Reklama:

Horká novinka na Ronnie.cz!

1.827 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Výživa

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Představení nové značky sportovní výživy je vždy trochu otřepanou marketingovou masáží. V případě Sizeandsymmetry Body Sport Nutrition bychom toto ale rádi pojali trochu jinak a představili značku s jejími největšími výhodami, a hlavně značku, která je navrhována a vymýšlena v česko-německých luzích a hájích na základě potřeb, které český zákazník má a které nejsou ovlivněny neefektivními módními trendy ve sportovní výživě.

Hlavní pilíře značky Sizeandsymmetry Body Sport Nutrition:

 • kvalita produktů a jejich transparentnost
 • využitelnost a vstřebatelnost
 • inovativní produkty
 • reakce na požadavky zákazníka
 • budování vztahu zákazníka ke značce

Ač je Sizeandsymmetry Body Sport Nutrition na Ronnie.cz novou značkou, tak vězte, že vody sportovní výživy brázdí již nějaký ten pátek. Od prvního uvedení produktu se značkou Sizeandsymmetry, kterým byl proteinový přípravek Whey CFM 80, letos uplynulo již 8 let. Za tu dobu se sice produkt několikrát mírně upravil, zachovává si ale svůj vysoký standard v českém i mezinárodním srovnání, což je tendence a pravidlo, které se přenáší i na ostatní produkty. Po celou dobu své existence se Sizeandsymmetry Body Sport Nutrition snaží inovovat svoje produkty a reagovat na potřeby fitness závodníků i běžné veřejnosti, kteří tvoří největší zákaznickou komunitu značky. Tento postupný vývoj vedl k mnoha zajímavým a inovativním produktům, ale také "staré známé" klasice, která je léty ověřená.

Na všechny své produkty je Sizeandsymmetry Body Sport Nutrition po právu hrdé, nicméně pro přehlednost jsme pro Vás níže vybrali ty, které značku a její kvalitu představí asi nejlépe.

Které produkty můžete tedy v nabídce najít a jaké jsou jejich výhody?

 • Whey protein 80 CFM - kvalitní syrovátkový protein z vysoce biologicky hodnotné syrovátkové bílkoviny, se snadnou stravitelností a výbornou chutí a bez zbytečných příměsí často znehodnocujících zážitek z kvalitního proteinového přípravku.
 • Hydro Whey protein 32DH - vysoce hydrolyzovaný syrovátkový protein s velmi rychlým vstřebáním, který si nachází místo stále více a více v jídelníčcích nejen výkonnostních sportovců, ale také kondičních cvičenců. Hydro od Sizeandsymmetry oproti mnoha konkurentům navíc skvěle chutná a dá Vám pocit konzumace kvalitní hořké čokolády.
 • Liposomální Vitamín C - čistý vitamín C obohacený o patentovanou liposomální strukturu LipoCellTech™ přírodních fosfolipidů, která zajišťuje nejvyšší známou biodostupnost vitamínu C v lidském organismu. Ve srovnání s běžnými doplňky se liposomální doplňky tělem vstřebávají 20krát více a umožňují buněčnou absorpci z více než 90 %.
 • Protein Mash - komplexní náhrada stravy a svačina pro sportovce všech věkových kategorií. Ve 100 g obsahuje nejen kvalitní sacharidové zdroje, ale také 38 g kvalitních syrovátkových bílkovin z izolátu a micelárního kaseinu. Ideální svačinka v průběhu dne i v blízké době po výkonu.

 • Spalovač GoldCut - silná směs vysokých dávek na našem trhu povolených spalovačů tuku a látek pro podporu sportovního výkonu za účelem vyššího spálení energie.
 • Adaptogenní předtréninková směs VastBlast - v mnoha ohledech velmi neotřelá předtréninková směs s vlivem nejen na nabuzení a napumpování před výkonem, ale také na hormonální stránku sportovce, soustředění a energetickou aktivaci. Jeho výhodou pro některé sportovce může být i absence kofeinu, a tím pádem možnost využití i ve večerních hodinách.
 • Anabolizér TestoXblend - tato směs účinných látek pro podporu produkce testosteronu byla navržena pod dohledem naturálních sportovců s primárním cílem: podpora přirozené produkce testosteronu, a tím i nárůst svalů a snížení množství tělesného tuku.

A mohli bychom vybrat mnoho dalších: Omega3, Complex Multivitamin, Magnesium glycinát, léty prověřený kreatin Creapure, Vitamin D3, Synephrine v dávce 20 mg na tabletu, Zinek bisglycinát a další. Jednoduše nabídka je široká s jasným cílem: maximální využitelnost, kvalita a vstřebatelnost produktů za příznivou zákaznickou cenu.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
ygg (17:32) • Rando sem bude psát ještě z hrobu, o to nemusí mít nikdo strach. Jen by mu měli moderát...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
Muriel (14:21) • Pozerám zrazu 9 komentov ..ale nenašiel som som tam ani jeden že by niekto napísal že j...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
Hockey1000 (14:10) • `Majte sa` znamená, že odcházíš a už sem nebudeš nikdy psát?
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
PrivateBlueVenusTV (14:05) • Čo čakať od povrchnej komunity, ktorej jediná `duchovnosť` je (a aj to v tom lepšom prí...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
Hockey1000 (12:57) • @w3rmer Reaguješ na člověka, co tu už X-krát přispíval pod množstvím přezdívek a co je...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie