Reklama:

Co jste možná ještě nevěděli o dobrotách od Big Boye!

1.804 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Výživa

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Výběrem surovin v Big Boy strávili spoustu času, než našli plody, které vypadají a chutnají opravdu skvěle. Kompromisy v Big Boy nedělají, sází na prvotřídní kvalitu. Do krémů nepřidávají žádná zbytečná aditiva, konzervanty ani vyřazené zmetky. Lyofilizované ovoce nedoslazují. V produktech, kam patří přidaný cukr, používají kokosový, protože má nižší glykemický index a je pro lidský organismus zdravější. K surovinám se snaží přistupovat s maximálním respektem, aby v nich zachovali maximum živin a prospěšných látek.

Všechny ořechy, které odebírají, si nechávají pražit pouze na sucho a na ideální intenzitu, aby po zpracování vynikla jejich prvotřídní chuť. Minulý rok zvětšili výrobní linku a doplnili ji o moderní technologie. Díky nim jsou krémy dokonale hladké, jemné a netvoří se na nich olejová vrstvička, která sice není na závadu, ale bez ní je to rozhodně lepší.

Nepražíme v oleji, nedoslazujeme, nepoužíváme levné suroviny. Za nás mluví
naše produkty! Nedržíme si velké sklady ani staré zásoby. Denně zpracováváme
okolo dvou tun surovin.
Big Boy tým

Kdybyste zavítali do jejich skladu nebo na expedici, viděli byste, že se zde nic dlouho neohřeje. Suroviny zpracovávají v řádu dnů a hotové výrobky okamžitě expedují ke svým zákazníkům. Potrpí si na čerstvost, která je hlavním předpokladem k prvotřídní kvalitě výrobků.

Suroviny sice nenakupují přímo od farmářů, ale vybírají si zboží s certifikací fair trade. Záleží na tom, aby lokální pěstitelé byli řádně vyplaceni, a chtějí podporovat udržitelný způsob pěstování a zpracování. Vzhledem k velké spotřebě spolupracují s distributory, kteří jsou schopni zaručit dostatečné množství a stálost kvality odebíraného zboží.

Odkud suroviny vlastně pochází?

Když zkusíte kešu z Pobřeží slonoviny, už nikdy nebudete chtít jiné. Překvapí Vás, jak jsou tyhle kešu velké, pevné zvenku, ale jemné uvnitř. Mají světlou barvu a dokonalou chuť. Mandličky z Kalifornie mají na rozdíl od těch supermarketových nepoškozenou slupku, jsou krásně pevné a křupavé.

Lískáče odebírají přímo z italského Piemontu. Rostou v ideálním podnebí na sopečném svahu. Místní pěstitelé se o ně krásně starají a šetrně sklízí, což se pozitivně projevuje na jejich chuti. Oříšky sbírají do speciálních "deštníků", aby se nedostaly do kontaktu s plísněmi ze spadaného listí a netvořily se plísňové jedy aflatoxiny.

Čokolády mají italský nebo belgický původ. Řadu Big Boy Grand Zero, která neobsahuje přidaný cukr, dochucují vynikajícími belgickými čokoládami slazenými maltitolem. Dále používají prvotřídní čokoládu Los Bejucos z Dominikánské republiky. Ta se vyznačuje tím, že roste pouze na jednom svahu a během zrání natahuje vůně okolních ovocných stromů. Má originální a komplexní chuť, kterou musíte zažít.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
ygg (17:32) • Rando sem bude psát ještě z hrobu, o to nemusí mít nikdo strach. Jen by mu měli moderát...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
Muriel (14:21) • Pozerám zrazu 9 komentov ..ale nenašiel som som tam ani jeden že by niekto napísal že j...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
Hockey1000 (14:10) • `Majte sa` znamená, že odcházíš a už sem nebudeš nikdy psát?
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
PrivateBlueVenusTV (14:05) • Čo čakať od povrchnej komunity, ktorej jediná `duchovnosť` je (a aj to v tom lepšom prí...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
Hockey1000 (12:57) • @w3rmer Reaguješ na člověka, co tu už X-krát přispíval pod množstvím přezdívek a co je...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie