Reklama:

Gladiator Race tréninkový kemp - už tento víkend!

1.199 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Jaký byl kurz překážkových závodů v Gladiator Race Areně?
Královéhradecká Gladiator Race Arena bude hostit o tomto víkendu dva tréninkové kempy s nabitým programem, které Vám ukážou, kde jsou Vaše rezervy, a pomůžou Vám je odstranit. Co očekávat? Pestrý, profesionálně připravený a vedený program v několika tréninkových blocích, kde Vás seznámíme s autentickými GR i OCR překážkami, naučíme Vás správné technice i taktice jejich zdolávání, nebudou chybět rady a triky! Můžete se těšit na celkovou kondiční náplň pro trénink.

Program bude uzpůsoben potřebám účastníků a jejich fyzické i technické připravenosti. Kemp je rozdělen do dvou samostatných dní s odlišným programem:

  • sobota 5. června 2021 - hlavní instruktor Lukáš Novák
  • neděle 6. června 2021 - hlavní instruktor Lucie Badalíková

Pro koho je kemp vhodný? Kempu se mohou zúčastnit i úplní začátečníci, kteří například teprve chtějí začít a neví jak, nebo se bojí. Vhodný je i pro juniory a cenné rady pro přípravu si odsud odnese samozřejmě i pokročilý závodník.

V neděli kemp povedu já, Lucie Badalíková. Zaměřen bude hlavně na techniku a průpravu na překážkách, poradím různé triky, jak si překážku zjednodušit, nebo jak ji lze naopak překonat rychle. Variant je opravdu mnoho. Řekneme si i rady do všeobecné přípravy na závod a například, jak rozdělit a naplánovat svůj trénink na OCR. Prostor pro Vaše dotazy bude velký.

S registrací neváhejte. Je to jedinečná akce, která se mnohokrát za rok nekoná. Pokud hledáte informace pro svůj trénink, tak právě zde nesmíte chybět!

Registraci pro sobotní kemp s Lukášem najdete v seznamu termínů zde, na neděli s Luckou se můžete registrovat přímo zde.

Můžete se také podívat, jak probíhal kurz překážkových závodů v Gladiator Race Areně v loňském roce.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
ygg (17:32) • Rando sem bude psát ještě z hrobu, o to nemusí mít nikdo strach. Jen by mu měli moderát...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
Muriel (14:21) • Pozerám zrazu 9 komentov ..ale nenašiel som som tam ani jeden že by niekto napísal že j...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
Hockey1000 (14:10) • `Majte sa` znamená, že odcházíš a už sem nebudeš nikdy psát?
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
PrivateBlueVenusTV (14:05) • Čo čakať od povrchnej komunity, ktorej jediná `duchovnosť` je (a aj to v tom lepšom prí...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
Hockey1000 (12:57) • @w3rmer Reaguješ na člověka, co tu už X-krát přispíval pod množstvím přezdívek a co je...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie