Reklama:
Složením NEJLEPŠÍ multivitamín 1+1 ZDARMA!
39 účinných látek: vitamíny, minerály, extrakty, probiotika i enzymy. Více zde.

Legion Sports Fest Pro 2021 - výsledky a fotografie

16.987 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Prostory budovy Reno-Sparks Convention Center v americkém státě Nevada v neděli 24. října hostily letošní ročník multisportovní události Legion Sports Fest. Jejím vrcholem i tentokrát byla soutěž závodníků z profesionální ligy IFBB Jima Maniona s názvem Legion Sports Fest Pro, na které se zde v kulturistice mužů open, classic physique, physique mužů, fitness žen, bikiny fitness žen a physique žen bojovalo o kvalifikaci na Olympia Weekend 2022. Přímo na zmíněnou vrcholnou událost profesionálního bodybuildingu měli postoupit vítězové, naprázdno neměli vyjít ale ani další členové prvních pětic. Díky tomu, že se jednalo o akci vyšší kvalifikační úrovně, jim totiž byla k dispozici zvýšená porce bodů do kvalifikačního žebříčku, jenž představuje další způsob, jakým se dá na Olympii nominovat.


Legion Sports Fest Pro 2021 - kulturistika mužů open


Finanční odměny:
1. místo10.000 $
2. místo4.000 $
3. místo3.000 $
4. místo2.000 $
5. místo1.000 $
celkově20.000 $

Startovní pole kulturistiky mužů open se na letošním Legion Sports Fest Pro začalo naplno formovat až po nedávném Olympia Weekendu. K soutěži se rozhodli nastoupit borci se zkušenostmi z Mr. Olympia Sergio Oliva Jr., Cedric McMillan, Regan Grimes, Max Charles a Patrick Moore, zúčastnit se soutěže se kromě nich ale odhodlali i dva závodníci, kteří letos startovali na 212 Olympia. Na boj s těžkotonážníky si konkrétně troufli letos na Olympii závodníků z lehčí váhy desátý Tonio Burton, a také Shaun Clarida, jenž na 212 Olympia v uplynulých třech letech vybojoval kompletní sadu medailí! Že se toho Tonio se Shaunem nebáli, se pro ně ukázalo být správnou volbou. Oba totiž v Renu od rozhodčích dostali šanci v prvním semifinálovém vyvolávání, které je pro šance závodníků na dobrý výsledek rozhodující. V prvním calloutu je dále doplnili Sergio, Regan, opravdu robustní Kanaďan Joe Seeman, a také talentovaný Martin Fitzwater, jenž prožívá vydařenou první sezónu mezi profesionály.

Volná sestava Regana Grimese na Legion Sports Fest Pro 2021

V dalším průběhu prejudgingu se od dalších členů devatenáctičlenného startovního pole oddělila trojice Grimes, Oliva, Clarida. Právě oni sváděli souboj o medaile a zbývalo jenom, aby rozhodčí určili, která komu z nich připadne. Sergio byl z této trojice nejmohutnější, avšak nezávodil ve stoprocentní formě. Regan Grimes na pódium nenastoupil sice tak mohutný jako Sergio, představil se ovšem ve své dosud životní fazóně. Spolupráce s Milošem Šarčevem, kterou navázal před několika týdny, mu šla k duhu. Rozhodčím nabídl parádní svalovou tvrdost, nové a vylepšené pózy, které jsou zčásti určitě Milošovým dílem, a také vynikající úpravu pokožky. Shaun, který dorostl pouze do výšky 157 cm, teoreticky proti oběma soupeřům, kteří měří něco málo přes 180 cm, neměl mít šanci. O množství detailů a svalové vyzrálosti, jakou se tato miniaturní obdoba Ronnieho Colemana na pódiu prezentovala, si ovšem Grimes s Olivou mohli nechat jenom zdát, a tak pro Shauna byla cesta k senzačnímu vítězství při jeho prvním vystoupení v kulturistice mužů open otevřená.

Jsem "Zabiják obrů"! Z toho, co se právě stalo, jsem stále v sedmém nebi. Vypadá to, že při svém debutu v kategorii open bojuju o umístění první trojici. Ale práce ještě neskončila. Ještě je přede mnou jedno kolo!
Shaun Clarida po semifinále Legion Sports Fest Pro 2021

Devětatřicetiletý Shaun to nakonec opravdu dokázal a u rozhodčích i přesto, že závodil s hmotností pouhých 79,2 kg, jasným způsobem zvítězil v obou kolech! V historii bodybuildingu si řada borců nižšího vzrůstu říkala "Zabiják obrů". Začalo to u Dannyho Padilly, pokračovalo u Leeho Priesta či Davida Henryho. Nazývat se tak před lety začal i Clarida, ale právě Lee Priest mu před několika dny vytkl, že dokud nebude porážet opravdové obry v kategorii open, není tato přezdívka na místě. Teď už ale Lee nemůže nic namítat. Nakonec druhý Regan Grimes na pódium nastoupil se 115,4 kg, což je proti jeho dnešnímu úspěšnějšímu soupeři už opravdu dramatický rozdíl. Ani ten mu ale k vítězství nestačil. Shaun se před závody nechal slyšet, že dvěstědvanáctku neopouští, na Legion Sports Fest Pro jde zužitkovat formu z Olympie a vyzkoušet si novou výzvu. Teď si ale díky vítězství zajistil přímou kvalifikaci na Mr. Olympia 2022 a před příštím Olympia Weekendem si bude muset vybrat, zda zde nastoupí v kategorii open, anebo v lehčí váze. Bude zajímavé sledovat, jak se rozhodne. Šance na to, že by se nominoval na Olympii těžkotonážníků, se pro něj ale už nemusí opakovat.

Regan Grimes, Shaun Clarida a Sergio Oliva Jr. při souboji o medaile na Legion Sports Fest Pro 2021

Třetí místo za Reganem v souladu s vývojem soutěže bral Sergio, ke skvělé čtvrté příčce se při svém premiérovém vystoupení v kategorii open probojoval Tonio Burton. Svěřenec trenéra Mikea Courtneyho po svém nedávném startu na 212 Olympia plánoval, že si dopřeje rok objemové fáze přípravy, po kterém by se mohl přesunout o kategorii výše. Limit lehčí váhy jej totiž už dost omezoval, a aby ho splnil, musel pálit svaly. Nakonec se ale rozhodl, že si to, jak si po boku těžkotonážníků stojí, otestuje už na Legion Sports Fest Pro a tato zkouška pro něj dopadla více než úspěšně. Na pódium nastoupil o více než 3 kilogramy těžší než před dvěma týdny na Olympii a zejména v zadních postojích byl vynikající. Je tak skoro jisté, že v lehčí váze Tonia už závodit neuvidíme. Top 5 uzavírá pouze čtyřiadvacetiletý Martin Fitzwater, jenž na pódium přinesl obrovské kvadricepsy a proti svému profesionálnímu debutu na Texas Pro i o něco vylepšenou formu.

Well, it's official... I suck!
Cedric McMillan po semifinále Legion Sports Fest Pro 2021

Šestému Joeu Seemanovi umístění v první pětici uteklo jenom o tři body. Sedmý skončil někdejší závodník v classic physique Stanislas Delongeaux, který se od uplynulé sezóny po stránce celkových objemů posunul zase o kousek dál a v Nevadě ukořistil několik cenných skalpů. Porazil po náročné sezóně už evidentně unaveného Maxe Charlese, z formy závodícího Patricka Moora i Cedrica McMillana, jenž ještě nikdy mezi profesionály nevypadal tak špatně jako právě dnes. Plnost jeho svalů byla pryč, vidět to bylo obzvlášť na stehnech a vynikly kvůli tomu i některé defekty, které Cedricova postava v uplynulých letech utrpěla. Je pravdou, že se McMillan na Legion Sports Fest Pro k závodění vracel po úrazech, ke kterým přišel při loňském pádu z kola. Ale při pohledu na to, jak byl mizerný, se nabízí otázka, zda to více než tím, že by snad svůj comeback uspěchal, není tím, že už je jednoduše na odchodu ze scény. Ostatně ve čtyřiačtyřiceti letech by na to měl nárok. Cedric si už během soutěže uvědomoval, do jakého průšvihu se řítí, což nejlépe asi vystihuje jeho krátké anglické posemifinálové: "Well, it's official... I suck!" Závody nakonec ani nedokončil.

Vyhlášení vítěze Legion Sports Fest Pro 2021 v kulturistice mužů open


Výsledky Legion Sports Fest Pro 2021 - kulturistika mužů open

  1. Shaun Clarida*
  2. Regan Grimes
  3. Sergio Oliva Jr.
  4. Tonio Burton
  5. Martin Fitzwater
  6. Joe Seeman
  7. Stanislas Delongeaux
  8. Max Charles
  9. Kenneth Jackson
  10. Patrick Moore
  11. Brandon Hatton
  12. Jesus Martin Hernandez
  13. Nerio Angulo
  14. Christian Salcedo
  15. Scott Lightfoot
  16. Ron Stevens
  - Cedric McMillan

* kvalifikace na Mr. Olympia 2022


Kulturistika mužů open na Legion Sports Fest Pro 2021

Více fotografií z Legion Sports Fest Pro 2021
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia 2022 k 24. říjnu:

jméno stát soutěž um.*
Nick Walker USA Arnold Classic 2021 1.
Nathan De Asha Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Mamdouh Elssbiay Egypt Mr. Olympia 2020 1.
Brandon Curry USA Mr. Olympia 2019 1.
Hadi Choopan Írán Mr. Olympia 2021 3.
Hunter Labrada USA Mr. Olympia 2021 4.
Shaun Clarida USA Legion Sports Fest Pro 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů open - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 24. říjnu:

p. jméno stát body
1. Samson Dauda Velká Británie 11
2. Iain Valliere Kanada 10
3. Steve Kuclo USA 9
4. Luis Rodriguez USA 8
4. Theo Leguerrier Francie 8
6. Akim Williams USA 7
7. Patrick Johnson Dánsko 6
7. Regan Grimes Kanada 6
9. Krystian Wolski Polsko 5
9. Vladislav Sukhoruchko Ukrajina 5
9. Sergio Oliva Jr. USA 5
12. Roelly Winklaar Curacao 4
12. Tonio Burton USA 4
14. Martin Fitzwater USA 3
15. Andrea Presti Itálie 2

Pravidla pro kvalifikaci na Mr. Olympia 2022 najdete zde.


Legion Sports Fest Pro 2021 - classic physique

V classic physique, ve kterém závodníci musejí splňovat hmotnostní limit ve vztahu k jejich výšce, se představil rovný tucet profíků. V nepříliš kvalitním startovním poli na vítězství dosáhl Mexičan Jorge Herrera, za kterým se na dalších místech v první pětici srovnali Sabur Favors, Jeff Hallenbeck, Jorge Tabet Aleixandre a Roman Taijeron.


Výsledky Legion Sports Fest Pro 2021 - classic physique

  1. Jorge Herrera*
  2. Sabur Favors
  3. Jeff Hallenbeck
  4. Jorge Tabet Aleixandre
  5. Roman Taijeron
  6. Tyler Tallent
  7. Phong Nguyen
  8. Jared Feather
  9. Jordan Moore
  10. Michael Spencer
  11. Nhon Ly
  12. Jeffrey Robbins

* kvalifikace na Classic Physique Olympia 2022


Classic physique na Legion Sports Fest Pro 2021

Více fotografií z Legion Sports Fest Pro 2021
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Classic Physique Olympia 2022 k 24. říjnu:

jméno stát soutěž um.*
Brady Barnes USA Heart of Texas 2021 1.
Darren Farrell Irsko San Antonio Pro 2021 1.
Terrence Ruffin USA Arnold Classic 2021 1.
Birica Anghel Georgian Rumunsko Tsunami Cup 2021 1.
Michael Daboul Sýrie Arnold Classic UK 2021 1.
Robert Wichman USA Nashville Night of Ch. 2021 1.
Chris Bumstead Kanada Classic Physique Olympia 2021 1.
Breon Ansley USA Classic Physique Olympia 2017 1.
Peter Molnár Maďarsko Kentucky Muscle Pro 2021 1.
Alejandro Cambronero USA Hurricane Pro 2021 1.
Mike Sommerfeld Německo Poland Pro Supershow 2021 1.
Jorge Herrera Mexiko Legion Sports Fest Pro 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Classic physique - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 24. říjnu:

p. jméno stát body
1. Urs Kalecinski Německo 12
2. Ramon Queiroz Brazílie 11
3. Logan Franklin USA 9
4. Courage Opara USA 8
4. Shane Cullen Irsko 8
4. Jeff Hallenbeck USA 8
7. Bryan Jones USA 7
7. Jack Connor Velká Británie 7
7. Valentin Petrov Bulharsko 7
7. Jordan Plantiko USA 7
11. Vincent Craine Irsko 6
11. Sabur Favors USA 6
13. Laszlo Kiraly Maďarsko 5
13. Neil Currey Velká Británie 5
15. Jay Warren USA 4
15. Toto Djong USA 4
15. Kim Santos USA 4
15. Brandon Williams USA 4
15. Tommy Clark USA 4
15. Hubert Kulczynski Polsko 4
15. Jorge Tabet Aleixandre Španělsko 4
22. Tyler Tallent USA 3
22. Aaron Sparenberg USA 3
22. Andrea Mammoli Itálie 3
22. Ruben Stouth USA 3
22. Hany Saeed Egypt 3
22. Roman Taijeron USA 3
28. Domenick DiBenedetto USA 2
28. Tyler Johnson Kanada 2
28. Ruben Lopez Reyes Španělsko 2
31. Derek Duczynski USA 1
31. Jason Theobald USA 1
31. Petar Duper Itálie 1
31. Brandon Cooper USA 1
31. Paul Kanu USA 1
31. Roberto Martinez Pizana Španělsko 1

Pravidla pro kvalifikaci na Classic Physique Olympia 2022 najdete zde.


Legion Sports Fest Pro 2021 - physique mužů

Ve třináctičlenném startovním poli physique mužů si pro druhé vítězství během dvou dnů došel Kyron Holden, jenž v sobotu v San Diegu uspěl na Border States Pro, odkud se vydal na devítihodinovou cestu autem do Rena, aby zde triumfoval znovu. Na umístění v top 5 kromě něj dosáhli také Arya Saffaie, Suraqah Shabazz, Corey Morris a Rodrigue Chesnier.


Výsledky Legion Sports Fest Pro 2021 - physique mužů

  1. Kyron Holden*
  2. Arya Saffaie
  3. Suraqah Shabazz
  4. Corey Morris
  5. Rodrigue Chesnier
  6. Frank Worley
  7. Quincy Jordan
  8. Erick Espana
  9. Joshua Delgado
  10. Jimmie Stewart
  11. William Walker
  12. Randy Tubbs
  13. Jason Hazzard

* kvalifikace na Men's Physique Olympia 2022


Physique mužů na Legion Sports Fest Pro 2021

Více fotografií z Legion Sports Fest Pro 2021
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Men's Physique Olympia 2022 k 24. říjnu:

jméno stát soutěž um.*
Riccardo Croci Itálie Champions Classic 2021 1.
Jahvair Mullings USA San Antonio Pro 2021 1.
Bhuwan Chauhan Indie Tournament of Champions 2021 1.
Terrence Teo Malajsie Tsunami Cup 2021 1.
Yousef Al Shaban Kuvajt Daytona Pro 2021 1.
Ryan Terry Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Brandon Hendrickson USA Men's Physique Olympia 2021 1.
Erin Banks USA Men's Physique Olympia 2021 2.
Diogo Montenegro Brazílie Men's Physique Olympia 2021 3.
Raymont Edmonds USA Men's Physique Olympia 2019 1.
Carlos DeOliveira Brazílie Monterrey Pro 2021 1.
Daniel Ammons USA Hurricane Pro 2021 1.
Kyron Holden USA Border States Pro 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique mužů - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 24. říjnu:

p. jméno stát body
1. Emile Walker Velká Británie 8
1. Ryan John-Baptiste Velká Británie 8
1. Fernando Chala Kolumbie 8
1. Xiao Long Hong Čína 8
5. Andre Smith USA 6
5. Arya Saffaie USA 6
7. Jeffrey Darko Velká Británie 5
7. Romane Lanceford Velká Británie 5
7. Youcef Djoudi Francie 5
7. Felipe Franco Brazílie 5
7. Suraqah Shabazz USA 5
12. Joseph Lee USA 4
12. Yashar Anbari Írán 4
12. Alex Woodson USA 4
12. Reynel Chavez Pulido USA 4
12. Corey Morris USA 4
17. Andrea Mosti Itálie 3
17. Miroslav Juríček Česká republika 3
17. Micah Thomas USA 3
17. Marlon Sanchez Nizozemsko 3
17. Shun Kaneko Japonsko 3
17. Ismael Dominguez Mexiko 3
17. Bálint Németh Maďarsko 3
17. Rodrigue Chesnier Maďarsko 3
25. Alexis Gonzalez Španělsko 2
25. Jason Huynh USA 2
25. Tony Chinakwe USA 2
25. Joaquim Camps Angel Španělsko 2
25. Hachemi Hemza Alžírsko 2
25. Benquil Marigny USA 2
25. Godfrey Sironda USA 2
32. Tyler James USA 1
32. Febo Gambacorta Itálie 1
32. Saint Michael Moodie Jamajka 1
32. Rodney Harvey USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Men's Physique Olympia 2022 najdete zde.


Legion Sports Fest Pro 2021 - fitness žen

Ve fitness že se za horkou favoritku na vítězství dala považovat šampiónka Fitness Olympia z roku 2020 Missy Truscott. Zkušená závodnice v osmičlenném startovním poli žádné překvapení nepřipustila a jasným způsobem si došla pro první místo. Další dvě medaile si rozebraly Kanaďanky Tamara Vahn a Terra Plum, které v první pětici doplnily ještě Rene Brosch s Kimberly Baliutavicius.


Výsledky Legion Sports Fest Pro 2021 - fitness žen

  1. Missy Truscott*
  2. Tamara Vahn
  3. Terra Plum
  4. Rene Brosch
  5. Kimberly Baliutavicius
  6. Sally Kendall-Williams
  7. Layla Mikayla
  8. Abbie Elsner

* kvalifikace na Fitness Olympia 2022


Fitness žen na Legion Sports Fest Pro 2021

Více fotografií z Legion Sports Fest Pro 2021
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníce kvalifikované na Fitness Olympia 2022 k 24. říjnu:

jméno stát soutěž um.*
Missy Truscott USA Fitness Olympia 2020 1.
Allison Dominquez Kramer USA Nashville Night of Ch. 2021 1.
Michelle Mensah Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Whitney Jones USA Fitness Olympia 2018 1.
Oksana Grishina Rusko Fitness Olympia 2014 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Fitness žen - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 24. říjnu:

p. jméno stát body
1. Ariel Khadr USA 21
2. Jaclyn Baker USA 19
3. Kate Errington Velká Británie 13
4. Aurika Tyrgale USA 7
5. Tamara Vahn Kanada 6
6. Terra Plum Kanada 5
7. Danielle Chikeles USA 4
7. Rene Brosch USA 4
9. Stephanie Jones USA 3
9. Kimberly Baliutavicius USA 3
11. Stacy Dawn USA 2
12. Minna Pajulahti Finsko 1

Pravidla pro kvalifikaci na Fitness Olympia 2022 najdete zde.


Legion Sports Fest Pro 2021 - bikiny fitness žen

Bikiny fitness žen se stalo nejpočetněji obsazenou kategorií soutěže, když v něm rozhodčí posuzovali formy dvaadvaceti závodnic. V převaze domácích amerických profesionálek se dařilo závodnicím z Evropy. Na své první vítězství v Manionově profesionální lize dosáhla Španělka Ivanna Escandar, stříbro brala Britka Phoebe Hagan, a bronz získala Alessia Facchin z Itálie.


Výsledky Legion Sports Fest Pro 2021 - bikiny fitness žen

  1. Ivanna Escandar*
  2. Phoebe Hagan
  3. Alessia Facchin
  4. Hope Harper
  5. Adrianne Onofrei
  6. Rudie Guerrero
  7. Dulce Castellanos
  8. Nucia Freitas Samo
  9. Sydney Taylor
  10. Noelle Agnew
  11. Lauren Kralovec
  12. Jaclyn Lucia
  13. Katie Garcia
  14. Melissa Lindstrom
  15. Jacki Hansen
  16. Amber Callahan
  16. Chelsea Miller
  16. Jennifer Carrasco
  16. Katie Zaslove
  16. Marites Miller
  16. Priscilla Vargas
  16. Victoria Harbus

* kvalifikace na Bikini Olympia 2022


Bikiny fitness žen na Legion Sports Fest Pro 2021

Více fotografií z Legion Sports Fest Pro 2021
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia 2022 k 24. říjnu:

jméno stát soutěž um.*
Roxana Marquez USA San Antonio Pro 2021 1.
Jennifer Dorie Kanada Bikini International 2021 1.
Elisa Pecini Brazílie Bikini Olympia 2019 1.
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2013 1.
Ottavia Mazza Itálie Tsunami Cup 2021 1.
Phoebe Hagan Velká Británie Arnold Classic UK 2021 1.
Lauralie Chapados Kanada Bikini Olympia 2021 2.
Francesca Stoico Itálie Fitparade Pro 2021 1.
Jourdanne Lee USA Hurricane Pro 2021 1.
Wiktoria Gasior Polsko Poland Pro Supershow 2021 1.
Ivanna Escandar Španělsko Legion Sports Fest Pro 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Bikiny fitness žen - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 24. říjnu:

p. jméno stát body
1. Noora Mahonen Finsko 13
2. Maureen Blanquisco Norsko 12
3. Romina Basualdo Argentina 7
3. Anastasia Gonzalez Španělsko 7
3. Alessia Facchin Itálie 7
6. Jade Kelsie Wolfenden Velká Británie 5
6. Melissa Carver Austrálie 5
6. Adrianna Kaczmarek Polsko 5
9. Rukiye Solak Turecko 4
9. Maria Julia Lemos Brazílie 4
9. Ana Maria Vintu Itálie 4
9. Hope Harper USA 4
13. Carla Garthwaite USA 3
13. Eliana Guzman Reyes Španělsko 3
13. Eli Fernandez Mexiko 3
13. Lauren Dannenmiller USA 3
13. Adrianne Onofrei USA 3
18. Karen Yuen Hongkong 2
18. Sierra Swann USA 2
18. Cassie Hunter Itálie 2
18. Jessica Dolias USA 2
22. Matilde Biagini Itálie 1
22. Theresa Miller USA 1
22. Aneta Szołtysek Polsko 1

Pravidla pro kvalifikaci na Bikini Olympia 2022 najdete zde.


Legion Sports Fest Pro 2021 - physique žen

Ve physique žen soutěži dominovala stříbrná medailistka letošní Olympie Natalia Abraham Coelho, svou kvalitu ale měly i druhá Ivie Rhein a třetí Emily Schubert. Zbývající místa v první pětici připadla Jodi Lyons a Rachel Reid.


Výsledky Legion Sports Fest Pro 2021 - physique žen

  1. Natalia Abraham Coelho*
  2. Ivie Rhein
  3. Emily Schubert
  4. Jodi Lyons
  5. Rachel Reid
  6. Jodi Marchuck
  7. Alexis Sullivan
  8. Heidi Worrell-Osborne
  9. Larissa De Lima
  10. Isabelle Jackson
  11. Ruiying Bian
  12. Stephanie Fredrickson
  13. Monica Perez
  14. Stephanie Waggoner
  15. Mary Power
  16. Charsalynn Mitchell
  16. Erin Clymer
  16. Lorena Garrido Tapia
  16. Lyn Elm
  16. Renee Bartlett
  16. Tammy Stevenson

* kvalifikace na Women's Physique Olympia 2022


Physique žen na Legion Sports Fest Pro 2021

Více fotografií z Legion Sports Fest Pro 2021
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Women's Physique Olympia 2022 k 24. říjnu:

jméno stát soutěž um.*
Sarah Villegas USA W. Physique Olympia 2020 1.
Natalia Abraham Coelho USA W. Physique Olympia 2021 2.
Brooke Walker USA W. Physique Olympia 2021 3.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique žen - kvalifikační žebříček pro rok 2022 k 24. říjnu:

p. jméno stát body
1. Barbara Menage Francie 12
2. Ana Harias USA 11
3. Ivie Rhein USA 6
4. Caroline Alves dos Santos Brazílie 5
4. Elisama Zorzetto Brazílie 5
4. Daniely Castilho Brazílie 5
4. Penpraghai Tiangngok Thajsko 5
4. Emily Schubert USA 5
9. Jodi Lyons USA 4
10. Rachel Reid USA 3

Pravidla pro kvalifikaci na Women's Physique Olympia 2022 najdete zde.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

28.10.11:31Neutralni typ - jenze on ten trpaslik ma skratka kvality co se ciste svalu..
25.10.21:08MartinG - Absolútny súhlas s Mikuc, lepšie by som to nenapísal. Rega..-4
25.10.20:37Neutralni typ - Nevim pripomina mi Kucla, je to tim jaky hype kolem nich k..
25.10.19:08Mikuc - Koukni na něj pořádně, má všechno, dokonce i lýtka!, žádný..+1
25.10.18:29Neutralni typ - Paradoxne nejvi prekvapili 212 borci, ne jen Clarida ale i..
25.10.17:05Neutralni typ - Jinak kazdy v tom Grimesovi vidi nejaky megatalent, ale me..-1
25.10.17:01Neutralni typ - Jako fan stavby sem uprimne rad ze vyhral Clarida, ani nev..-2
25.10.16:57Zodiak411 - Bohužel to vypadá, že loňský debakl Cedrica na AC nebyl je..
25.10.11:50Russ - Ten Cedric, to se nedá ani slušně komentovat... Clarida za..+1
25.10.09:21Mikuc - No pane jo, to byla mixáž typů, proporcí a hlavně nefazón...+1
25.10.08:08LOPO - Toto Claridove víťazstvo má strašné potešilo 💣 ..+2
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIMV podcast: Roubík a Šindelář o kauz...
Hockey1000 (13:31) • Se to řeší hlavně na Facebooku Ronnie, Lukáš Roubíka a na Youtubu pod tím videem. Soudě...
magazínIMV podcast: Roubík a Šindelář o kauz...
Muriel (13:10) • Neverím že tu nieje žiadny koment haters a fandovia Fílu kde sú? nejaké tie kecy o ALeš...
magazínNick Walker 4,5 týdne před Arnold Cla...
Zodiak411 (10:41) • Viděl jsem už na IG foto, kdy to lidi zpozorovali :D Nicméně, že to provedl deadliftem...
magazínNick Walker 4,5 týdne před Arnold Cla...
LeToucan (10:20) • Už asi 2 týdny, on sám však tvrdí že si to `zbrousil` u mrtvého tahu :D
magazínNick Walker 4,5 týdne před Arnold Cla...
Zodiak411 (08:09) • Evidentně se Nick začal zabývat křečáky. Na pravé noze už je vidět, že má něco málo pry...Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie