Reklama:
PROTEINOVÉ HODY - klikněte zde!
Akční slevy na proteinové suplementy a proteinové tyčinky! Více zde.

Wings of Strength Tampa Pro
2021: výsledky a fotografie (den 1.)

11.285 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Floridský hotel Grand Hyatt Tampa Bay ve dnech 6. a 7. srpna hostí v pořadí čtrnáctý ročník profesionální show v kulturistice a fitness Wings of Strength Tampa Pro. Klání se v profesionální lize IFBB Jima Maniona řadí k těm důležitějším akcím roku, když je na něm vždy vypsáno množství kategorií a bojuje se na něm o zvýšenou porci bodů do kvalifikačního žebříčku. Právě kvůli tomu, v kolika kategoriích se v Tampě závodí, musí být program akce rozdělen do dvou soutěžních dnů. Během toho prvního na ní o kvalifikaci na Olympia Weekend bojovali profíci nastupující v kulturistice mužů do 212 liber, physique žen, classic physique, wellness žen, physique mužů a figure žen. Pojďme se podívat, jak to v těchto kategoriích dopadlo!

Na výsledky Wings of Strength Tampa Pro 2021 jste mohli sázet v tipovací soutěži,
ve které se hrálo o ceny věnované společností MaxxWin v celkové hodnotě téměř 10.000 Kč!
Na vyhodnocení tipovačky se můžete těšit v nejbližších dnech.

Wings of Strength Tampa Pro 2021 - kulturistika mužů do 212 liber


Finanční odměny:
1. místo5.000 $
2. místo2.000 $
3. místo1.000 $
celkově8.000 $

V kulturistice mužů do 212 liber (96,2 kg) k soutěži nastoupilo pětadvacet závodníků, což je podstatně více, než kolik představuje dlouhodobý průměr pro tuto kategorii. Nezvykle vysoký počet sportovců ovšem v Tampě o přízeň rozhodčích tentokrát usiloval i v dalších kategoriích a ukázalo se, že pořadatel akce Tim Gardner nikterak nepřeháněl, když krátce před jejím konáním mluvil o tom, že letošní Wings of Strength Tampa Pro bude lámat rekordy. Rozhodčí se s tím ve dvěstědvanáctce příliš nepárali a do prvního semifinálového vyvolávání, které je rozhodující pro šance závodníků na úspěch, vybrali hned osm borců. I v takto dlouhé řadě kulturistů jim ovšem velmi rychle vykrystalizovala dvojice závodníků, kteří v dalším průběhu klání měli svést souboj o vítězství. Bylo zřejmé, že na první místo reálně mohou pomýšlet pouze elegantnější Egypťan Ahmed Wardany a možná o něco mohutnější a v zadních postojích dotaženější Kerrith Bajjo.

Kerrith Bajjo - volná sestava na Wings of Strength Tampa Pro 2021

Šťastnějším z obou borců se nakonec stal Kerrith, který se v konkurenci profesionálů dokáže stále zlepšovat i přesto, že do Manionovy profesionální ligy v roce 2017 zamířil díky úspěchu v kategorii masters, což není zcela obvyklé. Bajjo na své první profesionální vítězství a přímou kvalifikaci na 212 Olympia dosáhl zejména díky tomu, že proti svému nedávnému vystoupení na Wings of Strength Chicago k soutěži tentokrát nastoupil dotaženější, když pod vedením svého guru Davea Palumba v uplynulých čtrnácti dnech dělal vše, co bylo v jeho silách, aby se v Tampě prezentoval lepší než naposledy. Právě to po něm totiž chtěli rozhodčí, a jak už víte, práce, kteru odvedl, se mu vyplatila! Pro účast na Olympii by Kerrith rád zapracoval na ještě lepší dotaženosti zad a chtěl by také zase o něco vylepšit pózing, v němž rovněž cítí jisté rezervy.

Ahmed Wardany - volná sestava na Wings of Strength Tampa Pro 2021

Ahmed Wardany tentokrát stejně jako na chicagské profesionální show, která se ale netypicky konala v Atlantě, vybojoval druhé místo. Protože v obou případech závodil na soutěžích vyšší kvalifikační úrovně, má v žebříčku už celkem čtrnáct bodů a tři závody před koncem kvalifikačního cyklu mu v něm patří druhé postupové místo. Třetí příčku tentokrát bral spoustou pěkných oblých svalů pyšnící se Dectric Lewis, který ale ovšem v boji o ještě vyšší mety ztroskotal nejenom na určité nedotaženosti, ale také zkrátka na tom, že se mu sešla opravdu velmi dobrá konkurence. Určitě kvalitnější než vloni při jeho triumfu na New York Pro. Čtvrtý skončil letos soutěžně velmi aktivní John Jewett, který se právě díky této své vytrvalosti nachází se značným náskokem v čele kvalifikačního žebříčku. Jeho výsledek z Tampy tomu dost pomohl, a to John ke klání vlastně nastoupil jenom proto, že na něm závodila i jeho manželka. Mimochodem velmi úspěšně, ale to se dočtete až v další části článku. Top 5 uzavírá Kolumbijec Esteban Fuquene, jenž si mezi profíky díky dobrému pózingu a schopnosti přinést na pódium výbornou formu vede zatím lépe, než se od něj možná čekalo.

Dectric Lewis - volná sestava na Wings of Strength Tampa Pro 2021

Pozitivně překvapili sedmý Casey Castro a osmý Charles Curtis. Casey si na klání jako stříbrný medailista NPC Nationals 2019 v kulturistice mužů do 102 kg připsal profesionální debut, a ačkoliv se nějakou dobu zdálo, že by v Tampě snad i mohl nastoupit mezi těžkotonážníky, nakonec si vybral lehčí váhu a udělal dobře. Ve dvěstědvanáctce patřil k těm nejlépe připraveným členům startovního pole a v Manionově profesionální lize se tak uvedl opravdu dobře. Spokojený s účastí v prvním calloutu je také Charles, který si už brousí zuby na to, že by za týden v Texasu pravděpodobně v o něco méně početné konkurenci mohl dosáhnout na ještě vyšší příčky. Hlavně ale už teď netrpělivě vyhlíží další objemovou fázi přípravy, jejímž výsledkem by mělo být to, že v roce 2022 bude ještě konkurenceschopnější. Za zklamání se naopak dá považovat to, co na pódiu předvedli Guy Cisternino s Austinem Karrem. Forma jim nevyšla a jako původní kandidáti na nějaký pěkný výsledek si z Wings of Strength Tampa Pro shodně odnášejí jenom dělené šestnácté místo.

John Jewett - volná sestava na Wings of Strength Tampa Pro 2021


Výsledky Wings of Strength Tampa Pro 2021 - kulturistika mužů do 212 liber

  1. Kerrith Bajjo*
  2. Ahmed Wardany
  3. Dectric Lewis
  4. John Jewett
  5. Esteban Fuquene
  6. Jason Lowe
  7. Casey Castro
  8. Charles Curtis
  9. Oswaldo Gonzalez
  10. Aaron Clark
  12. Jason Hebert
  12. Kevin Johnson
  13. Charlie Williams
  14. Ahmed Fawzi
  15. Shane Stewart
  16. Austin Karr
  16. Darius Milton
  16. David Robinson
  16. Derik Farnsworth
  16. Guy Cisternino
  16. Joey Decaminada
  16. Jose Suarez
  16. Milton Martinez
  16. Sealy Cruz
  16. Wayne Williams

* kvalifikace na 212 Olympia 2021


Kulturistika mužů do 212 liber na Wings of Strength Tampa Pro 2021

Více fotografií z Wings of Strength Tampa Pro 2021
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnici kvalifikovaní na 212 Olympia 2021 k 6. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Angel Calderón Frias Španělsko British Grand Prix 2020 1.
Shaun Clarida USA Olympia 212 Showdown 2020 1.
Kamal Elgargni Libye Olympia 212 Showdown 2020 2.
George Peterson USA Olympia 212 Showdown 2020 3.
Derek Lunsford USA Olympia 212 Showdown 2020 4.
Ahmad Ashkanani Kuvajt Olympia 212 Showdown 2020 5.
Tonio Burton USA Indy Pro 2021 1.
Nathan Epler USA New York Pro 2021 1.
Piotr Borecki Polsko Puerto Rico Pro 2021 1.
Lucas Coelho Brazílie Mr. Big Evolution Pro 2021 1.
Keone Pearson USA Wings of Strength Chicago 2021 1.
Noel Adame Mexiko Puerto Vallarta Pro 2021 1.
Kerrith Bajjo USA W. of Strength Tampa Pro 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů do 212 liber - kvalifikační žebříček pro rok 2021 k 6. srpnu:

p. jméno stát body
1. John Jewett USA 21
2. Ahmed Wardany Egypt 14
3. Radoslav Angelov Bulharsko 10
4. Steve Benthin Německo 9
4. Esteban Fuquene Kolumbie 9
6. Nasser Sayed Kuvajt 8
7. Dectric Lewis USA 7
8. Derik Oslan USA 6
8. Guy Cisternino USA 6
10. Justin Randall USA 5
10. Boás Henrique Brazílie 5
10. Fabricio Moreira Brazílie 5
13. Zoran Kolevski Makedonie 4
13. Milton Martinez USA 4
13. Andrey Melnikov Rusko 4
16. Diogo Nunes Portugalsko 3
16. Oswaldo Gonzalez Venezuela 3
16. Lionardis Cardoza Mexiko 3
19. James Llewellin Velká Británie 2
19. Bryan Balzano USA 2
19. Victor Lopez Mexiko 2
22. Paul Latham Velká Británie 1
22. Christyan Gomez Honduras 1

Pravidla pro kvalifikaci na 212 Olympia 2021 najdete zde.


Wings of Strength Tampa Pro 2021 - physique žen


Finanční odměny:
1. místo2.000 $
2. místo1.000 $
3. místo500 $
celkově3.500 $

V dalších čtyřech kategoriích, o kterých se v tomto článku ještě zmíníme, se na soutěži finanční odměny rozdělovaly shodně.

Ve physique žen se na pódiu sešlo dvaatřicet závodnic a po boku převážně domácích profesionálek nastoupila i Lenka Ferenčuková. Právě ona nakonec dokázala všechny soupeřky porazit a probojovat se tak ke svému dosud jednoznačně nejcennějšímu profesionálnímu vítězství! Ačkoliv už prvenství slavila na Portugal Pro 2018 a British Grand Prix 2020, na obou těchto kláních vždy měla jen málo početnou konkurenci. Ale tentokrát to bylo jiné kafe a triumf na hodně sledované a pořádně obsazené soutěži na americké půdě se už pořádně počítá. V kombinaci s jejím nedávným druhým místem z Wings of Strength Chicago dokonce natolik, že se o české profesionálce už mluví jako o závodnici, se kterou je potřeba počítat jako s kandidátkou na nějaký slušný výsledek i z Women's Physique Olympia. Druhé místo brala Elizabeth Bradshaw, která si díky tomu výrazně upevnila vedení v kvalifikačním žebříčku. Na skvělé třetí pozici se potom při svém prvním startu ve physique umístila Ashley Jones, na jejíž postavě nebylo ani trochu poznat, že mezi elitou dosud nastupovala v kategorii figure, ve které závodí méně svalnaté sportovkyně. Ashley věří, že ve physique našla nový domov, a bude jistě zajímavé sledovat, jak si v něm dále povede.


Výsledky Wings of Strength Tampa Pro 2021 - physique žen

  1. Lenka Ferenčuková*
  2. Elizabeth Bradshaw
  3. Ashley Jones
  4. Jeannie Feldman
  5. Christina Bryant
  6. Desunka Dawson
  7. Evon Pennington
  8. Cara Baruth
  9. Traci Rugged
  10. Winsome White
  11. Brittany Watts
  12. Jacqueline Estrada
  13. Gabrielle Owens
  14. Cindy Reyes
  15. Katrina Audrick
  16. Amy Richardson
  16. Carrie Mercier
  16. Daphney Carter
  16. Debra Grass
  16. Diana Schnaidt
  16. Dolly Lazarre
  16. Dona Pohl
  16. Janelle Zielinski
  16. Janet Bloodworth
  16. Jennifer Hernandez
  16. Jourdain Lincycomb
  16. Kiera Hall
  16. Kyna Squarey
  16. Layla Ikahihifo
  16. Liz Montalbano
  16. Nichole Zezima
  16. Yuna Kim

* kvalifikace na Women's Physique Olympia 2021


Physique žen na Wings of Strength Tampa Pro 2021

Více fotografií z Wings of Strength Tampa Pro 2021
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Women's Physique Olympia 2021 k 6. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Lenka Ferenčuková Česká republika British Grand Prix 2020 1.
Caroline Alves dos Santos Brazílie Romania Muscle Fest Pro 2020 1.
Emily Schubert USA Atlantic Coast Pro 2020 1.
Melissa Teich USA Arizona Pro 2020 1.
Sarah Villegas USA W. Physique Olympia 2020 1.
Shanique Grant** USA W. Physique Olympia 2020 2.
Natalia Abraham Coelho USA W. Physique Olympia 2020 3.
Barbara Menage Francie W. Physique Olympia 2020 4.
Ivie Rhein USA W. Physique Olympia 2020 5.
Carli Terepka USA St. Louis Pro 2021 1.
Alyssa Kiessling USA New York Pro 2021 1.
Ana Harias USA Optimum Classic Pro 2021 1.
Tanya Chartrand Kanada Puerto Rico Pro 2021 1.
Christelle Zarovska Svatý Martin Omaha Pro 2021 1.
Daniely Castilho Brazílie Mr. Big Evolution Pro 2021 1.
Patricia Gosselin Kanada Wings of Strength Chicago 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
** nezúčastní se

Physique žen - kvalifikační žebříček pro rok 2021 k 6. srpnu:

p. jméno stát body
1. Elizabeth Bradshaw USA 20
2. Elisama Zorzetto USA 11
3. Sheronica Henton USA 8
3. Modesta Halby Dánsko 8
5. Yuna Kim Jižní Korea 7
5. Sheena Washington USA 7
5. Ashley Jones USA 7
8. Oana Marinescu Španělsko 6
8. Trisha Vezirian USA 6
8. Julia Whitesel USA 6
8. Jeannie Feldman USA 6
8. Christina Bryant USA 6
13. Claudia Arroyo USA 5
13. Brittany Watts USA 5
15. Corinne Ingman Velká Británie 4
15. Jeanette Johansson Švédsko 4
15. Brooke Walker USA 4
15. Candice Willmore USA 4
15. Amanda Machado USA 4
15. Laura Pintado Chinchilla Španělsko 4
21. Priscila Reis Brazílie 3
21. Jennifer Faccinto USA 3
21. Ann Gruber USA 3
21. Kimberly Rieck USA 3
21. Alcione Barreto Brazílie 3
21. Katherine Hall USA 3
27. Jeannea Burritt USA 2
27. Claudia Diaz USA 2
27. Lorraine Gonzalez USA 2
27. Amy Ramsel USA 2
27. Winsome White USA 2
32. Ruiying Bian Čína 1
32. Teresa Brooks USA 1
32. Laura Richards USA 1
32. Victoria Flores USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Women's Physique Olympia 2021 najdete zde.


Wings of Strength Tampa Pro 2021 - classic physique

V classic physique soutěž ovládl za Německo závodící Urs Kalecinski, jenž rozhodčím nabídl nejlepší mix vhodné tělesné stavby, vyváženosti, připravenosti, elegance a dobrého pózingu. To vše v pouhých dvaadvaceti letech, což Urse předurčuje k tomu, aby se ve svém sportu ještě dále zlepšoval. Druhé místo bral ve výborné formě závodící Neil Currey, bronz při svém profesionálním debutu vybojoval vítěz NPC North American Championships 2018 v kulturistice mužů masters nad 35 let do 102 kg Marcus Perry. Až se čtvrtým místem se musel spokojit před soutěží mírně favorizovaný Steve Laureus, jenž si postěžoval, že se mu včas nepodařilo zbavit několika litrů vody, které po letu do Tampy začalo zadržovat jeho tělo. Na pódiu to bylo vidět a Steva to odsoudilo k tomu, že tentokrát zůstane bez medaile. Top 5 uzavírá nováček na profesionální scéně Carlos Dommar, který na Wings of Strength Tampa Pro poprvé zužitkoval profi kartu získanou na loňském NPC North American Championships.


Výsledky Wings of Strength Tampa Pro 2021 - classic physique

  1. Urs Kalecinski*
  2. Neil Currey
  3. Marcus Perry
  4. Steve Laureus
  5. Carlos Dommar
  6. Mohamed Amine Fakhfakh
  7. Rickoy Palmer
  8. Mattie Nelms
  9. Takeo Wadriski
  10. Melvin Feliciano Rivera
  10. Ruben Salas
  11. Ashwin Lucas
  12. Jesse Strand
  13. Vladimir Sizov
  14. Robert John Waterhouse
  15. Brandon Kidd
  16. Adon Marcus
  16. Ahmed Abdulnabi
  16. Allen Kendrick
  16. Andrew Berry
  16. Arturo Mendez
  16. Charles Donaldson
  16. Dmitrii Vorotyntsev
  16. Elvernie Mcghee
  16. Hemradj Mulai
  16. Isaac Baier
  16. Isaiah Hawthorne
  16. Jason Conner
  16. Justin Yurko
  16. Keith Holmes
  16. Kyle Puckett
  16. Lamar Shaw
  16. Michael Lynn
  16. Michaelangelo Gabat
  16. Olushomo Oni
  16. Tony Harris
  16. Ufuoma Otobo
  16. William Bogue

* kvalifikace na Classic Physique Olympia 2021


Classic physique na Wings of Strength Tampa Pro 2021

Více fotografií z Wings of Strength Tampa Pro 2021
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Classic Physique Olympia 2021 k 6. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Laszlo Kiraly Maďarsko British Grand Prix 2020 1.
Peter Molnár Maďarsko Romania Muscle Fest Pro 2020 1.
Courage Opara USA Battle of Texas 2020 1.
Chris Bumstead Kanada Classic Physique Olympia 2029 1.
Terrence Ruffin USA Classic Physique Olympia 2020 2.
Breon Ansley USA Classic Physique Olympia 2017 1.
Alejandro Cambronero USA Classic Physique Olympia 2020 4.
Bryan Jones USA Classic Physique Olympia 2020 5.
Divine Wilson USA Pittsburgh Pro 2021 1.
Dani Younan USA New York Pro 2021 1.
George Kawalawu USA Milwaukee Pro 2021 1.
Zeek Andrews USA Miami Muscle Beach Pro 2021 1.
Tony Taveras USA Europa Dallas Pro 2021 1.
Gabriel Zancanelli Brazílie Puerto Rico Pro 2021 1.
Mike Sommerfeld Německo Xtreme Fitness Pro 2021 1.
Brady King USA Norfolk Pro 2021 1.
José Maria Mete Bueriberi Španělsko Mr. Big Evolution Pro 2021 1.
Darwin Uribe Kolumbie Wings of Strength Chicago 2021 1.
Seonghwan Kim Jižní Korea Asia Grand Prix Pro 2021 (II.) 1.
Urs Kalecinski Německo W. of Strength Tampa Pro 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Classic physique - kvalifikační žebříček pro rok 2021 k 6. srpnu:

p. jméno stát body
1. Sabur Favors USA 17
2. Tommy Clark USA 14
3. Neil Currey Velká Británie 13
4. Chris Hunte USA 10
4. Mohamed Amine Tunisko 10
6. Brandon Kidd USA 8
7. Dmitry Vorotyntsev Rusko 7
7. Marcus Perry USA 7
9. Vahid Badpey Írán 6
9. Marco Ruz Francie 6
9. Giuseppe Zagarella Itálie 6
9. German Pastor Španělsko 6
9. Mattie Nelms USA 6
9. Steve Laureus USA 6
15. Mikhail Timoshin Rusko 5
15. Traveon Daniels USA 5
15. Wesley Vissers Nizozemsko 5
15. Ashwin Lucas USA 5
15. Carlos Dommar USA 5
20. Leland Devaughn USA 4
20. Lamar Shaw USA 4
20. Kevin Wilson USA 4
20. Alex dos Anjos Brazílie 4
20. Jihoon Bang Jižní Korea 4
25. Michael Daboul Velká Británie 3
25. Roman Khakilin Rusko 3
25. Jonathan Pelkey USA 3
25. Michael Bell USA 3
25. Harold Bright USA 3
25. Julio Balestrin Brazílie 3
25. Fabian Mayr Rakousko 3
25. Maurice Burgess USA 3
25. Park Jae Wan Jižní Korea 3
34. Shane Cullen Irsko 2
34. Jarek Crew USA 2
34. Arturo Mendez USA 2
34. Jorge Luis Guerrero Mexiko 2
34. Jaehoon Park Jižní Korea 2
39. Jonathan Lofthouse Velká Británie 1
39. Tomas Adame-Hernandez USA 1
39. Omar Bautista USA 1
39. Joseph Wahlberg USA 1
39. Jared Feather USA 1
39. Thomas Connelly USA 1
39. Myeong Ho Park Jižní Korea 1

Pravidla pro kvalifikaci na Classic Physique Olympia 2021 najdete zde.


Wings of Strength Tampa Pro 2021 - wellness žen

Ve wellness žen se představilo jen jedenáct závodnic a šlo tak o početně nejslaběji obsazenou kategorii soutěže. K vítězství, svému prvnímu mezi profesionálkami, se probojovala Renee Jewett, kterou jsme dnes už zmínili, když jsme psali o tom, jak si v kulturistice mužů do 212 liber vedl její manžel John. Renee za její výsledek samozřejmě patří přímá kvalifikace na první ročník Wellness Olympia, na kterou díky dočasné úpravě pravidel pro aktuální kvalifikační cyklus dosáhla také druhá Devyn Cambre. Třetí místo při jejím profesionálním debutu patří absolutní vítězce letošního NPC Team Universe Barbaře Cesar, umístění v první pětici si dále připsaly ještě také Kenea Yancey a Mallory Myers.


Výsledky Wings of Strength Tampa Pro 2021 - wellness žen

  1. Renee Jewett*
  2. Devyn Cambre*
  3. Barbara Cesar
  4. Kenea Yancey
  5. Mallory Myers
  6. Kat Williams
  7. Clarissa Sanchez
  8. Angela Henao
  9. Alisha Sturkie
  10. Brittanie M. Molina
  11. Ashley Hromyak

* kvalifikace na Classic Physique Olympia 2021


Wellness žen na Wings of Strength Tampa Pro 2021

Více fotografií z Wings of Strength Tampa Pro 2021
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Wellness Olympia 2021 k 6. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Francielle Mattos Brazílie Musclecontest Nacion. Pro 2020 1.
Angela Borges Brazílie Musclecontest Nacion. Pro 2020 2.
Giselle Machado Brazílie Romania Muscle Fest Pro 2020 1.
Maria Paulette Španělsko Romania Muscle Fest Pro 2020 2.
Yarishna Ayala Portoriko Pittsburgh Pro 2021 2.
Isabelle Nunes USA Milwaukee Pro 2021 1.
Sunny Andrews USA Milwaukee Pro 2021 2.
Casey DeLong USA Puerto Rico Pro 2021 1.
Lorena Ragusa USA Puerto Rico Pro 2021 2.
Juliana Esteso Brazílie Mr. Big Evolution Pro 2021 1.
Isamara Santos Brazílie Mr. Big Evolution Pro 2021 2.
Kassandra Gillis Kanada Wings of Strength Chicago 2021 1.
Bruna Seredich USA Wings of Strength Chicago 2021 2.
Renee Jewett USA W. of Strength Tampa Pro 2021 1.
Devyn Cambre USA W. of Strength Tampa Pro 2021 2.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Wellness žen - kvalifikační žebříček pro rok 2021 k 6. srpnu:

p. jméno stát body
1. Renee Harshey USA 9
2. Mallory Myers USA 8
3. Amanda Rezende Brazílie 7
3. Devone Martin USA 7
3. Barbara Cesar USA 7
6. Kenea Yancey USA 6
7. Helena Ordonez Španělsko 5
7. Marcela Mattos Brazílie 5
7. Julia Chitarra Brazílie 5
7. Devyn Cambre USA 5
7. Anna Mroczkowska Polsko 5
12. Minna Pajulahti Finsko 4
12. Charline Mas Francie 4
12. Daisha Johnson USA 4
15. Susana Rodriguez Brazílie 3
15. Lisa Meiswinkel Německo 3
17. Danielle Balbino Brazílie 2

Pravidla pro kvalifikaci na Wellness Olympia 2021 najdete zde.


Wings of Strength Tampa Pro 2021 - physique mužů

Ve třiačtyřicetičlenném startovním poli physique mužů si nejlépe vedl favorizovaný Andre Ferguson, který tento výsledek potřeboval, protože pět neděl před koncem probíhajícího kvalifikačního období stále ještě neměl postup na letošní ročník Men's Physique Olympia zajištěn. To se díky jeho prvenství z Tampy změnilo. Další medailové příčky si rozdělili John Sarmiento a George Brown, čtvrtý skončil Mark Robinson, který profi kartu získal teprve před týdnem na NPC USA. Nejlepší pětici uzavírá Arnoldson Etienne.


Výsledky Wings of Strength Tampa Pro 2021 - physique mužů

  1. Andre Ferguson*
  2. John Sarmiento
  3. George Brown
  4. Mark Robinson
  5. Arnoldson Etienne
  6. Chidube Anene
  7. Fernando Chala
  8. Eric Wildberger
  9. Rhyan Clark
  10. Harlan Taylor
  11. Jarrett Jenkins
  12. Charlie Davidson Jr.
  13. Michael Ferguson
  14. Clayton Burks
  15. Flo Arthur
  16. Anas Farhat
  16. Andres Gutierrez
  16. Arturo Urgelles
  16. Brian Nixon
  16. Byron Archie
  16. Chance Harper
  16. Clement Marcelin
  16. Dewayne Roberts
  16. Dmitri George
  16. Drelyn Hunt
  16. Dupree Potter
  16. Edward Sanchez
  16. Everett Davis
  16. Gerry Garcia
  16. Izzy Woodard
  16. Jeffrey Velazquez
  16. Jermaine Ward
  16. Jezreel Spencer
  16. Jezreel Spencer
  16. Michael Anderson
  16. Michael Wells
  16. Remon Smith
  16. Rick Thomas
  16. Roy Williams
  16. Terrell Robertson
  16. Tony Lynch
  16. Torre Washington
  16. Tre Trotter

* kvalifikace na Men's Physique Olympia 2021


Physique mužů na Wings of Strength Tampa Pro 2021

Více fotografií z Wings of Strength Tampa Pro 2021
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Men's Physique Olympia 2021 k 6. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Abisai Pietersz Nizozemsko Romania Muscle Fest Pro 2020 1.
Riccardo Croci Itálie San Marino Pro 2020 1.
Carlos DeOliveira Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2020 1.
Brandon Hendrickson USA Men's Physique Olympia 2020 1.
Raymont Edmonds USA Men's Physique Olympia 2019 1.
Khali Quartey USA Houston Tourn. of Ch. 2021 1.
Antoine McNeill USA Legends Classic 2021 1.
Corey Morris USA Wasatch Warrior 2021 1.
Kyron Holden USA Pittsburgh Pro 2021 1.
Erin Banks USA New York Pro 2021 1.
Micah Thomas USA City Limits Pro 2021 1.
Arya Saffaie USA Optimum Classic Pro 2021 1.
Rodrigue Chesnier Francie Milwaukee Pro 2021 1.
Jahvair Mullings USA Mile High Pro 2021 1.
Daniel Ammons USA Miami Muscle Beach Pro 2021 1.
Suraqah Shabazz USA Northern California Pro 2021 1.
Charjo Grant USA DC Pro 2021 1.
Diogo Montenegro Brazílie Puerto Rico Pro 2021 1.
Ramses Rams Španělsko Europa Orlando Pro 2021 1.
Andrei Lincan Rumunsko Republic of Texas Pro 2021 1.
Clarence McSpadden USA Norfolk Pro 2021 1.
Felipe Franco Brazílie Mr. Big Evolution Pro 2021 1.
Bong Seok Choi Jižní Korea Asia Grand Prix Pro 2021 (II.) 1.
Andre Ferguson USA W. of Strength Tampa Pro 2021 1.
Jason Huynh USA Europa Phoenix Pro 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique mužů - kvalifikační žebříček pro rok 2021 k 6. srpnu:

p. jméno stát body
1. Luca Biolo Itálie 15
1. George Brown USA 15
3. Ismael Martinez Dominguez Mexiko 14
3. John Sarmiento USA 14
5. Joseph Lee USA 12
5. Ashley Patillo USA 12
7. Jeremy Potvin USA 10
8. Nicolas Koeu USA 9
9. Thomas Kunz Švýcarsko 8
9. Brett Mario Jackson USA 8
11. Emanual Hunter USA 7
11. Myron Griffin USA 7
13. Reuben Glass USA 6
13. Mehdi Kabbadj USA 6
15. Mike Stripling USA 5
15. Anthony Gilkes USA 5
15. Adrian Horton USA 5
15. Youcef Djoudi Francie 5
15. Pedro Lima Brazílie 5
15. Bumsoo Park Jižní Korea 5
21. Rodrigo Barbosa Brazílie 4
21. Edvan Palmeira Brazílie 4
21. Ahmed Abdelgalil Egypt 4
21. Evan Kanu USA 4
21. Matthew Greggo USA 4
21. Daniel Stull USA 4
21. Steven Cao USA 4
21. Elton Mota Portugalsko 4
21. Tre Trotter USA 4
21. Yujin Lee Jižní Korea 4
21. Antoine Weatherspoon USA 4
32. Andrea Mosti Itálie 3
32. Vinicius Mateus Brazílie 3
32. Antonio Smothers USA 3
32. Zach Savoie USA 3
32. Michael Mperey USA 3
32. Saint Michael Moodie Jamajka 3
32. Stevelon Dennis USA 3
32. Brandon Warren USA 3
32. Wooyoung Seo Jižní Korea 3
32. Mark Robinson USA 3
42. Maxime Parisi Francie 2
42. Denis Gusev Rusko 2
42. Alex Newell USA 2
42. Antoine Williams USA 2
42. Jonathan Jimenez USA 2
42. Bryan Blackman USA 2
42. Alessandro Cavagnola Itálie 2
42. Gerardo Gabriel USA 2
42. Junghyun Jo Jižní Korea 2
42. Arnoldson Etienne USA 2
42. Frank Worley USA 2

Pravidla pro kvalifikaci na Men's Physique Olympia 2021 najdete zde.


Wings of Strength Tampa Pro 2021 - figure žen

Figure žen se stalo nejpočetněji obsazenou kategorií soutěže, když se na pódiu tísnilo sedmačtyřicet profesionálek! V obrovské konkurenci své první vítězství v profesionální lize IFBB Jima Maniona vybojovala Larhannah Robinson, za níž další přední příčky patří Jossie Alarcon, Melisse Brodsky, Sandře Grajales a Michele Silvě.


Výsledky Wings of Strength Tampa Pro 2021 - figure žen

  1. Larhannah Robinson*
  2. Jossie Alarcon
  3. Melissa Brodsky
  4. Sandra Grajales
  5. Michele Silva
  6. Felisha Livezey
  7. Rahel Cucchia
  8. Kelly Durma
  9. Silvia Henry
  10. Tiffani Lapoint
  11. Kristen Mcgregor
  13. Capucine Leconte
  13. Yelena Larina
  14. Rachel Reich- Stuckart
  15. Rene Miller
  16. Alissa Carpio
  16. Amanda Blancett
  16. Autumn Swansen
  16. Bridget Gladmon
  16. Candy Blau
  16. Christina Rosa
  16. Desiree Alferes
  16. Edith Davis
  16. Edith Driver
  16. Hiromi May
  16. Jessica Huete
  16. Karlen Crouch
  16. Kim Clark
  16. Kimberly Gallop
  16. Krysta Howse
  16. Larissa Penaloza
  16. Lauren Roussel
  16. Lisa Smith
  16. Magaly Albino
  16. Maria Pinto
  16. Mayra Hernandez
  16. Nakeisha Scruggs
  16. Nanci Lozano
  16. Neli Mitreva
  16. Randi Stockdill
  16. Raquel Clarke
  16. Rori Ross
  16. Rosario Romero
  16. Ruth Castillo
  16. Sh'Nere Mattise Deas
  16. Susana Garcia
  16. Thais Cabrices Werner

* kvalifikace na Figure Olympia 2021


Figure žen na Wings of Strength Tampa Pro 2021

Více fotografií z Wings of Strength Tampa Pro 2021
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Figure Olympia 2021 k 6. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Wendy Fortino USA Upper Midwest Pro 2020 1.
Julia Heerenveen Nizozemsko Romania Muscle Fest Pro 2020 1.
Carly Starling-Horrell USA Arizona Pro 2020 1.
Cydney Gillon USA Figure Olympia 2020 1.
Natalia Soltero Mexiko Figure Olympia 2020 2.
Nadia Wyatt USA Figure Olympia 2020 3.
Nicole Zenobia Graham USA Figure Olympia 2020 4.
Latorya Watts USA Figure Olympia 2020 5.
Bojana Vasiljevic USA Wasatch Warrior 2021 1.
Maria Luisa Baeza Diaz USA Pittsburgh Pro 2021 1.
Jessica Reyes Padilla Portoriko Puerto Rico Pro 2021 1.
Lola Montez Kanada Norfolk Pro 2021 1.
Rhea Gayle Velká Británie Mr. Big Evolution Pro 2021 1.
Julia Waring USA Wings of Strength Chicago 2021 1.
Michele Silva Brazílie Zhanna Rotar Classic 2021 1.
Larhannah Robinson USA W. of Strength Tampa Pro 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Figure žen - kvalifikační žebříček pro rok 2021 k 6. srpnu:

p. jméno stát body
1. Shelace Shoemaker USA 15
2. Latoyia Farley USA 12
2. Heather Dees USA 12
4. Sandra Grajales Mexiko 11
5. Ivana Ivusic USA 9
6. Christine Stearns USA 8
6. Bahar Ayra Německo 8
6. Julia Di Pompeo USA 8
6. Jossie Alarcon Mexiko 8
10. Desiree Alferes USA 7
10. Melissa Brodsky USA 7
12. Anna Banks Polsko 6
12. Jessica Huete USA 6
12. Mayra Rocha Mexiko 6
12. Lena Ramsteiner Německo 6
16. Jennifer Zienert Německo 5
17. Veronica Gallego Španělsko 4
17. Kristen McGregor Jamajka 4
17. Oyku Basar Turecko 4
17. Karina Grau Paraguay 4
21. Rachel Shoemake USA 3
21. Autumn Cleveland USA 3
21. Shanice Abrams USA 3
21. Jacquelyn Hurry USA 3
21. Anita Davis USA 3
21. Danielle Rose USA 3
27. Catherine Lavoie Kanada 2
27. Queren Pacheco Mexiko 2
27. Rahel Cucchia Švýcarsko 2
30. Rori Ross USA 1
30. Jill Braxmeyer USA 1
30. Rita Villarreal USA 1
30. Donya Jackson USA 1
30. Kim Clark USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Figure Olympia 2021 najdete zde.


Foto:
www.npcnewsonline.com / J. M. ManionSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

07.08.13:55Patrick - Lenka to hezky valcuje+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie