Reklama:
K nákupu nad 1000 Kč dárek ZDARMA
POUZE DNES! Konjakové těstoviny bez sacharidů jako dárek. Více zde.

Wings of Strength Chicago 2021
- výsledky a fotografie (den 2.)

21.166 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V Atlantě v noci ze soboty na neděli našeho času vyvrcholil souboji v kulturistice mužů open, kulturistice žen, fitness žen a bikiny fitness žen desátý ročník profesionální show Wings of Strength Chicago. Platí přitom, že zejména v soutěži těžkotonážníků se zrodily zajímavé výsledky, a tak se na ně bez delších okolků pojďme podívat!

Na výsledky Wings of Strength Chicago 2021 jste si mohli vsadit v tipovací soutěži,
ve které se hrálo o ceny věnované společností Vigor v celkové hodnotě bezmála 13.000 Kč!
Na vyhodnocení tipovačky se můžete těšit v nejbližších dnech.

Wings of Strength Chicago 2021 - kulturistika mužů open

Wings of Strength Chicago 2021 - výsledky
a fotografie (den 1.)

Když se před mnoha týdny začínalo formovat startovní pole kulturistiky mužů open na letošním Wings of Strength Chicago, byl dlouho za favorita považován domácí americký profík Hunter Labrada. Už vloni dokázal při profesionálním debutu zvítězit na Wings of Strength Tampa Pro, a poté si odbyl také velmi vydařenou premiéru na Mr. Olympia, kde mu patřilo osmé místo. Navíc sliboval, že se od minulé sezóny zase o něco zlepšil, a nebyl příliš důvod mu to nevěřit. Jenomže jak v týdnu před závody byla zveřejněna oficiální startovní listina soutěže, zdálo se, že Hunterovy šance na vítězství klesly jako váha pod Dorotou Máchalovou. Právě Wings of Strength Chicago si totiž jako tu soutěž, na které si zajistí kvalifikaci na Olympii, vybral její bronzový medailista z roku 2018 Roelly Winklaar. Roelly byl v některých diskusích pár měsíců zpět dokonce zmiňován jako jeden z mála borců, kteří se svými brutálními objemy dokáží vyrovnat i Mamdouhu Elssbiayovi, a bylo pravděpodobné, že pokud je v Atlantě přinese na pódium a k tomu nebude vyloženě z formy, Hunter ostrouhá.

Brett Wilkin - volná sestava na Wings of Strength Chicago 2021


Finanční odměny:
1. místo10.000 $
2. místo4.000 $
3. místo3.000 $
4. místo2.000 $
5. místo1.000 $
celkově20.000 $

Jenomže už jeho první minuty na pódiu ukázaly, že je tentokrát v Roellyho podání něco špatně. I když je stále dobrým kulturistou s parádními pažemi, tak toho závodníka, který před třemi lety zaslouženě bral medaili z Mr. Olympia, nepřipomínal ani náhodou. Žádné jeho dominování startovnímu poli objemy se nekonalo, když působil nejsubtilněji a nejúžeji za mnoho let, a nepřidalo mu ani, že opravdu mizerně pózoval. Těžko přitom říci, co za tím, že jsme tento víkend viděli slabší Winklaarovu verzi, je. Možností je mnoho, od toho, že se rozhodčím chtěl pokusit nabídnout něco nového a zkrátka to nevyšlo, až po variantu, že už je ve čtyřiačtyřiceti letech na odchodu ze scény. Každý kulturista má vyměřený svůj čas, po který svůj sport na té opravdu vrcholové úrovni dokáže dělat, a ne každý je obdařen takovou dlouhověkostí, jako byl třeba Dexter Jackson. Přesto Roellymu rozhodčí vedení zkušeným Stevem Weinbergerem šanci bojovat o nejvyšší příčky dali. Závodníky na pódiu během těch nejdůležitějších vyvolávání různě míchali a Winklaar dostával spolu s Hunterem dost prostoru uprostřed řady. Další průběh soutěže ovšem ukazoval, že borec z Curacaa spíše než o vítězství bojuje o čtvrté až šesté místo s Hassanem Mostafou a Mohamedem Shaabanem, což v Roellyho podání nejde označit za nic než pořádný propadák.

Roelly Winklaar - volná sestava na Wings of Strength Chicago 2021

Svou měrou k tomu, že fanoušky oblíbenému profíkovi tentokrát pšenka nepokvete, přispěli i jeho soupeři, z nichž někteří naopak velmi pozitivně překvapili. V prvním semifinálovém vyvolávání kromě Hassana, Mohameda, Roellyho a Huntera pózovali ještě také Max Charles s Brettem Wilkinem, kteří byli až opravdu nečekaně dobří! Max, který je stejně jako Roelly ročník 1977, rozhodčím nabídl na své poměry opravdu pěkně vyváženou postavu. Vypadalo to, že stehna, která byla vždy jeho slabinou, zase o něco zlepšil, byl celkově pořádně mohutný a závodil ve slušné formě. Největším překvapením kategorie se ale stal Brett Wilkin. Jde o závodníka, který v roce 2018 profi kartu získal po absolutním vítězství na NPC Jr. Nationals v classic physique, kde při výšce 175 cm nastoupil s hmotností kolem 88 kg. Progres, kterého od té doby tento svěřenec trenéra Matta Jansena dosáhl, je přitom zcela výjimečný. Brett nejenom, že vypadal dvakrát tak mohutný než na svých posledních amatérských závodech, ale na cestě za tím vším obdivuhodným vylepšením objemů neztratil nic ze svých linií ani z kvality svalů. Naopak vše ještě posunul na další úroveň. Na Wings of Strength Chicago se při svém prvním startu v kategorii open uvedl mimořádně kompletní postavou a parádní formou. Učaroval fanouškům a rozhodčí, kteří tentokrát odvedli opravdu dobrou práci, jej nemohli přehlédnout. Brett tak na soutěži vybojoval skvělé druhé místo a v tom, aby udolal také ne tolik dotaženého a o něco méně kompletního Huntera Labradu, mu nakonec zabránilo pouze to, že jeho soupeř byl přeci jenom o něco širší v ramenou a celkově mohutnější.

Hunter Labrada - volná sestava na Wings of Strength Chicago 2021

Pokud se Brettovi, který několik týdnů před soutěží odhadoval, že tentokrát bude závodit s nějakými 109 kg, podaří ještě několik málo kilogramů svalové hmoty vybudovat, bude moci v podobné konkurenci zřejmě vítězit. Možná, že se tak na závodech v Atlantě zrodila nová hvězda profesionální kulturistiky, což by ostatně ve chvíli, kdy už je opět jedna generace na ústupu, bylo jenom dobře! Jak už jsme naznačili, posledním borcem na pódiu se na klání stal Hunter Labrada. Jeho úspěchu přihlížela celá jeho rodina, včetně otce Leeho, jenž je dvojnásobným stříbrným medailistou Mr. Olympia z let 1989 a 1990, i dcerky Brooklyn, kterou děda už mimochodem učí pózovat. Labrada Jr. má po dnešku mezi profíky bilanci tří startů a dvou vítězství, což je v jeho devětadvaceti letech dobrý počin, a to tím spíše, že se nebojí závodit v pořádné konkurenci. Přibližně 175 cm vysoký Texasan také dodržel, co slíbil, a k soutěži nastoupil mohutnější než k loňské Olympii. Tehdy den před vstupem na pódium vážil 113 kg, tentokrát to bylo 116,5 kg. Aby Hunter mohl pomýšlet na nějaký pěkný výsledek opět i v říjnu na vrcholné akci sezóny, bude k ní ale muset nastoupit ostřejší, než tomu bylo na Wings of Strength Chicago.

Max Charles - volná sestava na Wings of Strength Chicago 2021

Třetí místo patří Maxu Charlesovi, čtvrté bral Mohamed Shaaban, který ale tentokrát nezávodil tak připravený jako v červnu na Wings of Strength Puerto Rico Pro. Zdá se, že na jeho těle jsou už přeci jenom patrné známky únavy z náročného programu. Roelly Winklaar v Atlantě po zásluze skončil až pátý, když z borců současné širší profesionální špičky překonal pouze masivního Hassana Mostafu, jenž znovu zejména v zadních postojích nebyl v optimální formě. Český fanoušek kulturistiky dění na Wings of Strength Chicago sledoval i proto, že k soutěži mezi těžkotonážníky nastoupil také Slavoj Bednář. Náš profík dostal spolu s Justinem Makim, Zachem Merkelem a Mattem Koubou prostor ve druhém semifinálovém vyvolávání, což může na dosud nejlépe obsazené soutěži roku považovat jednak za úspěch a jednak také za férový přístup rozhodčích. Se zmíněnými soupeři tak sváděl souboj o sedmé až desáté místo. Zach s Justinem patří ke kulturistům, kteří od přírody dostali do vínku pro kulturistiku lepší genetiku, a to jim pomohlo k vyšším příčkám ve výsledkové listině. Pro Merkela z toho tak při jeho profesionálním debutu bylo sedmé místo, které při výšce 183 cm vybojoval s hmotností kolem 122 kg. Za osmým Makim bral devátou příčku Matt a Slavoj si tak ze závodů odnáší desáté místo, což je slušný výsledek. V Atlantě tak mohl po náročném dni usínat s dobrým pocitem, a také se spoustou zážitků. Stále totiž platí, že stát na jednom pódiu s takovými skvělými závodníky se podaří jenom naprostému zlomku kulturistů. Za čtrnáct dnů jej v zámoří čeká ještě start na Wings of Strength Tampa Pro.

Mohamed Shaaban - volná sestava na Wings of Strength Chicago 2021


Výsledky Wings of Strength Chicago 2021 - kulturistika mužů open

  1. Hunter Labrada*
  2. Brett Wilkin
  3. Max Charles
  4. Mohamed Shaaban
  5. Roelly Winklaar
  6. Hassan Mostafa
  7. Zach Merkel
  8. Justin Maki
  9. Matt Kouba
  10. Slavoj Bednář
  11. Phillip Clahar
  12. Joe Mackey
  13. Eslam Elmasry
  14. Seth Shaw
  15. James Culberson

* kvalifikace na Mr. Olympia 2021


Kulturistika mužů open na Wings of Strength Chicago 2021

Více fotografií z Wings of Strength Chicago 2021 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia 2021 24. červenci:

jméno stát soutěž um.*
James Hollingshead Velká Británie British Grand Prix 2020 1.
Regan Grimes Kanada Romania Muscle Fest Pro 2020 1.
Mamdouh Elssbiay Egypt Mr. Olympia 2020 1.
Brandon Curry USA Mr. Olympia 2019 1.
Phil Heath USA Mr. Olympia 2011 1.
Hadi Choopan Írán Mr. Olympia 2020 4.
William Bonac Nizozemsko Mr. Olympia 2020 5.
Luis Rodriguez USA Indy Pro 2021 1.
Nick Walker USA New York Pro 2021 1.
Patrick Moore USA California Pro 2021 1.
Akim Williams USA Puerto Rico Pro 2021 1.
Andrea Presti Itálie Mr. Big Evolution Pro 2021 1.
Hunter Labrada USA Wings of Strength Chicago 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů open - kvalifikační žebříček pro rok 2021 k 24. červenci:

p. jméno stát body
1. Mohamed El Emam Rusko 15
1. Hassan Mostafa Egypt 15
3. Mohamed Shaaban Egypt 14
4. Vladislav Sukhoruchko Ukrajina 10
5. Theo Leguerrier Francie 9
6. Dorian Haywood USA 8
7. Tim Budesheim Německo 6
7. Brett Wilkin USA 6
9. William Martins Brazílie 5
9. Max Charles USA 5
11. Marc Hector Velká Británie 3
11. Lionel Beyeke Francie 3
11. Blessing Awodibu Irsko 3
11. Andrea Muzi Itálie 3
11. Roelly Winklaar Nizozemsko 3
16. Jamie Christian-Johal Velká Británie 2
17. Carlos Chapa USA 1
17. Eddie Bracamontes USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Mr. Olympia 2021 najdete zde.


Wings of Strength Chicago 2021 - kulturistika žen


Finanční odměny:
1. místo4.000 $
2. místo2.500 $
3. místo1.500 $
4. místo1.000 $
5. místo500 $
celkově9.500 $

Soutěže, jakou bylo právě letošní Wings of Strength Chicago, už pomalu dávají zapomenout na to, jak špatně na tom kulturistika žen ještě před několika málo lety byla. Závodů se v ní konalo pomálu, v letech 2015 až 2019 byla vyřazena z programu Olympia Weekendu a do kategorie proudilo minimum nových závodnic. Teď je ale všechno jinak. Kulturistky od loňska můžeme znovu vídat na pódiu Ms. Olympia, mají kde výsledky své práce předvést a třeba právě tento víkend v Atlantě v ženském profesionálním bodybuildigu nastoupilo hned devatenáct profesionálek! Rozhodčí to přitom na Wings of Strength Chicago opět chytili za správný konec, když upřednostnili dobře připravené závodnice disponující pěknými tvary, které se kromě jiného mohly chlubit také symetrií, dobrou prezentací a stále také jistou ženskostí. Právě tento trend rozhodování přispívá k tomu, že do kategorie míří i ty sportovkyně, které cítí, že už přerostly standardy ženského physique, a které zároveň v současnosti mohou věřit tomu, že se mezi mohutnějšími soupeřkami jen tak neztratí.

Wings of Strength Ms. International Classic 2021: tři nové profesionální kulturistky!

Ostatně také vítězka soutěže Sheena Ohlig ještě vloni závodila ve physique a stačilo jí vybudovat jen několik málo dalších kilogramů svalů na to, aby se hned na první pokus kvalifikovala na Ms. Olympia. Druhé místo brala mezi kulturistkami už zkušená Kristina Mendoza, která si pro letošek přichystala štíhlejší postavu, a díky tomu vypadala také zatraceně dobře. Když už jsme byli u závodnic, které do kulturistiky přestoupily z physique, pak to platí také o třetí Stephanie Flesher. Ta v ženském physique závodila dokonce ještě před dvěma týdny v Omaze, kde ale už bylo patrné, že je na svou kategorii příliš mohutná. Čtvrté místo při svém profesionálním debutu vybojovala perfektně pózující absolutní vítězka NPC Nationals 2018 v kulturistice žen Akemy Jones a i poslední místo v top 5 patří začínající profesionálce. Dosáhla na něj Traci Rugged, která profi kartu získala na stejné soutěži jako Akemy, ovšem ve physique. Právě ona byla dost možná tou nejlépe připravenou členkou startovního pole! I když v Atlantě nezávodily nějaké nositelky opravdu zvučných jmen, má první pětice výbornou kvalitu. K Wings of Strength Chicago znovu byla připojena také soutěž amatérských kulturistek Wings of Strength Ms. International Classic. Vzešly z ní tři nové majitelky profesionálních karet a dvě z nich ji okamžitě také využily. Jsou jimi Dana Webb a Erika Danková.


Wings of Strength Chicago 2021 - výsledky kulturistiky žen

  1. Sheena Ohlig*
  2. Kristina Mendoza
  3. Stephanie Flesher
  4. Akemy Jones
  5. Traci Rugged
  6. Donna Salib
  7. Anne Sheehan
  8. Patti Hanson
  9. Brittany Nicole Larson
  10. Angela Rayburn
  11. Gabriela Pena
  12. Susanna Jacobs
  13. Hailey Mcgrath
  14. Melina Perron
  15. Maria Rita Bello
  16. Dana Webb
  16. Erika Danková
  16. Gina Cavaliero
  16. Tamara Makar

* kvalifikace na Ms. Olympia 2021


Kulturistika žen na Wings of Strength Chicago 2021

Více fotografií z Wings of Strength Chicago 2021 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Ms. Olympia 2021 k 24. červenci:

jméno stát soutěž um.*
Virginia Sanchez Španělsko Romania Muscle Fest Pro 2020 1.
Andrea Shaw USA Rising Phoenix 2020 1.
Margie Martin USA Ms. Olympia 2020 2.
Helle Trevino Dánsko Ms. Olympia 2020 3.
MayLa Ash USA Ms. Olympia 2020 4.
Irene Anderson Švédsko Ms. Olympia 2020 5.
Leah Dennie USA New York Pro 2021 1.
Nadia Capotosto Itálie Puerto Rico Pro 2021 1.
Michaela Aycock USA Omaha Pro 2021 1.
LaDawn McDay USA Norfolk Pro 2021 1.
Anastasia Leonova Rusko Mr. Big Evolution Pro 2021 1.
Sheena Ohlig USA Wings of Strength Chicago 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika žen - kvalifikační žebříček pro rok 2021 k 24. červenci:

p. jméno stát body
1. Margita Zámolová Česká republika 17
2. Monique Jones USA 9
3. Aleesha Young USA 8
4. Tamara Makar Velká Británie 7
5. Monia Gioiosa Itálie 6
5. Anne Sheehan USA 6
5. Kristina Mendoza USA 6
8. Wendy Sanchez USA 5
8. Heather Grace USA 5
8. Věra Mikulcová Česká republika 5
8. Stephanie Flesher USA 5
12. Mona Poursaleh Kanada 4
12. Stacey Nunez USA 4
12. Jessica Martin USA 4
12. Janeen Lankowski USA 4
12. Hülda López Honduras 4
12. Vanesa Lloria Španělsko 4
12. Akemy Jones USA 4
19. Anastasia Korableva Rusko 3
19. Susanna Jacobs USA 3
19. Nicki Chartrand USA 3
19. Alena Hatvani Česká republika 3
19. Traci Rugged USA 3
24. Keisha Oliver USA 2
24. Gabriela Pena USA 2

Pravidla pro kvalifikaci na Ms. Olympia 2021 najdete zde.


Wings of Strength Chicago 2021 - fitness žen


Finanční odměny:
1. místo2.000 $
2. místo1.000 $
3. místo500 $
celkově3.500 $

V bikiny fitness žen se na Wings of Strength Chicago 2021 finanční odměny rozdělovaly shodně.

Ve fitness žen se sešlo na tuto kategorii sympaticky početné startovní pole, když rozhodčí posuzovali formy a volné sestavy šestnácti závodnic. V dobré konkurenci na své třetí profesionální vítězství dosáhla zkušená Sara Kovach, jejíž první triumf v Manionově profesionální lize se datuje už do roku 2014. Sara tentokrát uspěla díky druhým místům v obou částech soutěže. Stříbro vybojovala Marta Aguiar z Uruguaye, bronz patří Tamaře Vahn, která se po semifinále, ve kterém se při čtvrtobratech hodnotil svalový rozvoj, vyváženost, symetrie a forma, nacházela ve vedení. Předvedla ale až pátou nejlepší volnou sestavu. Těsně za stupni vítězů zůstala Michelle Gales, jejíž sestava rozhodčí zaujala nejvíce. Po semifinále přitom byla až třináctá! Top 5 tentokrát uzavírá Aurika Tyrgale.


Výsledky Wings of Strength Chicago 2021 - fitness žen

  1. Sara Kovach*
  2. Marta Aguiar
  3. Tamara Vahn
  4. Michelle Gales
  5. Aurika Tyrgale
  6. Stacy Dawn
  7. Corina Harkelroad
  8. Allison Dominquez Kramer
  9. Layla Mikayla
  10. Nicolette Spencer
  11. Babette Mulford
  12. Debbie Fowler
  13. Amanda Sink
  14. Danielle Chikeles
  15. Anna Chism
  16. Stephanie Jones

* kvalifikace na Fitness Olympia 2021


Fitness žen na Wings of Strength Chicago 2021

Více fotografií z Wings of Strength Chicago 2021 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Fitness Olympia 2021 k 24. červenci:

jméno stát soutěž um.*
Aurika Tyrgale USA Legion Sports Fest Pro 2020 1.
Missy Truscott USA Fitness Olympia 2020 1.
Oksana Grishina Rusko Fitness Olympia 2020 2.
Whitney Jones USA Fitness Olympia 2020 3.
Ariel Khadr USA Fitness Olympia 2020 4.
Jaclyn Baker USA Fitness Olympia 2020 5.
Derina Wilson USA Puerto Rico Pro 2021 1.
Minna Pajulahti Finsko Mr. Big Evolution Pro 2021 1.
Sara Kovach USA Wings of Strength Chicago 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Fitness žen - kvalifikační žebříček pro rok 2021 k 24. červenci:

p. jméno stát body
1. Tamara Vahn Kanada 11
2. Debbie Fowler USA 9
3. Layla Mikayla USA 6
3. Kate Errington Velká Británie 6
3. Marta Aguiar Uruguay 6
6. Rene Brosch USA 5
6. Anna Chism USA 5
6. Corinne Bean Velká Británie 5
9. Sally Kendall-Williams USA 4
9. Michelle Gales USA 4
11. Jobie Goodro USA 3
11. Alison Burns USA 3
13. Missy Khasawneh USA 2

Pravidla pro kvalifikaci na Fitness Olympia 2021 najdete zde.


Wings of Strength Chicago 2021 - bikiny fitness žen

V bikiny fitness žen už své šesté vítězství v konkurenci profesionálek vybojovala Lauralie Chapados. Na umístění v top 5 kromě ní dosáhly ještě také Maureen Blanquisco, Jasmine Gonzalez, Ivanna Escandar a Cristobalina Pajares Torres.


Výsledky Wings of Strength Chicago 2021 - bikiny fitness žen

  1. Lauralie Chapados*
  2. Maureen Blanquisco
  3. Jasmine Gonzalez
  4. Ivanna Escandar
  5. Cristobalina Pajares Torres
  6. Reijuana Harley
  7. Kendall Rahim
  8. Isha Barrow
  9. Breena Martinez
  10. Dulce Castellanos
  11. Gabriella Mohamed
  12. Yadira Rosado
  13. Anya Nicholson
  14. Ana Rottura
  15. Amanda Aguzzi
  16. Ashley Roberson
  16. Carrie Hennessy
  16. Denetra Blackshear
  16. Hikaru Sarah Dundore
  16. Kristen Markowski
  16. Mary Newton
  16. Whitney Spence

* kvalifikace na Bikini Olympia 2021


Bikiny fitness žen na Wings of Strength Chicago 2021

Více fotografií z Wings of Strength Chicago 2021 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia 2021 k 24. červenci:

jméno stát soutěž um.*
Stine Hansen Dánsko British Grand Prix 2020 1.
Lucia Malavaze USA San Antonio Pro 2020 1.
Jourdanne Lee USA Iron Games Pro 2020 1.
Francesca Stoico Itálie Romania Muscle Fest Pro 2020 1.
Emily Plajer USA Atlantic Coast Pro 2020 1.
Angelica Teixeira USA Battle of Texas 2020 1.
Jennifer Ronzitti USA Arizona Pro 2020 1.
Janet Layug USA Bikini Olympia 2020 1.
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2013 1.
Elisa Pecini Brazílie Bikini Olympia 2019 1.
Melissa Carver Austrálie Australian Pro 2021 1.
Lauren Dannenmiller USA World Klash Pro 2021 1.
Ashlyn Little USA GRL PWR Pro 2021 1.
Gabrielle Messias USA St. Louis Pro 2021 1.
Romina Basualdo USA New York Pro 2021 1.
Alessia Facchin Itálie Optimum Classic Pro 2021 1.
Chen Qi Liu Čína Milwaukee Pro 2021 1.
Sara Choi Jižní Korea Asia Grand Prix Pro 2021 1.
Eli Fernandez Mexiko DC Pro 2021 1.
Jimi Marley USA Europa Dallas Pro 2021 1.
Maria Julia Lemos Brazílie Puerto Rico Pro 2021 1.
Jessica Wilson USA Omaha Pro 2021 1.
Daraja Hill USA Republic of Texas Pro 2021 1.
Ariel Barley USA Battle in the Desert 2021 1.
Kristina Brunauer Rakousko Mr. Big Evolution Pro 2021 1.
Lauralie Chapados Kanada Wings of Strength Chicago 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Bikiny fitness žen - kvalifikační žebříček pro rok 2021 k 24. červenci:

p. jméno stát body
1. Sierra Swann USA 16
2. Carolina Collazos USA 14
3. Jennifer Dorie Kanada 12
3. Shelby Pierce USA 12
3. Anya Nicholson USA 12
6. Etila Santiago Brazílie 11
7. Hannah Ranfranz USA 9
7. Vania Auguste USA 9
7. Ottavia Mazza Itálie 9
7. Jasmine Gonzalez USA 9
11. Svetlana Elina Rusko 8
11. Ester Oczella Maďarsko 8
13. Cory Hageman USA 7
13. Jessica Dolias USA 7
15. Carla Garthwaite USA 6
15. Noora Mahonen Finsko 6
15. Cristobalina Pajares Torres Španělsko 6
18. Phoebe Hagan Velká Británie 5
18. Allison Testu Francie 5
18. Chloe Margraitner Švýcarsko 5
18. Aleksandra Banda Austrálie 5
18. Song A Reum Jižní Korea 5
18. Reijuana Harley USA 5
18. Brittany Ann USA 5
18. Erin Stern USA 5
18. Kaley Houdyshell USA 5
18. Anastasia Gonzalez Španělsko 5
18. Maureen Blanquisco USA 5
18. Ivanna Escandar Španělsko 5
30. Jessica Johnson Austrálie 4
30. Alyssa Blessing USA 4
30. Christina Heath USA 4
30. Hyojung Kim Jižní Korea 4
30. Julia Wohlschlegel USA 4
30. Dulce Castellanos Mexiko 4
30. Isha Barrow USA 4
30. Cristiane Silveira Brazílie 4
38. Jade Kelsie Wolfenden Velká Británie 3
38. Breena Martinez USA 3
38. Stephanie Kalms Austrálie 3
38. Rudie Guerrero USA 3
38. Sonia Lewis USA 3
38. Bola Seo Jižní Korea 3
38. Lydia Munroe USA 3
38. Alejandra Soule USA 3
38. Lexus Redmond USA 3
47. Elizabeth Yisrael USA 2
47. Sethia Daigle USA 2
47. Beatriz Biscaia Portugalsko 2
47. Adrianna Kaczmarek Polsko 2
47. Claire Bonaccorso Austrálie 2
47. Hope Harper USA 2
47. Trisha Green USA 2
47. Meechka Marcelin USA 2
47. Hye Kyeong Hwang Jižní Korea 2
47. Yadira Rosado USA 2
47. Alexandria Ross USA 2

Pravidla pro kvalifikaci na Bikini Olympia 2021 najdete zde.


Foto:
www.npcnewsonline.com / Dan Ray


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

29.07.08:01Dejf111 - Mě přijde, že se Slavoj rozhodně zlepšil a stále se zlepšu..
28.07.19:07Zodiak411 - Slavoj do ELITE nemůže a Turek absolvoval dvě soutěže. Jed..+1
28.07.14:04amoresPE - Slavo Slavo.. nechapem, preco aj s Turkom nie ste v Elite ..
25.07.22:03jiijk - tak asi jej jen na pangaminu
25.07.17:16Zodiak411 - Hlavně i to pózování zhoršil. Takto naposled pózoval v roc..+1
25.07.12:18Mad_Max - Zrovna jsem to chtěl napsat, Winklaar poloviční :(+2
25.07.06:22Zodiak411 - Winklaar... No tak to je průser. Přijde mi, jako kdyby se ..+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínArnold Classic 2021: výsledky a fotog...
Mindandbody (18:40) • Co jsem si ještě povšiml, byť tu není foto FDB, začíná se mu tvořit nadpupeční kýla, to...
magazínArnold Classic 2021: výsledky a fotog...
Neutralni typ (17:44) • vidis a to je pro me jedina poza kera se mi na nem nelibi,jeho kulate delty tam moc vyn...
magazínArnold Classic 2021: výsledky a fotog...
Russ (17:15) • Kucla bych dal určitě na druhý místo
magazínArnold Classic 2021: výsledky a fotog...
Mindandbody (15:44) • Zlepšil se a něco nabral, ale na nic lepšího to nebude. Osobně na něm (nebudu-li počíta...
magazínArnold Classic 2021: výsledky a fotog...
Neutralni typ (13:51) • prijde me ze Walker trosku tou svou prezentaci a pozingem kopiruje CutleraErasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie