Reklama:

IFBB Elite Pro France 2021
- kompletní výsledky s body

15.821 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Názory, které větší část čtenářů považuje za kvalitní:
+5 hlasů Kebab - Tady se hlásí další mečící ovce ze stáda. *24* Nazývat ta..
+5 hlasů jari - tomas284: Dlouho jsem váhal, jestli mám vůbec reagovat, je..
+4 hlasy Mikuc - Třeba tu úplně zapadlo, že by se nechal zlepšit pózing! A ..
+2 hlasy PavelV - To je sice pravda, ale pořád je to 25 000x víc, než co kdy..
+2 hlasy maxpoint97 - Marczus: Genetika. A ne, věty jako `ten a ten měl taky blb..

Hodnocení: +1
Turakam
Vloženo: 20:24:04, 03.06.2021 | profil autora
Tak to teda hej, pekne si sa Tomáš odviazal, si kulturista, v tvojej kategórii sa hodnotí postava, môže sa k nej vyjadriť ktokoľvek tak, ako k akémukoľvek športu. Ono reálne sa producíruješ v plavkách pred partiou dedkov, tak čo sa čertíš, heh? Pozri do zrkadla, čas sa s tebou nemaže, daj si spraviť tú dvojitú kýlu, nauč sa kontrolovať ten obrovský bachor, nejakým zázrakom dobuduj chrbát, lebo to ani na Elite onedlho nebude, ľadviny ti večne nevydržia, nie, pochlebovať ti nie je dôvod pre nič, tréningy máš roky vždy extrémne nudné, to nemôže byť ozaj motivácia pre nikoho, pumping na strojoch, wow, si fakt borec!

Hodnocení: 0
Mikuc
Vloženo: 21:49:49, 03.06.2021 | profil autora
No ty woe, ses rozjel:))) Taková kritika se nenosí, kor když jsi nevyhrál Olympii a jsi anonym bez tváře, doprovodného videa z tvého tréningu a plánem suplementace s razítkem kanceláře Chada Nichollse! A takhle je to všude, když si pustí naplno hubu Shawn Ray, také to málokdo sebereflexně skousne a to už byl pan někdo, pokud si to správně pamatuju.)))

Hodnocení: 0
tomas284
Vloženo: 23:29:24, 02.06.2021 | profil autora
kluci co to bylo za soutěz ze stačilo odvodnit a šup na podium ,ale ja ani neodvodnoval tak to byla fakt katastrofa ..porad se tady ohaníte ja k ja to nepochopil ze me nido nehejtoval atd ale by jste asi nepochopili a neviděli moji foRmu před že jsem v přípravě a že nejdu z objemu a že první zavody měly být Ostrava a porad tady nekdo bez tvaře píše jako bych šel z objemu ...ano ukazal jsem svoji inteligenci protoze se tady placate o něcem o cem nevíte zhola nic nebo jste o tom něco četli ale nikdy nezažili a nehodnotím lidi podle toho kolik mají svalu ale podleo toho jak se chovají ke mě a co třeba celkově dosahli a sedet a psat za počítašem bez tvaře a jmena chytracke řeci je pro mě mrhaní životem a proto píši o ovcích ze stada protoze tohle tady celý je mrhaní časem a ja jsem rad ze jsem se nikdy neučastnil podobných diskuzí ..jsem rad za kritiku ale od lidí kterí k tomu mají co říct a co o tom neco vědí a znají a znamenají v tom něco a placaní nesmyslu od anonymu pro me není k diskuzi ...ALE PEKNĚ JSEM ZVEDLI SLEDOVANOST ŽE

Hodnocení: +2
Paulie02
Vloženo: 00:19:02, 03.06.2021 | profil autora
Tak hned můj první koment hájil to, že dostáváte málo peněz a berou vás kulturisty stejně jako welnesky a fitnesky.

Peníze jsem špatně napsal už já (25 000,-Kč), protože jsem se přehlédl a myslel že to je 1 000 Euro.

No ale spletl se hned poté i TVŮJ chlebodárce Pavel Vacek, ale na něj jsi jaksi nezaútočil. :D

No a pak tam moc kritiky na tebe od nikoho teda nevidím. Mohl by jsi napsat kdo tě čím urazil?

Každý kdo trochu rozumí kulturistice, tak musí respektovat tvé výsledky a úspěchy. Jenomže dost lidí si teď bude pamatovat i tvoje reakce zde.

Hodnocení: 0
Paulie02
Vloženo: 18:01:32, 02.06.2021 | profil autora
PavelV: To jsi mě ale nepochopil. Mě jde o to rozdělení. To že na profesionální soutěži kulturistiky dostane kulturista za umístění to samé, co dostane welneska a fitneska.

Je to degradace těch kulturistů. Nikoho nezajímají žádné fitnesky a už vůbec ne welnesky.

Kdyby holky dostali polovinu toho co kulturisté, tak si jen řeknu, že to byl chudý závod, ale tohle...

Hodnocení: -1
Neopol
Vloženo: 19:42:11, 02.06.2021 | profil autora
Z čeho vychází logika, že závodnice by měla dostat méně než závodník? A na základě čeho tvrdíš `nikoho nezajímají žádné fitnesky`?

Hodnocení: 0
PrivateBlueVenusTV
Vloženo: 21:08:42, 02.06.2021 | profil autora
Tá logika vychádza z toho, že kulturisti (napríklad OPEN) tomu obetujú viac zdravia než fitnessky a welnesky, rozťahaný žalúdok (`už vidíš`, ako fitnessky denne do seba nasilu pučia jedlo), a po ďalšie - fitnesky a welnessky si takto nájdu nejakého zazobaného `úchyla`, ktorému sa to páči, buď na `vzťah za finančné výhody`, alebo na klasický vzťah (z čoho vyplynie pomerne nadštandardný materiálny život). Videl si už profi kulturistu, ako si ho vyhliadla nejaká prachatá žena, ktorá ho potom živila? Videl si modelku, ktorá si finančne/majetkovo/dovolenkovo vydržiava (kľudne vo vzťahu) nejakého muža? NIE. Komu zo súťažiacich sa zídu peniaze viac - ženám, alebo mužom? MUŽOM.....LEBO TÝM NIKTO NIČ NEDÁ (pokiaľ nespávajú s prachatými mužmi). Žiadna žena. Takže už chápeš tú logiku? Ak nie, smola.

Hodnocení: 0
Paulie02
Vloženo: 00:25:24, 03.06.2021 | profil autora
PrivateBlueVenusTV: Píšeš kraviny!

Neopol: Víš co se stane, když budou někde profi závody v kulturistice a budou tam jen kulturistické kategorie mužů? Přijde spoustu fanoušků kulturistiky podívat se na ty gorily, které jen tak neuvidíš.

A víš co se stane, když bude profi závod, kde budou jen welnesky a fitnesky? Nepřijde nikdo. (nepočítám příbuzné a kamarády těch závodnic)

Tak asi tak.

Koukal jsi se někdy na Olympii? Všechny přítomné zajímá jen Mr. Olympia open. Na ostatní kategorie odcházejí z publika.

Hodnocení: 0
Neopol
Vloženo: 00:44:02, 03.06.2021 | profil autora
Ty vycházíš z toho, že tak, jak to vidíš ty, to vidí všichni. Jenže masu zájmu o tenhle sport dělají právě ty bikinky, nově ji budou dělat welnessky a ostatní light kategorie. Stejné platí o zájmu sponzorů.

Hodnocení: 0
Zodiak411
Vloženo: 07:01:58, 03.06.2021 | profil autora
Neopol: Musím dát Paulie02 za pravdu. Bikiny, shysique mužů, wellness fitnes a další kategorie jsou sice hezké, ale aspoň z toho, co jsem viděl na EVLS, tak skutečně po kulturistických kategoriích to řádně prořídlo v publiku. S trochou nadsázky bych mohl z pohledu nezaujatého člověka, který neví jak funguje pořádání soutěží (nedejbože profi soutěží) říct, že bikiny, physique atp. pořádně přispějí k zaplacení nákladů a zbytek přidají diváci, kteří se přišli podívat na těžkotonážníky :) Ale to je jen můj dojem, pokud to někdo vidí jinak, tak se diskuzi nebráním.

Hodnocení: 0
Mikuc
Vloženo: 08:58:00, 03.06.2021 | profil autora
Já bych se někdy na stará kolena ještě mrknul na závody Kulturistů, ale... Když vidím, co bych musel protrpět kategorií, které mě vůbec, ale vůbec nezajímají, nebo kolik by to stálo času mimo halu okukováním okolí, nikam už mě to neláká.

Hodnocení: 0
PrivateBlueVenusTV
Vloženo: 09:59:58, 03.06.2021 | profil autora
Paulie02 : Aké kraviny? Len tak si zisti akých partnerov majú poväčšinou bikiny, wellnesky a fitnessky (ak nepočítam tie úplne na chvoste). X násobne solventnejších, než sú ony samé. Kulturista si musí kupovať všetko sám (ak nemá sponzora, ktorý mu niečo zaplatí/venuje...a v tom prípade NEMôŽE BYŤ `NO NAME`, ale musí byť minimálne na republikovej úrovni známy), bikina, welnesska, fitnesska nie, pretože si `narazí` nejakého solventného muža (ako partnera alebo pravidelného milenca, prípadne príležitostného milenca), ktorý jej mile rád pomôže, a ujde sa aj na spoločnú dovolenku a kabelku za 500€ (zámerne nepíšem o tých čo stoja 2000, pretože nemusím ísť do extrému). Kulturista sa k takému niečomu dostane len vtedy, ak je celorepublikovo (alebo v Európe či vo svete) známy (dostane to od sponzora), alebo ak nie je, tak `predávaním sa` nejakému, ktorý má rád svaly a rád za to zaplatí.

Hodnocení: 0
Mikuc
Vloženo: 17:42:18, 02.06.2021 | profil autora
Tak už necháme slovíčkaření, argumentování, urážení se a... Až to bude naostro a ne jen narychlo odvodnit a hup na prkna, Tomáš to vyseká na prach a budeme koukat! .

Hodnocení: 0
PrivateBlueVenusTV
Vloženo: 21:03:54, 02.06.2021 | profil autora
Ale tak aspoň vidíš čo je to za `úroveň` súťaže, keď stačilo len `narýchlo odvodniť a hup na prkna`, aby z toho bolo aj pri slabšej estetike druhé miesto..... História si pamätá víťazov (aj to na tejto súťaži teda dlho trvať nebude), možno ešte top 10 na väčších súťažiach v IFBB (Arnold Classic, NY Pro a podobne - samozrejme MR. Olympia ani nerátam)....

Hodnocení: +1
PrivateBlueVenusTV
Vloženo: 17:33:06, 02.06.2021 | profil autora
Ale aby to nebolo len o hejtení a `hejtení`, tak Tomáš vo videu vždy pôsobí pohoďácky, ide z neho z videí dobrá energia, vie zasrandovať. Fakám na to, že sa vytočil v diskusii. Prajem ešte veľa úspechov v Elite Pro, ešte X umiestnení v top3 ak sa podarí.

Hodnocení: +4
Mikuc
Vloženo: 11:33:17, 02.06.2021 | profil autora
Třeba tu úplně zapadlo, že by se nechal zlepšit pózing! A je to věc i naprostých kulturistických špiček!!! Ba i něco jiného, ale někteří kulturisté zpětnou vazbu neberou, kor od někoho, kdo má třeba jen bystré oči, cit pro detail ohledně výsledného efektu pózování a ne na kontě 3. místo z Toronto pro a 10 let po konci soutěžení stále 125kg.) Chudák Joe Weider, jak se musel cítit, když jako naprostá závodní nula musel dolejzat a radit svým šampionům s pózováním a pod. Akorát je platil, takže ho museli trpně vyslechnout a dělat si to stejně po svém.Co se týče výživy, suplementace, i té `raketové`, do toho tady asi nikdo nikomu mluvit nebude, každý dle svého, na to se necítím ani já:))))

Osobně se těším na podcast z naší amatérské scény, který klucí, po této pošťuchované zde, určitě už plánují.)))

Hodnocení: +1
maxpoint97
Vloženo: 12:38:08, 02.06.2021 | profil autora
❤️ díky 🙏

Ani mi tak nezáleží na tom, jestli si z tvého komentáře někdo něco vezme, protože je mi jasné, že ne, ale aspoň jsem se poprvé zde v pozitivním pobavil 😁

Jak jsi správně ironicky nadhodil, českou amatérskou scénu necháváme plavat, holt Pavel V. měl zase pravdu 🙂

Hodnocení: -1
1boris111
Vloženo: 09:26:27, 02.06.2021 | profil autora
Chtěl bych se zastat Tomáše.Nedivím se že v něm bouchly saze,protože zcela určitě nikdo z diskutujících nedosáhl takových úspěchů jako on.Můžeme opatrně hodnotit jeho výkon,ale rozhodně ne kritizovat.Takových vítězství a pódiových umístění jako on,dosáhl malokterý kulturista.A i ve svých letech dosahovat takové výkonnosti,to dokáže málokdo.Sám cvičím 40 let,z toho 13 let jsem závodil,i když na nijak zvlášť vysoké úrovni.Nikdo z diskutujích si nedokáže představit,co to je za dril,držet se v kondici a absolvovat za rok pět nebo sedm závodů v roce,jako Tomáš a být skoro pokaždé na bedně.Chápu,že když je v neustálé dietě,že ho musí některé příspěvky zde na..at.A rozhodně ho nemůže kritizovat 18 nebo 20letý kondičkář.Také ne každý může být v TOP 10 IFBB,i kdyby se rozkrájel,pochopil to i Vojta Koritenský a pochopí to možná i Śádek,který pokud nenabere 10 kilo navrch,nemá v IFBB šanci.Držím Tomášovi palce a ať v dietě radši nečte tyhle komentáře.

Hodnocení: 0
PrivateBlueVenusTV
Vloženo: 17:31:18, 02.06.2021 | profil autora
`Chtěl bych se zastat Tomáše.Nedivím se že v něm bouchly saze,protože zcela určitě nikdo z diskutujících nedosáhl takových úspěchů jako on.Můžeme opatrně hodnotit jeho výkon,ale rozhodně ne kritizovat.` ....... Matrix ťa fajne dostal do svojich pazúrov. Opováž sa kritizovať Babiše, alebo iného politika, keď si v politike nedosiahol to čo oni.......... :D :D :D

Hodnocení: -1
1boris111
Vloženo: 17:56:16, 02.06.2021 | profil autora
Kritizovat za počítačem je tak jednoduchý...Proč se nejdeš stoupnout vedle Tomáše?

Hodnocení: +1
Paulie02
Vloženo: 18:40:09, 02.06.2021 | profil autora
1boris111: Co to je za argument? Takže když se někdo chová jak 5 letý uražený fakan a bezdůvodně kolem sebe kope, tak ho může zkritizovat jen ten kdo dosahuje lepších výsledků v kulturistice? :D

Hodnocení: -1
1boris111
Vloženo: 19:42:01, 02.06.2021 | profil autora
Držel si někdy předvánoční dietu a stres před závody?Já jen říkám,že Tomáš dosáhl výborného výsledkua místo gratulaci se dočká kritiky.Tak se nedivím že reagoval tak jak reagoval.

Hodnocení: 0
1boris111
Vloženo: 19:42:44, 02.06.2021 | profil autora
Oprava,předzávodní.

Hodnocení: 0
PrivateBlueVenusTV
Vloženo: 21:00:34, 02.06.2021 | profil autora
Nie, nedržal. Pretože prejavujem málo deštruktívnych sklonov na to, aby som tieto veci absolvoval. No sorry za to, že počúvam viac svoje telo než EGO. Aj tak by som na tom zarobil len 1000 dolárov...a viac do toho investoval. A KEĎ JE TO ZÁĽUBA A ŽIVOTNÝ ŠTÝL, tak potom sa na to nesmie nikto vyhovárať, alebo to považovať za takmer `hrdinský čin`. Skôr by som povedal, že na úrovni slabších súťaží v Elite Pro (nie všetky sú slabšie, ale táto áno) je to fakt len prerobení. A takej skutočnosti mám vzdať holt? Alebo to mám uznávať? Koľko ľudí vie o tejto súťaži? Možno 30 tisíc z celého sveta o nej počuli, a 5 tisíc vie kto sa umiestnil v top3. O rok si to bude pamätať 100 ľudí.

Hodnocení: -2
tomas284
Vloženo: 23:53:08, 01.06.2021 | profil autora
maxpoint97 ty relavace nazoru chlap v mem veku ma jen plny zuby chytraku jako jsi ty ..mrzí me ze jsem vubec marnil svuj čas a odpovídal někomu jako jsi ty tu když to jindy v zadnem případe nedelam a je mi jedno jestli me hajis jak piše nebo hejtuješ víš prote o cele profi kulturistice prd a se svýma teoretickyma znalostma od stolu tu mužes psat ..piš piš podle manualu jak delat uspěsny kanal na youtube stačí kdyz budeš vědet o 10% více nez ostatní lide a jsi pro ně expert a už tě uznavají..jdeš dobrou cestou a díky za novou motivaci asi začnu čist tady ty slataniny castejí kdyz budu ztracet motivaci díky

Hodnocení: +5
Kebab
Vloženo: 07:50:08, 02.06.2021 | profil autora
Tady se hlásí další mečící ovce ze stáda. Nazývat takhle fanoušky svého sportu a tebe je fakt profesionální přístup. Teď zcela mimo tuhle diskuzi a zúčastněné tady - ty si fakt myslíš, že např. špičkoví komentátoři sportu na ČT nemají co o sportu mluvit a hodnotit jen proto, že sami nehráli ve špičce v NHL a podobně? A ten dokola omílaný kurz dolaru, to je snad směšnější argument než všechny ostatní, ten o kulturistice vypovídá skutečně hodně Nikdo se tu nesnížil k ponižování ostatních, ale tyhle výlevy diskuzi vcelku srážejí na dno. Rád jsem sledoval i tvoje videa tady a budu dál, jen navíc budu mít v hlavě teď furt tenhle tvůj přístup a reakce. Akorát ti takovýhle věci uškodí. Děláš co tě baví, děláš to nejlíp jak ty sám umíš, každý ti přeje, ať to můžeš dělat co nejdýl, ale tyhle plivance jsou fakt za hranou a navíc pro ně nevidím důvod.

Hodnocení: +5
jari
Vloženo: 08:59:08, 02.06.2021 | profil autora
tomas284: Dlouho jsem váhal, jestli mám vůbec reagovat, jestli to za to stojí, nebo ne....no samozřejmě že nestojí, ale cítim určitou povinnost vyjádřit se ke kolegovi maxpointovi97. Zmiňuješ tu věk, já to beru a věř, že chápu jak se cítíš a jak to vnímáš. Klobouk dolu před tebou, že stále rubeš a vypadáš tahkle a ještě dokážeš sbírat medaile. Jenomže teď se trochu chováš jak uražený puberťák, to je celý jádro pudla. Nikdo tady na tebe nevytasil žádnej hejt a nic, co by nebyla pravda. Nebo můžeš říct, co konkrétně řek maxpoin špatně? Prosím, co? Krom tý blbosti záměny EUR za dolary, s čímž tady začal uplně někdo jiný a chytil jse na to i Pavel Vacek, čemuž se nedivím, páč by mě samotnýho fakt nenapadlo, že prize money, když je to ELITE Pro a navíc se to koná ve Francii, bude v dolarech. Nevím jestli je teď nějaká móda posuzovat názory někoho, podle toho jak vypadá, ale na tuhle úroveň ses snižovat nemusel, to to podseklo úplně celý. Na ten popud jsem vlezl na jeho profil a protože ho dobře znám, tak ti můžu říct, že na té fotce staré možná víc jak 10 let vypadá o dost líp než teď , což je mimochodem stejné jako u tebe , proto jsi taky v Elite, což snad chápe uplně každej a ještě to může hodit nějakou tu kačku a to je skvělý. Ale v poho, nemusíme z toho dělat nějakou kauzu, ten kdo to hrotí jsi ty a to je škoda. Gratulace k druhýmu místu, dělej dál co máš rád. My jsme fanoušci kulturistiky, rádi tě uvidíme s medailí na krku, rádi se podíváme na tvoje video, ale nemáme potřebu tě vidět uraženýho, ještě k tomu za nic. Sorry.

Hodnocení: 0
jari
Vloženo: 09:00:23, 02.06.2021 | profil autora
Píšu to za volantem, tak se omlouvám za ty překlepy.

Hodnocení: +2
Paulie02
Vloženo: 18:26:29, 02.06.2021 | profil autora
tomas284: Myslel jsem, že jsi celkem normální, ale to jsem se hodně mýlil. Příště když budeš chtít na někoho reagovat, tak si přečti co napsal (radějí 3x, protože na poprvé jsi to nepobral vůbec). Maxpoint97 tě absolutně neurazil a tím co jsi o něm napsal jsi ukázal svoji inteligenci.

Jestli hodnotíš lidi podle velikosti svalů, tak jsi naprostý chudák. Sorry, ale teď se upřímně směji já tobě. :D

Hodnocení: 0
Neutralni typ
Vloženo: 14:07:34, 26.08.2021 | profil autora
XD prisi Podcast s Tomasek Kasparem ...

ale toto je fakt moc no https://psychologie.cz/kde-konci-zdrave-sebevedomi/

Hodnocení: -1
tomas284
Vloženo: 23:45:46, 01.06.2021 | profil autora
PrivateBlueVenusTV co to je nějakej porono kanal nebo co ? dej si sem obličej sve jmeno at si muzes za svýma nazorama stat jako osoba ne přezdívka anonymní

Hodnocení: +2
PrivateBlueVenusTV
Vloženo: 17:26:00, 02.06.2021 | profil autora
Na tejto stránke stáť si za svojimi názormi menom a tvárou? Načo? Aby si sa do mňa ty (alebo viacerí) navážal, že som `chcípák`, pretože 14 rokov cvičím naturálne, a preto mám v porovnaní s tebou `polovičný každý sval` ? Čo si tým ako dokážem? Nič. Len ovce sa sem nahrnú, a každý z nich ma urazí, pretože som si dovolil niečo skritizovať na niekom, kto má úplne iné priority než ja, a úplne inú životnú cestu než ja, a tým pádom aj úplne inak vyzerá.

Hodnocení: -1
tomas284
Vloženo: 23:39:48, 01.06.2021 | profil autora
PrivateBlueVenusTV

kdyz mam vše nej za sebou tak proč mě nekdo z tech našich mladych nadějí neporazí v elite pro ?protože x zavodu vyhravam i ve 42 letech po 25 letech treninku to mam za sebou ?děkuji za tenhle koment to me moc motivuje tak přijde a porazte mě na zavodech a ukazte mi jak mam vše za sebou budte lepší jak ja !!! čekam vas v Ostravě přijdte se podívat jak to mam za sebou !!!

Hodnocení: 0
PrivateBlueVenusTV
Vloženo: 17:22:40, 02.06.2021 | profil autora
Pretože tie `mladé nádeje` v Elite Pro zatiaľ nemajú takú hmotu, akú máš ty. Ano hmotu, ani (Elite Pro) meno. To je celé. Inak keď ťa motivujú kritické komentáre, o.k. Skús zaradiť vákuum (nie na pódiu, ale vrámci precvičovania brušnej steny, aby si lepšie kontroloval brušné svalstvo pri pózovaní - aby nebol brušný lis tak povolený). A teraz očakávam komentár nejakej ovce, ktorá napíše `To je mazec, on sa opovažuje radiť Tomášovi, kde to jsme, no name ňoumo :D :D :D`

Hodnocení: -1
tomas284
Vloženo: 23:34:46, 01.06.2021 | profil autora
maxpoint97 znovu opakuji moc jsem se zasmal když jsem viděl tvuj profil a to není osobní utok ale realita a nechapu proc bych měl diskutovat s někym kdo ani neví jaky je kurz dolaru a o profi kulturistice neví absolutně nic diskutovat bych mohl s někým kdo něco znamena a něco dosahl ne s někým kdo zvedl 2x činku a i ve světe financí..neučasním se diskuzí a mečení ovcí me nechava chladnym tak prosím mečte dal ze stada a marnete svuj čas ja ho rozhodně tu marnit nebudu už toto stačilo ..až něco dosahneš přijd se mnou diskutovat ale jeste cestou si zjisti fakta treba kurz dolaru

Hodnocení: +2
Zodiak411
Vloženo: 06:45:03, 02.06.2021 | profil autora
Tomáši nejsou takovéto řeči zbytečné? Pokud někým opovrhuješ, nebo s ním nesouhlasíš, tak to jde napsat i jinak a není třeba tu někoho ponižovat a povyšovat se nad něho. Jsme fanoušci, jako má každý jiný sport a máme tendence tu závodníky probírat, neviděl jsem nikdy, že by se například jezdec Moto GP, nebo F1 snížil k tomu, aby někomu kritizoval styl jízdy, nebo že by špičkový hokejista se vysmíval někomu, kdo špatně bruslí. Nikdo tě tu nehanil, ale normálně se diskutovalo a takto se zbytečně uchylovat k argumentačním faulům nemá moc smysl a není to právě ani moc profesionální, nemyslím to nikterak zle, ale celkově mi tvá reakce přijde zbytečně přehnaná.

Hodnocení: 0
tomas284
Vloženo: 13:02:22, 01.06.2021 | profil autora
to maxpoint97 :chtěl jsem jen odpovědět něco věcneho ale když jsem si otevřel vaš profil od srdce jsem se zasmal ..aspon si zjistete kolik je aktualní kurz dolaru i tom jste odbornik :-) ..jinak ano ty price money jsou vysměch ,ale tak to je realita tohot sportu delame to protože to mame radi a pro peníze tohle delat nejde ..ale kdyby za to vše co to obnaší měl člověk i vydělano by bylo super :-) děkuju všem za podporu co mi fandí a všem co mě nefandí taky !moc mě to motivuje :-)

Hodnocení: 0
Marczus
Vloženo: 13:50:02, 01.06.2021 | profil autora
Tomas284: dekuji za Tvuj komentar, ja uz nemel silu na to reagovat :-)

Hodnocení: 0
maxpoint97
Vloženo: 16:51:26, 01.06.2021 | profil autora
Tomáši, kdyby sis můj komentář přečetl pořádně, zjistil bys, že jsem tě tam naopak bránil a nemusel by ses pak snižovat k těmhle osobním útokům. Čekal bych, že chlap ve tvém věku už snad ví, že relevance názoru se nehodnotí podle toho jak člověk vypadá, ale podle obsahu a formy 🙂

Pokud s čímkoliv z toho, co jsem napsal, nesouhlasíš, jsem otevřený diskuzi, ale takovouhle ješitnou reakcí škodíš akorát sám sobě..

Hodnocení: 0
PrivateBlueVenusTV
Vloženo: 19:37:12, 01.06.2021 | profil autora
Maxpoint, píšeš múdro. Len hl*pák si môže myslieť, že by Tomáš Kašpar mohol v súčasnosti končievať v top3 v IFBB Pro. Možno na tej najslabšej súťaži roku s max. 10 súťažiacimi by sa mu to podarilo (okrem iného aj z dôvodu, že `na prach` som ho na súťaži za posledné dlhé roky nevidel). Toto nie je hejt, toto je len popis reality. Čím je starší, tým horšie kontroluje brucho a hmota na stehnách sa zmenšuje (v porovnaní s tým keď bol mladý, kde má profi fotku z posilňovne, kde ukazuje doslova NÁDHERNÉ stehná). ALE TO JE TAK U KAŽDÉHO `ŤAŽKOTONÁŽNIKA`, takže ani toto nie je osobný útok na Tomáša. No a čo očakávam za tento príspevok? Že budem mať zablokovaný nick. Bodaj by som sa mýlil....

Hodnocení: 0
PrivateBlueVenusTV
Vloženo: 19:39:54, 01.06.2021 | profil autora
Marczus : Si jeden z tých, ktorí nevedia pripustiť, že konkrétny kulturisti (tvoji viac-menej obľúbení) už môžu mať to najlepšie (dávno) za sebou. Je to riadny hendikep mať takú vlastnosť..... Musí sa premietať do viacerých oblastí v živote...

Hodnocení: 0
Mikuc
Vloženo: 12:06:32, 31.05.2021 | profil autora
Takto ta pódia vypadala v 60. letech, před více jak půl stoletím, když byl BB brán jako taková lepší pouťová šou!:)) Každopádně na rok 2021 děs!

Hodnocení: 0
Paulie02
Vloženo: 01:12:36, 31.05.2021 | profil autora
Rozdělení finančních odměn je výsměch bodybuildingu

To co dělalo ELITE Pro zajímavým pro kulturisty je pryč!

Tomáš získá za 2. místo 25000,-Kč na profesionálním závodu (stejně jako bikina a wellneska).

Hodnocení: 0
amoresPE
Vloženo: 07:04:17, 31.05.2021 | profil autora
Úplný súhlas, je to hanba....a ešte to osvetlenie na podiu, des.

Hodnocení: +2
PavelV
Vloženo: 08:04:03, 31.05.2021 | profil autora
To je sice pravda, ale pořád je to 25 000x víc, než co kdy vydělal v IFBB Pro.

Hodnocení: 0
Marczus
Vloženo: 12:17:36, 31.05.2021 | profil autora
1.000USD je cca 21.000CZK a toto je, predpokladam, pred zdanenim, tudiz realna castka je jeste o nejakou desitku procent nizsi. Jinak Tomasovi nic nebranilo se v IFBB Pro umistovat v prvni trojce a brat uplne jine prize money. S tim podiem souhlasim, kulturni dum na vesnici v osmdesatkach....

Hodnocení: +1
maxpoint97
Vloženo: 12:51:55, 31.05.2021 | profil autora
Pavle, hnidopišsky si tě dovolím opravit: Je to o 25 000 tisíc víc, než co vydělal v IFBB, protože jinak 25 x 0 je pořád nula..

Hodnocení: 0
maxpoint97
Vloženo: 12:54:51, 31.05.2021 | profil autora
Marczus: `Jinak Tomasovi nic nebranilo se v IFBB Pro umistovat v prvni trojce a brat uplne jine prize money`

No, tímhle bych si nebyl úplně jistej :)

*Oprava u Pavla: `25 tisíc`...

(Už byste tu taky mohli udělat možnost editace komentářů :-D )

Hodnocení: 0
Marczus
Vloženo: 16:06:30, 31.05.2021 | profil autora
Maxpoint97:

hnidopissky :-) se Te zeptam, co mu tedy branilo? A rozhodci z toho, prosim, vynechej...

Hodnocení: +2
maxpoint97
Vloženo: 19:49:06, 31.05.2021 | profil autora
Marczus: Genetika. A ne, věty jako `ten a ten měl taky blbou genetiku a kam to dotáhl`, prosím, vynechej... :-D

Tomáš je sice velkej, ale fakt to není líbivej typ kulturisty.

Pak se člověk může zeptat na to, co mohl teoreticky ovlivnit, resp. - byl někdy Tomáš 100% na prach, plnej a tvrdej jak žula? Ne. Ale další otázka zní - mohl být?

Jediná věc, kterou (čistě za mě) ovlivnit mohl a pomohla by, by byl pozing.

Ale rozhodně bych si netroufl tvrdit, že mu nic nebránilo obsazovat TOP3. Jsou prostě tací, co na to objektivně nemají. Což není žádná urážka, pořád stál na jedněch prknech s těmi nejlepšími a to se počítá. Pak tu máš takoví, co na to objektivně mají, ale stejně raději kopou druhou ligu, ale to je zase jinej příběh...

Hodnocení: 0
PrivateBlueVenusTV
Vloženo: 19:45:22, 01.06.2021 | profil autora
`Tomáš je sice velkej, ale fakt to není líbivej typ kulturisty.` .....aj to `velkej` len na súčasné česko-slovenské pomery (ak vynecháme napríklad Križánka). V IFBB Pro OPEN by objemami nezaujal, pretože by sa tam jeho objemy `stratili`. To nie je Elite Pro.Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínLegion Sports Fest Pro 2021 - výsledk...
MartinG (21:08) • Absolútny súhlas s Mikuc, lepšie by som to nenapísal. Regana vidím v budúcnosti dosť vy...
magazínLegion Sports Fest Pro 2021 - výsledk...
Neutralni typ (20:37) • Nevim pripomina mi Kucla, je to tim jaky hype kolem nich komunita vytvorila a ja jej ne...
magazínLegion Sports Fest Pro 2021 - výsledk...
Mikuc (19:08) • Koukni na něj pořádně, má všechno, dokonce i lýtka!, žádný defekt, ani na něm žádná sva...
magazínLegion Sports Fest Pro 2021 - výsledk...
Neutralni typ (18:29) • Paradoxne nejvi prekvapili 212 borci, ne jen Clarida ale i Burton, ktery mohl byt klidn...
magazínLegion Sports Fest Pro 2021 - výsledk...
Neutralni typ (17:05) • Jinak kazdy v tom Grimesovi vidi nejaky megatalent, ale me neprijde, nevidim na nem nic...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie