Reklama:

Titan Race 2021 - pozvánka

889 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

[Tisková zpráva] Chcete-li si užít opravdu akční zábavu pro celou rodinu, zajeďte si na Titan Race v pražském Titan Parku v Lahovicích. V sobotu 9. října se zde uskuteční speciální překážkový závod s trasami pro dospělé i děti, kam se může přihlásit každý, kdo si troufne na největší OCR park v České republice a třetí největší v EU! Na ploše přes 3 hektary je k dispozici více než 30 kvalitních překážek, které prověří fyzickou kondici. Malí i velcí závodníci zkombinují běh na 2000, resp. 500 metrů, včetně různých technických, silových i balančních překážek. Areál nabídne i bohatý doprovodný program a občerstvení pro všechny návštěvníky a diváky.

V pražských Lahovicích v areálu Titan Park, jehož součástí je Prague Louka, se v sobotu 9. října 2021 uskuteční Titan Race. Jde o závod extrémního typu, který kombinuje běh v terénu a zdolávání různě náročných překážek, které jsou zaměřeny na všeobecnou fyzickou zdatnost. Součástí technických, silových a balančních překážek je šplh, ručkování po kruzích či provazech, přelézání, skákání a mnoho dalšího. Organizátoři připravili trasu Titan Race, která měří přes 2 km a obsahuje všechny překážky, které jsou v parku k dispozici, tedy 30+. Cena registrace na tento závod je od 49 Kč. Titan Race Kids je trasa dlouhá zhruba 500 m a počet překážek je 15+, cena registrace na tento závod je 200 Kč. Podrobné informace a pravidla závodů naleznete na stránkách parku a registraci můžete udělat i přes oficiální facebookové stránky nebo Instagram. Program začíná v 9:00 otevřením registrací a výdejem startovních čísel, samotný závod pak začne v 10:30, kdy odstartují děti do Titan Race Kids, a ve 12:30 pak hlavní Titan Race. Vyhlášení výsledků proběhne ve 13 hodin pro děti a v 16:30 pro dospělé.

"Naše unikátní překážky jsme v Titan Parku zkombinovali tak, aby byly atraktivní jak pro zkušené a fyzicky zdatné borce a ostřílené OCR závodníky, tak i pro děti a všechny, kdo s tímto sportem teprve začínají," uvádí Zuzana Třebická, vedoucí areálu. "Na závod, který proběhne 9. října, se můžou přihlásit úplně všichni a prověřit si svoje schopnosti a kondici. Bude to velká zábava, překážky jsou koncipované tak, aby na dráze mohli běžet až čtyři závodníci najednou."

Pro všechny, kdo by se chtěli nejprve s OCR, tedy obstacle course race, což doslova znamená závod na překážkové dráze, seznámit, je právě Titan Race ideální příležitostí. V areálu bude zdarma připraven zajímavý doprovodný program pro celou rodinu, včetně soutěží, k dispozici je také široká nabídka občerstvení, sportovního vyžití na beachvolejbalovém hřišti nebo třeba půjčovna paddleboardů. Areál (K Sádkám 158, na břehu Vltavy naproti dostihovému závodišti Velká Chuchle), kde je celoročně možné strávit příjemné chvíle s dětmi i přáteli, aktivně i odpočinkově, se nachází přímo na cyklostezce A1. Je proto vhodným cílem výletu na kole, in-linech nebo koloběžce a dostanete se tam pohodlně i MHD z centra Prahy do zastávky Lahovičky.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínVýsledky tipovací soutěže - Mr. Olymp...
Neutralni typ (12:05) • Kde je tipovacka na Legion sports fest this weekend?
magazín8 let natvrdo za prodej a propagaci S...
Milan A. (07:06) • SARM ale nejsou ilegální až od roku 2022, už dávno nelegální byly.
magazín8 let natvrdo za prodej a propagaci S...
Milan A. (07:05) • Právě kdyby o tom všichni tak moc nemluvili a nezlehčovali, mohli si ve svém polostínu...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Olympia 2021
deiw (01:21) • Opět moc hezký díl. Líbí se mi, jak dovedete mluvit více-méně zpatra hodinu v kuse (ted...
magazín8 let natvrdo za prodej a propagaci S...
m1ro (23:09) • Jo tak, to jsem vubec netusil. Asi jak o tom vsichni vsude mluvili jak o doplncich, pri...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie