Reklama:

IFBB Fitness Sports Games 2021 a Fitness Challenge 2021 - informace

1.611 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Ve dnech 2. - 4. července se uskuteční ve španělské Santa Susanně další velká událost pro zájemce o kulturistiku a fitness, kdy se zde pod názvem IFBB Fitness Sports Games koná klání pro kategorie kulturistiky, klasické kulturistiky, classic physique, games klasické kulturistiky, kulturistiky vozíčkářů, fitness mužů, muscular physique, physique mužů a žen, bodyfitness, bikiny fitness, akrobatického a uměleckého fitness žen, wellness fitness, smíšených párů a fit párů. Kromě dospělých, juniorů (16 - 20 let, 21 - 23 let) a masters nebudou chybět ani beginners (začátečníci), jak tomu bylo i na mistrovství Evropy. Soutěž je otevřena pro všechny zájemce z řad mezinárodní federace IFBB Rafaela Santonji, bude se na ní bojovat o neuvěřitelných 62 Elite profesionálních karet!

Organizačně zajišťuje české výpravě vše hromadně SKFČR.
Termín pro podání přihlášek na sekretariát svazu je do 6. června!

V rámci Fitness Sports Games se uskuteční nový formát soutěže mezinárodní federace IFBB s názvem IFBB Fitness Challenge. Klání prověří čistě výkonnostní stránku sportovce, je vhodné i pro zájemce z oblasti CrossFitu, oproti klasickým kategoriím není nijak hodnocena postava. Schopnosti soutěžících prověří okruh složený ze 6 cviků pro prokázání síly a vytrvalosti - na provedení maxima opakování na každém cviku bude mít závodník 2 minuty + 2 minuty pauzy mezi nimi. Soutěžit mohou jednotlivci, dvojice a týmy. Kompletní pravidla nové disciplíny najdete zde.

Organizačně zajišťuje české výpravě vše hromadně SKFČR.
Termín pro podání přihlášek na sekretariát svazu je do 6. června!

Vzhledem k organizačním požadavkům ze strany IFBB a nutnosti zajistit ubytování v potřebném rozsahu pro všechny členy českého týmu najednou (ubytování a strava jsou součástí startovného), je nezbytné zaslání předběžných přihlášek nejpozději do 6. 6. 2021, a to včetně požadavků na členy doprovodu, kteří budou chtít být ubytováni společně s týmem. Na základě takto obdržených přihlášek bude SKFČR u organizátora zajišťovat ubytování.

Přihlášky posílejte na adresy sekretariat@skfcr.cz a ludmila.cizova@skfcr.cz - je nutné uvést celé jméno a příjmení, telefon, věk, výšku a plánovanou kategorii.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
ygg (17:32) • Rando sem bude psát ještě z hrobu, o to nemusí mít nikdo strach. Jen by mu měli moderát...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
Muriel (14:21) • Pozerám zrazu 9 komentov ..ale nenašiel som som tam ani jeden že by niekto napísal že j...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
Hockey1000 (14:10) • `Majte sa` znamená, že odcházíš a už sem nebudeš nikdy psát?
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
PrivateBlueVenusTV (14:05) • Čo čakať od povrchnej komunity, ktorej jediná `duchovnosť` je (a aj to v tom lepšom prí...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
Hockey1000 (12:57) • @w3rmer Reaguješ na člověka, co tu už X-krát přispíval pod množstvím přezdívek a co je...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie