Reklama:

3 oblíbené suplementy od Vigor Nutrition!

1.682 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

[Text: Ladislav Lněnička] Člen Vigor teamu Tadeáš Smejkal, který se věnuje brazilskému jiu-jitsu již od roku 2011, s námi spolupracuje dva roky. I v této těžké době se na sobě snaží neustále v rámci daných možností tvrdě pracovat. Důkazem toho jsou jeho výsledky, kterých dosáhl za poslední dva roky.

V roce 2020 na ME Way of Warrior v Ostravě získal jedno první a dvě druhá místa ve třech váhových kategoriích. Na Flanders International Open BJJ Cup v belgickém Gentu získal druhé místo v kategorii 77 kg, hnědý pás. Rok 2021 odstartoval Turnajem Karla Marxe, kde získal jedno první, jedno druhé a dvě třetí místa ve čtyřech kategoriích. Na MS World professional jiu-jitsu v Abú Dhabí skončil na důstojném 7. místě v kategorii do 77 kg, hnědý pás. Posledním úspěchem bylo třetí místo na turnaji v organizaci AJP, který se konal v Bulharsku.

Věříme, že se i přes omezené tréninkové možnosti dokáže prosadit a že to budou hlavně naše produkty, které mu dopomohou k dalším výrazným úspěchům. Během přípravy i mimo ni preferuje obvykle Fast Protein, BCAA Mega Forte+ a Wake Up!

Moje příprava je náročná mimo jiné v tom, že se účastním turnajů po celý rok a kromě toho soutěžím v různých váhových kategoriích, což znamená celoroční disciplínu a dodržování správného stravování. Produkty Vigor Nutrition mohu s čistým svědomím doporučit každému, kdo sportuje na jakékoliv úrovni.
Tadeáš Smejkal

Tadeáš v minulosti vyzkoušel řadu různých značek doplňkové výživy. Je velice rád, že se mu před dvěma lety podařilo navázat spolupráci se značkou Vigor Nutrition. Jednak si váží jejich seriózního přístupu a splnění všeho, na čem se domluví, ale zároveň by chtěl vyzdvihnout kvalitu jejich produktů.

Fast Protein

Fast Protein je třísložkový syrovátkový proteinový koncentrát obsahující instantní syrovátkový 80% proteinový koncentrát, instantní 90% syrovátkový CFM izolát a enzymaticky hydrolyzovaný syrovátkový koncentrát. Je vhodný pro zvýšení příjmu bílkovin jak u silových sportů, tak pro sportovce jiných sportovních odvětví, kteří potřebují navýšit příjem kvalitních bílkovinných zdrojů. Příjem tohoto vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací. K dostání je v příchutích čokoláda, vanilka a kokos.

BCAA Mega Forte+

BCAA Mega Forte+ je produkt obsahující volné aminokyseliny BCAA a glutamin v kombinaci s oligosacharidem maltodextrinem, který je výhodným zdrojem energie pro sportovce. Produkt je plně instantní, výborně se rozpouští a slouží k přípravě chutného nápoje. Navíc je bez tuku a bez přidaného cukru. Díky obsahu aminokyselin přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací. Vybrat si můžete z příchutí pomeranč a višeň.

Wake Up!

Wake Up! je předtréninkový nápoj pro zvýšení výkonu v silovém tréninku, energetizaci a napumpování svalů. Jeho účinek je dán kombinací stimulantů produkce oxidu dusnatého, větvených aminokyselin BCAA a látek se stimulačním účinkem tyrosinu, glukuronolaktonu a kofeinu ze tří zdrojů - kofeinu bezvodého, kofeinu z extraktu z guarany a kofeinu z extraktu ze zeleného čaje. Wake Up! se lehce rozpouští a je k dostání v příchutích pomeranč nebo malina.

Tyto výrobky vyhovují všem, ať už jste atletem, kulturistou, nebo děláte jiný sport. Pokud chcete zvýšit Vaši úroveň energie, vytrvalosti nebo zlepšit výkon a maximalizovat sílu či spálit přebytečný tuk - upravit tělesnou hmotnost, výrobky Vigor Nutrition Vám k tomu významně pomohou.
Tadeáš Smejkal


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínCzech Strongest Man 2021 (profesionál...
Paulie02 (23:34) • `Kamion je taková sázka do loterie, tentokrát to bohužel nevyšlo, i tak byla disciplína...
magazínWings of Strength Chicago 2021 - výsl...
Zodiak411 (19:07) • Slavoj do ELITE nemůže a Turek absolvoval dvě soutěže. Jedna dopadla skvěle a druhá ne....
magazínWings of Strength Chicago 2021 - výsl...
amoresPE (14:04) • Slavo Slavo.. nechapem, preco aj s Turkom nie ste v Elite PRO. Povedzme si na rovinu, z...
magazínMistrovství České republiky v Log Lif...
Bucci (07:48) • Ano, Jirka kariéru ukončil, teď se věnuje rodině a práci (a shodil 35 kg).
magazínMistrovství České republiky v Log Lif...
Muflon (23:36) • A Jirka Vytiska už závodění zabalil úplně?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie