Reklama:
Kupte 3x Protein Break a máte mléčnou rýži ZDARMA!
Akční cena na oblíbený Protein Break a skvělý dárek k tomu! Více zde.

Foto: pět těžkotonážníků v závěru přípravy na Wings of Strength Puerto Rico Pro

4.480 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Dny 26. a 27. června v bahamském resortu Grand Hyatt Baha Mar budou patřit letošnímu ročníku profesionální soutěže v kulturistice a fitness Wings of Strength Puerto Rico Pro. Na akci od zkušeného promotéra Tima Gardnera dostanou příležitost profíci ze všech kategorií, ve kterých je v současnosti možné bojovat o kvalifikaci na Olympia Weekend, a tak se rozumí samo sebou, že se zde bude závodit také v královské kulturistice mužů open. V té by se tentokrát mělo sejít zajímavě poskládané startovní pole tvořené přibližně patnácti borci. Pojďme se podívat, v jakých formách se v týdnu před závody nacházejí někteří z nich!

Akim Williams

Když někdo tak jako vloni Akim Williams vybojuje šesté místo na Mr. Olympia, řadí ho to automaticky k favoritům jakékoliv soutěže. Akim si právě Wings of Strength Puerto Rico Pro vybral jako tu událost, na které si zajistí postup na letošní ročník Olympie, a pokud by tomu nakonec snad mělo být jinak, jednalo by se o obrovské překvapení. Bahamské závody zároveň budou těmi prvními, na které se Akim připravuje pod vedením nového trenéra Justina Millera, jenž si progres, jehož jeho svěřenec dosahuje, zatím pochvaluje. Zdá se tak, že se v podání Akima máme letos na co těšit. Bývalý profesionální kulturista Miloš Šarčev se dokonce včera na Williamsovu adresu vyjádřil v tom smyslu, že Akim bude představovat pořádný problém pro všechny soupeře, a to nemá na mysli Wings of Strength Puerto Rico Pro, ale už rovnou Olympii!

Akim Williams - aktuální forma před Wings of Strength Puerto Rico Pro 2021

Andrea Presti

Pokud by Akima mohlo na Bahamách v cestě za vítězstvím něco zastavit, je to asi jenom nějaký extrémně nevydařený závěr přípravy, který by se zle podepsal na jeho formě. Někteří jeho soupeři, soudě alespoň podle předsoutěžních fotografií, totiž ve formě budou a platí to například o Italu Andreovi Prestim. Andrea si dobře uvědomuje, že mu příroda nenadělila pro bodybuilding nějakou výjimečnou genetiku, ale o to tvrději pracuje. Jeho připravenost mu v minulosti mezi profíky pomohla už ke dvěma umístěním v první pětici a není zřejmě žádný důvod, proč by si sám nemohl myslet, že je v jeho silách o nějaký pěkný výsledek bojovat i tentokrát.

Andrea Presti - aktuální forma před Wings of Strength Puerto Rico Pro 2021

Andrea Muzi

Andrea Presti se z Itálie na Bahamy za závody nevydal sám a ve své kategorii na Gardnerově profesionální show svede souboj také s krajanem Andreou Muzim. Podle některých je ten Andrea Muzi, který přicestoval na Bahamy, dosud tím nejlepším, jakého jsme mohli vidět. A tak i u něj bude zajímavé sledovat, na jaký výsledek mu to bude stačit. Jisté je, že také on s ohledem na progres, kterého se mu podařilo dosáhnout, tentokrát na závody odlétal s nemalými ambicemi.

Andrea Muzi - aktuální forma před Wings of Strength Puerto Rico Pro 2021

Jamie Christian-Johal

Totéž ale platí třeba také o britském dlouhánovi Jamiem Christianovi-Johalovi. Jamie po své loňské nováčkovské sezóně mezi profesionály letos už tak trochu pomýšlí na kvalifikaci na Mr. Olympia. A i když to při pohledu do startovní listiny tentokrát v jeho podání realisticky asi na vítězství nebude, neměl by být na pódiu ani jen tak k přehlédnutí. A nejde přitom jenom o to, že dorostl do výšky 196 cm. Jamie se totiž může chlubit i poměrně slušně vyváženou postavou, což bývá u takto vysokých borců vzácností.

Jamie Christian-Johal - aktuální forma před Wings of Strength Puerto Rico Pro 2021

Robin Strand

Dosud jsme se zmínili, že k Wings of Strength Puerto Rico Pro letos v kulturistice mužů open nastoupí Američan, dva Italové a jeden Brit. Je tedy zřejmé, že startovní pole bude národnostně celkem pestré, což se na zámořských profesionálních show stalo od začátku pandemie výjimkou. Kromě toho by o víkendu mezi těžkotonážníky měli závodit navíc také borci z Francie, Egypta, Brazílie nebo Kanady. Z poslední zmíněné země přes tréninkový kemp na Floridě do Grand Hyatt Baha Mar vyrazil Robin Strand, který nezávodil od Toronto Pro Supershow 2019. Také ze závěru jeho přípravy tu pro Vás máme jeden snímek.

Robin Strand - aktuální forma před Wings of Strength Puerto Rico Pro 2021


Foto:
www.instagram.com/astrongspirit
www.instagram.com/andrea.presti_ifbbpro
www.instagram.com/andrea_muzilla_ifbbpro
www.instagram.com/akathegiant
www.instagram.com/strandstrong


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 43 sekundami?
NOVÉ INZERÁTYseznamka Hledám prima ženu z Prahy.
Zachovalý single sympaťák se smyslem pro humor, hledá prima ženu z Prahy. Odepiš..., nemáš přeci...
práce Trenér / clever fit Fitness Coac...
Clever fit s více jak 400 pobočkami v Evropě přichází do Ostravy a hledáme právě vás: Osobní tren...
práce Trenér na HPP
Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici trenér-obsluha baru a balneo provozu. Licence: Ins...
bazar Časopisy Muscle & Fitness (1992-2004)
Daruji hromadu časopisů Muscle & Fitness z let 1992-2004. Nejvíce čísel za sebou je z let 1993 a 2003. Osobní předání v Praze u Náměstí Míru. Pokud byste chtěli nějaké konkrétní číslo, tak napište.
seznamka Osud a život
Hledám holku se sport postavou, s humorem, s citem a rozumem, milující život. Holku která si nest...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie