Reklama:

Tipovací soutěž
- Wings of Strength Chicago 2021

3.769 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Desátý ročník profesionální show v kulturistice a fitness Wings of Strength Chicago, který se odehraje ve dnech 23. a 24. července Atlantě, někteří označují za dosud nejlépe obsazenou akci sezóny, a proto se samozřejmě nabízí, abychom s těmito závody spojili další kolo tipovací soutěže. Uspějí v něm tradičně tři nejlepší z Vás! Vaším úkolem tentokrát bude správně určit, jak se na klání těžkotonážníci z kategorie open srovnají do první šestice a jak si borci z lehčí váhy rozdělí medaile. Navíc budete sázet také na přesný výsledek Slavoje Bednáře, díky čemuž můžete v tipovačce získat až dva body navíc. Ty se Vám budou hodit také do průběžného pořadí celého seriálu tipovacích soutěží. Z něj v závěru roku vzejde ještě deset z Vás, které odměníme dalšími cenami. Váš tip se stane platným, pokud bude kompletní, tzn. žádná kolonka nesmí zůstat nevyplněná a žádné jméno se ve Vašem tiketu nesmí opakovat. Připomínáme také, že jeden čtenář nesmí pro zvýšení svých šancí na úspěch v tipovací soutěži zasílat tipy z více než jednoho uživatelského účtu. V případě, že tak učiní, může být ze soutěže diskvalifikován. Úplná pravidla tipovacích soutěží najdete zde.

Ceny do tipovací soutěže na výsledky Wings of Strength Chicago 2021
v celkové hodnotě téměř 13.000 Kč věnovala společnost Vigor!

Vítěz tipovací soutěže tentokrát získá:

Druhý v pořadí získá:

Třetí v pořadí získá:

Fast Protein je třísložkový syrovátkový proteinový koncentrát obsahující instantní syrovátkový 80% proteinový koncentrát, instantní 90% syrovátkový CFM izolát a enzymaticky hydrolyzovaný syrovátkový koncentrát. Je vhodný pro zvýšení příjmu bílkovin jak u silových sportů, tak pro sportovce jiných sportovních odvětví, kteří potřebují navýšit příjem kvalitních bílkovinných zdrojů. Příjem tohoto vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

Slow Protein představuje třísložkový proteinový koncentrát obsahující proteiny ze tří zdrojů - micelární kasein, instantní 90% syrovátkový CFM izolát a vaječný albumin. Je vhodný pro zvýšení příjmu bílkovin jak u silových sportů, tak pro sportovce jiných sportovních odvětví, kteří potřebují navýšit příjem kvalitních bílkovinných zdrojů. Proteiny v produktu jsou obohaceny o vyvážený komplex vitamínů a o minerál hořčík v podobě citrátu hořečnatého. Příjem tohoto vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

Wake Up! je předtréninkový nápoj pro zvýšení výkonu v silovém tréninku, energetizaci a napumpování svalů. Jeho účinek je dán kombinací stimulantů produkce oxidu dusnatého, větvených aminokyselin BCAA a látek se stimulačním účinkem tyrosinu, glukuronolaktonu a kofeinu ze tří zdrojů - kofeinu bezvodého, kofeinu z extraktu z guarany a kofeinu z extraktu ze zeleného čaje. Wake Up! se lehce rozpouští a má skvělou chuť.

Creatine je koncentrát sloužící k přípravě nápoje obsahujícího kreatin monohydrát. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky kulturistické posilování nebo kondiční posilovací cvičení ve fitness centru. Tohoto účinku dosáhnete při minimální dávce 3 g kreatinu denně.

BCAA Mega Forte+ je produkt obsahující volné aminokyseliny BCAA (free form) a glutamin v kombinaci s oligosacharidem maltodextrinem, který je výhodným zdrojem energie pro sportovce. Produkt je plně instantní, výborně se rozpouští a slouží k přípravě chutného nápoje. Bez tuku, bez přidaného cukru. Díky obsahu aminokyselin (součást bílkovin) přispívá tento produkt k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

Thermo Mega Forte představuje produkt obsahující komplex látek na podporu spalování tuku na bázi kombinace kofeinu z více zdrojů s dalšími látkami ovlivňujícími metabolismus tuků.

Držíme Vám palce při tipování. Budete-li mezi prvními třemi, máte doma pěknou výhru!


Tipovací soutěž: Wings of Strength Chicago 2021
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Na 1. místě v kategorii open se umístí:
Na 2. místě v kategorii open se umístí:
Na 3. místě v kategorii open se umístí:
Na 4. místě v kategorii open se umístí:
Na 5. místě v kategorii open se umístí:
Na 6. místě v kategorii open se umístí:
Na 1. místě v kategorii do 212 liber se umístí:
Na 2. místě v kategorii do 212 liber se umístí:
Na 3. místě v kategorii do 212 liber se umístí:
Slavoj Bednář se v kategorii open umístí na:
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 20. 07. 2021 v 19:00 a končí 23. 07. 2021 v 06:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Big Evolution Pro 2021 a naše "kauzy"
maxpoint97 (11:51) • Mikuc: děkuju i za sebe 😊 Jinak bych zde chtěl dát veřejně za pravdu Jardovi - Benth...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Big Evolution Pro 2021 a naše "kauzy"
jari (11:43) • Mikuc: Děkujeme, vážíme si toho. *1*
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (05/...
Jarda 74 (05:11) • Moc pěkný!
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Big Evolution Pro 2021 a naše "kauzy"
Mikuc (23:43) • Kdo jinej?:))) Máte pravdu a díky za vás! Osobně si myslím, že nemáte proč něco na kame...
magazínSlavoj Bednář den před Wings of Stren...
1boris111 (23:13) • Břicho,strašný!!Kde je ten progres,co sliboval?12-13 místo a bude rád.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie