zaplavena vitamínem C, protože se jedná o snadno dostupnou a levnou surovinu, a cílem přeci je, aby byl produkt co "nejnabitější" a přece naoko účinný. Zde najdete dostatečnou dávku 75 % DDD.

Zastavím se také u vitamínu D3. Obvykle najdete pouze odkaz na vitamín D, zde je přímo zastoupen ve své D3 formě, která je považována za nejúčinnější. Právě tato má vliv na Váš imunitní systém, správou funkci svalů v tréninkovém procesu. Ovlivňuje také vstřebávání vápníku.

I minerální látky jsou nutností

Tím se volně dostáváme k zastoupení minerálních látek. I ty zde jsou v komplexu těch nejnutnějších, a to od makroelementů jako vápník, hořčích, draslík nebo chlor až k mikroelementům a stopovým prvkům. Právě ty jsou nejdůležitějšími hráči v procesu udržení osmotické rovnováhy, vstřebávání živin, tvorbě hormonů a správných funkcí svalové hmoty a procesu svalového stahu.

Nejdůležitějšími jsou v tomto procesu vápník, draslík i hořčík. Pro sportovce jedny z nejdůležitějších minerálních látek. Ty jsou navíc v běžné výživě zcela nedostatkovým "zbožím", proto je jejich doplnění jasnou nutností, a to nejen ve sportovní výživě, ale také v běžné stravě. Jedna kapsle dokáže pokrýt až čtvrtinu z denní potřeby těchto mikroživin.

Stejně tak můžete těžit z výhodných forem minerálních látek, které ovlivňují hormonální produkci, jsou to zejména železo, mangan, zinek, měď, hořčík, draslík. Přeneseně řečeno, právě tyto minerální látky mohou být jazýčkem na vahách pro Vaše svalové přírůstky, snižování tělesné hmotnosti nebo vhodné nastavení metabolismu. Najdete je v produktu v jejich organické i anorganické formě. Pokud bychom chtěli zhodnotit, tak je řadí jako ideální a nejlepší volbu vitamínových směsí. Dostává svému názvu, a sice právě v komplexnosti. Právě tento produkt by mohl být tím Vaším favoritem, který doplní každodenní potřebu vitamínů a minerálních látek. Doplněk stravy multivitamín COMPLEX je ten základ, který by neměl chybět v žádném suplementačním plánu.
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 1 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie