Reklama:

IFBB Diamond Cup France a IFBB Elite Pro France 2021: jak si vedou naši?

6.707 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Ve francouzském Divonne-les-Bains během soboty 29. května probíhají soutěže v kulturistice a fitness IFBB Diamond Cup France a IFBB Elite Pro France. Na první od pořadatelů dostávají příležitost evropští amatérští závodníci z mezinárodní federace IFBB, na druhé IFBB Elite profesionálové. Do Francie se na soutěž vydali i čeští sportovci, když by zde mezi amatéry měli nastoupit Jana Jeřábková (bikiny fitness žen) s Romanem Hajabáčem (physique mužů a physique masters) a mezi profíky by štěstí měli zkusit Martina Kůrková (bikiny fitness žen) s Tomášem Kašparem (kulturistika mužů open). Jak si naši na IFBB Diamond Cup France a IFBB Elite Pro France 2021 vedou, se Vám pokusíme zprostředkovat právě v tomto článku, který se budeme snažit doplňovat i o zákulisní fotografie.


Neděle, 17:30 - kompletní výsledky IFBB Diamond Cup France najdete zde.

Neděle, 11:55 - kompletní výsledky IFBB Elite Pro France najdete zde.

Neděle, 6:00 - Roman Hajabáč ve physique masters vybojoval bronz! Ve physique mužů nad 182 cm potom dosáhl na šesté místo.

Sobota, 18:40 - z našich ve Francii ještě jeho čas na pódiu čeká Romana Hajabáče, který se na tamním Diamond Cupu představí jak ve physique mužů, tak ve physique masters.

Sobota, 18:00 - známe výsledky našich účastníků IFBB Elite Pro France! Tomáš Kašpar v kulturistice mužů open vybojoval druhé místo, když jej předstihl pouze mezi profesionály debutující Němec Domenico Intermaggio. Martina Kůrková v bikiny fitness žen dosáhla na páté místo!

Sobota, 14:45 - než budeme znát další výsledky našich, přikládáme ještě jednu fotografii věnovanou naší úspěšné bikiny fitnessce.

Sobota, 14:25 - známe první výsledek. Jana Jeřábková na letošním IFBB Diamond Cup France v bikiny fitness žen vybojovala vítězství ve své výškové kategorii! V souboji o celkové vítězství poté dosáhla na druhé místo, což je výsledek, který ji opravňuje zažádat si o IFBB Elite profesionální kartu. Absolutní šampiónkou klání se stala závodnice z Kazachstánu.

Sobota, 13:25 - a oba naši účastníci profesionální soutěže ještě jednou, tentokrát už "v pracovním".

Sobota, 9:00 - máme pro Vás první zákulisní fotografii ze včerejší registrace závodníků.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

30.05.01:06Paulie02 - CATEGORIES AND AWARDS BODYBUILDING 5.000 $ BIKINI 5.000 ..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínWings of Strength Chicago 2021 - výsl...
Dejf111 (08:01) • Mě přijde, že se Slavoj rozhodně zlepšil a stále se zlepšuje, tak proč by odcházel z ta...
magazínSeonghwan Kim se vrací do classic phy...
Dejf111 (06:04) • Nemám sice moc v oblibě asijské závodníky ale tenhle nevypadá vůbec zle...
magazínCzech Strongest Man 2021 (profesionál...
Paulie02 (23:34) • `Kamion je taková sázka do loterie, tentokrát to bohužel nevyšlo, i tak byla disciplína...
magazínWings of Strength Chicago 2021 - výsl...
Zodiak411 (19:07) • Slavoj do ELITE nemůže a Turek absolvoval dvě soutěže. Jedna dopadla skvěle a druhá ne....
magazínWings of Strength Chicago 2021 - výsl...
amoresPE (14:04) • Slavo Slavo.. nechapem, preco aj s Turkom nie ste v Elite PRO. Povedzme si na rovinu, z...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie