Reklama:
NOVÉ PŘÍCHUTĚ: Smart Whey Protein 1+1
Nejprodávanější proteinová akce letošního roku je prodloužena! Více zde.

Sizeandsymmetry Protein Mash nejen složením nejlepší!

3.276 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Výživa

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Na otázku, proč je Protein Mash tak populární, existuje velmi jednoduchá odpověď a to je nedostatek času na přípravu jídla. Jednoduše nemáme tolik volného času, abychom si každý den hráli s jídlem a vytvářeli různé gastronomické kousky. V této době, kdy nestíháme, většinou sáhneme po nějaké jednoduché průmyslově zpracované potravině a akorát si tím uškodíme. Co kdyby ale byla taková možnost připravit si nutričně výhodnou, zdravou a velmi lahodnou proteinovou kaši během 30 sekund? To by přeci byla paráda! Nějakou podobnou úvahu museli jistě vést i výrobci těchto produktů a přišli s pomocníky, které nám mohou opravdu ušetřit spoustu času bez toho, aniž bychom obětovali kvalitu potravin, které konzumujeme.

Proto i my jsme s nějakým takovým produktem museli přijít, ale nechtěli jsme pouze obyčejnou instantní kaši, kterou najdeme prakticky v každém obchodě. Chtěli jsme něco speciálního, něco výjimečného, co bude kvalitou na té nejlepší úrovni, něco, co Vás zasytí na delší dobu a bude i velmi dobře chutnat. Po dlouhém a důkladném testování jsme nakonec dospěli k takovému složení, které je podle nás dokonalé, a zároveň s takovou chutí, jakou si každý zamiluje. Produkt nabízíme ve třech různých variantách, a to buď v příchuti natural, kokos,  nebo pro mlsné jazýčky smetanový jogurt, a je jen na Vás, jakou si vyberete. Sizeandsymmetry Protein Mash je na světě. Pojďme si říci, v čem je tento produkt tak výjimečný.

Dokonalé složení

Protein Mash od Sizeandsymmetry je proteinová kaše z těch nejkvalitnějších surovin, které se dají v dnešní době sehnat. Dalo by se říci, že složení tohoto produktu je téměř dokonalé, obsahuje spoustu bílkovin, a to z těch nejlepších zdrojů (proteinový izolát, micelární kasein), které zajistí jak okamžité vstřebávaní aminokyselin do těla, tak i postupné uvolňování po delší dobu, což ocení každý sportovec zaměřující se na stavbu svalové hmoty. Díky tomuto prvotřídnímu složení má tak celá kaše i prvotřídní nutriční hodnoty - v jedné 70g porci najdete téměř 27 g bílkovin, 32 g sacharidů (jednoduché cukry tvoří méně než 2 gramy) a necelé 3 g vlákniny.

Proteinová kaše dále obsahuje i ty nejkvalitnější sacharidy s nízkým glykemickým indexem, což znamená, že se do těla budou uvolňovat postupně, udrží nás plné energie, a navíc zamezí i nadměrnému ukládání podkožního tuku. Tyto sacharidy se vyskytují ve formě extrudované ovesné mouky, ve formě rýžové instantní mouky a rýžových vloček.

Poslední částí našeho produktu už jsou jen aromata a sladidla získaná z rostlinné stévie a sukralóza. Největším plusem tohoto produktu je, že tu nenajdete žádné balastní, nežádoucí látky, které by pouze "znečišťovaly" čistotu proteinové kaše.

Ideální doba konzumace?

Protein Mash si můžete dopřát prakticky kdykoliv, sám bych ji nejvíce doporučoval hned ráno po probuzení, pro stálý přísun energie a aminokyselin. Další velmi dobrý čas je před tréninkem anebo po tréninku, kdy tento produkt Vašemu tělu dodá vše, co potřebuje pro tvorbu svalové hmoty.

To, co Vás může na téhle proteinové kaši opravdu zaujmout, je rychlá a snadná příprava. Stačí nasypat do misky dvě odměrky, zalít 150 - 200 ml vody nebo mléka a promíchat. V praxi to znamená, že do dvou minut máte snídani na stole. A když ráno nestíháte, každá minuta přijde vhod. Pokud chcete kaši mít hustší, přidejte menší množství vody (130 - 150 ml). Také když budete mít o minutu víc času, lze tuto kaši "vytunit" pořádným kopcem ovoce, oříšky či skořicí.
David Slabý

Na závěr bych chtěl říci, že s naší značkou si můžete být jisti, že konzumujete pouze to nejlepší a nejkvalitnější, co se dá na dnešním trhu sehnat. Nesnažíme se Vás ošidit nějakým levným proteinem nebo různými nežádoucími látkami, zakládáme si na té největší čistotě a kvalitě. Nyní Vám nezbývá nic jiného než tuto velmi zdravou lahůdku zkusit i na vlastní kůži. Sám ji mohu jen doporučit, fantazii se meze nekladou a Vy si ji můžete připravit na spoustu různých způsobů. Tak jaký způsob bude ten Váš?Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 29 sekundami?Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie