Reklama:

Sedm kulturistů v přípravě
na Mr. Big Evolution Pro 2021

9.166 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Půjde-li vše podle plánů, pak se letos pod hlavičkou profesionální ligy IFBB Jima Maniona v Evropě odehraje sedm soutěží, na kterých dostanou příležitost těžkotonážníci z kategorie open, a šest, na nichž se budou moci představit jejich kolegové z dvěstědvanáctky. To už je celkem slušná porce závodů, a kdo letos závodit chce, měl by mít kde. První takovouto soutěží na programu se stane Mr. Big Evolution Pro, které se odehraje v polovině července v portugalském Estorilu. K události svou přípravu směřuje řada zajímavých borců a my Vám dnes zprostředkujeme, jak se daří dělat formu sedmi z nich!

Adolf Burghardt

Z našich kulturistů na účast na Mr. Big Evolution Pro 2021 pomýšlejí Pavel Beran s Janem Turkem, jejichž přípravu pro Vás na Ronnie.cz sledujeme prostřednictvím pravidelných videologů. I k jejich soupeřům by v Portugalsku měl patřit Adolf Burghardt z Německa, který se letos na soutěžní pódia bude vracet po bezmála tříleté odmlce, když naposledy závodil na George Farah Classic 2018, kde si připsal profesionální debut. Přibližně 178 cm vysoký borec letos na vrcholu objemu vážil přes 144 kg, minulou neděli, to je sedm neděl před závody, to pak bylo asi 129 kilogramů.

Adolf Burghardt 7 týdnů před Mr. Big Evolution Pro 2021

Vladislav Sukhoruchko

Podle dostupných zpráv se zdá, že by se v Estorilu mělo sejít národnostně pořádně pestré startovní pole, a svou měrou se k tomu chystá přispět také Vladislav Sukhoruchko z Ukrajiny. Zmíněný svěřenec kuvajtského trenéra Ahmada Askara si vloni ve své nováčkovské sezóně mezi profesionály připsal několik prvních bodů do kvalifikačního žebříčku a svou bodovou sbírku by letos samozřejmě rád rozšířil anebo se nejlépe na Olympii kvalifikoval přímo díky vítězství. Zda něco takového bude v jeho silách, Vám pochopitelně říci předem neumíme, ale nějaké ty fotografie z jeho probíhající přípravy Vám nabídnout můžeme.

Vladislav Sukhoruchko 7 týdnů před Mr. Big Evolution Pro 2021

Alfred Chiriac

Také dalšího příštího účastníka letošního Mr. Big Evolution Pro Alfreda Chiriaca jsme vloni mezi profíky mohli vidět závodit poprvé. Rumunský kulturista hned svůj první start v Manionově profesionální lize na European Pro dokázal proměnit v kvalifikaci na Olympia Weekend, z jeho účasti na této vrcholné události roku ale nakonec sešlo. Alfred si totiž z finančních důvodů nemohl dovolit strávit posledních čtrnáct dnů před Olympií v některé ze zemí nespadajících do schengenského prostoru, což pro něj ale zároveň v tu dobu byla nutná podmínka pro vstup na území Spojených států, kde se Olympia Weekend konal. Zatímco vloni Alfred ještě nastupoval v kategorii do 212 liber (96,2 kg), letos se zdá, že ji pod vedením svého švýcarského trenéra Patricka Tuora už přerostl. A tak se pro něj závody v Portugalsku velmi pravděpodobně stanou jeho prvním startem v konkurenci těžkotonážníků.

Alfred Chiriac 6 až 7 týdnů před Mr. Big Evolution Pro 2021

Andrey Melnikov

O kousek větší prostor od nás dnes dostanou kulturisté, kteří se v Estorilu chystají nastoupit ve dvěstědvanáctce. Jedním z takových závodníků je Andrey Melnikov z Ruska, který v minulosti nastupoval mezi konkurenčními IFBB Elite profesionály. Andrey o přestup do profesionální ligy IFBB Jima Maniona bojoval už vloni na podzim, ale nakonec uspěl až letos na NPC Worldwide Russia Pro Qualifier. Forma, ve které se nachází šest neděl před portugalskými závody, dává tušit, že by si při své premiéře v pro něj nové organizaci nemusel vést špatně.

Andrey Melnikov 6 týdnů před Mr. Big Evolution Pro 2021

Lucas Coelho

Situace kolem pandemie COVID-19 se v některých zemích Latinské Ameriky stále nelepší, a tak jsou zdejší profesionální soutěže v kulturistice a fitness buď překládány na pozdější část roku, anebo jsou pro tuto sezónu dokonce zcela rušeny. Ale kulturisté z Brazílie, Chile či Kolumbie zkrátka už chtějí závodit, a tak se část z nich chystá vydat za soutěžením právě do Portugalska. Platí to také pro Lucase Coelha, jenž je pod vedením trenéra Francisca Espina, zdá se, na nejlepší možné cestě k životní formě. Také on by na Mr. Big Evolution Pro měl závodit v kategorii do 212 liber.

Lucas Coelho 6 až 7 týdnů před Mr. Big Evolution Pro 2021

Felipe Fierro

Podobně jako Lucas, který pochází z Brazílie, je na tom letos se závoděním Chilan Felipe Fierro. Samozřejmě, že i pro něj by bylo po peněžní i logistické stránce mnohem snazší nastoupit v Kolumbii ke Cali Muscleshow, ale soutěž byla přesunuta na prozatím blíže nestanovený pozdější termín, a tak Felipemu nezbývá než se za závody vydat za moře. S výškou 162 cm je pochopitelně i on mezi profesionály doma v kategorii do 212 liber.

Felipe Fierro 6 týdnů před Mr. Big Evolution Pro 2021

Daniel Sticco

S Felipem, Lucasem a Andreyem by na nadcházejícím klání měl při svém profesionálním debutu změřit síly také Ital Daniel Sticco. Závodník narozený v roce 1990 před lety v mezinárodní federaci IFBB sbíral jeden úspěch za druhým, když se probojoval k titulu mistra světa jak mezi juniory, tak i mezi muži v kategorii do 65 a do 70 kg. Že se dříve či později v nějaké organizaci pokusí o přestup mezi profesionály, se tak rozumělo samo sebou. Nakonec se rozhodl závodit v profesionální lize IFBB Jima Maniona a svou vstupenku do ní vybojoval na předloňském Yamamoto Pro Qualifier. Sticco byl od přírody obdařen výjimečnými pažemi a celá jeho kariéra je zatím o tom vyrovnat se rozvojem dolní poloviny těla té horní. Zda se mu podařilo na vyváženosti postavy zase alespoň trochu zapracovat, Vám napoví následující snímky.

Daniel Sticco 6 týdnů před Mr. Big Evolution Pro 2021


Foto:
www.instagram.com/adolf_burkhard
www.instagram.com/suhoruchko
www.instagram.com/alfred_chiriac_ifbbpro
www.instagram.com/melnikovifbb
www.instagram.com/ifbbprolucascoelho
www.instagram.com/felifly
www.instagram.com/mauro_sassi_team_stones
www.instagram.com/daniel_sticco_ifbb_pro


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

07.06.18:13pavbla - Opravdu velice krásné oduševnělé reakce, známka dosti `vys..
07.06.17:00PrivateBlueVenusTV - Vieš, keby si nebol zmagorený `západným zdelávaním` ktoré ..-1
07.06.16:51PrivateBlueVenusTV - Vieš robiť aj niečo iné ako len čerpať `múdra` z mainstrea..-1
07.06.13:46pavbla - Bohužel, nemohu být na sebe hrdý, když u vás je stále na c..+1
07.06.11:47PrivateBlueVenusTV - Pozrime naňho.... Vyká mi (čo je odporné samo o sebe), a k..-2
06.06.21:01pavbla - Já bych vám to vyvrátil resp. vyvrátil vaši pomýlenou pozn..+2
06.06.18:48PrivateBlueVenusTV - Tí brazílci (inak povedané - hispánci?) majú veľmi divne p..-1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
ygg (17:32) • Rando sem bude psát ještě z hrobu, o to nemusí mít nikdo strach. Jen by mu měli moderát...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
Muriel (14:21) • Pozerám zrazu 9 komentov ..ale nenašiel som som tam ani jeden že by niekto napísal že j...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
Hockey1000 (14:10) • `Majte sa` znamená, že odcházíš a už sem nebudeš nikdy psát?
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
PrivateBlueVenusTV (14:05) • Čo čakať od povrchnej komunity, ktorej jediná `duchovnosť` je (a aj to v tom lepšom prí...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
Hockey1000 (12:57) • @w3rmer Reaguješ na člověka, co tu už X-krát přispíval pod množstvím přezdívek a co je...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie